6786 відвідувачів онлайн

США готові до "дуже сильних" санкцій проти Росії, але Європа має припинити купувати нафту і газ у РФ, - Трамп

Трамп про санкції проти РФ

Президент США Дональд Трамп заявив, що Європа "лише говорить, а не діє", продовжуючи купувати енергоносії у Росії. Він наголосив, що санкційна політика Заходу буде ефективною лише тоді, коли європейські країни відмовляться від російських енергоносіїв та синхронізують свої обмежувальні заходи з американськими.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду, про це Трамп заявив під час спілкування з журналістами перед посадкою на борт президентського літака Air Force 1.

"Послухайте, Європа – вони мої друзі. Але вони купують нафту в Росії. Тож ми не можемо бути єдиними, хто працює, знаєте, на повну", – наголосив Трамп.

Він назвав санкції, які запроваджує Європа, "недостатньо жорсткими" і поставив умову для подальших дій з боку США.

"Я готовий запроваджувати санкції, але вони повинні посилити свої санкції відповідно до того, що роблю я", – зазначив президент.

Уточнюючи свою позицію, Трамп підтвердив, що очікує на синхронні або випереджувальні дії від європейських партнерів.

"Ну, я готовий рухатися вперед, але вони також мають це зробити. Думаю, вони це зроблять. Але наразі вони лише говорять, а не діють", – зауважив Трамп.

Трамп категорично заявив, що домовленість з європейцями полягала у повній відмові від купівлі російських товарів.

"Домовленість полягає в тому, що європейці не повинні купувати в Росії – чи то природний газ, чи сигарети, мені байдуже", – наголосив президент.

Нагадування журналістів про його обіцянку запровадити "серйозні санкції" проти Росії президент прокоментував запевненням, що коли вони будуть введені, то виявляться "дуже, дуже сильними".

Нагадаємо, спікер Палати представників США Майк Джонсон вважає, що час для запровадження нових санкцій проти Росії вже давно настав. Однак, за словами законодавця, Конгрес США не буде їх ухвалювати без узгодження з президентом Дональдом Трампом.

Топ коментарі
+35
Він не каже, а ліпить відмазки. "Совок" гнав газ та нафту в Європу до останнього. Рейгану це не заважало.
показати весь коментар
15.09.2025 07:05 Відповісти
+20
а ША повинні припинити купляти у рф уран для своєї енергетики і паладій для каталізаторів.
показати весь коментар
15.09.2025 06:51 Відповісти
+13
І що він не так каже? Пів європи у рашки нафтопродукти купують через треті країни.
показати весь коментар
15.09.2025 06:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що він не так каже? Пів європи у рашки нафтопродукти купують через треті країни.
показати весь коментар
15.09.2025 06:47 Відповісти
Він не каже, а ліпить відмазки. "Совок" гнав газ та нафту в Європу до останнього. Рейгану це не заважало.
показати весь коментар
15.09.2025 07:05 Відповісти
А ви не розумієте, що після того як Європа введе свої санкції і відмовиться від закупівлі в РФ, з'явиться ще 10 причин не вводити санкції і 10 вимог від трампа до Європи ?
показати весь коментар
15.09.2025 10:41 Відповісти
То був Рейган , а це рижий піндос - не більше.
показати весь коментар
15.09.2025 15:12 Відповісти
Можливо і правильно каже. Але це говориться у розпал війни, коли гинуть люди? США також багато чого купують у рашки. Це все дешеві відмази.
показати весь коментар
15.09.2025 07:55 Відповісти
А США купують добрива та рідкіснооземельні метали аж гай гуде.

Це тупо відмазка. Якщо б Трамп цього дійсно хотів, то давно б Орбана та Фіцо під віника загнав.
показати весь коментар
15.09.2025 09:20 Відповісти
Більше того американські вояки вже присутні на навчаннях в білорашці...
показати весь коментар
15.09.2025 22:12 Відповісти
а ША повинні припинити купляти у рф уран для своєї енергетики і паладій для каталізаторів.
показати весь коментар
15.09.2025 06:51 Відповісти
Це копійки порівняно з Європою. До того ж, чого вона повинна? Хіба це Америка усірається від близості кордонів з Московією?
показати весь коментар
15.09.2025 07:01 Відповісти
Це копійки порівняно із США. І до того ж чого вона повинна перед США? Хіба це не Америка розстилає рачки перед путіним червону доріжку?
показати весь коментар
15.09.2025 07:22 Відповісти
ну ми ж всі зрозуміли, що трамп гомік і дурачок, і сша вже всьо - другорядна країна.

