11194 посетителя онлайн
3 487 27

Нужно ограничивать сроки пребывания военных "на нуле", - Решетилова

Уполномоченная президента по вопросам защиты прав военнослужащих Ольга Решетилова

Уполномоченная по вопросам защиты прав военнослужащих и их семей Ольга Решетилова подчеркивает необходимость ограничить сроки пребывания военнослужащих на передней линии фронта, учитывая ментальное и физическое истощение защитников. Она отметила, что этот вопрос сейчас является одним из приоритетных для нее.

Об этом Решетилова заявила в телеэфире, передает "Укринформ", сообщает Цензор.НЕТ.

"Это чрезвычайно важно, потому что мы фактически истощаем ресурс наших военнослужащих под ноль и не оставляем им даже возможности восстановления - не только физического, но и ментального. Поэтому очень важно ограничить этот срок", - сказала Уполномоченная.

Решетилова подчеркнула, что вопрос длительного пребывания военнослужащих на позициях для нее сейчас является одним из приоритетных.

"Это очень сложный вопрос. Здесь есть как объективные, так и субъективные факторы - например, отсутствие достаточного количества личного состава, чтобы менять военнослужащих, большая опасность во время проведения ротации. И должно быть понимание командиров того, что бессрочных боевых распоряжений не должно быть", - сказала чиновница.

Она также добавила, что должны быть определены сроки, в пределах которых командиры должны реализовывать операции по замене личного состава на передовых позициях.

