4507 посетителей онлайн

Для проведения выборов в 2026 году нет никаких предпосылок, - ЦИК

цвк

Заместитель председателя ЦИК Сергей Дубовик заявил, что никаких предпосылок - ни законодательных, ни финансовых - для проведения выборов в Украине в 2026 году нет.

Об этом он сообщил в телеэфире, передает корреспондент Укрінформ.

"Я бы обратил внимание на проект бюджета Украины на 2026 год, так как выборы - это достаточно большие деньги. Только по расчетам прошлого года, которые делали специалисты ЦИК, на это понадобится 16-20 миллиардов гривен. В проекте госбюджета их нет. Следовательно, никаких предпосылок к подготовке предвыборных кампаний на сегодня нет - как законодательных, так и финансовых", - рассказал Дубовик.

Он также напомнил, что законодательство о военном положении четко говорит, что во время действия военного и чрезвычайного положения выборы не проводятся. "А Конституция прямо указывает, что выборы народных депутатов Украины во время военного и чрезвычайного положения проведены быть не могут", - сказал заместитель председателя ЦИК.

В июле в ЦИК заявляли, что местные выборы, которые должны были бы состояться в последнее воскресенье октября 2025 года, не будут проводить из-за военного положения.

Топ комментарии
+19
Теперь Вова будет постоянно продлевать военный стан.Зачем ему выборы,он и так неплохо живёт.
показать весь комментарий
18.09.2025 17:57 Ответить
+10
Якщо влада не хоче проводити вибори, то вибори відбудуться без цієї влади.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:07 Ответить
+9
в правовій краіні .того голову вже посадили би .а в Украіні звичайно що не вигідно проводити вибори.і так всім добре .
показать весь комментарий
18.09.2025 17:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
зарплати під 500 000,шестий рік в загалі без руху,деякі співвробітники за кордоном, ,,працюють,,.......візьміть мене на роботу,я хороший🤣🤣🤣
показать весь комментарий
18.09.2025 17:56 Ответить
в правовій краіні .того голову вже посадили би .а в Украіні звичайно що не вигідно проводити вибори.і так всім добре .
показать весь комментарий
18.09.2025 17:56 Ответить
Теперь Вова будет постоянно продлевать военный стан.Зачем ему выборы,он и так неплохо живёт.
показать весь комментарий
18.09.2025 17:57 Ответить
Продовжуємо далі ржати тільки вже з 73 % л.хторату
показать весь комментарий
18.09.2025 18:01 Ответить
Якщо влада не хоче проводити вибори, то вибори відбудуться без цієї влади.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:07 Ответить
Логічно. Ти і будеш ватажком сметунів.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:09 Ответить
Ватажків сметунів буде забагато і без мене, якщо буде продовжуватися узурпація влади.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:11 Ответить
Ось так говорять всі сметуни. Спочатку кажуть, ми Зелю зметемо як Яника. А як до діла доходить, то в кущі.)
показать весь комментарий
18.09.2025 18:15 Ответить
Врешті решт усіх узурпаторів змели. Це питання лише часу.
показать весь комментарий
18.09.2025 19:50 Ответить
Логично какие-такие выборы, кому они вообще нужны...
показать весь комментарий
18.09.2025 18:08 Ответить
зелені дегенерати мародери зондують настрої.
але, що цікаво, цей зелений холуй розписує на весь 2026....
іншими словами, хоча, це і так всі знають!
закони не працюють!
конституція відсутня!!!
показать весь комментарий
18.09.2025 18:09 Ответить
показать весь комментарий
18.09.2025 18:26 Ответить
Передумов немає... Типу небезпечно? Остап Дроздов вірно сказав: тобто працювати, навчатися, воно можна, а один день на вибори - ні
показать весь комментарий
18.09.2025 18:27 Ответить
Власні вибори влади можуть бути відсутніми або фіктивними в країнах з певними формами правління, такими як:

Абсолютні монархії: У таких країнах, як Саудівська Аравія, Оман, ОАЕ, влада передається у спадок в рамках правлячої династії, і вибори як такі не проводяться.

Однопартійні та тоталітарні режими: У цих державах, де домінуюча партія або група контролює всі аспекти життя, вибори можуть проводитись, але вони є фіктивними. Громадяни не мають реального вибору між кандидатами чи партіями. Прикладами є Північна Корея, Китай, Куба.

Теократичні держави: У деяких теократіях влада належить релігійному лідеру або групі, і вибори можуть бути обмежені або відсутні.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:28 Ответить
«Кому война, а кому мать родна»
показать весь комментарий
18.09.2025 18:31 Ответить
тоді навіщо ЦВК - розігнати
показать весь комментарий
18.09.2025 18:40 Ответить
Готуйтесь до шашликів! Вибори впадуть зненацька. Щоб паніку, та пробки на дорогах не створювати.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:46 Ответить
Ну... я явно не прихильник зеленоплєснявих. Але... давайте логічно, як і яким чином в цих умовах провести вибори? Чи то місцеві, что до ВР. Чи президента... Тут є два момента, безпековий та адміністративний. Якщо з безпекою все зрозуміло, мордва просто в день голосування влаштує масовані обстріли, то адміністративний полягає в тому, що під шумок воєнного стану зелені НЕпідори просто усунуть кандидатів яких або не куплять або не прогнуть під себе. По ітогу що ми отримаємо, скоріш за все масовану атаку дронами та ракетами із купою жертв та легалізовану зелену шушеру, ще як мінімум на 5 років. Про технічний момент, як здійснити голосування військовим в цих умовах ненаписав, оскільки просто не розумію як це зробити.
показать весь комментарий
18.09.2025 18:48 Ответить
А навіщо піднімає зарплату вчителям, то все балачки щоб все було зненацька
показать весь комментарий
18.09.2025 19:21 Ответить
Офуїли взагалі, мразота! Протухла земакака у квітні 2024-го, шизофренія очевидячки, а тота кіівафлятина все скавулить "не на часі"!!!
показать весь комментарий
18.09.2025 20:11 Ответить
Для проведення виборів у 2026 році немає жодних передумов, - ЦВК Джерело: https://censor.net/ua/n3574875

Передумов нема, бо ішак з тріском програє. Вони зявляться, коли це чмо буде певнене, що є шанс. Мудака знесуть, не чекаючи передумов.
показать весь комментарий
18.09.2025 21:01 Ответить
Скільки буде ще правити ЗЕлена гниль?Війна буде йти невідомо скільки і терпіти все це шобло?
показать весь комментарий
18.09.2025 21:08 Ответить
Як би так сталося, аби він повторив долю чаушеску?!
показать весь комментарий
18.09.2025 21:52 Ответить
Тобто, (реальні) рейтинги такі, що не домалюєш, як не намагайся? Дякую, набагато репрезентативніше, ніж треш від КМІС та подібних.
показать весь комментарий
18.09.2025 22:26 Ответить
Датям в школу и детсад каждый день можно, а один раз сходить на выборы опасно)) Зебобики забудьте про выборы. Эти сами уже не уйдут. Только как с яныком. Но втого евромайдана разрушенная и разоренная страна уже не выдержит. Все ждут когда 17й год повториться в рахе, но по ходу есть все шансы что он повториться у нас.
показать весь комментарий
19.09.2025 01:14 Ответить