6093 посетителя онлайн

На "Единый марафон" в Госбюджете-2026 заложили более 1,5 млрд грн, - Железняк

Сколько средств потратят на телемарафон в 2026 году?

В проекте Госбюджета на 2026 год заложено более 1,5 млрд грн на телемарафон "Єдиные новости".

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, информирует Цензор.НЕТ.

Также, отметил парламентарий, около 80 млн грн было выделено на телеканал "Рада".

"Там отправят как всегда из бюджета "Иновещания" под сотню миллионов на "КиноКит", связанный с Миндичем", - добавил нардеп.

Подробнее о ключевых показателях Госбюджета на 2026 год читайте по ссылке.

Сколько средств потратят на телемарафон в 2026 году?

Топ комментарии
+43
Единый говномарафет и единый говноквартал должны перестать существовать !!!
показать весь комментарий
17.09.2025 12:09 Ответить
+40
Потрібно повністю перевести цю помийку на фінансування з коштів, зібраних виключно з пожертв споживачів цього інформаційного лайна.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:18 Ответить
+33
Тільки зелені гниди можуть так поступати, дивлячись, що перед Дніпром, Запоріжжям , Харковом стукається ворог і є 2 варіанти, за 1,5 млрд.грн закупити 100000 дронів , чи виділити кошти на піар, то адекватна людина прийме рішення закупити дрони.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Единый говномарафет и единый говноквартал должны перестать существовать !!!
показать весь комментарий
17.09.2025 12:09 Ответить
Пропаганда має бути якісною, а це коштує грошей. Це просто витрати на війну! Питання чому за такі гроші така слабка пропаганда? Де черги бажаючих служити під ТЦК?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:18 Ответить
коли ти нарешті захлинешся, криворагульне Зечмо
показать весь комментарий
17.09.2025 23:24 Ответить
Старинний анекдот під це фото. Відремонтувати каналізацію направили старого спеца з учнем сантехніка. Спец переодягнувся для каналізації і нирнув в колодязь. через хвилину винирнув і каже учню : ключ на 32. Учень подав, і старий спец нирнув в каналізацію Через кілька хвилин винирнув і каже : ключ на 46. Учень подав ключ на 46 і той знову нирнув в колодязь. через дві хвилини винирнув. Фекалії поступово зайшли в каналізацію. І тут старий сантехнік каже молодому : Вчись, синку, а то завжди будеш ключі подавати...
показать весь комментарий
17.09.2025 12:36 Ответить
показать весь комментарий
17.09.2025 13:27 Ответить
Піар аси
показать весь комментарий
17.09.2025 12:10 Ответить
А зелена жопа не злипнеться?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:10 Ответить
Галоперидолу забракло, сіромахо? ))
показать весь комментарий
17.09.2025 12:26 Ответить
На вряд чи мене цікавить твоя збочена орієнтація, дегенерате. ))
показать весь комментарий
17.09.2025 12:44 Ответить
Мастурбуй деінде, голубок причмелений. Тут за твій кретинізм і задній привід ніхто не подасть. ))
показать весь комментарий
17.09.2025 13:10 Ответить
Потрібно повністю перевести цю помийку на фінансування з коштів, зібраних виключно з пожертв споживачів цього інформаційного лайна.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:18 Ответить
100% 👍...
показать весь комментарий
17.09.2025 13:39 Ответить
Ну або за рахунок каналів, які є ініціаторами марафону... Хочуть марафон робити - хай роблять, але за свої бабки, а не за бюджетні!
показать весь комментарий
17.09.2025 16:00 Ответить
Тільки зелені гниди можуть так поступати, дивлячись, що перед Дніпром, Запоріжжям , Харковом стукається ворог і є 2 варіанти, за 1,5 млрд.грн закупити 100000 дронів , чи виділити кошти на піар, то адекватна людина прийме рішення закупити дрони.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:20 Ответить
уже все потихоньку делают свои программы и ТСН и факты..нах он нужон????
показать весь комментарий
17.09.2025 12:27 Ответить
