5262 посетителя онлайн

Украина сделала США предложения по газовой инфраструктуре и атомной генерации, - Зеленский

зеленский о газе

США готовы поставить Европе столько газа и нефти, сколько нужно. В то же время Украина предоставила Соединенным Штатам свои предложения по газовой инфраструктуре и атомной генерации, продолжается работа над деталями.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский в своем обращении, передает Цензор.НЕТ.

"Хочу также поблагодарить Премьер-министра Украины Юлию Свириденко, всю команду, работающую с партнерами по газу для Украины, по энергетической поддержке", - отметил президент.

Он сообщил, что сегодня были доклады по этому поводу: "Есть веские результаты и в Америке, и также со Словакией. В энергетике у нас общее видение также с нашими другими партнерами".

Европе должен быть ноль российских энергоресурсов, и сигналы из Америки четкие сейчас - они готовы поставить в Европу столько газа и нефти, сколько нужно, чтобы заместить российские поставки", - говорится в сообщении.

Президент подчеркнул, что в нашем регионе есть необходимая инфраструктура и потенциал, который может помочь энергонезависимости Европы значительно больше.

"Мы сделали свои предложения Америке и по инфраструктуре в отношении газа, и по атомной генерации, и по некоторым другим проектам. Мы работаем над деталями", - добавил он.

Топ комментарии
+26
І? Копали уже здав хочеш здати далі ? Що за копалини трамп дав тобі щось? Ні? А що так?

Клоун блін
показать весь комментарий
19.10.2025 15:50 Ответить
+16
І незламність з потужністю, і вічний Лідор. Це ж не якийсь там Барига, з безвізом, томосом і кавою у Відні.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:17 Ответить
+13
ресурси віддав, зараз атомні станції віддасть і газову трубу, і все. більше в народа нічого й нема.
показать весь комментарий
19.10.2025 15:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І? Копали уже здав хочеш здати далі ? Що за копалини трамп дав тобі щось? Ні? А що так?

