9398 посетителей онлайн

Зеленский собрал Ставку: Был доклад о защите объектов энергетики от ударов РФ

Зеленский провел Ставку: обсудили защиту энергетики

Президент Владимир Зеленский провел заседание Ставки Верховного Главнокомандующего. Большинство вопросов касалось энергетики.

Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

Прежде всего, обсуждали ситуацию с энергетикой на приграничных и прифронтовых территориях.

"Чем ближе позиции российской армии, тем более значимые вызовы. Готовим полный спектр ответов, в том числе и масштабируем наши дальнобойные ответы на российский террор против украинской инфраструктуры", - отметил президент.

Восстановление после ударов

Во время Ставки определили параметры расширения резервы.

"В частности, это касается резервов оборудования. Есть конкретные направления общения с партнерами в Европе, которые могут поддержать необходимой номенклатурой энергетического оборудования. МИД Украины должен проявить больше активности", - пояснил Зеленский.

Газовая сфера

Обсуждалось накопление газа на отопительный сезон, ремонтные работы.

Сейчас, по словам президента, были четко определены источники финансирования закупки необходимого объема газа.

"Значительную часть генерации финансов уже обеспечили. Продолжается эта работа", - добавил он.

Защита энергетических объектов

"Был также отдельный доклад по военному компоненту, а именно прикрытие объектов энергетики от ударов с воздуха. Определились с обеспечением дополнительных вертолетов и в целом с укреплением боевой авиации. Поручил соответствующей команде оперативно провести подготовку всех документов, необходимых для соглашений с американской стороной о закупке систем ПВО. Важно сейчас проработать на бумаге каждый аспект потенциальных соглашений, чтобы мы смогли ускорить переговоры. Слава Украине!" - подытожил глава государства.

Топ комментарии
+7
С тобой считаются только тогда, когда ты не говоришь, а показываешь поступками, что ты можешь, в состоянии и готов ударить в ответ.

Когда это есть, любые слова уже становятся лишними и ненужными. А если этого нет ...
показать весь комментарий
20.10.2025 16:02 Ответить
+6
Найєм доповідав про захист енергообєктів?
показать весь комментарий
20.10.2025 15:53 Ответить
+4
Ну от цією доповіддю і будуть захищати.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Найєм доповідав про захист енергообєктів?
показать весь комментарий
20.10.2025 15:53 Ответить
Плешивий пуштун давно тихо відійшов лісом та затіхарився.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:03 Ответить
Без зенітно-ракетних комплексів ніякого захисту не буде! Дрочня з дронами перехоплювачами які не можуть догнати повітряні цілі через свою обмежену швидкість призведе до втрати енергооб'єктів навіть від Шахедів, не кажучи вже про ракетні удари! Сьогодні можна сказати що робота влади по посиленню ППО України була несистемною та неефективною, що зараз призвело до неможливості прикрити об'єкти критичної інфраструктури від ракетних та шахедних ударів ворога! Це негативна оцінка діяльності команди Зеленського! Панове ефективні менеджери, ви ідіоти, ви витратили наш час і не змогли захистити нашу інфраструктуру! Ви надіялись на партнерів, а партнери Вам нічого не дали, а те що дали Ви розмістили навколо власної дупи замість того щоб прикрити генерацію і підстанції! Ви ідіоти, гаспада, вас вже пора під трибунал і закопати!
показать весь комментарий
20.10.2025 16:22 Ответить
А вони оті менеджери збирались захищати?
Здаєтся шо вони збирались вкрасти на цьому гроши, шо успішно і зробили.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:44 Ответить
Доповідь наєма була про відсутність відповідальних осіб.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:36 Ответить
На три рівні захисту кошти вже зʼїли. Тепер зʼїдять на 4-5-6-й?
показать весь комментарий
20.10.2025 15:58 Ответить
Ну от цією доповіддю і будуть захищати.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:00 Ответить
ППР - посиділи, позвізділи, розійшлись...
То такий вид діяльності ще з совіцьих часів. Квартальний шапітолій взяв на озброєння...
Позвіздіти, відосіків назнімати, себе любимого похвалити... і красти, красти... по-дрібничці так, мільярдами...
І так постійно. А кацапи ж то луплять!
показать весь комментарий
20.10.2025 18:06 Ответить
Перші три слова - лютий оксюморон))
показать весь комментарий
20.10.2025 16:00 Ответить
С тобой считаются только тогда, когда ты не говоришь, а показываешь поступками, что ты можешь, в состоянии и готов ударить в ответ.

Когда это есть, любые слова уже становятся лишними и ненужными. А если этого нет ...
показать весь комментарий
20.10.2025 16:02 Ответить
Все бабло, мільярди, шо виделялось на спорудження триривневого захисту слугами ***** с3,14зжено давно, а Ставку проводить зараз. Мабуть шоб ще забрати у СОУ і знов с3,14здити. Тімур Ткаченко (Магомедов) підтвердить.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:02 Ответить
Єуропа!
Дай грошиків!
Юзік з Лисим з голоду пухнуть,
Черниш все нажите непосильною працею під заставу заклав,
Міндича вигнали з квартири, живе в хостелі, сере у пакета,
Хламідя вже муку нюхає і чай куре,
Бідуємо,Єуропо, дай грошиків...
показать весь комментарий
20.10.2025 16:03 Ответить
Це було 27 вересня 2023 року, 2,3 мільярда доларів це не маленька сума, а що сталося , куди поділися? (Як зауважив Прем'єр-міністр, зведено багаторівневий захист: пасивний та активний. За його словами, Україна робить проекти, які ніхто у світі досі не робив. Продовжується робота над децентралізацією енергосистеми.

П'ятий фактор - системна робота з міжнародними партнерами. Денис Шмигаль подякував за швидкі рішення, які посилили спроможність і стійкість нашої держави.

«Партнери надали $2,3 мільярда на відновлення та захист енергетики. Ми також розширили можливість для імпорту електроенергії з ЄС більш ніж удвічі: з 500 МВт до 1200 МВт», - сказав Прем'єр-міністр.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:05 Ответить
Брешуть і крадуть!
показать весь комментарий
20.10.2025 16:11 Ответить
...крадуть і брешуть - так то їхній слоган "здесь можно неплохо прибарахлится", хіба забули?
показать весь комментарий
20.10.2025 17:23 Ответить
А ставка про деокупацю ТОТ коли буде???...
показать весь комментарий
20.10.2025 16:12 Ответить
взагалі не розумію як адекватні люди можуть сприймати Гнидоту Оманську
показать весь комментарий
20.10.2025 16:13 Ответить
після дикого провалу в США ..Оманська Гнида від недалекого розуму знову впала в словесний зельоний кіздьож
показать весь комментарий
20.10.2025 16:16 Ответить
Шо, опять?!
показать весь комментарий
20.10.2025 16:20 Ответить
Доповідь ЗЕленського закінчилася традиційною грою на роялі.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:38 Ответить
Пуштун нас врятує! Я вірю!
показать весь комментарий
20.10.2025 16:45 Ответить
Саме головне для марафону, щоб Ставка була потужною. Решта - то дрібниці. Ми ж перемагаємо?
показать весь комментарий
20.10.2025 16:59 Ответить
А бувшого міністра енергетики, який бодро докладав про створений захист, ніхто не запитав?
показать весь комментарий
20.10.2025 17:15 Ответить
Найєма запрошували?
показать весь комментарий
20.10.2025 18:54 Ответить
как же вы достали уже всех, таври проклятые зеленые...