4695 посетителей онлайн

Военнослужащий ТЦК не включил бодикамеру в Луцке, потому что "отбивался от нападения": его оштрафовали на 17 тыс. грн

бодікамера

Луцкий горрайонный суд Волынской области оштрафовал военнослужащего ТЦК и СП за то, что он не включил бодикамеру при исполнении служебных обязанностей.

Об этом сообщает Zaxid.net со ссылкой на данные судебного реестра, передает Цензор.НЕТ.

Инцидент произошел 9 сентября в Луцке. По данным реестра, младший сержант Богдан М. вместе с другими военными проводил мероприятия оповещения на улице Набережной. Там они остановили мужчину для проверки документов, который пытался убежать, после чего его задержали и поместили в служебный автомобиль.

Впоследствии группа людей пыталась помешать военным и заблокировала их машину. Во время инцидента было повреждено транспортное средство - разбито правое боковое стекло, передний и задний бамперы и спущены все колеса.

Тогда полиция Волынской области сообщала, что военные ТЦК обнаружили мужчину, который не предъявил учетных документов и "не выполнял законных требований правоохранителей".

Однако младший сержант, который имел при себе видеорегистратор, не включил его во время оповещения, хотя был обязан это сделать. На суде он объяснил, что не успел включить бодикамеру, потому что помогал коллегам "в отражении нападения группы лиц на служебный автомобиль".

Суд признал военного виновным в халатном отношении к военной службе и оштрафовал его на 17 тысяч гривен. Этот приговор еще можно обжаловать.

Топ комментарии
+21
Не встиг ввімкнути бодікамеру,тому що і не збирався. Краще 17тис.штрафу ніж строк за розбій на вулиці.
показать весь комментарий
14.10.2025 13:22 Ответить
+15
17 тис. "відібє" уже завтра біля будинку бізнесмена, син якого або і сам мен "в розшуку ТЦК"
показать весь комментарий
14.10.2025 13:24 Ответить
+14
>після чого його затримали та помістили до службового автомобіля.

А яка норма закону дозволяє тецекашникам затримувати людей і поміщати їх до якогось "службового" автомобіля? Про наявність на місці співробітників нацполіції у прес-релізі не сказано ні слова.
показать весь комментарий
14.10.2025 13:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не встиг ввімкнути бодікамеру,тому що і не збирався. Краще 17тис.штрафу ніж строк за розбій на вулиці.
показать весь комментарий
14.10.2025 13:22 Ответить
17 тис. "відібє" уже завтра біля будинку бізнесмена, син якого або і сам мен "в розшуку ТЦК"
показать весь комментарий
14.10.2025 13:24 Ответить
з відсотками за моральну шкоду
показать весь комментарий
14.10.2025 21:37 Ответить
Вмикати потрібно до.... А все інше від лукавого!!!
показать весь комментарий
14.10.2025 13:22 Ответить
От, ви всі такі розумники, а скажіть за кого ви , розумники, голосували на останніх виборах?
показать весь комментарий
14.10.2025 14:45 Ответить
проводив заходи оповіщення

А на предмет чого вони оповіщують? Про те що війна в країні? А що ще хтось не в курсі?
показать весь комментарий
14.10.2025 13:25 Ответить
оповіщувач
опові́щувач
-а, ч.
Той, хто оповіщує кого-небудь про що-небудь.
https://slovnyk.me/dict/vts/%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87 Великий тлумачний словник ******** української мови
показать весь комментарий
14.10.2025 13:30 Ответить
"А на предмет чого вони оповіщують? Про те що війна в країні? А що ще хтось не в курсі?"
Судячи з того, скільки людей не оновили свої дані-так, багато хто не в курсі.
показать весь комментарий
14.10.2025 14:32 Ответить
>після чого його затримали та помістили до службового автомобіля.

А яка норма закону дозволяє тецекашникам затримувати людей і поміщати їх до якогось "службового" автомобіля? Про наявність на місці співробітників нацполіції у прес-релізі не сказано ні слова.
показать весь комментарий
14.10.2025 13:28 Ответить
Ухилянти постійно волають, що поліцейські та ТЦК нібито порушують закони, хоча самі ж зневажають будь-які закони
показать весь комментарий
14.10.2025 13:34 Ответить
Просто у цю гру можна грати вдвох
показать весь комментарий
14.10.2025 13:36 Ответить
Сам так, ТЦК діє за вашими ж правилами
показать весь комментарий
14.10.2025 13:39 Ответить
Якщо не працюють закони, значить не існує держава!Банда замісь країни!
показать весь комментарий
14.10.2025 13:43 Ответить
А коли людина не ухилянт, оновила дані і тд, але має серйозну хворобу, а на ВЛК кажуть, що 100% придатний, то хто закон порушує?
показать весь комментарий
14.10.2025 13:51 Ответить
ти, тому що ти військовопридатний
показать весь комментарий
14.10.2025 13:53 Ответить
Дура, в мене родич ішов добровольцем і мав обмежену придатність ще з часів Кучми. Так от, після ВЛК став повністю придатним. Добре, що посаду вибрав як для обмежено придатних. І в підрозділі медик його хворобу визнав, сказав, що в ТЦК ідіоти і недавно послав родича на повторну ВЛК.

