10113 посетителей онлайн

После победы каждый украинец, уехавший за границу, должен иметь возможность вернуться, - Стефанчук

Стефанчук о возвращении украинцев из-за границы

Украина должна сделать все, чтобы ее граждане, которые вынужденно покинули Родину из-за российского вторжения, после победы смогли вернуться домой и приняли участие в восстановлении государства.

Об этом заявил глава Верховной Рады Украины Руслан Стефанчук во время брифинга с президентом Бундестага Юлией Клекнер, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Мы благодарны за поддержку наших граждан, которые временно находятся за пределами Украины. Самое главное, что они имеют здесь - это покой, крышу над головой и безопасность в этот страшный период войны", - сказал Стефанчук, отвечая на вопрос о признании стажа и пенсий для граждан Украины, которые останутся за рубежом после завершения войны, и для тех, кто вернется.

Спикер парламента подчеркнул, что для Украины не менее важным, чем победа в войне, является вопрос восстановления страны, в котором каждый гражданин играет ключевую роль.

"Как председатель украинского парламента, я прежде всего заинтересован в том, чтобы после завершения этой войны каждый украинец, который выехал за границу, имел возможность вернуться. Вопрос восстановления Украины - это такой же важный вопрос, как и победа", - добавил Стефанчук.

Топ комментарии
+35
А ось радник-дебіл президента мілованов з імпортним громадянством говорить, що Україну відбудовуватимуть 10 мільйонів мігрантів!
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
+27
хтось зрозумів що проперділа зельоним ротом свиноматка стефанчук ?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
+23
ти пику свою бачив ?
повернутися щоб що ? проголосувати за Зе, годувати вас коррупціонерів ?

Тільки хіба що побачити як вас будуть вести судити
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А ось радник-дебіл президента мілованов з імпортним громадянством говорить, що Україну відбудовуватимуть 10 мільйонів мігрантів!
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
у зелених дегенератів іншими цифрами не оперують!
там, все рахується мільйонами!
показать весь комментарий
13.10.2025 21:08 Ответить
Навіщо Україні ухилянти які не виконали свій конституційний обов'язок і не захистили Україну під час війни? Я проти повернення імігрантів! Тільки жінки та діти військовослужбовців ЗСУ мають право на повернення в Україну!
показать весь комментарий
14.10.2025 00:08 Ответить
Ти будеш БЛАГАТИ щоб вони повернулись!
показать весь комментарий
14.10.2025 02:33 Ответить
Слава Богу це біосміття виїхало і маю надію що цей людський мотлох не повернеться в Україну і не буде голосувати на українських виборах за чергових ідіотів!
показать весь комментарий
14.10.2025 07:49 Ответить
А що, не правду сказав? До цього все йде (ну як йде, українці самі обрали такий шлях).
показать весь комментарий
13.10.2025 21:14 Ответить
"Падаючого - підштовхни !" (Ніцше)
показать весь комментарий
13.10.2025 21:19 Ответить
Мілованов тоді абсолютно правильно заявив: щоб стати реально сильною країною з потужним ВПК і армією потрібні справжні фахівці, і якщо українці відмовляться вчитися і розвиватися, то доведеться відкрити кордони для освічених іноземців. Тобто або ти вчишся і працюєш, або даєш дорогу іншим
показать весь комментарий
13.10.2025 22:52 Ответить
Реєстрація: 13.10.2025
І не ліньки заради явного дебіла, який багато чого молов, реєструватися?
показать весь комментарий
13.10.2025 22:56 Ответить
"освічені іноземці":
показать весь комментарий
14.10.2025 08:32 Ответить
Так-так! Тисячі "освічених іноземців" уже клубочаться на західних кордонах, аби з першим сигналом кинутися наввипередки в Україну, і - працювати! Віримо!
показать весь комментарий
14.10.2025 10:25 Ответить
хтось зрозумів що проперділа зельоним ротом свиноматка стефанчук ?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
хрю-хрю-хрю
показать весь комментарий
13.10.2025 21:07 Ответить
Після перемоги кожен українець, який виїхав за кордон, повинен мати можливість повернутися...і плюнути на могилку любого гада української політики...або покласти його в неї (перераховувати не буду))
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
Якщо буде інший президент та спікер ВР.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
ти пику свою бачив ?
повернутися щоб що ? проголосувати за Зе, годувати вас коррупціонерів ?