Кожен день розказують якусь дичину і за це мають непогані грошенята - але в Україні це вітається - пенсії по 100 тис - зарплати по 600 тис і більше - наглядові ради - 10 млн - за ким вони там наглядають? - один за одним?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:31 Ответить
А як ще ригозелені мають наповнювати лайном порожні макітри їх виборців- дегенератів?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:31 Ответить
Правила Гебельса.
1. Ніколи не звертйся до раціо. Звертайся до емоцій.
2. Ніколи не звертайся до інтелектуалів. Доносьте свої емоції до мас.
3. Закрий всі незалежні ЗМІ.
4. Знайди 5 тез і повторюй їх роками.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:38 Ответить
какая прелесть. 1,5 млрд. грн. В Украине 396 000 учителей.
3 788 грн на одного учителя.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:33 Ответить
396000 вчителів чекають на 4000,00 євро Впевнений, що більшість із них готові зробити себе ще раз...
показать весь комментарий
17.09.2025 14:31 Ответить
Нє, ну а шо ви хотіли? Хто тоді буде восхваляти найвеличнішого? Це важлива державна справа, а всі, хто за закриття марафону - ухилянти і ждуни. Включно з Європою.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:35 Ответить
Зеленський перед виборами ''чесно'' сказав, що буде - ''завершення епохи бідності''.
В друзів Зеленського з теле-кіно-шоу індустрії ''завершилась епоха бідності''.
Саме для цього Зеленський їздить по світу і ''вимолює'' гроші нібито для захисту України - а потім роздає ці гроші своїм друзям.
''Завершення епохи бідності'' - Зеленський.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:37 Ответить
Прийшла епоха жебрацтва і злиднів.Але стадо ЗЕбаранофілів прозріває слабо.Наступна стадія-крах?
показать весь комментарий
17.09.2025 12:56 Ответить
Ну а як-же ви думаєте, відмивати ЗЕбанутих, і найвеличнішого , щоб були схожі на людей, всі в білому, це дорогуще заняття.
показать весь комментарий
17.09.2025 12:39 Ответить
Оманські з Урядового кварталу, посилено продовжують гадити лайном в голови Українців, за їх же гроші!!! Війна ж для Українців, а гроші, для групи осіб з Урядового кварталу! Стефанчук-зеленський, ні при чому, це все Зінка!
показать весь комментарий
17.09.2025 12:40 Ответить
"Хліб🍞" народу дають лише у вигляді кешбеку, або подачки в сумі 1000 гривень 💰 раз на два роки.
Тому вимушені витрачати 1,5 млрд гривень 💰 на видовища.
Щоб виборці (яких вони вважають 🐏🐑) думали, що в Україні все гаразд.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:07 Ответить
у мене телевізора нема, тому я оце-от не дивлюся... Але всеодно цікаво: у нихтам унітази золоті чи шо за такі гроші?
показать весь комментарий
17.09.2025 13:20 Ответить
В мене телевізор є, але дивлюсь, ютуб , інколи заходжу на марафон, то пультом швиденько пробігаю, бо не можливо і хвилини дивитись.
показать весь комментарий
17.09.2025 13:27 Ответить
є запит на говномарахфон тільки у тих хто серьозно сприймає зеленського🤡 та його ідеологію коммунізму , з совком в голові ...
показать весь комментарий
17.09.2025 13:36 Ответить
У хрипатого лайна ідеологія комунізму? Ви це серйозно?
показать весь комментарий
17.09.2025 13:44 Ответить
враховуючи симпатії арахамії до китайської системи ...та і шо можно очікувати від потомків карла маркса з енгельсом ?! ... тим більше шо зеленський 🤡 так ностальгує за мишебратями ...
показать весь комментарий
17.09.2025 14:06 Ответить
прикро що не всіх лопатних совок убив
таке враження, що частина українців любить *****, частина зелю - з однакових міркувань, просто вподобали собі певного лідора
а меншість так і живе надіями колись ! побудувати Україну
показать весь комментарий
17.09.2025 15:34 Ответить
Я його не дивлюся з б
показать весь комментарий
17.09.2025 13:43 Ответить
А на оборонку грошей не вистачає.

