10119 посетителей онлайн

Украина найдет возможности и оружие, чтобы устроить блэкаут в Москве, - начальник Генштаба Гнат

Начальник Генштаба Андрей Гнатов

Украина найдет возможности и средства для того, чтобы вызвать блэкаут в Москве в ответ на российские обстрелы.

Об этом заявил начальник Генштаба Вооруженных Сил Украины генерал-майор Андрей Гнатов в интервью Укринформ, передает Цензор.НЕТ.

По его словам, любое действие противника будет иметь противодействие и получит симметричный ответ.

"Абсолютно правильно все сказал президент, и мы найдем и возможности, найдем и оружие, и проведем эти операции, они обязательно поймут, что таким образом они не достигнут преимущества. Любое действие будет точно иметь противодействие", - подчеркнул глава Генштаба.

По словам Гнатова, у Украины "все хорошо с оружием", в том числе с дальнобойным.

В то же время генерал-майор признал, что есть проблемные вопросы по количеству, которое нужно для того, чтобы Силы обороны могли получить преимущество над врагом.

Сейчас у россиян есть больше боевых самолетов, но это не означает, что враг может получить преимущество и победить в полномасштабной войне.

"Точно такая же история по остальным образцам. У них больше ракет, например, но мы по-другому их применяем".

Напомним, накануне президент Владимир Зеленский заявлял, что Россия получит пропорциональный ответ на попытки устроить зимой блэкаут в Украине.

"Если угрожают блэкаутом столице Украины, то в Кремле должны знать, что будет блэкаут и в столице России", - сказал он.

Топ комментарии
+32
краще б мовчки зробили це чим потрясати повітря. Давно на часі.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:12 Ответить
+21
Яклсь трошки ********** це сто піццоте "китайське попередження".
Вже фламінгами відбомбилися? Паляниці як? Трембіти вже не дудять? Фсьо?