Нормальне ставлення до добровольців у ТЦК, да?
показать весь комментарий
14.10.2025 13:56 Ответить
От навіщо ти такі питання задаеєш? В публічному просторі
показать весь комментарий
14.10.2025 14:38 Ответить
Шановний, скільки я був в ТЦК, проходив ВЛК, то жодного разу не бачив, що з хворої людини зробили здоровою. Можливо є такі випадки, коли ця людина не може підтвердити свою хворобу документами, то це вже її проблеми, що вона не підготувалась та не надала документи і комісії далеко похер, що в тебе є такі проблеми!
показать весь комментарий
14.10.2025 14:50 Ответить
Ну от вище написав про родича, в якого обмежена придатність ще при Кучмі була оформлена.
У мене от аж дві хвороби, за якими має бути обмежена придатність і ще 20 років тому мене через це не хотіли на воєнку брати (перед воєнкою в універі теж є ВЛК), але я досі після всіх ВЛК вважаюся придатним, хоча "цивільні" лікарі (кандидати і доктори наук, я до нормальних лікарів ходжу) кажуть, що в мене між обмеженою придатністю і непридатністю...

Щоб такого не було, варто зробити просту річ - "децентралізувати" ВЛК, щоб її можна було проходити у будь-якому державному або приватному медзакладі і щоб саме "цивільні" лікарі визначали придатність/непридатність людини.
показать весь комментарий
14.10.2025 15:36 Ответить
Система створена для викачування грошей з народу, а не для якісного призову. Для тверезої людини все зрозуміло, що здоровий, молодий гегінь може робити чуда,чим старий, немічний дядько у війні. От тому ми маємо в країні проблеми із мобілізацією і проривами на фронті. Нажаль , гнила влада риго-зелених не хоче міняти правила, бо вони прийшли заробляти , а не робити блага для народу, чи захист Держави. Недвно бачив відео в ютуб, як йшла колона червоноармійців по Берліну, всі хлопаки були молоді, робіть самі висновки, щодо риго-зелених і найвеличнішого.
показать весь комментарий
14.10.2025 16:33 Ответить
Я неодноразово тут писав, що треба понижувати вік призову хоча б до 20-22 років, а після 40 набирати переважно на небойові посади, де круте здоров'я не потрібне. А зелені вирішили молодь випускати за кордон...
показать весь комментарий
14.10.2025 16:43 Ответить
Я погоджуюсь, при СССР призов був з 18 років і ніхто демократією не займався. А тут створили пацандрі умови, що вони себе ведуть так ніби вони не живуть в Україні, а ще можуть наводити дрони, ракети на власні домівки і що цікаво їм ніц не буває.
показать весь комментарий
14.10.2025 16:53 Ответить
І так, коли людину ловлять на вулиці - то так, важко підтвердити свою хворобу просто тому, що довідок і результатів обстежень із собою просто нема...
Плюс, ще така штука, із якою стикався - ВЛК НЕ ХОЧУТЬ приймати медичні документи від приватних клінік і вимагають від державних. Хоча приватні медзаклади теж мають ліцензію взагалі-то, а спеціалісти там часто КРАЩІ!
показать весь комментарий
14.10.2025 15:40 Ответить
Ці ******** зараз взагалі у цивільних автівках і цівільній одежі ловлять людей. Які там бодікамери....
показать весь комментарий
14.10.2025 13:44 Ответить
Військовозобовязані військовопридатні як щури ховаються в тилу, в той час як воїни на фронті вже 4й рік чекають на заміну
показать весь комментарий
14.10.2025 14:00 Ответить
А я думав, що вони чекають, коли зеля зробить крилаті і балістичні ракети, якими наші ракетчики нанесуть непоправних втрат росіянам
показать весь комментарий
14.10.2025 14:06 Ответить
То іди (,якщо здоров"я і вік дозволяє).сам іди в ЗСУ ,а не жди,щоб тебе як щеня приводили на ошейнику. Хітро--жопі завжди живуть за рахунок інших, ще і розводять тут срач.
показать весь комментарий
14.10.2025 14:21 Ответить
ДЯкую, але в 65 не беруть. 40 років лікар реаніматолог. Навіть лікарем не беруть. Так що не *****
показать весь комментарий
14.10.2025 15:49 Ответить
Ну хамство---це по кацапські.
показать весь комментарий
14.10.2025 17:20 Ответить
Потрібно всіх суддей послати для виловлення сцикунів,а військових і поліцію на відпочинок. Суддівська мафія працює проти України.
показать весь комментарий
14.10.2025 14:16 Ответить
кацапська ботоферма у повному бойовому складі злетілася на згадку про ТЦК
показать весь комментарий
14.10.2025 14:17 Ответить
В країні суцільне БЕЗЗАКОННЯ і КРАХ ДЕРЖАВНОСТІ!
показать весь комментарий
14.10.2025 14:41 Ответить
не включил потому что экономил фотопленку