12301 посетитель онлайн

Рашистов отбросили около Владимировки. Враг продвигается в трех областях, - DeepState. КАРТА

Российские оккупанты имеют продвижение в Донецкой, Харьковской и Запорожской областях.

Об этом сообщили аналитики DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Силы обороны Украины отбросили противника возле Владимировки. Враг продвинулся вблизи Шахматного, Кондрашовки, Шандриголово, Зеленой Долины и Новоивановки", - отметили там.

ВСУ отбросили РФ на Покровском направлении. Что известно?
ВСУ отбросили РФ на Покровском направлении. Что известно?
ВСУ отбросили РФ на Покровском направлении. Что известно?
ВСУ отбросили РФ на Покровском направлении. Что известно?

Топ комментарии
+12
Шаг вперед і 5 назад. Це результат підготовки до війни Боневтіка Позорно-Брехливого, який замість своєчасної мобілізації плазував перед нарідом і робив собі рейтинг. Який замість побудови фортифікацій - руйнував ті, що побудував попередник. Який замість мінування полів - познімав ті міни, що до нього поставили дорослі дядьки. Який звільнив професіоналів Залужного і 16 генераплів Генштабу і втиснувся керувати військом, коли і дня не служив в ЗСУ і фрон посипався і сиплеться по цей день. Який всі гроші зарив в асфальт і запустив ворога так близько до великих міст, що вони стріляють з артилерії і кидають КАБи. Без вас 73% цього б ніяк не сталося. Тільки ви змогли зробити всіх разом і себе в першу чергу!!!
показать весь комментарий
19.09.2025 13:21 Ответить
+8
Фронт стабилизирован, по свежему интервью Умерова, не обращайте внимания...
показать весь комментарий
19.09.2025 12:57 Ответить
+8
Чудова в нас сьогодні Україна - правдива і фахова, як президент Зеленський. Непродажна і об'єктивна, як журналістка Наталя Мосєйчук. Розумна як кандидат наук Ківа. Патріотична як депутат Бужанський, міністри оборони Гезніков та Умеров. Щедра, як Коломойський і брати Міндічі. Дякую мудрому наріду, що так класно проголосував у 2019 році.
показать весь комментарий
19.09.2025 13:56 Ответить

Загрузка...