8044 посетителя онлайн

Трамп заявил, что вторжение дронов в Польшу могло быть ошибкой

трамп

Президент США Дональд Трамп прокомментировал нарушение воздушного пространства Польши российскими дронами.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на FoxNews.

"Это могла быть ошибка. Но и без того я не доволен ничем в этой ситуации. Но надеюсь, что это подходит к концу", - заявил Трамп.

Ранее сообщалось, что Германия усилит свое присутствие на восточной границе НАТО в ответ на вторжение российских беспилотников в Польшу.

Напомним, в Воздушных силах ВСУ заявили о, по меньшей, мере 8 российских БПЛА, которые залетели в Польшу.

Известно, что один из БПЛА попал в дом в Польше.

Премьер Туск заявил, что в Польшу залетело 19 целей, 4 БПЛА были сбиты.

Российское Минобороны, в свою очередь, утверждает, что целиться по объектам Польши российская армия не планировала. При этом вероятность залета дронов на территорию Польши там не отрицают.

Ряд иностранных дипломатов и высокопоставленных чиновников стран НАТО реагируют на этот инцидент, в частности генсекретарь Альянса Марк Рютте.

Позже стало известно, что в Польше нашли обломки уже 16 российских беспилотников, которые залетели на ее территорию во время атаки в ночь на 10 сентября.

Топ комментарии
+73
Ага. Не збирались, але картки польських мобільних операторів в дрони встановили...
показать весь комментарий
12.09.2025 01:57 Ответить
+69
Руда чмошна потвора!!!
Більшого від тебе ніхто і не очікував...
показать весь комментарий
12.09.2025 01:49 Ответить
+56
Це ти сам, адвокат злочинів путлєра, є трагічною помилкою виборців США.
показать весь комментарий
12.09.2025 02:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
У Навроцького не тільки козирів нема, а взагалі карт. Навіть географічних...
показать весь комментарий
12.09.2025 10:22 Ответить
ох і підар ***********
показать весь комментарий
12.09.2025 07:31 Ответить
Це найбільш жалюгідний та нікчемний президент за всю історію USA.
показать весь комментарий
12.09.2025 07:35 Ответить
це не президент. Він практично ніколи не згадує Республікаську партію, яка типу його висунула. Я давно кажу Трамп не президент, він ФОП. ФОП Трамп Дональд
показать весь комментарий
12.09.2025 23:24 Ответить
Воно смокче прилюдно хутиського прутня навить не ховаючись, із задоволенням, та ще і іншим пропонує спробувати…
показать весь комментарий
12.09.2025 07:37 Ответить
Цікавий хід підказує Трамп полякам , 19 дронів залетіли випадково - можливо таке - можливо. поляки проковтнуть - проковтнуть. Проковтнули те що під Смоленськом береза збила президентський літак .
показать весь комментарий
12.09.2025 07:52 Ответить
Яке ж воно дурнувате руде чмо.
показать весь комментарий
12.09.2025 07:54 Ответить
Надіявся шо це його проб"є - нє! - дуже товстошкірий
показать весь комментарий
12.09.2025 07:58 Ответить
Невже самим американцям не гидко, що ними зараз керує використаний ****** кандом?
показать весь комментарий
12.09.2025 08:01 Ответить
Для них більш важлива вартість бургера та галона пального, а що там відбувається в світі - діло десяте.
показать весь комментарий
12.09.2025 08:22 Ответить
Воно придуркувате старе лайно.
показать весь комментарий
12.09.2025 08:06 Ответить
Трамп заявив, що вторгнення дронів у Польщу могло бути помилкою?

Схоже Трамп, як адвокат Кремля, - можливо і агент Кремля, як заявив президент Португалії - поступово приближається до заяви про те, що Польщу атакувала Україна?