Тільки хіба що побачити як вас будуть вести судити
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
коливан, як відкриє свого помийного рота, то хоч стій, хоч падай!
а, що може завадити громадянину україни приїхати в україну?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:06 Ответить
Він має на увазі що треба повернувшихся на ручках баюкати і годувати, мити їм дупи і спати вкладати, і це все потребує багато фінансування і догляду.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:37 Ответить
Можливість буде, невідомо чи буде бажання.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:07 Ответить
ну не у кожного буде куди повертатися. Якщо житло лишилося в окупації... сенс повертатися? куди і навіщо?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:08 Ответить
А я про що?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:35 Ответить
В країну. Повертаються в свою країну, а не на місце прописки.
Хоча перед ким я ото бісер розсипаю... Де срака в теплі там і дім.
показать весь комментарий
13.10.2025 23:03 Ответить
Яка там ще "прописка"?
показать весь комментарий
14.10.2025 00:12 Ответить
Вибач, я не знаю чи є прописка в Швейцарії, але в Україні досі в паспорті місце реєстрації ставлять.
показать весь комментарий
14.10.2025 11:38 Ответить
В тому то і справа що прописка та реєстрація це різні поняття...
показать весь комментарий
14.10.2025 11:49 Ответить
куди?! конкретно? я вже жив у своїй країні, у рідному місті, будував будинок, кар"єру, платив податки, за які нова зелена команда поклали оху**єнний асфальт якраз у 21 році. І незабаром по тому асфальту на шаленій швидкості пішли кацапські танки. Досить, я не хочу ще раз похєрити усе.
показать весь комментарий
14.10.2025 01:09 Ответить
Зелена влада звісно ще ті скоти. Але перед тим як відповідати на риторичні запитання, покажіть на мапі країну де ніколи не обирали брехливих чи недолугих популістів чи місце для будинку куди не може долетіти ракета яка його зруйнує у разі війни.
Зі всім співчуттям до вашого нещастя і з розумінням вашого вибору, я все ж наполягаю на своїй початковій тезі.
Люди повертаються в країну а не на місце прописки.
показать весь комментарий
14.10.2025 11:44 Ответить
За кордоном ти живеш поки працюєш, як тільки сили скінчаться, то повернешся в Україну без винятків. Лише одиниці за кордоном заробляють на власне житло, тоді як майже усі решта там лише тимчасові гості. Ілюзія стабільності
показать весь комментарий
13.10.2025 23:29 Ответить
Щось не видно черг тих, хто повертається, з "ілюзії стабільності" )))
показать весь комментарий
14.10.2025 06:55 Ответить
Це в опі таку методичку видали?
показать весь комментарий
14.10.2025 11:55 Ответить
Весельчак У благородный пират, доверяйте ему.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:07 Ответить
куди повертатися? У що???? Хто розмовляв з тими, хто виїхав? Мабуть - більш-менш усі знають їх думки.... ото ж бо. До цих падлюк і шахраїв, які навіть зараз всередині воюють проти України? Ми 35 років незалежні...
показать весь комментарий
13.10.2025 21:07 Ответить
Отож бо і воно, замість вигнати шахраїв, поїдуть шукати кращої долі на чужину
показать весь комментарий
13.10.2025 21:13 Ответить
А бажання???!!!
показать весь комментарий
13.10.2025 21:08 Ответить
Брехуни ху*в! А зараз чого нічого не робить, якраз для того щоб, люди там облаштувалися, обжилися та не повернулися!
показать весь комментарий
13.10.2025 21:09 Ответить
Що більше зеленої корумпованої наволочі сяде за ґрати, то більше українців повернеться. Починай це забезпечувати, Стефанчучко.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:10 Ответить
мені цікаво, як цивілізовані країни будуть приховувати коливана дерьмака.... всю зелену наволочь від українського правосуддя?
як політичних біженців?
вистачить наглості ховати зрадників мародерів від вдячних українців?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:21 Ответить
За 300-400 євро на місяць сам відбудовуй
показать весь комментарий
13.10.2025 21:10 Ответить
- 17,2 тис. грн
- середня по країні 26 тис.

Так, не в усіх ЗП 26 тис.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:18 Ответить
показать весь комментарий
13.10.2025 22:36 Ответить
Вони і зараз можуть повертатись
показать весь комментарий
13.10.2025 21:10 Ответить
Ахахаха, це треба бути повним недоумком, щоб повернутись.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:17 Ответить
збережи свій пост до після війни, разом посміємося
показать весь комментарий
13.10.2025 21:19 Ответить
Смішного буде мало.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:22 Ответить
Так, тенденція так-собі. З іншого боку, людей багато, ситуації різні - будуть і сльози і радість.

