10845 посетителей онлайн

Юношу из Шостки приговорили к 8 годам заключения за сотрудничество с РФ. Денег он так и не получил

вирок

Шосткинский горрайонный суд Сумской области признал местного юношу виновным в государственной измене.

Об этом стало известно из приговора суда, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Полтавского областного ТЦК и СП.

Что о деле известно?

По материалам дела, молодой человек поступил в агентурную сеть РФ около ноября 2022 года и сотрудничал с ней примерно два года. Следствие установило, что он передавал противнику координаты ГП "Шосткинский завод "Зірка", где размещалось производство боеприпасов и административные помещения с военнослужащими ВСУ. За период его сотрудничества с российскими кураторами завод подвергся минимум четырем обстрелам.

В материалах дела также есть скриншоты переписки обвиняемого с представителем РФ, в которых он утверждает, что из-за его данных была уничтожена колонна ВСУ возле Кролевца и поражен склад боеприпасов в Шостке. Обвиняемый также сообщал, что владеет информацией о расположении определенных объектов, которую передаст после удара по зданию районного ТЦК и СП.

Задержание предателя

В июне 2024 года юношу задержали. Он отрицал передачу координат предприятия. Но, ссылаясь на затруднительное материальное положение семьи, подтвердил, что хотел заработать деньги, предоставляя врагу ложную информацию, поэтому не считает себя предателем. Правда, денег он так и не получил.

Призыв к удару по зданию ТЦК и СП он объяснил тем, что действовал в состоянии стресса, потому что мобилизовали его дядю. Он отметил, что затем аннулировал удар и здание не обстреливали. Но на самом деле помещение ТЦК и СП поразили спустя несколько месяцев после задержания этого парня – в ночь с 18 на 19 октября 2024 года. Авиаудар привел к гибели человека, разрушению здания ТЦК и значительным повреждениям зданий ГСЧС и Шосткинского горрайонного суда.

Какой приговор вынес суд?

Суд признал юношу виновным в государственной измене и назначил ему наказание в виде 8 лет тюрьмы, учитывая, что за совершение особо тяжкого преступления несовершеннолетнего можно лишить свободы сроком от 7 до 10 лет.

Топ комментарии
+23
Чи засудять цих потужних хлопів за Яворів?

показать весь комментарий
19.10.2025 12:55 Ответить
+9
Щось тут не в'яжеться - за два роки ні разу не отримав грошей від кацапів? Або дуже ідейний, або *******. Друге питання, що два роки, як я зрозумів, він постійно був на зв'язку з кацапами, контактував, злив купу інформації, але наші спецслужби були сліпі і глухі?
показать весь комментарий
19.10.2025 13:07 Ответить
+5
Мені теж здається що шмаркача за якусь муйню заарканили і повісили на нього всіх собак, бо не дали максимальний термін. При бажанні в камері за рік любого можна вмовити зізнатись навіть у вбивстві Кенеді і закрити справу, але це лише прикриє на якийсь час справжніх шпигунів.
показать весь комментарий
19.10.2025 13:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
пацан к успеху шел не получилось не фартануло
показать весь комментарий
19.10.2025 12:50 Ответить
про той завод кожна помийка писала,що калібру натівського 1.. тепер буде завалісь,зелебобікі рекламували будівництво біля кордону
показать весь комментарий
19.10.2025 12:52 Ответить
Мені теж здається що шмаркача за якусь муйню заарканили і повісили на нього всіх собак, бо не дали максимальний термін. При бажанні в камері за рік любого можна вмовити зізнатись навіть у вбивстві Кенеді і закрити справу, але це лише прикриє на якийсь час справжніх шпигунів.
показать весь комментарий
19.10.2025 13:27 Ответить
"Юнака"?
А не 3.14дараса ?
показать весь комментарий
19.10.2025 12:53 Ответить
Чи засудять цих потужних хлопів за Яворів?

показать весь комментарий
19.10.2025 12:55 Ответить
при цій владі - "Ні", це точно і оскарженню не підлягає.....
показать весь комментарий
19.10.2025 13:01 Ответить
Макака і бульбодрочер
показать весь комментарий
19.10.2025 16:58 Ответить
Щось тут не в'яжеться - за два роки ні разу не отримав грошей від кацапів? Або дуже ідейний, або *******. Друге питання, що два роки, як я зрозумів, він постійно був на зв'язку з кацапами, контактував, злив купу інформації, але наші спецслужби були сліпі і глухі?
показать весь комментарий
19.10.2025 13:07 Ответить
Дуже жаль цих людей, але не через співпрацю чи тюрьму - МАЛО ДАЛИ. А тому що бог розуму не дав. А дав би бог розум вони б зрозуміли що за гроші менше чим 1 місячна подачка в Нмеччині вони знищують своє життя
показать весь комментарий
19.10.2025 13:11 Ответить
Жизнь у "юноши" определенно удалась . На пошиве спецодежды(или шо там сейчас популярно в тюрьме) заработает увереннее, где еще такие навыки приобрести.
показать весь комментарий
19.10.2025 13:30 Ответить
8 лет? Тююю, а чего 15 суток не дали? Судей дающих такие сроки самих судить надо...
показать весь комментарий
19.10.2025 13:31 Ответить
Не сумуй шо крівавих грошей від Параші не отримав, заробиш честні гроши на промке виправной колонії, гнида.
показать весь комментарий
19.10.2025 13:47 Ответить
я так розумію, що докази там як і по справі магамедрасулова. скріншоти з соцмереж. і тут і там все по справжньому, вірно?
показать весь комментарий
19.10.2025 13:58 Ответить
Йой, яки розумні кацапи пішли. 15 діб від народження а вже шось розуміють.
показать весь комментарий
19.10.2025 14:10 Ответить
просто дай відповідь на питання.
показать весь комментарий
19.10.2025 14:15 Ответить
З огляду на твою спадкову тупізну, кацап (удмурт), процитую зміст статиі і виделю то шо ти розкосими очами не побачив, чи не спроможний зрозуміти.
У матеріалах справи також є скриншоти листування обвинуваченого з представником РФ, в яких він стверджує, що через його дані була знищена колона ЗСУ біля Кролевця та уражено склад *********** у Шостці. Обвинувачений також повідомляв, що володіє інформацією про розташування певних об'єктів, яку передасть після удару по будівлі районного ТЦК та СП. Джерело:
https://censor.net/ua/n3580475