Коли європка від кацапської нафти і газу відмовиться? вже дрони в польщу залітають.
показати весь коментар
15.09.2025 08:04 Відповісти
коли трамп своїм двом клєврєтам подзвонить і **** напхає за відкати від MOL.
показати весь коментар
15.09.2025 08:10 Відповісти
це кому? пишіть конкретніше?
кому бляха муха трамп може подзвонити, якщо він шіста *****, а ***** шістка сі? шістка шістки нічого не може порішати, до вас туго доходить?
показати весь коментар
15.09.2025 08:12 Відповісти
якщо не знаєте хто у трампа два клєврєта, то тоді не варто коментувати.
показати весь коментар
15.09.2025 08:14 Відповісти
хто цю шістку трампа взагалі слухає? ти серйозно? чого ти щоки тут надуваєш, гониш пургу? всі вже давно зрозуміли, що трамп - нікчема, і він НІЧОГО не може порішати. які клєврєти???
показати весь коментар
15.09.2025 08:17 Відповісти
якщо не знаєш хто у трампа два клєврєта, то тоді не варто коментувати, і дойобуватись із своїми питаннями.
показати весь коментар
15.09.2025 08:51 Відповісти
+ МКС, ITER
показати весь коментар
15.09.2025 19:47 Відповісти
Трампy необхідна добра причина для того щоб нічого не робити, і ця нафтова причина ідеальна для цього. Але ж, це факт що Європа збагачує Москву, вони просто ж хочуть щоб і комфортно було, і щоб Америка їхні дупи охороняла за красиві очі.
показати весь коментар
15.09.2025 06:58 Відповісти
Тому що "БОЛОНКА ПУТІНА" (Байден). Скоро почне шукати причини в траєкторіях Марса і інш. небесних світил небосхилу.
показати весь коментар
15.09.2025 15:43 Відповісти
Зміна алгоритму.
показати весь коментар
15.09.2025 07:00 Відповісти
Не треба так жорско хаяти старого маразматика Трампидла. Він хворий, в нього старече слабоумство, деменція і ще цілий букет хвороб. В дурдомі мало звертають уваги про що лопотять хворі. Навідь у такому великому як Білий дурдом.
показати весь коментар
15.09.2025 07:03 Відповісти
ну так чого ви від сша і від трампа чекаєте? треба на європку тиснути, щоб європка відмовлялась від кацапської нафти і газу і наклала санкції на китай і індію.
показати весь коментар
15.09.2025 08:14 Відповісти
ЛАЙНО.
показати весь коментар
15.09.2025 07:07 Відповісти
Демагогія, то святе.
показати весь коментар
15.09.2025 08:19 Відповісти
Пьянь.
показати весь коментар
15.09.2025 08:27 Відповісти
Прикольна в тебе кацапська погрємуха.
показати весь коментар
15.09.2025 08:44 Відповісти
Я тільки за, можеш йти. Як повернешся, звертайся, ще пошлю і не раз.
показати весь коментар
15.09.2025 09:00 Відповісти
Амеба ти.
показати весь коментар
15.09.2025 09:11 Відповісти
Повернувся? Сходи ще раз.
показати весь коментар
15.09.2025 10:19 Відповісти
Деменція у силі. На жаль.
показати весь коментар
15.09.2025 07:17 Відповісти
Придумав разом з радниками відмазку на весь період свого сидіння в кріслі Президента
показати весь коментар
15.09.2025 07:19 Відповісти
Введи санкції проти Угорщини