Родичка виїхала до литовців, типу біженка. Гріх казати, але менше з тим, до них на район мабуть і не прилітало, чи мінімально.
По тим ознакам, що вона назвала, то мабуть вже не повернеться. Чисто технічно (без подробиць).
Але патріотичні пости надсилає.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:28 Ответить
Соромлюсь спитати - де зараз син Стефанчука ... ?
показать весь комментарий
13.10.2025 21:11 Ответить
питання "не на часі"
показать весь комментарий
13.10.2025 21:15 Ответить
Свиноматка переживає ,що золотий дощ та безвозмезна допомога заходу закінчиться,а він не привик жити в скотських умовах на одну зарплату тищщ на 300...
показать весь комментарий
13.10.2025 21:12 Ответить
Все, кто адаптировался, не вернутся. Заявляй-заверяй-создавай министерства, все без толку.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:12 Ответить
Ну , це залежить від того що саме , для них , "толком" буде вважатися ...
показать весь комментарий
13.10.2025 21:14 Ответить
Адаптуватись можна і до хліву.
Але є ще й інший бік медалі - ніхто не обіцяв нікого вічно утримувати і надавати прихисток.
показать весь комментарий
13.10.2025 23:07 Ответить
Досить гавкати в пустоту бовдури.Закінчіть цю війну !
показать весь комментарий
13.10.2025 21:14 Ответить
дай 3000 Томагавків і 50 ЯЗ до них
показать весь комментарий
13.10.2025 21:21 Ответить
ЯЗ не потрібен в ******* реаліях війни.Це дорого і пустотно.Достатньо томагавків і мита в 500%
показать весь комментарий
13.10.2025 21:40 Ответить
Хто захоче той і повернеться,якщо буде куди! Вас питати не будуть!
показать весь комментарий
13.10.2025 21:15 Ответить
Можливість то вони матимуть (можливо), а от з бажанням не все так просто.
Плюс ще й багато додатково поїдуть (і правильно зроблять).
показать весь комментарий
13.10.2025 21:16 Ответить
пнх свинопика
показать весь комментарий
13.10.2025 21:18 Ответить
А Зельоним потрібно ще раз пригрозити тюремними термінами всім, хто втік. Тоді точно на кордоні затори від бажаючих повернутись будуть. І не самі, а з сім'ями.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:18 Ответить
чим тобі попередники не подобаються? тим що ти виїхав у Голандію з безвізовим паспортом? може з14 по 19 рік війна набридла? ти ж й голосував за зелену гниду, а тепер попередник такий сякий. то на хрін ти зеленка потрібен Україні. про якуновища вже забувай.
показать весь комментарий
13.10.2025 22:58 Ответить
Все таки відчувається школа 95 кварталу. Талантіще!!! Глиба!!!! Сказав, як відрізав, а ви лошари думайте - сміятися чи плакать.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:19 Ответить
єс кеп !! Хто захоче - повернеться. Життя продовжується буть-де.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:22 Ответить
Цієї зими через холодомор ще значна частина виїде, а кнур про повернення марить
показать весь комментарий
13.10.2025 21:25 Ответить
Щось підказує , що відбудовувати Україну будуть звсім інші люди , а ні ж ті , що є зараз у нашій "політиці" ...
Питання в тому коли це все відбудеться ...
показать весь комментарий
13.10.2025 21:25 Ответить
"зелені зрадники",які нічого доброго не зробили для українців без війни ,тим більше не варто чекати від цих грабіжників ,чогось доброго ,для українського народу ,котрий повернеться на Батьківщину після війни...
показать весь комментарий
13.10.2025 21:25 Ответить
В тебе було все життя щоб це зробити. І не зробив ти це з двох причин: нафіг ти нікому ніде не потрібен; і до війни сраколізи-пристосуванці , хабарникі тебе цілком влаштовували
показать весь комментарий
13.10.2025 21:46 Ответить
Угу. Їм ще мільярд дерев саджати...
показать весь комментарий
13.10.2025 21:27 Ответить
Дебілоїд... Головне мати бажання повертатися.

