9917 посетителей онлайн

США готовы к "очень сильным" санкциям против России, но Европа должна прекратить покупать нефть и газ у РФ, - Трамп

Трамп о санкциях против РФ

Президент США Дональд Трамп заявил, что Европа "только говорит, а не действует", продолжая покупать энергоносители у России. Он подчеркнул, что санкционная политика Запада будет эффективной только тогда, когда европейские страны откажутся от российских энергоносителей и синхронизируют свои ограничительные меры с американскими.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду, об этом Трамп заявил во время общения с журналистами перед посадкой на борт президентского самолета Air Force 1.

"Послушайте, Европа - они мои друзья. Но они покупают нефть у России. Поэтому мы не можем быть единственными, кто работает, знаете, на полную", - подчеркнул Трамп.

Он назвал санкции, которые вводит Европа, "недостаточно жесткими" и поставил условие для дальнейших действий со стороны США.

"Я готов вводить санкции, но они должны усилить свои санкции в соответствии с тем, что делаю я", - отметил президент.

Уточняя свою позицию, Трамп подтвердил, что ожидает синхронных или опережающих действий от европейских партнеров.

"Ну, я готов двигаться вперед, но они также должны это сделать. Думаю, они это сделают. Но пока они только говорят, а не действуют", - отметил Трамп.

Трамп категорически заявил, что договоренность с европейцами заключалась в полном отказе от покупки российских товаров.

"Договоренность заключается в том, что европейцы не должны покупать у России - будь то природный газ или сигареты, мне все равно", - подчеркнул президент.

Напоминание журналистов о его обещании ввести "серьезные санкции" против России президент прокомментировал заверением, что когда они будут введены, то окажутся "очень, очень сильными".

Напомним, спикер Палаты представителей США Майк Джонсон считает, что время для введения новых санкций против России уже давно пришло. Однако, по словам законодателя, Конгресс США не будет их принимать без согласования с президентом Дональдом Трампом.

Топ комментарии
+35
Він не каже, а ліпить відмазки. "Совок" гнав газ та нафту в Європу до останнього. Рейгану це не заважало.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:05 Ответить
+20
а ША повинні припинити купляти у рф уран для своєї енергетики і паладій для каталізаторів.
показать весь комментарий
15.09.2025 06:51 Ответить
+13
І що він не так каже? Пів європи у рашки нафтопродукти купують через треті країни.
показать весь комментарий
15.09.2025 06:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І що він не так каже? Пів європи у рашки нафтопродукти купують через треті країни.
показать весь комментарий
15.09.2025 06:47 Ответить
Він не каже, а ліпить відмазки. "Совок" гнав газ та нафту в Європу до останнього. Рейгану це не заважало.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:05 Ответить
А ви не розумієте, що після того як Європа введе свої санкції і відмовиться від закупівлі в РФ, з'явиться ще 10 причин не вводити санкції і 10 вимог від трампа до Європи ?
показать весь комментарий
15.09.2025 10:41 Ответить
То був Рейган , а це рижий піндос - не більше.
показать весь комментарий
15.09.2025 15:12 Ответить
Можливо і правильно каже. Але це говориться у розпал війни, коли гинуть люди? США також багато чого купують у рашки. Це все дешеві відмази.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:55 Ответить
А США купують добрива та рідкіснооземельні метали аж гай гуде.

Це тупо відмазка. Якщо б Трамп цього дійсно хотів, то давно б Орбана та Фіцо під віника загнав.
показать весь комментарий
15.09.2025 09:20 Ответить
Більше того американські вояки вже присутні на навчаннях в білорашці...
показать весь комментарий
15.09.2025 22:12 Ответить
а ША повинні припинити купляти у рф уран для своєї енергетики і паладій для каталізаторів.
показать весь комментарий
15.09.2025 06:51 Ответить
Це копійки порівняно з Європою. До того ж, чого вона повинна? Хіба це Америка усірається від близості кордонів з Московією?
показать весь комментарий
15.09.2025 07:01 Ответить
Це копійки порівняно із США. І до того ж чого вона повинна перед США? Хіба це не Америка розстилає рачки перед путіним червону доріжку?
показать весь комментарий
15.09.2025 07:22 Ответить
ну ми ж всі зрозуміли, що трамп гомік і дурачок, і сша вже всьо - другорядна країна.

