12226 посетителей онлайн

Цель словацкого правительства - не поражение РФ, а скорейшее завершение войны в Украине, - Фицо

Фицо о войне в Украине

Премьер-министр Словакии Роберт Фицо заявил, что целью внешней политики словацкого правительства не является поражение России.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на STVR.

Так, словацкий премьер в очередной раз раскритиковал подход Европейского Союза к войне РФ против Украины.

По его словам, целью внешней политики нынешнего правительства Словакии не является поражение России.

"Наша цель - как можно быстрее закончить войну в Украине чтобы славяне перестали убивать друг друга. Война - это не решение", - сказал Фицо.

Он заявил, что если бы ЕС тратил столько же энергии на мир, сколько он тратит на поддержку войны в Украине, война могла бы давно завершиться.

"Я никогда не буду премьер-министром военного времени", - добавил премьер Словакии.

Напомним, ранее премьер-министр Словакии Роберт Фицо заявил, что его страна готова оказывать помощь в продвижении вопроса мира российско-украинской войны, однако отказывается от военной поддержки Украины.

Топ комментарии
+19
Кончений!
показать весь комментарий
05.10.2025 16:58 Ответить
+12
Нічого нового не сказав. Чергова спроба замінити місцями агресора і жертву агресії. Фіцо цілеспрямовано працює на користь росії.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:02 Ответить
+11
Вафля ***********. Доречі, президент Сербії відкрито сказав що весь світ вже готується до Третьої світової війни і питання тільки хто на чийому боці буде воювати. І вже зараз видно на чієму будуть воювати такі Фріци, Орбани і Вуйчичі. А тепер ще й Чехія під питанням після вчорашніх виборів.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чума на "фіців"...
показать весь комментарий
05.10.2025 16:56 Ответить
ПНХ‼️Разом с зейлом, який вам з орбаном , нафту переганяє
показать весь комментарий
05.10.2025 20:38 Ответить
Кончений!
показать весь комментарий
05.10.2025 16:58 Ответить
Вафля ***********. Доречі, президент Сербії відкрито сказав що весь світ вже готується до Третьої світової війни і питання тільки хто на чийому боці буде воювати. І вже зараз видно на чієму будуть воювати такі Фріци, Орбани і Вуйчичі. А тепер ще й Чехія під питанням після вчорашніх виборів.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:00 Ответить
І якбти не ці виродки фашистські і московські агенти які засіли в Європі то війна дійсно б вже закінчилась. Бо ***** не бачив би підтримки. А може й взагалі не начиналася б. Бо нагадаймо як ***** почав війну при підтримці Орбана як свого союзника який мав вдарити по Україні з заходу і захопити західну Україну перекривши допомогу з Європи
показать весь комментарий
05.10.2025 17:33 Ответить
Нічого нового не сказав. Чергова спроба замінити місцями агресора і жертву агресії. Фіцо цілеспрямовано працює на користь росії.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:02 Ответить
коли пахне смаленим, найкраще прикинутись божевільним
показать весь комментарий
05.10.2025 17:02 Ответить
Та насрати на цього виродка, нашо всюди його пхають.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:02 Ответить
Славян приплел. Когда это кому мешало? При необходимости на раз.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:08 Ответить
Фіцо-недострєльонний, плив, плив, а на березі, - всрався??
Як його марудить фсбешне лайно, перед усим Світом!!
Як ****** замовив, так фіцо і танцює, він же, лише особа тимчасова на посаді, а не держава Словакія! Це різні катеторії, як і чаушеску-Румунія, додон-Молдова, іванішвілі-Грузія, ухилянт- Україна, трамп-США!!!!
показать весь комментарий
05.10.2025 17:10 Ответить
Ну, строго говоря, если государство - это политическая форма устройства общества и набор соответствующих институтов, то Фицо, как раз и является частью государства.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:20 Ответить
Bez porazhenjija ruZZnji okonchanjije voijni v Ukrainje, a takzhe predotvrashcjenjije voijni v €urope, NJEVOZMOZHNI!!!
показать весь комментарий
05.10.2025 17:13 Ответить
два десятки ФПВ дронів можуть зробити цей Світ кращим .
показать весь комментарий
05.10.2025 17:14 Ответить
Обсчанин Фицкин не в тот союз "вступили".Ему главное на "подсосе" у прутина быть...