А пика цього борова на чолі ВР та пика небритиша ЗЄ на чолі країни у адекватної людини такого бажання викликати не може.
показать весь комментарий
13.10.2025 21:28 Ответить
Цікаво що з його побутом зараз, як він шукає роботу чи учбовий заклад
показать весь комментарий
13.10.2025 21:28 Ответить
Пани без кріпаків почуваються некомфортно
показать весь комментарий
13.10.2025 21:34 Ответить
А навіщо нам зрадники , без них повітря чистіше
показать весь комментарий
13.10.2025 21:36 Ответить
жінки, діти, старі люди, інваліди для тебе це зрадники? з рашки пишеш комети?
показать весь комментарий
13.10.2025 22:45 Ответить
А, що хтось планує їм це заборонити?
Вони і зараз можуть.повернутись.
Чи пан Стефанчук має.на увазі, що тим хто грів пузо за кордоном треба шедро приплатити за повернення, в тому числі його родичам?
показать весь комментарий
13.10.2025 22:23 Ответить
Це нагадало, як намагалися відбити у суддів бажання брати хабарі через надмірно високі заробітні плати і пенсії.
показать весь комментарий
13.10.2025 22:45 Ответить
Так ще до війни ви змусили млн українців залишити країну, я бачу депутати зовсім деградували без конкуренції...Найлогічніше було б зачинити парламент взагалі до кращіх часів.
показать весь комментарий
13.10.2025 23:58 Ответить
А другие варианты рассматривались?)
показать весь комментарий
14.10.2025 00:27 Ответить
Куди повертатись? У краіну мрій просто? Житла немає, роботи немає,
показать весь комментарий
14.10.2025 00:46 Ответить
Тоді не повертайтеся. Але й претензій до держави не майте, і не жалійтеся що перестали виплачувати допомогу на біженців.
показать весь комментарий
14.10.2025 07:32 Ответить
Гадаю дискусія пішла по завідомо хибному шляху, адже ключовими у фразі є перші 2 слова без чіткого осмислення змісту яких весь інший набір слів у реченні є сенс обговорювати лише після розуміння того що буде вважатися перемогою і коли вона наступить, адже може бути ситуація що це покоління біженців не доживе до такого щасливого моменту.
показать весь комментарий
14.10.2025 00:57 Ответить
Имею козу, но не имею желания. Так выпьем же за баранов и Козлов!
показать весь комментарий
14.10.2025 02:13 Ответить
Чорт вас кацапів зрозуміє, то "имеют" невісток - снохачество, то дехто "имеет" козу - скотолоство.
Нормальні люди,якшо і випивають,то за здоров'я ближніх, а кацапи за "баранов и Козлов".
Дивні ви створіння.
показать весь комментарий
14.10.2025 11:04 Ответить
Деяких не варто повертати. До прикладу, на росії зараз мешкає багато українців. Усіх будемо чекати? Вони там імперським духам просякли від голови до ніг. Сенс їх тут бачити?
показать весь комментарий
14.10.2025 07:07 Ответить
Тим хто не повернувся - заборонити продаж нерухомості. Дарувати родичам - так, а продаж - ні. Бо повитягують з країни занадто багато грошей. До війни сам так робив, але тепер дозволяти цього не можна, з цілком банальних фінансових причин. Уявіть собі як це буде виглядати в очах фінансових донорів коли їх гроші будуть тупо виїзжати назад в Європу.
А щоб майно не руйнувалося і не заростало бур'янами воно має бути конфісковане через скажемо три роки після дати кінця війни в фонд фінансування ветеранів війни.
показать весь комментарий
14.10.2025 07:28 Ответить
А ви свою нерухомість яким чином продали?
показать весь комментарий
14.10.2025 09:05 Ответить
Звичайним, як всі, ще до війни. З податками і т.п., по білому. З тих пір, правда, значна частина грошей вже заїхала назад, бо самі знаєте що.
показать весь комментарий
14.10.2025 09:26 Ответить
Цю срану жірну ***** навіть ніхто питати не буде про дозвіл на повернення!! Ти диви ужбана кусок воно ще ******* щось!
показать весь комментарий
14.10.2025 08:18 Ответить
Як добре, що Стефанчук вже виграв війну і може свій геніальний розум сконцентрувати на питанні повернення українців. Головне, щоб прикордонники не спали і не дали втікти тим, хто ще тут, нівелювавши таким чином роботу Стефанчука.
показать весь комментарий
14.10.2025 08:45 Ответить
Ніхто не повернеться,тим більше ухилянти.Вони нам і не потрібні.Тим більше збіг,в більшості своїй,електорат зелених.Повернуться тільки свідомі і діти і жінки воїнів,та й то не всі.❤️🇺🇦❤️