Коли європка від кацапської нафти і газу відмовиться? вже дрони в польщу залітають.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:04 Ответить
коли трамп своїм двом клєврєтам подзвонить і **** напхає за відкати від MOL.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:10 Ответить
це кому? пишіть конкретніше?
кому бляха муха трамп може подзвонити, якщо він шіста *****, а ***** шістка сі? шістка шістки нічого не може порішати, до вас туго доходить?
показать весь комментарий
15.09.2025 08:12 Ответить
якщо не знаєте хто у трампа два клєврєта, то тоді не варто коментувати.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:14 Ответить
хто цю шістку трампа взагалі слухає? ти серйозно? чого ти щоки тут надуваєш, гониш пургу? всі вже давно зрозуміли, що трамп - нікчема, і він НІЧОГО не може порішати. які клєврєти???
показать весь комментарий
15.09.2025 08:17 Ответить
якщо не знаєш хто у трампа два клєврєта, то тоді не варто коментувати, і дойобуватись із своїми питаннями.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:51 Ответить
+ МКС, ITER
показать весь комментарий
15.09.2025 19:47 Ответить
Трампy необхідна добра причина для того щоб нічого не робити, і ця нафтова причина ідеальна для цього. Але ж, це факт що Європа збагачує Москву, вони просто ж хочуть щоб і комфортно було, і щоб Америка їхні дупи охороняла за красиві очі.
показать весь комментарий
15.09.2025 06:58 Ответить
Тому що "БОЛОНКА ПУТІНА" (Байден). Скоро почне шукати причини в траєкторіях Марса і інш. небесних світил небосхилу.
показать весь комментарий
15.09.2025 15:43 Ответить
Зміна алгоритму.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:00 Ответить
Не треба так жорско хаяти старого маразматика Трампидла. Він хворий, в нього старече слабоумство, деменція і ще цілий букет хвороб. В дурдомі мало звертають уваги про що лопотять хворі. Навідь у такому великому як Білий дурдом.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:03 Ответить
ну так чого ви від сша і від трампа чекаєте? треба на європку тиснути, щоб європка відмовлялась від кацапської нафти і газу і наклала санкції на китай і індію.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:14 Ответить
ЛАЙНО.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:07 Ответить
Демагогія, то святе.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:19 Ответить
Пьянь.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:27 Ответить
Прикольна в тебе кацапська погрємуха.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:44 Ответить
Я тільки за, можеш йти. Як повернешся, звертайся, ще пошлю і не раз.
показать весь комментарий
15.09.2025 09:00 Ответить
Амеба ти.
показать весь комментарий
15.09.2025 09:11 Ответить
Повернувся? Сходи ще раз.
показать весь комментарий
15.09.2025 10:19 Ответить
Деменція у силі. На жаль.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:17 Ответить
Придумав разом з радниками відмазку на весь період свого сидіння в кріслі Президента
показать весь комментарий
15.09.2025 07:19 Ответить
Введи санкції проти Угорщини