Бо золоті унітази Зеленського та Телемарафон важливіші.
показать весь комментарий
17.09.2025 14:06 Ответить
Є ризик, що дізнавшись про такі "асігнування", наші закордонні партнери приймуть рішення взагалі не допомагати фінансово Україні!
Ну логічно! А навіщо, якщо на "гавномарафон" витрачаються шалені гроші, а ось на дрони, зброю ми йдемо збирати по Українціях!
Все! Час припиняти це все!
показать весь комментарий
17.09.2025 14:37 Ответить
Грошей немає,а на приватні канали з держбюджету валять 1,5млрд.грн.Зрозуміло,що прикрити марафон,то й не всі будуть транслювати гундосі відосики ЗЕленського.Тому і відпрацьовують.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:22 Ответить
А ще як пиляють народні податки! Минулого тижня державний канал "Дім" https://kanaldim.tv/karta-pokryttya/ перевели на нову частоту супутника HotBird 10930 МГц із Astra (sirius). При цьому якість сигналу на популярний трьохголовочний "горинич" 0% (заслабка).
Практично вся Україна тепер не може дивитися цей державний канал!
На фронт керівництво треба відіслати із такою "оптимізацією"!
Суцільна ганьба!
показать весь комментарий
17.09.2025 15:25 Ответить
...і в Європі цей Дім теж зник...та це транслювався чомусь на руцком
Чи не достатньо ТСН...якій би транслював у ввечері звернення преза?!
Навіщо вже 4й рік цей марахфон? Чи не достатньо новин...?
...а гроші на ракетні программи...о то був би ефект!
показать весь комментарий
17.09.2025 19:54 Ответить
З приходом до влади Володимира Олександровича, телекАнал "Дом" перейменували в кАнал "Freedom".
Вбухали туди купу грошей 💰 (тільки на рекламу в ТРЦ і розкрутку на радіо і ТВ потратили біля 500 млн. гривень) і зробили з нього канал іноземного мовлення.
І вийшло так, що український телеканал, за бюджетні кошти 💰 (гроші українських платників податків), російською мовою розповідає іноземцям, що українці і к@ц@пи не один народ.
показать весь комментарий
17.09.2025 20:11 Ответить
Єрмак потребує активної любові
Любіть єрмака і вам все у житті вдасться
показать весь комментарий
17.09.2025 15:32 Ответить
Авжеж, 7 мільйонів бомжів з Донбасу повинні знати правду про покращення і перемогу!
показать весь комментарий
17.09.2025 15:44 Ответить
Так переможемо!
показать весь комментарий
17.09.2025 15:49 Ответить
я, як свідомий громадянин, телемарафон вмикаю на 1 хвилину мовчання, 09:00 - 09:01

Кількість хвилин в добі є 1440

І бюджету телемарафону би вистачило 1 500 000 000 / 1 440 = 1 041 666 грн.
показать весь комментарий
17.09.2025 15:49 Ответить
Марафон це хабар Зеленського українським медіа, ну тим хто лишилися Пінчука, Ахметова, Садового. І звісно розпил на своїх кварталівських друзів по цеху 1+1, Ми Україна, Рада, Дім що там ще.
показать весь комментарий
17.09.2025 16:24 Ответить
В 19-му Зеленський обдурив усіх з серіалом, а зараз просто встановив монополію і диктатуру на медіа, щоб ті хвалили його 24/7
показать весь комментарий
17.09.2025 16:26 Ответить
Більш наглядно, кожен наступний 2026 рік один день цього марафонного лайна буде коштувати платникам податків 4 109 585,05 грн., що еквівалентно 1584 мінімальним місячним пенсіям на місяць у 2026 році, 475 мінімальним заробітним платам у 2026 років або приблизно 82 fpv дрони з великою дальністю польоту, тобто для навченого і ефективного дронщика це десь так 50 знищених кацапів і 32 кацапи, які як мінімум будуть мати поранення середньої тяжкості. І це один день... не за жирно для зелених гавнарів на Г+Г?
показать весь комментарий
17.09.2025 16:41 Ответить
... треба ж усіх дуполизів прилаштувати .
показать весь комментарий
17.09.2025 17:52 Ответить
Чесно, просто в голові це вже не вкладається... Скільки на цю суму можна було б закупити дронів. Ну просто виродки
показать весь комментарий
17.09.2025 20:32 Ответить
Зеленський продовжує грабувати Україну і марафетити свою дупу телемарафетом за державні кошти і цим фінансує телеканали олігархів.
показать весь комментарий
17.09.2025 21:00 Ответить
Смарагдові бариги будуть і далі продовжувати заливати лайно в уші "вумному" народу
показать весь комментарий
17.09.2025 21:11 Ответить
Мать йього риму - а вона ж попереджала - нам всім буде добре, ну і українцям теж, може буть.
показать весь комментарий
17.09.2025 21:28 Ответить
Півтора мільярда Мосейчучці під хвіст...