4467 посетителей онлайн

Кабмин не менял дату начала отопительного сезона, он начнется планово, - Минэнерго

Когда начнется отопительный сезон

В сети активно распространяются ложные данные о дате начала отопительного сезона. Постановление правительства о возложении специальных обязанностей (ПСО) на рынке газа, где указана дата 1 ноября 2025 года, не имеет никакого отношения к фактическому запуску отопления в домах.

Как информирует Цензор.НЕТ, это отметили в пресс-центре Минэнерго.

Как отмечается, условия ПСО предусматривают продолжение фиксации цен на природный газ для населения после 31 октября 2025 года до 31 марта 2026 года ( *они условно названы "отопительный период "* ).

"Это чисто техническая терминология для верного определения условий в период поставки природного газа", - заверили в министерстве.

Также там напомнили, для обеспечения стабильности и защиты потребителей, Кабинет Министров Украины принял важное решение - продлил действие механизма ПСО до 31 марта 2026 года.

"Это означает, что фиксированные цены на газ для поддержки населения и производителей электрической энергии будут сохраняться.

Отопительный сезон в Украине начнется планируемо. Правительство приняло все соответствующие постановления, чтобы обеспечить условия для этого", - говорится в сообщении.

Минэнерго также напоминает, что решение о начале и окончании отопительного периода принимают органы местного самоуправления самостоятельно. Тепло дают с учетом среднесуточной температуры региона, если она держится ниже +8 С градусов более 3 суток.

Ранее сообщалось, что Кабмин сократил отопительный сезон, он якобы должен будет начаться 1 ноября.

Топ комментарии
+19
саме так зелені дегенерати і керують україною!
спочатку якийсь тупий вкид, отримання піздюліни, і відразу відкат.

брехати брехати брехати!
брехати та мородерити!
показать весь комментарий
13.10.2025 15:45 Ответить
+5
а попереждали що не можна обирати цього малороса, якій знущався над майдановцями
показать весь комментарий
13.10.2025 15:55 Ответить
+3
Монархія, це коли є рід, кровна лінія. Називати монархом базнів-наркоманів і ларьочників це дуже багато честі їм.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
саме так зелені дегенерати і керують україною!
спочатку якийсь тупий вкид, отримання піздюліни, і відразу відкат.