і Сло ваччини.
показати весь коментар
15.09.2025 07:20 Відповісти
А він знає, що не припинять. Йому Орбан та Фіцо доповіли.
показати весь коментар
15.09.2025 07:21 Відповісти
Трампу далеко до "найвеличнішого" по штампуванню безглуздих проектів. Ось досягне хоча б до 30+ тільки "безпекових" угод, тоді хай і цвірінькає.
показати весь коментар
15.09.2025 07:25 Відповісти
якшо взятися за шось дуже непідйомне, можна знов обісратися
показати весь коментар
15.09.2025 07:26 Відповісти
Трампон знайшов нову відмазку.
показати весь коментар
15.09.2025 07:30 Відповісти
про великі яйця у рудого вже було ?
показати весь коментар
15.09.2025 07:35 Відповісти
пуйло сказав йому тягнути до останнього
показати весь коментар
15.09.2025 07:41 Відповісти
Трепло хреново, не мозоль очи.
показати весь коментар
15.09.2025 07:43 Відповісти
Брехун та чмо. Він нічого не зробить , при трампоні забудьте про допомогу.
показати весь коментар
15.09.2025 07:50 Відповісти
Значить, до 2028 року можна спокійно їхати грати в гольф - ЄС саме тоді припинить купувати кацапські нафту і газ. Давай, дідуган, відпочивай...
показати весь коментар
15.09.2025 08:02 Відповісти
⚡️ Starlink ліг по всьому фронту, - Мадяр
показати весь коментар
15.09.2025 08:03 Відповісти
То "поясни" це своїм СРАКОЛИЗАМ кнурорбану та фіцкові!!!
показати весь коментар
15.09.2025 08:08 Відповісти
Трумп придумав тупу відмазку щоб не вводити санкції
показати весь коментар
15.09.2025 08:08 Відповісти
Отмазку Трампона очень легко проверить. Украина перекрывает вентиль на нефтепроводе "Дружбан", после чего Трампон, Орбан и Фицо хором начинают требовать его открыть. Хотя кто же из зелени его перекроет? Лишат очередного звания у }{уйла.
показати весь коментар
15.09.2025 08:11 Відповісти
А з Турецьким потоком що робити?
показати весь коментар
15.09.2025 08:17 Відповісти
А это только дружбан }{уйла Пердоган могЁт.
показати весь коментар
15.09.2025 13:29 Відповісти
І таке заявляє той, який змусив своїх військових простелити червону доріжку кривавому вбивці та ще прокатався з ним в автомобілі! Про які санкції він верзе?!
показати весь коментар
15.09.2025 08:15 Відповісти
Хто гарантує, що після відмови Європи закуповувати російський газ, Трамп накладе санкції? Враховуючи мінливу погоду в голові Трампа та розв'язану ним же санкційну війну проти Європи.
показати весь коментар
15.09.2025 08:16 Відповісти
ніхто не гарантує, але рашка без європейських грошей офігіє.
показати весь коментар
15.09.2025 08:19 Відповісти
Кручу верчу, запутать хочу, у волшебника миротворящего Трампа все по честному, без обмана,...
показати весь коментар
15.09.2025 08:24 Відповісти
Розкажіть це Ердогану, який купував, купує, і буде купувати ********** і ніколи від неї не відмовиться...
Трумп це знає, тому і знайшов спосіб не вводити санкції проти другана з болот...
показати весь коментар
15.09.2025 08:42 Відповісти
Якщо хтось прдовжить купувати то який сенс у санкціях.
показати весь коментар
15.09.2025 13:42 Відповісти
Цікаво а чому всі в тому числі і ЗЕблазень мовчать про нафтопровід "Дружба" який проходить по території України і після не великої перерви знову працює на повну потужність і постачає нафту друзям ***** Орбану і Фіцо??? "Ілі ето другоє"???
показати весь коментар
15.09.2025 08:52 Відповісти
Я готовий запроваджувати санкції, але вони повинні посилити свої санкції відповідно до того, що роблю я", - зазначив президент. Американський холуй рашиста має на увазі,що Європа має позичити в нього червону доріжку і стелити її так як від .перед куйлом
показати весь коментар
15.09.2025 09:37 Відповісти
Санкцій від Краснова не дочекаєтесь !