Клоун блін
показать весь комментарий
19.10.2025 15:50 Ответить
Парламент має зупинити безконтрольну передачу американцям українського майна, слабка влада намагається купити американців подачками замість сильної позиції. Це шлях в прірву!
показать весь комментарий
19.10.2025 16:49 Ответить
Який парламент?Коаліція моносброду з ригами?Серйозно?
показать весь комментарий
19.10.2025 17:35 Ответить
Альтернатива парламентському надзору за владою це хунта, хочете хунту? Тоді лишається парламент такий який він є. Прийшов час знову активізовувати парламент народними методами.
показать весь комментарий
19.10.2025 17:37 Ответить
Пізно.Все просрано.ОП не віддасть владу.Далі буде тільки гірше
показать весь комментарий
19.10.2025 21:58 Ответить
парламент одноголосно прийняв!!!
в тому числі, нев'їбенна опозиція!!!
показать весь комментарий
19.10.2025 16:02 Ответить
в мене питання-а що залишилося у воюючої країни???основні одиниці бюджетонаповнювачі вже не належать нам,землю доразпродують....що залишилося від країни,чим борги великих гетьманів повертитимо,органами???
показать весь комментарий
19.10.2025 16:49 Ответить
одним органом, який вже майже не робочий, бо народження українців впала до рекордної відмітки.
показать весь комментарий
19.10.2025 18:48 Ответить
Де ви беретесь такі життєрадісні ? Яка народжуваність під час війни ?
показать весь комментарий
19.10.2025 19:17 Ответить
то звісно!
яка у сраку народжуваність? тим більше у у країнців.
оно, коли виберемось з цієї сраки буде повно чорнявеньких та узькооких.
заїдьте на троєщину, прозрієте.
заїдьте на шулявку, прозрієте.
заїдьте на борщагу прозрієте.
про харків не кажу, в'єтнамці там вже давно кварталами оселились.
показать весь комментарий
19.10.2025 20:20 Ответить
далі нирки, та інші органи..
показать весь комментарий
19.10.2025 18:28 Ответить
Йому мабуть дав недоторканість Мінюсту і Мінфіну США, але ще Єрмака потрібно відкупити - «Он пришел со мной, и он уйдет со мной.»
показать весь комментарий
19.10.2025 21:49 Ответить
Не довелось би ревізію робити після зегосподарів!
показать весь комментарий
19.10.2025 15:52 Ответить
Я так думаю - шо всі оті пропозіції гниди до Трампа - то пропозіції до посередника, шоб він міг це все передать ху...у. То і будуть ті обіцянки від зеленского - Сойдемся где то по середине. Договоримся. Це звісно краще ніж Мінськи домовленості Порошенко. Мразь кончена.
показать весь комментарий
19.10.2025 15:55 Ответить
73% зеідіоти, це вже перемога? чи може ще не все роздав гниль зелена?
показать весь комментарий
19.10.2025 15:57 Ответить
Що ти знов продав США в обмін на найвеличніше потужно-незламне НІЩО?
Як ти, нарцис піськограйний, витримав таке приниження: ніхто не зустрів, посадили спиною до преси, ніхто не провів та ще й на спілкування з журналістами вигнали з території Білого дому в сусідній сквер!
Якщо тебе тримали в заручниках то вдягнись у національні кольори - допоможемо! В мене як раз є ділянка для схованки 1х2 метри і 2м завглибшки - віддам без торгу! Якщо з дєрьмаком та татарвором, то за додаткову платню: 50млрд долярів (що ви накрали) для мого особистого піару на поставках для ЗСУ, фінансуванні ВПК і наймання кілера для продажних держчинуш...
показать весь комментарий
19.10.2025 15:58 Ответить
Він купує собі недоторканість за рахунок Українських надр,бо вся ригозелена наволоч яку дегенерати обрали у 2019 році ,не збирається та не збиралась жити в Україні.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:32 Ответить
ресурси віддав, зараз атомні станції віддасть і газову трубу, і все. більше в народа нічого й нема.
показать весь комментарий
19.10.2025 15:58 Ответить
В народа є честь і європейське майбутнє! Головне - вірити!
показать весь комментарий
19.10.2025 16:01 Ответить
І незламність з потужністю, і вічний Лідор. Це ж не якийсь там Барига, з безвізом, томосом і кавою у Відні.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:17 Ответить
краще не скажешь
показать весь комментарий
19.10.2025 16:51 Ответить
У народу нічого і не було з цього )
показать весь комментарий
19.10.2025 17:49 Ответить
Навіщо таким голова, як воно. Мабуть тільки в неї їсти та кашкет носить.
показать весь комментарий
19.10.2025 15:59 Ответить
ну, чого ви так?
на сцені та в тєліке кривлявся, всі всцикалися від щастя!
талановитий, **** ....
