9199 посетителей онлайн

Атака РФ на Львов: часть города без света

Львів після атаки

В ночь прости воскресенье войска РФ массированно атаковали Львов ударными дронами и ракетами. В городе работали силы ПВО, гремели взрывы.

Об этом сообщил в телеграмм-канале мэр города Андрей Садовый, информирует Цензор.НЕТ.

Сейчас во Львове после российской атаки фиксируются обесточивания.

"Часть Львова без света. Известно о Рясном и Левандовке. Выясняем детали", - отметил глава города.

"Просим сохранять спокойствие и оставаться в безопасных местах", - добавил Садовый.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что войска РФ атакуют запад Украины ракетами. Есть угроза для Львова и Закарпатья. Группа ракет летит на Стрый.

Топ комментарии
+43
Твій піаніст з 2019р нічого не робе і здав Україну.Крім праці на ворога більше нічого!!!
показать весь комментарий
05.10.2025 07:47 Ответить
+39
Ви не в тій ситуації щоб насміхатись з поляків.
Вони багаті, вони в НАТО, вони в ЄС, вони озброєні
А українці все своє життя голосували проти України за війну і руїну. І як апофеоз всієї боротьби українчика і малороса з Україною в 2019 році 73 % вирішило що час ставити крапку. Бо що та держава їм дала. Краще поржати і звалити.
Тому позатикайте свої писки на поляків. Ви куди втікати будете ...
показать весь комментарий
05.10.2025 08:18 Ответить
+24
Запускає ракети не піаніст. Але саме піаніст винний в тому, що ці ракети четвертий рік накривають Україну. Маєте що заперечити? Тоді згадайте розмінований чангар, і Херсон за три дні. А ще задайте шашлики на 1 травня. А ще якесь нев'****** придумане свято народної єдності на 26 по-моєму лютого 22-го року. Про який ніхто вже не згадує. А ще згадайте бездарну владу зелених, якраз три роки з 19-го року вела Україну до катастрофи. Ну у вас звісно ж своя думка. Поррррах у всьому винен!!
показать весь комментарий
05.10.2025 08:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Андрюшка, не грай дурня, якщо влада нічого не робить, то має щось робити опозиція
показать весь комментарий
05.10.2025 14:51 Ответить
Аааа що може опозийія зробити з коаліцією моносброда з жпж?
показать весь комментарий
05.10.2025 09:24 Ответить
Опозиція, на превеликий жаль і шок, єднається з гундосим ********* і легімітизує його.
показать весь комментарий
05.10.2025 11:17 Ответить
...угу( а Україні вже 4й рік забороняють партнери бити вглубь рашитського логова тим, що по краплі дають і дальнобойні ракети все ще зась

...хто заборонив продовжувати зачищати Херсон і дозволів випустити орків неушкодженими, чим дав гарну передишку пу, можливість прибарахлитися шахедами і перейти на новий віток війни...

а початак був в капітуляції перез вежливыми человечками в криму, потім з якогось біса, випустили стрєлкова з головорезами в донецьк...замість знищення той тисячи бандитів...і процес пійшов...(

а тр марить Нобелем...за рахунок капітуляції України, бо по факту вже 6+10 місяців навіть, погоджену за бай-де-на зброю тормозить, надавая пу козир за козирем...= така вона ам.допомога і ціна слова за буд.меморандумом.

право сили тепер УСЕ і цю забюрократизовану оон, тисячи службовців якої вже давно працюють лише самі на себе, прийшов час розпустити!

Що це за організація, постійним членом ради безпеки якої є агрессор ...якій розповідає байки про бойових комарів і всупереч уставу оон нахабно змінює кордони ?!

Це ганьба суцільна для оон і світового копа разом з нато,
які виявилися паперовими борцями зі злом, яке тремтить від страху, адже пу має ядерку і каже навіщо нам той світ, якщо він не буде руzzким
показать весь комментарий
05.10.2025 09:49 Ответить
Вибір 73% - тників псевдопатріотів, недалекоглядних, що в 2019 році кричали - "...Він такий як ми, ми такі як Він в реальній дії"!
Ось тепер і ржіть, але звалити з України в 2025 році Вам вже не вдасться!

Величний сказав - всі у мене підете воювати, і чоловіки, і жінки, і підлітки, - ВСІ!
показать весь комментарий
05.10.2025 09:54 Ответить
Все йде як і раніше: дурнів і в церкв б"ють. Знову безкарні обстріли і вбивства українців. За "дивним" збігом ,патужний лідор українців Вова Зелупа знову за кордоном,тусується на якомусь самміті зі своїми пустопорожніми балачками.Знову не бува відплатних ударів по русні,нам завтра гордовито покажуть розбиту шибку десь на Раші і відео кацапів,які матюкаються під ревіння одинокого укршахеда...Знову ще більші натовпи ухилянтів та 22 річних лоботрясів ринуться через кордон...У мене враження що Окурок та Зелупа просто домовилися і очищають нашу територію від нас.. І ми того варті,у нас такі втрати але жодної помсти від кровників нема і не буде,хо Україною бродять десятки тисяч російських попів,монахів,багатотисячні "хрестні" ходи овець з УПЦ МП...
показать весь комментарий
05.10.2025 10:37 Ответить
Давно відчуття про змову і спільний геноцид українців. Жодна б влада, крім агентів ворога, не вела б "так" війну. Англія в 2 світову під землею собі літаки кліпала, а потім бомбила ними Німеччину, а в нас роками брехня, брехня, бездіяльність, саботаж, розкрадання і знову брехня. Це - не влада, це - вороги і держзрадники.
показать весь комментарий
05.10.2025 11:20 Ответить
100% згоден, такі ж самі відчуття. Кожного дня брешуть про нові "антидрони", про "Фламінго", про нові "Патріот" і багато іншого. Кожного ранку розповідають про 90% збитих БПЛА та ракет, а все це лайно все одно чомусь прилітає по цілям. Коли летять БПЛА, зазвичай збивають кілька штук, а все інше спокійно прилітає на наші будинки та обєкти, про ракети взагалі нема що говорити.
показать весь комментарий
05.10.2025 13:12 Ответить
Все це дуже схоже на такий примус українців до капітуляції. Куди б не їхав Зеленський із Єрмаком, за "дивним" збігом обставин, там чомусь кацапи перестають обстрілювати.
показать весь комментарий
05.10.2025 13:16 Ответить
Страница 2 из 2