А як ще можна пояснити "миротворчість" Трампа ?
показать весь комментарий
12.09.2025 08:13 Ответить
І війна путіна проти України в історичному сенсі помилка. А за юридичним значенням - тяжкий злочин. путін-злочинець !
показать весь комментарий
12.09.2025 10:39 Ответить
показать весь комментарий
12.09.2025 08:13 Ответить
TACO loser
показать весь комментарий
12.09.2025 08:31 Ответить
у когось є ще "сумніви", що ця руда ***** працює на підорашу???
показать весь комментарий
12.09.2025 08:32 Ответить
Ото кацапи сильні, цілий президент США їхній агент
показать весь комментарий
12.09.2025 08:36 Ответить
Помилка це ти гнида жовта
показать весь комментарий
12.09.2025 08:35 Ответить
Таких дебілів американці ще не обирали!
показать весь комментарий
12.09.2025 08:40 Ответить
Невже ще когось дивують заяви Трампа ?.
показать весь комментарий
12.09.2025 08:43 Ответить
Ага. І сім-карти польських операторів у Шахеди потрапили випадково.
показать весь комментарий
12.09.2025 08:44 Ответить
Можна хоч один день прожити, щоб не бачити і не чути цього йолопа?
показать весь комментарий
12.09.2025 08:46 Ответить
Велика помилка це трамп, що став президентом сша,наразі піндосії
показать весь комментарий
12.09.2025 08:52 Ответить
Так авжеж, ВІРИМО!
Вже 11 років ***** помилково кидає дрони бомби і ракети, а військові просто заблукали.
показать весь комментарий
12.09.2025 08:52 Ответить
Трамп - наш слоняра!!!
показать весь комментарий
12.09.2025 08:58 Ответить
АгЄнт ''КрасноФФ'' вже навіть не шифрується
показать весь комментарий
12.09.2025 09:12 Ответить
кондом в батька трампона порвався
от й вийшла Велика руда дурна
помилка
показать весь комментарий
12.09.2025 09:13 Ответить
Мурло )))
показать весь комментарий
12.09.2025 09:18 Ответить
адвокат расии
показать весь комментарий
12.09.2025 09:19 Ответить
как арістовіч когда х22 в длм попала сказал что жто ппо віновато.
показать весь комментарий
12.09.2025 09:21 Ответить
Помилкою було, коли твій тато свого часу не одягнув презерватив.
показать весь комментарий
12.09.2025 09:24 Ответить
Яке ж воно кончене...
показать весь комментарий
12.09.2025 09:31 Ответить
Наївний лох
показать весь комментарий
12.09.2025 09:50 Ответить
Во дебіл! Та прийми ти вже Россію разом з Китаєм і Кімчиком у НАТО, отримай Шнобелівську премію за договорняки і починь з миром в обісцяній могилі! Бо саме таким буде історичний підсумок решти світу твого руління Штатами - вислав сотню мігрантів і зруйнував підвалини світової безпеки...
показать весь комментарий
12.09.2025 09:54 Ответить
Це як сказати що людожер Чикатіло - помилково вбивав дітей .
показать весь комментарий
12.09.2025 10:16 Ответить
яке воно кончене.
показать весь комментарий
12.09.2025 10:22 Ответить
1939: спочатку зустріч двох друзів та гарна розмова, а потім - напад на Польщу...
показать весь комментарий
12.09.2025 10:24 Ответить
нуда, а якби ті дрони підірвали якусь багатоповерхівку у Львові, то "помилок" не було би - все було би "гуд"?
показать весь комментарий
12.09.2025 10:29 Ответить
Це ти помилка американських виборців
показать весь комментарий
12.09.2025 10:41 Ответить
показать весь комментарий
12.09.2025 10:44 Ответить
нічого дивного- агент кдб відпрацьовує
показать весь комментарий
12.09.2025 11:08 Ответить
А от цікаво, на день народження пуйла Трамп вдягне будьоновку? Так близько до провалу Краснов ще ніколи не був.
показать весь комментарий
12.09.2025 11:48 Ответить
помилкою було те що мама трампа вчасно не зробила аборт.
показать весь комментарий
12.09.2025 12:15 Ответить
Так хочеться торгувати з парашкою, що аж на весь світ насрати. Вони не будуть тобі помагати з Китаєм воювати, прокинься: це Китай вже почав війну руками путіна
показать весь комментарий
12.09.2025 12:20 Ответить
тут ведь как. могло быть ошибкой. а могло и не быть. может путин запустил шахеды па Польше, а может и *****. хто из них запустил и зачем, нипанятна савиршенна.
агент Краснов в своем репертуаре
показать весь комментарий
12.09.2025 12:30 Ответить
Якби то був Рейган, то певно сказав би, що то була фатальна помилка расіі - остання в її існуванні.
показать весь комментарий
12.09.2025 13:14 Ответить
він в натурі *************
показать весь комментарий
12.09.2025 14:07 Ответить
Адвокат диявола.
показать весь комментарий
12.09.2025 14:40 Ответить
Трамп помилка природи.
показать весь комментарий
12.09.2025 22:50 Ответить
У Трампона яйца вырастают стальные когда нужна бомбить Иран,или наехать на Зеленского в белом доме,а вот когда надо пойти против Пу и Си его стальные яйца превращаются в старые сморщенные бесполезный кусок ненужный плоти которые давно нужно было отрезать