брехати брехати брехати!
брехати та мородерити!
показать весь комментарий
13.10.2025 15:45 Ответить
а попереждали що не можна обирати цього малороса, якій знущався над майдановцями
показать весь комментарий
13.10.2025 15:55 Ответить
Не в ньому справа. Україна брехливо називається Республикою (в Конституції), а насправді є Монархією. Так, оцей - поганій Сцар, тому вкраїнчики вимагають доброго Сцаря, під яким мається на увазі постачальник комплексів Ай-Петрі на фронт, або ж відомий посол. В будь якому випадку це буде Цар, яки типу дасть холопам опалення з барського плеча. Або ж ніт.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:05 Ответить
Монархія, це коли є рід, кровна лінія. Називати монархом базнів-наркоманів і ларьочників це дуже багато честі їм.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:27 Ответить
Те що Ви кажете - лише деталі передачі влади, від одного монарха до іншого. У 1612 року такого собі Мишу Романова тупо обрали на сцарство, без жодних кровних ліній. Головна ж ознака Монархії - це Влада Однієї Особи. Від сивочолого гетьмана успадкував блазень, від нього успадкує генерал, й так далі. Вкраїнчики думають, що Монархія як така - це добре, це природно. Або ж робять вигляд, що її немає, бо, бачте, відсутня кровна лінія, а в кловуна нема гарних манер. Насправді ж Злом є саме Монархія як така. Відсутність опалення в халупах кріпаків, за наявності його у палацах дворян - цілком нормальна справа в таких умовах. Посол повернеться - так само буде. Або ж подобрішає та ввімкне опалення. Або ніт.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:35 Ответить
Хм, за "наркомана" зрозуміло, а хто ж такий "ларьочник"?
показать весь комментарий
13.10.2025 16:36 Ответить
Колишній голова Асоціації Власників ларків, пан Дермак. Вкраїнчики не можуть визначитися, хто з цих двох є справжній Сцар, тому заглиблюються в конспірологію: начебто Дермак керує, а кловун зображає Президента. Автори не пояснюють, навіщо така складна схема? Чому Дермак тоді не став Президентом сам? Чому Президент не може просто звільнити Дермака? І ще купа незручних питань до панів коннспірологів.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:45 Ответить
Потому что малоизвестен был, но в малоизвестных кругах знали - рыло даже не в пуху. Раскрутить было НЕВОЗМОЖНО. Он не мог стать президентом сам, как никто сам президентом ни в одной стране мира не становится (Даже при военных переворотах или оккупации). Кравчук, Кучма ... ... ...Зеленский - не сами стали президентами. А зачем увольнять (ну по крайней мере сейчас) ? Да и по прошлым "делам" они завязаны ...
показать весь комментарий
13.10.2025 17:36 Ответить
Оце й є - конспірологія, як я й сказав. Що означає "маловідомий"? Я.Кунович, коли був директором автобази, був дуже відомий? Але ж досить швидко пройшов шлях до незаконно-обраного Президента. Бо є технологія розкрутки. Будь-кого. В тому числі Дермака. Далі: а чого це, маловідома особа - "керує" Президентом? Останній що, не може наказати власній охороні просто не пускати того до себе, ніколи? Тим більше коли всі про це начебто "знають" (що Дермак начебто регент при Бубочці)? Коротше, я думаю що Володимир Ссанич просто тримає Дермака як поганого боярина, на якого можна все повісити. Перед виборами принесе його в жертву, повернувши на це місто Богдана - і знов буде гарний чолов'яга, за якого проголосують. Бо ж поганого Дермака вже нема поруч. Очистилися.
показать весь комментарий
13.10.2025 18:41 Ответить
оце зрада так зрада, найзрадніша зрада.
Тільки у 2019 році Ермака навіть на горизонті не було, ну то таке.
показать весь комментарий
13.10.2025 18:22 Ответить
Про це я й кажу: у 2019 не було, а потім комусь стало треба знайти цю істоту десь на звалищі, тобто в офісі Асоціації ларьочників, щоб на неї тепер все повісити. Поганий боярин та добрий сцар.
показать весь комментарий
13.10.2025 18:42 Ответить
Тобто, винна в дезі влада, а не тупі журнашлюхи?
показать весь комментарий
13.10.2025 16:28 Ответить
таке, як скажете!!!
влада у нас від бога!
ікона влади!
потужна переможна! під керівництвом найдосвідченішого!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:41 Ответить
Було б вірне рішення назараз. Морозів не буде, якщо синоптики не брешуть. Але куди, нє, лохторат нє адобріт Краще, як замою буде морозяка, от тоді і не опалювати. Нєлохі тоді знову почнуть вити і винуватити папєрєдніків. Собаки, все, все просирають. Вони, так саме вони, усі разом, усе тупе бальшинство, сдєлалі нас вмєстє
показать весь комментарий
13.10.2025 16:03 Ответить
С початку пустять тепло на дидсадки та школи , а потім в термін
двух тижднів на житловий фонд. І все буде до 1 листопаду.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:06 Ответить
Нужно подписать указ о короткой и тёплой зиме, делов-то.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:08 Ответить
Ви не в тренді провести Ставку - коротка та тепла зима.
показать весь комментарий
13.10.2025 22:04 Ответить
О, а зрадофіли вже срач розвели.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:13 Ответить
Руки геть від зради, то святе!
показать весь комментарий
13.10.2025 16:37 Ответить
Дурдом в країні зеленого маразму
Опалення дуже зіпсує рейтинг презедента
Вони навіть всім офісом будуть пердіти в трубу, аби лойків не поменшало. А то ще перестануть на сорочках портрет Зеленського вишивати
Падаляяяк !
показать весь комментарий
13.10.2025 16:45 Ответить
Його взагалі треба було скасувати! В країні війна. Перетерпимо.
показать весь комментарий
13.10.2025 16:57 Ответить
Цирк!
А хто в армії служив - той в цирку не сміється....
показать весь комментарий
13.10.2025 17:37 Ответить
КАБМИН ПРОСТО НЕЗНАЕТ КУДА ГОРОХ ДЕВАТЬ!И ЭТОМУ ГОРОХОЭЛЕКРОГЕНЕРАТОР!МИЛЬЙОН ГИГАВАТ ВЫРАБАТЫТЫВАТЬ!И НАХ АТОМНЫЕ?СМЕШНО))))!!!!НО ЕСДИ ПРОСТО ВЗЯТЬ ВСЁ КОЛИЧЕСТВО ПЛАСТИКА В МОРЯХ-ОКЕАНАХ!!!ВСЕ КОРАБЛИ ДЫБИЛЫ!!!50%СЛОВЛЕННО ПЕРЕРАБОТАННОГО МОЖЕТ СЪЕКОНОМИТЬ ПУТЬ В ПУТИШЕСТВИЕ!!!А ТО И 80%!!!ГРИН ПИС И НАХ НЕНУЖЕН БУДЕТ!!!!!!
показать весь комментарий
13.10.2025 17:42 Ответить