Цього досить, кацап (чуваш)?
показать весь комментарий
19.10.2025 14:23 Ответить
твої образи недолугі. по магамедрасулову теж є скріншоти листування, ти їм віриш?

мені цікаво, чи віриш ти сбушнікам в усьому, чи тут віриш а там не віриш, чи зовсім їм не віриш.
показать весь комментарий
19.10.2025 14:26 Ответить
Правда не може образити, кацап (мордвін).
Я агностик, кацап (нанаєць), але в даному, конкретному випадку шодо вашого продажного посіпаки , так, кацап (башкир) я вірю СБУ.
показать весь комментарий
19.10.2025 14:46 Ответить
а в інших випадках віриш СБУ? просто дай відповідь на питання. я не питав про цей конкретний випадок. ти тут віриш а там не віриш? вірно?

по образам один раз написав, що вони недолугі, більше не буду писати.
показать весь комментарий
19.10.2025 14:53 Ответить
Кацап (тувінець), а ти віриш свому ФСБ?
Я ж тобі вже надав відповідь, ти шо, кацап (кабардинець) не допетрив смисла прочитаного?
І де ти, кацап (якут) побачив образи? Це я просто намагаюсь зясувати до якого саме гівна людства з тавром "росиянин" ти належиш. То до якого?
показать весь комментарий
19.10.2025 15:07 Ответить
в тебе є докази що я кацап? чи ти просто звиздякаєш своїм гімняним ротом?
ти не відповів на питання.

прокоментуй слова юнака "підтвердив, що хотів заробити гроші, надаючи ворогові неправдиву інформацію, тому не вважає себе зрадником."
показать весь комментарий
19.10.2025 15:09 Ответить
Як я тобі, кацап (ерзянин) не відповів? Ти, кацап (карачай) не второпав прочитаного?
Я не коментую слова довбней та посіпак Параші. Чем більш їх сяде або сдохне тім краще. Кацап (калмик) ти не відповів на моє запитагня.
показать весь комментарий
19.10.2025 15:25 Ответить
з чого ти взяв, що бреше юнак а не СБУ?????
показать весь комментарий
19.10.2025 15:56 Ответить
З вироку суду, кацап (каряк).
показать весь комментарий
19.10.2025 15:58 Ответить
ти суду довіряєш? у нас чесних суддів аівтора десятка на всю Україну.
показать весь комментарий
19.10.2025 15:59 Ответить
Ну, цеж не ваш наприклад Басманий суд, кацап (евенк).
Кацап (даргінець), а ти шо, окрім статиі на цензорі ще і матеріали слідства ретельно вивчив? Де? Коли?
Кацап (кабардинець) ти не відповів на моє запитання.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:27 Ответить
так де докази що я кацап? ти звиздобол.

ти нашим суддям довіряєш?
показать весь комментарий
19.10.2025 16:56 Ответить
Вашим, кацап (каракалпак), ні.
То де відповідь на моє запитання кацап (ороч)?
показать весь комментарий
19.10.2025 16:59 Ответить
ти обісрався з доказами що я кацап. від тебе вже смердить.

відповідь на твоє питання отримаєш після того як на мої питання відповіси. ти жопою крутиш як прастітутка, ти прямо ні на одне питання не відповів, і ще й брехні понаписував кілометр.
показать весь комментарий
19.10.2025 17:09 Ответить
Все, кацап (цахур) сдувся?
показать весь комментарий
19.10.2025 17:25 Ответить
У нас синок депутата вже двічі військові автівки палив, все норм. Батько його під час окупації кацапські колони водив. Теж все норм.
показать весь комментарий
19.10.2025 13:52 Ответить
Да бляха... Недоучки всюди - шукають іноземних шпигунів,судять людей, будують гравіцапи і взагалі керують державою.
Людину, яка не присягала на вірність в служінню державі, як чиновники та військові не можна судити за державну зраду. Цей хлопець не присягав, тому його можна судити за коллабораціонізм - співробітництво з ворогом. Але в нас усе через жопу - обираємо собі в керівництво аферистів за їх солодкі обіцянки раю для людей на вагу і в розлив.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:07 Ответить
Не з"засудили", а покарали. Мало дали зраднику...
показать весь комментарий
19.10.2025 16:25 Ответить
скільки років цій малолітній істоті? І скільки людей через нього загинуло? Не одним же ТЦК вимірювати. 4 удари по воєнному заводу. Склад ***********. Колона ЗСУ. Скільки загиблих? А воно через 8 років вийде і буде жити.
показать весь комментарий
19.10.2025 17:10 Ответить