показать весь комментарий
05.10.2025 17:15 Ответить
а фіцО питав у куратора, чи хоче той завершити війну? і на яких умовах?... там вже хотєлки сто пудів не лише на Україну розповсюджуються...
показать весь комментарий
05.10.2025 17:18 Ответить
Війну таки доведеться закінчити, і дуже ретельно треба зважити кількість втрат і реалістичність досягнення цілі. Інакше Україна перетворюється у механізм перемелення чоловіків у порох.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:19 Ответить
Цікаааво! А як може закінчитися війна в Україні без поразки кацапів? Поразкою України. Інакше - ніяк. Тому логічно вважати, що словпцький уряд Фіцо хоче поразки України. Або ж лукавить. Проблема в тому, що у випадку поразки України наступними буде Словаччина. Чи справді це хочуть словаки? Дехто, як Фіцо можливо і хоче. Але думаю, це він так грається. Не може ж він бути таким дурним. Але гра з вогнем закінчується пожежею. Можливо і не одразу. Фіцові треба нагадати аксіому - " бійтеся своїх бажань - вони мають властивість збуватися".
показать весь комментарий
05.10.2025 17:20 Ответить
Результат 4-ї стадії раку не смерть людини, а закінчення її страждань.
Це звучить так само тупо, як і заяви цього уйобка.
показать весь комментарий
05.10.2025 17:21 Ответить
"якби ЄС витрачав стільки ж енергії на мир" - а як він собі це уявляє, чому не розказав?
показать весь комментарий
05.10.2025 17:29 Ответить
Де там дурко слов'ян знайшов на балалайні?
показать весь комментарий
05.10.2025 17:32 Ответить
Хоч би він впав і звернув собі шию, клятий лицемір.
На жаль, Україна сусідить з Мордором, краще б його сусідом була Словаччина, тоді Х-уйло заніс би її у свою конституцію, і оголосив суб'єктом *********. А коли б він кинувся зі своєю ордою винищувати словаків, аби звільнити від словацької "окупації" територію Словаччини, ми б дивувалися, чому ;це Фіцо не капітулює перед загарбниками, щоб скоріше наступив мир.
Ні, ми так не змогли б. А вони можуть, за халявний газ рідну матір продадуть Мордору, Фіцо торгує собою як остання повія, літає до Х-уйла у лігво і служить його адвокатом у Європі .
показать весь комментарий
05.10.2025 17:33 Ответить
Погані новини - скоро Бібаш до нього доєднається
показать весь комментарий
05.10.2025 17:33 Ответить
Не поразка РФ = поразка України
показать весь комментарий
05.10.2025 17:44 Ответить
Мета словацького уряду - не поразка РФ, а перемога *****, тут все зрозуміло, залізли в ес та нато і сруть в ліфті
показать весь комментарий
05.10.2025 17:50 Ответить
Можете не сомневаться эта **** с такой же легкостью сдаст россии и Словакию. Гнида продажная
показать весь комментарий
05.10.2025 17:54 Ответить
Фіцо мразота антиєвропейська, пропутінська.
показать весь комментарий
05.10.2025 18:07 Ответить
Де там слов'яни? Може ти покритикуй православних братів бурятів і чучмеків, щоб не вбивали слов'ян ??
показать весь комментарий
05.10.2025 18:16 Ответить
И собака помнит, кто ее кормит. / Русская пословица/
показать весь комментарий
05.10.2025 18:34 Ответить
Якщо на тебе в підворотні напав маньяк не обороняйся .....
показать весь комментарий
05.10.2025 18:51 Ответить
показать весь комментарий
05.10.2025 18:58 Ответить
Коли словаків і угорців приймали у Євросоюз вони розділяли європейські цінності чи ні? Бо інакше їм треба було б у "тайожний саюз"!
показать весь комментарий
05.10.2025 19:15 Ответить
мета усілякої шахової гри - не перемога над супротивником, а найшвидше завершення партії
показать весь комментарий
05.10.2025 20:06 Ответить
Мета уряду Словаччини поразка України. Нормуль відкрився.
показать весь комментарий
05.10.2025 20:21 Ответить
Це саме те, що декларує Трамп-2 з командою.
Капітулюйте перед путлєром, армією РФ- країни, яка напала, вбиває, катує, гвалтує ваших людей, руйнує ваші населені пункти, економіку та культуру, викрадає ваших дітей і змушує мільйони людей покидати домівки, просити прихисту за кордоном... І все закінчиться, бо війна, силовий опір агресору, військовим злочинцям - "... -це не рішення"(с) Фіцо - парламентер путлєра.
показать весь комментарий
05.10.2025 20:37 Ответить
Бо фіця - підар...
показать весь комментарий
05.10.2025 22:13 Ответить
Не треба дивуватись чужим запроданцям. У нас Зеля з Ко з тієїж кагорти.
показать весь комментарий
05.10.2025 22:40 Ответить