8875 посетителей онлайн

Германия создаст подразделение полиции, которое будет заниматься борьбой с дронами

дрон

Министр внутренних дел Германии Александер Добриндт анонсировал создание подразделения федеральной полиции, которое будет заниматься борьбой с дронами.

Об этом германский министр заявил на конференции Munich Migration Meeting, пишет DW, сообщает Цензор.НЕТ.

"Мы создадим собственное подразделение в федеральной полиции для противодействия дронам", - сказал Добриндт.

По словам чиновника, подконтрольное ему ведомство готово вступить в "гонку вооружений", противопоставляя угрозе со стороны дронов новые средства борьбы с ними. Для этого министр намерен "наделить полномочиями, вооружить и объединить" компетентные органы.

Ожидается, что полиция получит новое оборудование, а Бундесвер после принятия уже анонсированных изменений в закон о безопасности воздушного пространства будет иметь юридические полномочия помогать полиции сбивать дроны.

По словам министра, также будет создано "подразделение по разработке и исследованиям", которое "сможет технологически разобраться" в вопросе защиты от дронов.

"В этом направлении будет проводиться сотрудничество с Израилем и Украиной, а также с нашими европейскими друзьями и Еврокомиссией", - добавил Добриндт.

Напомним, что из-за многочисленных инцидентов с беспилотниками в Европе Германия решила создать Центр защиты от дронов.

Ранее сообщалось, что вечером пятницы, 3 октября, международный аэропорт Мюнхена приостанавливал работу из-за предупреждения о возможном появлении дронов.

По данным портала Flightradar24, 17 рейсов были перенаправлены на другие аэропорты. На веб-сайте аэропорта указано, что все вылеты сегодня вечером были отменены.

Топ комментарии
+7
Поліції? А-а-а-а-а, федеральної...
Ну-ну....
показать весь комментарий
05.10.2025 00:35 Ответить
+4
Це викликає тільки сміх!
Та путін їх так на коліна поставить, завтра заблокує всі аєропорти ФРН і економіці пздц..Через такі неадекватні реакції ми побачимо тільки ескалацію, путін хоче показати слабкість Європи.
показать весь комментарий
05.10.2025 00:42 Ответить
+2
Так, поліції, що у взаємодії із Бкндеверрм, буде збивати дрони.
Дрони різні бувають. Ті, що зараз літають над льотовищами- ФПВ, чи щось подібне. Запускають із сусіднього будинку. Завдання номер один- оперативно встановити, хто запускає, вхопити.
Якщо уявити, що будуть запущені ШАХЄДИ, з моря наприклад, тот там є свій протокол вже у військових. Ці протоколи також переглядають. Що там буде за вид озброєнь для ураження - час покаже.
показать весь комментарий
05.10.2025 00:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поліції? А-а-а-а-а, федеральної...
Ну-ну....
показать весь комментарий
05.10.2025 00:35 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2025 00:56 Ответить
А де написано про протоколи військових?

Демон..морем..на бундесів..ото у Вас бурхлива фантазія..
показать весь комментарий
05.10.2025 01:45 Ответить
По суті питання є щось сказати?
показать весь комментарий
05.10.2025 12:28 Ответить
А я по суті й відповіла. В статті про протоколи нвчого не було написано, але ж Ви її не читали, походу.
показать весь комментарий
05.10.2025 12:47 Ответить
В статті нічого не було за протоколи.
Тільки діії як військових, лікарів, вчителів, поліцейських, пожежників, електриків, ще сотень видів діяльності відбувається виключно за протоколами.
Так влаштоване життя, тьоьтю...
Навіть картоплю ти смажеж за умовним, протоколом, що звеця " рецепт".
Так тобі, як домогосподарці зрозуміліше буде?
показать весь комментарий
05.10.2025 14:08 Ответить
Тьотю, сиди на опі рівно в Іспанії. Якщо статтю читала - то там чітко написано, що вони тільки будуть розбиратись й створювати відповідний підрозділ, який буде розбиратись в питанні захисту від дронів. От він всі протоколи й створить. Як роздуплиться, через пару років.
показать весь комментарий
05.10.2025 15:53 Ответить
А, ще - ти часом не кацапка, що на особистості переходиш? Відповісти в твоєму стилі про покоївок й лєдєй за викликом?
показать весь комментарий
05.10.2025 15:55 Ответить
Та да, " ікспєрд з вологодчини" під НІКом " " Марина Нєчаєва" в кірсі
показать весь комментарий
05.10.2025 16:32 Ответить
Не перекладай свої вологі мрії на мене, іди клієнтів обслуговуй.

ПНХ.
показать весь комментарий
05.10.2025 22:13 Ответить
Згодна, якась по дебільному..
показать весь комментарий
05.10.2025 01:40 Ответить
А шо, їм треба бути як наша поліція, пардон, як наша броньована мусарня?
показать весь комментарий
05.10.2025 07:18 Ответить
Це викликає тільки сміх!
Та путін їх так на коліна поставить, завтра заблокує всі аєропорти ФРН і економіці пздц..Через такі неадекватні реакції ми побачимо тільки ескалацію, путін хоче показати слабкість Європи.
показать весь комментарий
05.10.2025 00:42 Ответить
У чому саме, у даному випадку " неадекватні реакції"?
показать весь комментарий
05.10.2025 12:32 Ответить
Сили безпілотних систем Бундесвера повинні стати ядром армії Німеччини.
Поліція лише допомагатиме СБС Бундесвера в окремих випадках.
показать весь комментарий
05.10.2025 00:51 Ответить
Та чи не пох.
показать весь комментарий
05.10.2025 01:22 Ответить
ціль Путіна - Европа і США настільки в вогні що уже не до України і поки він діє супер успішно
показать весь комментарий
05.10.2025 01:34 Ответить
Європа і США? Ви дійсно в це вірите? 🥴
показать весь комментарий
05.10.2025 01:37 Ответить
І ти розкрий очі.
Атаки, спершу гібрідні, потім як ляже, на Європу будуть збільшуватися. Найперше завдання-" щоб думали про власну безпеку, а не безпеку України", ППО, щоб не в Україну надавали, а у себе розміщували. " ілі прєкратітє Україну паддєржівать, їля я буду вас терроризіровать"
показать весь комментарий
05.10.2025 12:37 Ответить
Не будьте наївний. Ціль Путіна так залякати Європу і США, щоб перестали допомогати Україні. Щоб їх населення волало: досить допомогати, ми боїмося. І нарешті Україну і українців знищити
показать весь комментарий
05.10.2025 09:37 Ответить
поліції дозволять з табєльної стріляти по дронам. Але тільки якщо стрільба ведеться у бік моря, а то насєлєніє обурюється що кулі падають на землю.
показать весь комментарий
05.10.2025 01:39 Ответить
Однозначно неправильне рішення, поліція повинна займатись кишеньковими крадіжками в боротьбою з дронами німецькі комунальні служби.
показать весь комментарий
05.10.2025 06:51 Ответить
Штрафи буде виписувати за перевищення шкидкості?
показать весь комментарий
05.10.2025 07:47 Ответить
Мабуть будуть безпілотники арештовувати, надавати кайданки та зачитувати права. Цікаво, а подзвонити мамі дадуть?
показать весь комментарий
05.10.2025 09:29 Ответить
Хто дивився мультсеріал "South Park", згадайте 18 сезон, 5 серію "Чарівний кущ".
Там якраз про це
показать весь комментарий
05.10.2025 09:47 Ответить