показати весь коментар
15.09.2025 09:45 Відповісти
Європа - це Трамп має на увазі своїх друзів фріцо і торбана, як і споживають 90% цих ресурсів.
показати весь коментар
15.09.2025 10:11 Відповісти
Виявляється, американці обрали до влади більш потужного клоуна, аніж українці.
показати весь коментар
15.09.2025 10:36 Відповісти
Америка на Європу, Європа на Америка і так по кругу, а Україна вмирає. ***********, що все буде росія і китай. І може ще Америка залишиться, за прекрасним океаном, якщо залишиться.
показати весь коментар
15.09.2025 10:49 Відповісти
Це путін так любить робити - він на все готовий, але є мільярд неможливих умов, після виконання яких він точно-точно зробить те, що обіцяв. або не зробить, це ж всього лиш обіцянка, нею і підтертися можна, якщо це буде вигідно. трамп на цьому стільки собак ізів, що суди вже втомилися їх рахувати...
показати весь коментар
15.09.2025 11:10 Відповісти
у кремлевского, ботаксного Шныря два козыря бенин, Оманкий Нарик ( проект кремля буратино с киностудиями и офшорами в маЦкве под крышей шефиров) и слабоумный нарцисс таМпон он же агент краснов купленный еще в 80-90 +бабки рыболовлева+деменция+пленки эпштейна....и пока эти два козыря "работают" конца войны не будет....и если бы таМпон победил в 21 году Украины уже не было бы, один сдал, второй закрыл бы глаза....на это и был расчет бункерной крысы...
показати весь коментар
15.09.2025 11:25 Відповісти
Зозуля хвалить журавля за те, що хвалить він зозулюююю...
показати весь коментар
15.09.2025 11:35 Відповісти
Дійте вже, пустомолоти...
показати весь коментар
15.09.2025 12:37 Відповісти
брыхуняка.
показати весь коментар
15.09.2025 13:05 Відповісти
Європа має припинити купувати нафту і газ у РФ
-------------------------------------------------------------------
Трамп лукавит:
Европа или ЕС?
Венгрия и Словакия уже дали согласие не покупать у россии нефть?
Не дадут. Значит и санкции от Трампа - это пшик для наивных
Кстати, когда во 2 мировой США начинали поставки в СССР по Ленд-лизу, они не требовали, что начнут это делать, ТОЛЬКО если и другие страны антигитлеровской коалиции тоже будут поставлять оружие СССР
показати весь коментар
15.09.2025 13:22 Відповісти
- Трамп остановил Украине поставки оружия!
- Зрада!
- Трамп договорился с Путиным о выгодных Кремлю условиях «заморозки» войны!
- Зрада!
- Трамп не вводит санкции против России и ее пособников!
- Зрада!
- Трамп впервые назвал Россию «агрессором»!
- Перемога! Трамп - наш слон! https://t.me/DmitryKorneychuk/13254 ДмК
показати весь коментар
15.09.2025 14:19 Відповісти
Рыжий врет как всегда. Когда/если дело дойдёт до действий, он ничего не сделает.
показати весь коментар
15.09.2025 14:39 Відповісти
"Європа має припинити купувати нафту ..."

А режим Зеленського має припинити постачати цю нафту через Україну!
показати весь коментар
15.09.2025 15:57 Відповісти
Для чого ці узагальнення - "Європа"? Нехай конкретно скаже: між любий друг-сраколиз Орбан і трішки менш любий Фіцо мають перестати купувати російську нафту.
показати весь коментар
15.09.2025 17:28 Відповісти
Бла-бла-бла. Найде тисячу причин та два тижня, щоб не вводити санкції.
Все більше фактів, що на цю особу з альцгеймером та манією величі у москалів
компромат. Дивує тільки відсутність реакції конгресу та республіканців на
агента москви. Американські супермени та герої залишились тільки на екранах Голлівуда
показати весь коментар
15.09.2025 22:36 Відповісти
Что смеяться то, рыжий ду рачок это позор Америки, похоже ему обмылок платит огромные деньги (миллиарды долларов) лишь бы вредил Украине, одна надежда на Европу