і Сло ваччини.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:20 Ответить
А він знає, що не припинять. Йому Орбан та Фіцо доповіли.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:21 Ответить
Трампу далеко до "найвеличнішого" по штампуванню безглуздих проектів. Ось досягне хоча б до 30+ тільки "безпекових" угод, тоді хай і цвірінькає.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:25 Ответить
якшо взятися за шось дуже непідйомне, можна знов обісратися
показать весь комментарий
15.09.2025 07:26 Ответить
Трампон знайшов нову відмазку.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:30 Ответить
про великі яйця у рудого вже було ?
показать весь комментарий
15.09.2025 07:35 Ответить
пуйло сказав йому тягнути до останнього
показать весь комментарий
15.09.2025 07:41 Ответить
Трепло хреново, не мозоль очи.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:43 Ответить
Брехун та чмо. Він нічого не зробить , при трампоні забудьте про допомогу.
показать весь комментарий
15.09.2025 07:50 Ответить
Значить, до 2028 року можна спокійно їхати грати в гольф - ЄС саме тоді припинить купувати кацапські нафту і газ. Давай, дідуган, відпочивай...
показать весь комментарий
15.09.2025 08:02 Ответить
⚡️ Starlink ліг по всьому фронту, - Мадяр
показать весь комментарий
15.09.2025 08:03 Ответить
То "поясни" це своїм СРАКОЛИЗАМ кнурорбану та фіцкові!!!
показать весь комментарий
15.09.2025 08:08 Ответить
Трумп придумав тупу відмазку щоб не вводити санкції
показать весь комментарий
15.09.2025 08:08 Ответить
Отмазку Трампона очень легко проверить. Украина перекрывает вентиль на нефтепроводе "Дружбан", после чего Трампон, Орбан и Фицо хором начинают требовать его открыть. Хотя кто же из зелени его перекроет? Лишат очередного звания у }{уйла.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:11 Ответить
А з Турецьким потоком що робити?
показать весь комментарий
15.09.2025 08:17 Ответить
А это только дружбан }{уйла Пердоган могЁт.
показать весь комментарий
15.09.2025 13:29 Ответить
І таке заявляє той, який змусив своїх військових простелити червону доріжку кривавому вбивці та ще прокатався з ним в автомобілі! Про які санкції він верзе?!
показать весь комментарий
15.09.2025 08:15 Ответить
Хто гарантує, що після відмови Європи закуповувати російський газ, Трамп накладе санкції? Враховуючи мінливу погоду в голові Трампа та розв'язану ним же санкційну війну проти Європи.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:16 Ответить
ніхто не гарантує, але рашка без європейських грошей офігіє.
показать весь комментарий
15.09.2025 08:19 Ответить
Кручу верчу, запутать хочу, у волшебника миротворящего Трампа все по честному, без обмана,...
показать весь комментарий
15.09.2025 08:24 Ответить
Розкажіть це Ердогану, який купував, купує, і буде купувати ********** і ніколи від неї не відмовиться...
Трумп це знає, тому і знайшов спосіб не вводити санкції проти другана з болот...
показать весь комментарий
15.09.2025 08:42 Ответить
Якщо хтось прдовжить купувати то який сенс у санкціях.
показать весь комментарий
15.09.2025 13:42 Ответить
Цікаво а чому всі в тому числі і ЗЕблазень мовчать про нафтопровід "Дружба" який проходить по території України і після не великої перерви знову працює на повну потужність і постачає нафту друзям ***** Орбану і Фіцо??? "Ілі ето другоє"???
показать весь комментарий
15.09.2025 08:52 Ответить
Я готовий запроваджувати санкції, але вони повинні посилити свої санкції відповідно до того, що роблю я", - зазначив президент. Американський холуй рашиста має на увазі,що Європа має позичити в нього червону доріжку і стелити її так як від .перед куйлом
показать весь комментарий
15.09.2025 09:37 Ответить
Санкцій від Краснова не дочекаєтесь !
показать весь комментарий
15.09.2025 09:45 Ответить
Європа - це Трамп має на увазі своїх друзів фріцо і торбана, як і споживають 90% цих ресурсів.
показать весь комментарий
15.09.2025 10:11 Ответить
Виявляється, американці обрали до влади більш потужного клоуна, аніж українці.
показать весь комментарий
15.09.2025 10:36 Ответить
Америка на Європу, Європа на Америка і так по кругу, а Україна вмирає. ***********, що все буде росія і китай. І може ще Америка залишиться, за прекрасним океаном, якщо залишиться.
показать весь комментарий
15.09.2025 10:49 Ответить
Це путін так любить робити - він на все готовий, але є мільярд неможливих умов, після виконання яких він точно-точно зробить те, що обіцяв. або не зробить, це ж всього лиш обіцянка, нею і підтертися можна, якщо це буде вигідно. трамп на цьому стільки собак ізів, що суди вже втомилися їх рахувати...
показать весь комментарий
15.09.2025 11:10 Ответить
у кремлевского, ботаксного Шныря два козыря бенин, Оманкий Нарик ( проект кремля буратино с киностудиями и офшорами в маЦкве под крышей шефиров) и слабоумный нарцисс таМпон он же агент краснов купленный еще в 80-90 +бабки рыболовлева+деменция+пленки эпштейна....и пока эти два козыря "работают" конца войны не будет....и если бы таМпон победил в 21 году Украины уже не было бы, один сдал, второй закрыл бы глаза....на это и был расчет бункерной крысы...
показать весь комментарий
15.09.2025 11:25 Ответить
Зозуля хвалить журавля за те, що хвалить він зозулюююю...
показать весь комментарий
15.09.2025 11:35 Ответить
Дійте вже, пустомолоти...
показать весь комментарий
15.09.2025 12:37 Ответить
брыхуняка.
показать весь комментарий
15.09.2025 13:05 Ответить
Європа має припинити купувати нафту і газ у РФ
-------------------------------------------------------------------
Трамп лукавит:
Европа или ЕС?
Венгрия и Словакия уже дали согласие не покупать у россии нефть?
Не дадут. Значит и санкции от Трампа - это пшик для наивных
Кстати, когда во 2 мировой США начинали поставки в СССР по Ленд-лизу, они не требовали, что начнут это делать, ТОЛЬКО если и другие страны антигитлеровской коалиции тоже будут поставлять оружие СССР
показать весь комментарий
15.09.2025 13:22 Ответить
- Трамп остановил Украине поставки оружия!
- Зрада!
- Трамп договорился с Путиным о выгодных Кремлю условиях «заморозки» войны!
- Зрада!
- Трамп не вводит санкции против России и ее пособников!
- Зрада!
- Трамп впервые назвал Россию «агрессором»!
- Перемога! Трамп - наш слон! https://t.me/DmitryKorneychuk/13254 ДмК
показать весь комментарий
15.09.2025 14:19 Ответить
Рыжий врет как всегда. Когда/если дело дойдёт до действий, он ничего не сделает.
показать весь комментарий
15.09.2025 14:39 Ответить
"Європа має припинити купувати нафту ..."

А режим Зеленського має припинити постачати цю нафту через Україну!
показать весь комментарий
15.09.2025 15:57 Ответить
Для чого ці узагальнення - "Європа"? Нехай конкретно скаже: між любий друг-сраколиз Орбан і трішки менш любий Фіцо мають перестати купувати російську нафту.
показать весь комментарий
15.09.2025 17:28 Ответить
Бла-бла-бла. Найде тисячу причин та два тижня, щоб не вводити санкції.
Все більше фактів, що на цю особу з альцгеймером та манією величі у москалів
компромат. Дивує тільки відсутність реакції конгресу та республіканців на
агента москви. Американські супермени та герої залишились тільки на екранах Голлівуда
показать весь комментарий
15.09.2025 22:36 Ответить
Что смеяться то, рыжий ду рачок это позор Америки, похоже ему обмылок платит огромные деньги (миллиарды долларов) лишь бы вредил Украине, одна надежда на Европу