8401 посетитель онлайн

Трамп о падении российских дронов в Польше: Я никого не буду защищать

трамп

Президент США Дональд Трамп заявил, что "никого не будет защищать" в ситуации с российскими дронами над Польшей и пригрозил РФ санкциями.

Об этом он сказал в эфире Fox News, передает Цензор.НЕТ.

Так, Трамп отстранился от ситуации с российскими дронами в Польше.

Его спросили, что он собирается делать с Путиным из-за вторжения беспилотников РФ в Польшу.

"Я не собираюсь никого защищать, но их действительно сбили, и они упали. Но им все равно не следует быть так близко к Польше", - ответил Трамп.

Он указал на мирное урегулирование войны РФ против Украины.

"Когда Путин хотел этого - Зеленский нет. Когда Зеленский хотел этого - Путин не хотел. Теперь Зеленский хочет этого, а вот Путин... это вопрос", - добавил Трамп.

Он сказал, что рассматривает "сильный удар" по РФ, связанный с санкциями против банков, а также с нефтью и тарифами.

Топ комментарии
+45
Бред сивого мерина
показать весь комментарий
12.09.2025 16:06 Ответить
+44
О це як раз момент істини - Трампон нікого із членів НАТО НЕ захищатиме!
НАТО - не гайте часу, потім може бути пізно і це зовсім не сарказм, це РЕАЛЬНІСТЬ!
Створюйте новий військовий блок включно з Україною, який буде реально допомагати захищатись від диктатур. Женіть подалі всіх Орбанів з Фіцами, а з США тільки купляйте озброєння, та й то обережно...
показать весь комментарий
12.09.2025 16:17 Ответить
+37
Президент США Дональд Трамп заявив, що "нікого не захищатиме" у ситуації з російськими дронами над Польщею НУ ТОДІ ІДИ НАКУЙ І НЕ 3,14ЗДЯКАЙ
показать весь комментарий
12.09.2025 16:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Трамп - не лiдор, бо це Мальчiш-Плохiш, уже з банкою варення(правда миротворця всих часiв та народiв ще не отримав), одним словом лiдорок.
показать весь комментарий
13.09.2025 07:26 Ответить
Боже, яке ВОНО ХВОРЕ!!! Все було б дуже смішно, аби не було так сумно!!! ПРЕЗИДЕНТ США перетворився на президента сша, ЯКОГО ЗНЕВАЖАЮТЬ І ВОРОГИ, І СОЮЗНИКИ!!!
показать весь комментарий
13.09.2025 08:57 Ответить
"Я не збираюся нікого захищати, але їх справді збили, і вони впали. Але їм все одно не слід бути так близько до Польщі", - відповів Трамп.
===================================================
❝ https://citaty.info/quote/530747?utm_source=citaty.info&utm_medium=referral&utm_campaign=copy&utm_content=quote-link - Поистине, сон не есть не-сон, а не-сон не есть сон. Итак, не про сон сказать, что это сон - всё равно что про сон сказать, что это не сон. Говоря коротко, про не-сон сон, или сон про не-сон. ❞
показать весь комментарий
13.09.2025 09:57 Ответить
О це вам гаранти
Гарант ядерна зброя і своя армія
показать весь комментарий
13.09.2025 11:42 Ответить
Всі вже вважають Трампа дурнем. Але навіть фіксація цього сумного факту не скасовує необхідності для європейців визнання власної, мяко кажучи, "короткозорості". Залежати від військової потуги країни яка знаходиться за океаном і в будь який момент може відмовитись під будь яким приводом від ролі "захисника демократії" це що? Великий розум? Як на мене, і це вже стало фактом, це дурість. Ну от чому Європа має залежати від того кого американці оберуть черговим Президентом і ніяким чином на цей вибір не впливати?
показать весь комментарий
13.09.2025 11:59 Ответить
Трамп про падіння російських дронів у Польщі: Я нікого не захищатиму.

Трамп нікого захищати не стане: ні Польщу, ні Україну, ні Європу?

Дивна "миротворчість" Трампа по принципу лікарів - медицинська етика, заповіт від Гіпократа: Primum non nocere або https://www.google.com/search?newwindow=1&sca_esv=9221048d9dc68eb4&rlz=1C1SQJL_ruUA795UA795&sxsrf=AE3TifPtPmrX8zYmIFpP-En0-4luMy0SVw%3A1757753356426&q=Noli+nocere&sa=X&ved=2ahUKEwifmKbDrdWPAxXdRPEDHX80KqsQxccNegQIHxAC&mstk=AUtExfBA3egtRRMUXCROUp889d0e4rFgejCRY9zeqUxCmqe2eSGgFgwMnEH6bHTfz2rtYdjnWiGhHzbttdYy0MW_Dkz03F1MZMgn3SqwyDgcBblC8nx8OG_80OedbuCEzQkCKSni9RDMZip8Ih17wsivy6-tSRE-StgImr8DsOdzKKzcTz8-PKzhQ4ddY442jT_SM7F_IFZcBQlVVsWieVuPQi2dt8QVE3Y1h2W47yJPjjCennWVKRNoLYC8prTUhU2IYiCLYdHXwOWcvAnUKURX39Uy&csui=3 Noli nocere насамперед не принеси шкоди, або не нашкодь.

Благородно! А Кремлю, напевно, приємно. Кремлю Трамп не зашкодить продовжувати?
показать весь комментарий
13.09.2025 11:59 Ответить
Українці, як українці, всі винні поляки, Европа, трамп, путлер, німці, щось не дають, не довозять, а наш світовий лідор і його 5-6 дефективних земудаків найкращі..
показать весь комментарий
13.09.2025 13:18 Ответить
цей мудак називав байдена ..сонний джо.. а як же тебе називати ..дебільний донні.. невже і венс в географії такий же дятел як і ти донні --- У ПОЛЬЩІ КОРДОН З УКРАЇНОЮ МАЙЖЕ ОДНАКОВИЙ З *********** . залетіли шахеди з ********** це не помилка . це пробна атака на НАТО !!! давай ще бульбафюреру червону доріжку постели . ***** такого пластилінового керманича в сша ще не було --- ти президент нікарагуа чи США твою мать . ***** об тебе ноги витирає .
показать весь комментарий
13.09.2025 14:14 Ответить
"Я нікого не захищаю" - сказав головний член НАТО у відповідь на напад на одного з членів НАТО. Це все що треба знати про гарантії безпеки від США.
показать весь комментарий
13.09.2025 14:29 Ответить
Ти руда й@бана сволота. Здохни.
показать весь комментарий
13.09.2025 16:23 Ответить
Страница 2 из 2