Можете бити - бийте. Не чекайте, доки з України буде пустка.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:17 Ответить
+17
А шоб не було блекауту в Україні, не знайде ?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
краще б мовчки зробили це чим потрясати повітря. Давно на часі.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:12 Ответить
Не кажи ,Гнатов "Гоп!", доки не перескочиш.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:32 Ответить
А шоб не було блекауту в Україні, не знайде ?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:14 Ответить
воїна оцінюють за завданими ворогу втратами та шкодою, а не за теревенями
показать весь комментарий
02.10.2025 15:15 Ответить
Тобто відповідь буде тільки за блекаут у Києві?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:15 Ответить
Чомусь мені здається, що відповідь буде тільки на телемарафоні. Мені не зрозуміло, навіщо у свої погрози і побрехеньки Боневтік виягує військових?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:22 Ответить
це оті військові зелені холуї, що дерьмак набирає.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:46 Ответить
Дуже хочеться вірити.
Але хто ж вам дозволить!
Може, міст спочатку, який вже 3 роки "законна ціль"?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:15 Ответить
А якщо не знайде - генерал піде рядовим у піхоту, чи продовжить далі обіцяти якісь нові перемоги з бункера Генштабу з цілодобовим резервним живленням?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:16 Ответить
Піде на підвищення , тут і гадати нічого .
показать весь комментарий
02.10.2025 15:37 Ответить
показать весь комментарий
02.10.2025 15:17 Ответить
язиком ти нічого не влаштуєш
показать весь комментарий
02.10.2025 15:19 Ответить
За словами Гнатова, в України "все добре зі зброєю", зокрема з далекобійною....краще б не смішив ключку трампа для гольфу,,,Якщо добре із далекобійною .то накуя просити "томагавки" у США...???
показать весь комментарий
02.10.2025 15:20 Ответить
Ставте питання про повернення За і усунення ерма,тоді щось вийде з тих планів.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:23 Ответить
Усе в форматі зелених бабуїнів. Спочатку триндьож, а потім хтозна шо буде. Вони там всі покусані наркоманом?!
показать весь комментарий
02.10.2025 15:25 Ответить
Як я люблю новини з майбутнього…
показать весь комментарий
02.10.2025 15:26 Ответить
Ну - ХОЧ ТАК - а потім як втулим - по москау
показать весь комментарий
02.10.2025 15:27 Ответить
давайте краще так .... Чернігів без світла - брянск без світла
Суми без світла - курск без світла
Харків - білгород без світла
Херсон - краснодар без світла
Одеса - краснодар та керч без світла
та т.д.
а якщо Київ то і мацквя без світла
показать весь комментарий
02.10.2025 15:28 Ответить
Такі справи роблять мовчки і без попередніх погроз...А той хто маше кулаками і лише погрожує, але нічого не робить- довіри на жаль не має...
показать весь комментарий
02.10.2025 15:28 Ответить
не вірю
показать весь комментарий
02.10.2025 15:34 Ответить
Напрасно. Пацан сказал - пацан сделал.
Вспомните мощный ответ на раздачу паспортов на оккупированных территориях.
А мы, а мы. Мы тоже будем раздавать паспорта желающим. О-ха-ха.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:55 Ответить
Тільки язиками чесати і вмієте.
показать весь комментарий
02.10.2025 15:38 Ответить
******* - не мішки ворочати. Кацапи мовчки зробили на Чернігівщині блекаут 20 балалайками. Без усякого потужно-незламного ******* і кар небесних. Ну і відповідь - де? Підєр може сидить в блекауті?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:38 Ответить
Україна зробила те саме з білгородщиною. Чи вам аби щось бовкати?
показать весь комментарий
02.10.2025 17:53 Ответить
показать весь комментарий
02.10.2025 15:39 Ответить
А з Керченським мостом коли питання буде вирішене?
показать весь комментарий
02.10.2025 15:39 Ответить
Точно точно?
Буде блекаут вздовж кримського мосту?)))
показать весь комментарий
02.10.2025 15:49 Ответить
Тобто ви почали бити по російській енергетиці, фактично не маючи на руках нічого здатного спричинити той самий "блекаут", та ще й перед зимою, коли саме Україні можуть винести енергетику в рази ефективніше...
Феєричні стратеги!
показать весь комментарий
02.10.2025 16:08 Ответить
Так Зе саме це і потрібно, щоб була гарна картинка про страждання людей, щоб потім просити у ЄС гроші, на "захист і відновлення"... Більшість з яких розкрадуть.
показать весь комментарий
02.10.2025 17:09 Ответить
чому всі позитивні новини від влади в майбутньому часі
показать весь комментарий
02.10.2025 16:14 Ответить
Где бы еще ее найти ту зброю и можливості. Может попросить?
показать весь комментарий
02.10.2025 16:42 Ответить
лучше потуши тихонько, и все.
показать весь комментарий
02.10.2025 16:57 Ответить
Россиянский начальник ихнего генштаба никогда не грозил Украине блэкаутами либо ещё какими негораздами, он их регулярно делает
показать весь комментарий
02.10.2025 17:29 Ответить
нагадуе наступ на Запоріжському напрямку, коли наші ********* балакали а кацапи вкопувались і мінували, біда коли піздобол на такі посаді, коли йому потрібно в 95 квартал на виступи сходити
показать весь комментарий
02.10.2025 17:34 Ответить
Усім скептикам та "диванним" аналітикам хотілося б нагадати, що Україна під керівництвом того самого Зеленського, якого ви так хаєте, вже провела до десятка найскладніших військових операцій, на які не здатні більшість передових країн світу.
показать весь комментарий
02.10.2025 17:50 Ответить
А які ж такі операції провів зєля,цікаво знати?
показать весь комментарий
02.10.2025 18:12 Ответить
Навчити "Гуглом" користуватись?
показать весь комментарий
02.10.2025 22:10 Ответить