показать весь комментарий
19.10.2025 16:04 Ответить
Да отдавай Трампу все, может тогда и даст пару десятков "Томагавк". Во временное пользование.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:04 Ответить
Один Фламінго потужніше двох Томагавків.Трам попросить - не дамо!
показать весь комментарий
19.10.2025 22:11 Ответить
аби людей не почав на органи продавати.Теж мегаприбутковий бізнес
показать весь комментарий
19.10.2025 16:08 Ответить
це вже ж давно..як..
показать весь комментарий
19.10.2025 18:29 Ответить
Как бы кому-то не присесть годков на много, за такие предложения
показать весь комментарий
19.10.2025 16:14 Ответить
Надра вже продав за хрін собачий, тепер і атомку продає? Потужно, незламно. Але тоді може, кацня нарешті від енергетики відчепитьсЯ, хоч в чомусь користь буде.
А взагалі бачу, зелені Україну розпродають, аж гай шумить, наче з молотка пішла.
показать весь комментарий
19.10.2025 16:16 Ответить
Для Зеленоротого все рівно, що там буде в дальнійшому з Україною,а ось для народу ні.Якщо трампампон буде в доляшці з путлєром то і газова галузь та атомна генерація ,також можливо буде ділитися на двох...
показать весь комментарий
19.10.2025 16:21 Ответить
Він просто торгує Укра0ною.Це можна б було виправдати тим що ми на межі виживання якби оп не вналу не всанавлювало диктатуру з пилянням бюджете.Але на фоні розкрадань це виглядає торгом України і українцями
показать весь комментарий
19.10.2025 16:21 Ответить
Він зробить усе щоб його вкрадене не конфіскували
показать весь комментарий
19.10.2025 16:55 Ответить
Зе ніколи не був на стороні України.Нарк-зрадник.Більшість тупої біомаси дозволяє ішаку по суті знищувати країну
показать весь комментарий
19.10.2025 16:56 Ответить
Ніхрена,малороси обрали малороса іменно для капітуляції
показать весь комментарий
19.10.2025 17:33 Ответить
Вже все віддали Тампона взамін на нікуя. Давай Зеля ще всіх українців в рабство віддай. Тампон любить торгувати рабами
показать весь комментарий
19.10.2025 16:27 Ответить
куйло мабуть зробив "трамбону" набагато вигідніші пропозиції.???
показать весь комментарий
19.10.2025 16:38 Ответить
показать весь комментарий
19.10.2025 17:33 Ответить
И все ухилянты стали честными,почитать клиенты,так все всё знают,вот только ни один говнюк так и не сказал,кто разминировал Крым,и запустил сюда кацапов,кто бежит в соч и кричит что всё пропало.почему баб на фронте скоро будет больше чем мужиков?почему в сёлах и городках военных больше чем в армии?очень много почему и нет такого как при совке,надо защищать все идут
показать весь комментарий
19.10.2025 17:37 Ответить
Простому народу від цього ні холодно, ні жарко. І копалини, і газ, і станції належать пару десяткам олігархічних сімей, - ось там точно будуть проблени. А у простого Миколи є тільки радіоточка і капусти бочка.
показать весь комментарий
19.10.2025 17:54 Ответить
Угу, у 7 млн є у власності земля. У 30 млн є у власності житло, дачі, гаражі тощо.
Тільки у тебе, сіромахи, нічого немає. Сумно.
показать весь комментарий
19.10.2025 19:21 Ответить
У тебе є власна нафтова чи газова вишка? У тебе є будинок на 700 кв.м.? У тебе є рахунок на Кайманових островах? Сумно. А свою двушку чи дачу на пару соток запхай собі в сраку.
показать весь комментарий
19.10.2025 19:48 Ответить
свіжа "ботва" поспіла до 3ими,
жаба xоче до скунса й лисиці,
прутня
показать весь комментарий
19.10.2025 21:20 Ответить
Атомні державні.Поки що.
показать весь комментарий
19.10.2025 22:13 Ответить
Ішак готовий і з боку, із заду, аби отримати особисті гарантії від рижого. Бо ні від кого іншого це чмо жодних гарантій не отримає. Це останій шанс від зеленої бидлоти.
показать весь комментарий
19.10.2025 19:10 Ответить
задницю свою здай
показать весь комментарий
19.10.2025 20:38 Ответить
Для справки. Самое большое месторождение сланцевого газа, которое находится на границе Харьковской с Луганской обл, начало разработки и эксперементальной добычи началось ещё в оранжевую эпоху при Ющенко. Вела известная американская корпорация, американцы лидеры по технологиям добычи сланцевого газа в мире. После событий в 14 г всё свернули. Кто то и правда думает что весь газ и нефть в Персидском заливе добывают бедуины? Да они бульдозера боятся, когда тот песок гребёт!
показать весь комментарий
19.10.2025 23:04 Ответить