Топ комментарии
+16
Одні гасла у Зельоних. "Потрібно. Необхідно". А хто це має вирішувати??? Партнери?
показать весь комментарий
17.09.2025 20:53 Ответить
+14
"Я би і сама їх замінила" - додала Рєшєтілова - "але мене чекають в манікюрному салоні".
показать весь комментарий
17.09.2025 21:13 Ответить
+6
Як це немає ким замінити. Є безліч підмазаних бугаяк родичів та друзів нужних людєй, які з 2022 року служать у тилових частинах, колупаються в носі, мають нагороди і пороху не нюхавши. А простих холопфів після поранень із зруйнуваною психікою пускають по других колах на нуль, поки їх там не вб'ють або скалічать, аби прикрити сраки тиловим щурам.
показать весь комментарий
17.09.2025 20:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо червоне назвати білим в біле червоним, ситуація не зміниться, на нулі він і є на нулі, ну не курорті же! Краще б воно жувало
показать весь комментарий
17.09.2025 20:44 Ответить
Це неможливо. 300 000 військових, котрі дійсно воюють, на таку лінію фронту.
показать весь комментарий
17.09.2025 20:45 Ответить
Це другий базікало типу Лубінець. Я " прокукурікав", а " ви"( хтось гіпотетичний), там робіть..
Щоб діяти по суті, а не кукурікати, потрібно всім " захисникам всього на світі" кричати на адресу верхоголовкома-"Вова, займися нарешті своїми прямими обов'язками по формуванню особового складу для ротацій!!!"
А кукурікати про все хороше, проти всього поганого багато роботи не зробиш..
показать весь комментарий
17.09.2025 22:25 Ответить
Потрібно - їм на заміну добровільно ніхто йти не хоче
показать весь комментарий
17.09.2025 20:53 Ответить
Одні гасла у Зельоних. "Потрібно. Необхідно". А хто це має вирішувати??? Партнери?
показать весь комментарий
17.09.2025 20:53 Ответить
У такий спосіб, через дивних осіб, зеленський мацає у Суспільства для себе варіанти АМНІСТІЇ, за вчинені ним порушення Законодавства України, які призвели до смертей Українців!
показать весь комментарий
17.09.2025 20:57 Ответить
Як це немає ким замінити. Є безліч підмазаних бугаяк родичів та друзів нужних людєй, які з 2022 року служать у тилових частинах, колупаються в носі, мають нагороди і пороху не нюхавши. А простих холопфів після поранень із зруйнуваною психікою пускають по других колах на нуль, поки їх там не вб'ють або скалічать, аби прикрити сраки тиловим щурам.
показать весь комментарий
17.09.2025 20:58 Ответить
Навіть бусифіковані збігають в такі тилові частини зі новостворених бригад, якщо там служить бодай один знайомий ( таке собі внутрішнє сзч), тому що розуміє напівпідготовленого на полігоні чекає неминуча смерть.
показать весь комментарий
17.09.2025 22:02 Ответить
"Мы за всё хорошее, против всей фуйни"(с)
показать весь комментарий
17.09.2025 21:03 Ответить
"Я би і сама їх замінила" - додала Рєшєтілова - "але мене чекають в манікюрному салоні".
показать весь комментарий
17.09.2025 21:13 Ответить
Скоти кончені - вона думає. Та йдіть ви нах разом з своїм маленьким ************,
показать весь комментарий
17.09.2025 21:16 Ответить
Так батальон монако не встигне на ротацію.
показать весь комментарий
17.09.2025 21:22 Ответить
Хорошая идея. Надо обеспечить правильную ротацию.
30 дней на нуле наши Воины, потом они идут в ВР, а на их место Юзик с Хламидией.
показать весь комментарий
17.09.2025 21:23 Ответить
Яка розумниця, а ще свіжі хлопці на нулі це більш якісне виконання бойових завдань, прикинь.
Але де ж їх взяти? Може батальон Монако треба на ротацію нарешті?
показать весь комментарий
17.09.2025 21:34 Ответить
До чого тут " батальон Монако"?
Мова йде, про системну мобілізацію, яку повинен створити Верхоголовком.
Якщо Великий Імітатор може її створити, то визвешся допомагати йому повернути до України той батальон.
показать весь комментарий
17.09.2025 22:29 Ответить
За пiдтримки НАТО зробить юридичну пiдтримку ciмей померлих вiйськослужбовцiв. Мiй син Ветеран АТО ОоС 4 рокi, з першого дня учасник повномаштабной вiйни, помер вiд захворювання в лютому 23 року, тепер 16 ВЛК Львiв переписуеться з СП ТЦК, затягуе до 3 рокiв, щоб не платити ОГД та пенсiю. Cин був в розвiд батальнi 54 М.Тишi, але не знайти тепер де вiн знищував росийськи ДРГ. Помер перед вiдправкою в Бахмут. Таких сiмей багато, що робити не знають, все прикрито, информация закрита. Кому переслати копiI документiв? Хто спростуе термiни? З повагою. Пишить в месенджер.
показать весь комментарий
17.09.2025 21:55 Ответить
От до цієї тітки, що надрукувала статтю і звертайтесь. Це її робота.
показать весь комментарий
17.09.2025 22:30 Ответить
Співчуваю. Але у нас це система. Знайдіть кваліфікованого адвоката та готуйте документи для позову в ЄСПЛ. Знаю, що недешево, але на початку допоможуть безкоштовні консультації, наприклад від "Адвокатів ЗСУ". Потім шукайте юриста для суду, який погодится на виплату гонорару після виграшу справи. Так, це складно і довго, але іншого робочого варіанту немає.
показать весь комментарий
18.09.2025 08:08 Ответить
Терміни обмеження треба також для тих, хто сидить у владі.
показать весь комментарий
17.09.2025 22:21 Ответить
БЕЗУМОВНО!
А для забезпечення цього, треба вже мобілізовувати всіх тих, хто сидить на броні від мобілізації й стоворює епічний вигляд "потужної роботи" - юристи, адвокати, нотаріуси, як не дивно - викладачі й вчителі закладів повної загальної середньої освіти, фахової передвищої та вищої освіти, що "вчать" пусті аудиторії, бо 18-22+ вже давно за кордоном, а 25+ через закон про обмеження навчатись, відразу по виганяли, лікарів, фармацефтів-фармакологів, силовиків, відставних пенсіонерів в 45+, а можливо й опустити мобілізаційний вік до 62 поків!
Бо інакше, якшо русня попре на прорив фронту й зайде в глиб України, вже нічого з всього вище нзваного просто не знадобиться!
показать весь комментарий
17.09.2025 23:12 Ответить
Ги-Ги... Так? Патріёт окопний. Незабаром у Дніпрі сволота буде.
показать весь комментарий
18.09.2025 08:06 Ответить
По місяцю сидимо, і це норм
показать весь комментарий
18.09.2025 07:04 Ответить
Тітонько, а твій чоловік не бажає когось підмінити? Чи ти вже все парєшала?
показать весь комментарий
18.09.2025 08:03 Ответить