4624 посетителя онлайн

Украина завершила скрининг по последнему кластеру переговоров о членстве в ЕС, - Минэкономики

Министры обороны стран Европы проведут экстренное совещание по Украине

Украинская делегация совместно с Европейской комиссией завершила в Брюсселе скрининговые встречи по переговорному разделу 11 "Сельское хозяйство и развитие сельских территорий".

Об этом сообщило Министерство экономики, окружающей среды и сельского хозяйства, передает Цензор.НЕТ.

В течение трех дней работы украинская сторона представила 28 тематических блоков, среди которых - реформы в сельском хозяйстве, цифровизация отрасли, государственная поддержка, рыночное регулирование и развитие аграрного сектора.

Также был представлен уровень согласования украинского законодательства с правом ЕС по направлениям: финансовые и административные структуры, сельскохозяйственные рынки, политика в сфере качества, органическое производство и продвижение продукции.

"Эти дискуссии показали две ключевые вещи: мы уже достигли значительного прогресса в приближении аграрной политики к стандартам ЕС, но впереди еще много работы. Процесс присоединения требует совместных усилий и тесной координации. Украина готова идти по этому пути", - заявил заместитель министра экономики, окружающей среды и сельского хозяйства Тарас Башлык.

Топ комментарии
+9
Скрінінг за кластером...
Фу-у-у-х!
Теперт я спокійний...
показать весь комментарий
15.09.2025 17:04 Ответить
+5
Учать нові слова і пздять гроші. Оце бл робота у виплядків.
показать весь комментарий
15.09.2025 17:09 Ответить
+5
Скринінг за кластером, з тематичними блоками переговорних розділів.
показать весь комментарий
15.09.2025 17:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Скрінінг за кластером...
Фу-у-у-х!
Теперт я спокійний...
показать весь комментарий
15.09.2025 17:04 Ответить
В каком инкубаторе плодят этих *********! Какой ЕС с такой ОПой ?
показать весь комментарий
15.09.2025 17:39 Ответить
Учать нові слова і пздять гроші. Оце бл робота у виплядків.
показать весь комментарий
15.09.2025 17:09 Ответить
Скринінг за кластером, з тематичними блоками переговорних розділів.
показать весь комментарий
15.09.2025 17:17 Ответить
такі вумні ..аж страшно (с) )
показать весь комментарий
15.09.2025 17:21 Ответить
Да які скрінінги?) Наші бариги - корумпухи з ніг до голови ніколи не погодяться на ЄС. ))). Їм від місцевої влади до Кийова зараз так комфортно. Вистачить і їм і діткам)))
показать весь комментарий
15.09.2025 17:34 Ответить
От що що а "презентувати" наші .....вміють.Обіцяти,малювати та повітряні замки малювати шоумени вміють.Остап Бендер би позазрив.Нью-Васюки малювати -то їхнє.А от на ділі все роблять прямо протилежне.Гетьманцев з кабміном в ЄС би максимум двірниками працювали б.А у нас....соціальний ліфт!Хулі!
показать весь комментарий
15.09.2025 17:35 Ответить
П'ятнадцятий кластер десятого скринінгу переговорів про переговори щодо переговорів про вступ до ЄС
показать весь комментарий
15.09.2025 17:36 Ответить
Меня на этом портале за якобы "кацапскую мову" тролят, хотя язык на котором я пишу к кацапам никакого отношения не имеет! А скриннинг, тролинг, фишинг, буллинг, членинг в разных кластерах? Это украинська мова?
показать весь комментарий
15.09.2025 17:36 Ответить
Вибач, а до кого має відношення російська мова?
показать весь комментарий
15.09.2025 18:07 Ответить
Вы достаточно пожилой, и умный( судя по национальным приоритетам ) Вы прекрасно знаете ответ на вопрос!
показать весь комментарий
15.09.2025 18:21 Ответить
Ні.
Бо до Державіна та Пушкіна цієї мови не існувало.
І ******* російська мова, якою ти пишеш та говориш - суто кацапське явище.
показать весь комментарий
15.09.2025 18:27 Ответить
Саме що найстрашніше зараз для рашизму - загубити в Україні саме рашистськомовне середовище .Й якщо людина не цап за рашистською дресурою, а мисляча , вона зрозуміє треба вчити українську.
показать весь комментарий
15.09.2025 18:56 Ответить
Напевно це щось венеричне
показать весь комментарий
15.09.2025 17:56 Ответить
показать весь комментарий
15.09.2025 19:34 Ответить
Можете повісити собі у сортирі.

У ЄС в курсі про війну, яку веде ЗЄрмачня за процвітання корупції.

І в курсі, що до цього залучені всі силові структури, які мали б займатися війною з РФ.
показать весь комментарий
15.09.2025 18:00 Ответить
35 років кластерного скринінгу , передбачувано країна пасе задніх... у фінів , балтійців скринінгу не було, а була тотальна люстрація і інститут негромадянства ! Так би мовити відчуйте різницю
показать весь комментарий
15.09.2025 18:01 Ответить
Здрастє.
ЗЄ спецом створював неконституційні органи, щоб у них могли працювати ригівські кадри.

Згадай, чому у нас Офіс президента, а не Адміністрація - бо тоді б туда не можна було призначити ні Богдана, ні Єрмака, ні Татарова.
А у шаражку, якої нема у Конституції можна хоч самого Януковича взяти.
показать весь комментарий
15.09.2025 18:10 Ответить
На яку ще землю недоімперією сторіччями напхано непотребу з коріннями цапорабів ? Це диво , що частина зукраїнених з них стали вільними українцями й захищають її, як свою рідну батьківщину.

ЦЕ Ж ПЕРШОПРИЧИНА , чому хйло хоче не землю-він хоче знищити УКРАЇНЦІВ
показать весь комментарий
15.09.2025 18:44 Ответить
Пісенька про мой адрєс нє дом і нє уліца ,мой адрес савєцкій саюз, й марожєнное с газіровкой за капєйкі - ЦЕ Ж ЛІДЕР ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ВОВКА НЕЛОХ . Й те що він навіть не совєтікусоцап , то нічаво, євреї добре теж як й багато українців ( але не основна маса цих двох народів) стали посіпаками гебьоної недоімперії!
Вам приклад - сьогоднішній Ізраїль, що там витворяють панаєхавшіє савєтікуси - Портніков Вам може розповісти.
показать весь комментарий
15.09.2025 18:51 Ответить
До речі,а на цій зустрічі наші хвалилися як набу кошмарять?
показать весь комментарий
15.09.2025 18:31 Ответить
А як МАРАХВОНИМ каналам олігархів платять бабло з допомоги партнерів? Лиш для того , щоб олігархи вибирали їх , ПРоплачуючи соцопитування та переможні бали ПРитулам різного розливу.
оці скринінгом перевірені ПРо це звітували?
показать весь комментарий
15.09.2025 19:00 Ответить
Мабуть про золоті унітази Міндіча та, як за них люлей в СБУ катують, теж ні слова.

І про скрінінг Шурми у Німеччині та Австрії мабуть забули росказати.

І про те, що все це робиться під особистим контролем диктатора Зеленського теж не згадали.

Про відустність демократії та свобод в Україні ніяк не можна теж.

А от скрініг папірців та якоїсь віртуальної ***** - це потужно.
показать весь комментарий
15.09.2025 19:04 Ответить
Побільше нових і незрозумілих слів для пересічних. Пани ж розумні і знають що кажуть.
показать весь комментарий
15.09.2025 19:36 Ответить
Ну скринінг і кластер, то це круто