9616 посетителей онлайн
14 251 40

Грязные, измученные, но счастливые: трое украинских воинов вернулись с позиции, которую удерживали 75 дней. ВИДЕО

В сети опубликована видеозапись, на которой запечатлены трое бойцов 24-го отдельного штурмового батальона "Айдар".

Как сообщает Цензор.НЕТ, воины только что вернулись с позиции, которую удерживали два с половиной месяца.

"75 дней на позициях. Грязные, измученные, но счастливые. Боевое задание выполнено - хлопцы вернулись. Побратимы встречают, обнимают, делятся первыми шутками. Впереди - горячая еда, душ и немного тишины. А завтра - снова работа", - отмечается в заметке к видео.

Топ комментарии
+51
Дяка Богові, живі!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:16 Ответить
+49
Хлопці, вам подяка, велика подяка. Дякуючи таким як ви, ми ще живі. Здоров"я вам і везіння.
показать весь комментарий
21.10.2025 12:30 Ответить
+29
Слава Богу живі! Боже, бережи наших захисників! Дай кожному Янгола охоронця! Амінь!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дяка Богові, живі!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:16 Ответить
Хлопці, вам подяка, велика подяка. Дякуючи таким як ви, ми ще живі. Здоров"я вам і везіння.
показать весь комментарий
21.10.2025 12:30 Ответить
молимся Богу щоб скоріше повертались ЖИВІ, але зхлочинна Зепліснява вбила найкращих і вбила мотивацію у решти
показать весь комментарий
21.10.2025 12:53 Ответить
Тоб то не ***** вбило руками своїх рабів, наших Героїв, а зелений який захищає нашу землю як може? Я все вірно розумію?!
показать весь комментарий
21.10.2025 14:27 Ответить
зелений захищає нашу землю....було б смішно, якби не так гірко...Ще є покидьки, які захищають зелену злочину владу, яка так само вбиває Українців, як і окупанти)))
показать весь комментарий
21.10.2025 16:00 Ответить
🇺🇦❤️💪💙💛
показать весь комментарий
21.10.2025 12:19 Ответить
Пи.Си. Вибачте, 😔 одні емоції!!! 😊😊😊😊😊
показать весь комментарий
21.10.2025 12:23 Ответить
А завтра ще на 75 днів, бо тцк пагане і нехай воюють діти депутатів
показать весь комментарий
21.10.2025 12:20 Ответить
Поліція вже на фронті. Де ви бачили поліцая з пузом ? Давно таких не зустрічав. На фронті не вистачає ухилянтів.
показать весь комментарий
21.10.2025 12:28 Ответить
повернулися із позиції, яку тримали 75 днів. ВIДЕО

Ти хоч пиши що жартуєш, що усі поліціянти без пуз і на фронті, а то хтось , хто не тутешній, ще дубу вріже. Напиши що усі сини і самі можновладці(депутати, плокуЛОЛи, судді), прийшли з пораненнями і тому що нема кінцівок змушені у тилу сидіти і їм ніде очі сховати від стиду.
показать весь комментарий
21.10.2025 17:48 Ответить
Слухай, Пётр, накручуєш? Ми ці кацапські методички вже чули.
показать весь комментарий
21.10.2025 12:56 Ответить
нам тут про ізраїль розповідають,так знаєте там воюють і депутани і їх виродки....цікаво а у нас вони богом помазані??
показать весь комментарий
21.10.2025 12:28 Ответить
В нас теж депутати воюють. Не всі, правда, далеко не всі.
Дехто навіть відмовився від депутатства, щоби продовжити воювати.
показать весь комментарий
21.10.2025 12:35 Ответить
навіть не хочу про це говорити.....
показать весь комментарий
21.10.2025 12:39 Ответить
це як похибка в статистистиці......вр,містради,сільради,облради,......9 скликань ви уявляєте яка це кількість +сини,брати,зяті,помічники та радники,їх родичі та знайомі,в мене син ехголови облради живе поруч,бугай 35 років,через день свято в домі,всі друзі та інші поруч,за час війни змінив автопарк вже кілька разів,від L200 до tundra + lend rovera
показать весь комментарий
21.10.2025 12:51 Ответить
Ви ж навіть не можете подумати, що можлива ситуація, коли їх кілька разів йшли міняти і не дійшли, правда? Ну а навіщо ж думати. Це ж війна. Люди гинуть.
показать весь комментарий
21.10.2025 13:01 Ответить
Слава Богу живі! Боже, бережи наших захисників! Дай кожному Янгола охоронця! Амінь!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:20 Ответить
Усі ті опитування українців про наміри триматися без поступів хйляндії та за серливої позиції "СИЛЬНИХ СВІТУ "- в особистому прикладі цих героїв -воїнів!!! Вони втілення надії України на її воїнів- захисників. Слава воїна -героям!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:28 Ответить
Іван он з однією рукою машину вже водить - *** кацапня українців переломає!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:30 Ответить
Добу перепочинку і знову ...на 75 днів? В епоху фпв дронів і повітряної розвідки даний "наказ" віддає дебільністю і совком від вищого керівництва, ",люблю ціною стримувати навалу ворога" мені просто цікаво , з тих генералів якщо посадити в окопи на 75 днів вони би витримали?
показать весь комментарий
21.10.2025 12:44 Ответить
Їм по статусу не положено
показать весь комментарий
21.10.2025 12:46 Ответить
Йди заміни їх,тоді відпочинуть більше
показать весь комментарий
21.10.2025 15:34 Ответить
Шана, честь та повага цим героям!!! Низький уклін вам, хлопці!!! Хай вас Бог береже!!!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:58 Ответить
Треба всіх держслужбовців, у яких надмірна вага, во главі зі Стефанчуком відправляти на позиції, місяця на 3. Хай трішки форму підправлять, дармоїди.
показать весь комментарий
21.10.2025 13:15 Ответить
Та вряд чи, в тилу кипить насичене світське життя, дорогі ресторани, клуби, фітнесзали, постійні закордони і жирні відкати з допомоги інших країн, війни у них нема , це у вас у простого люду вона є, і захищаєте нас і наші котеджі! (Сркзм якщо хто не зрозумів)
показать весь комментарий
21.10.2025 13:46 Ответить
героизм одних является следствием некомпетентности других
показать весь комментарий
21.10.2025 13:48 Ответить
такі реалії.
показать весь комментарий
21.10.2025 14:48 Ответить
честь!
показать весь комментарий
21.10.2025 14:19 Ответить
я не понимаю этого , это как ???? как 3 человека и позиция ??? как 75 суток ??? это что за война ???((((
показать весь комментарий
21.10.2025 14:32 Ответить
Ось на такий людях-Героях і тримається Україна...
показать весь комментарий
21.10.2025 14:36 Ответить
Шана!Це просто неймовірні люди!
показать весь комментарий
21.10.2025 14:47 Ответить
Я впевнений, що їх замінили київські "патріоти" з київських качалок (фітнес клубів). Алло, кияни... Я правий???
показать весь комментарий
21.10.2025 15:10 Ответить
Слава ВСУ! Слава Айдару!
показать весь комментарий
21.10.2025 15:30 Ответить
Вот это действительно Герои с большой буквы и их непременно надо наградить, как минимум - дать звание Героя Украины, Супер!
показать весь комментарий
21.10.2025 15:42 Ответить
75 днів...навіть уявити страшно..Мій син, коли з підрозділом виходить на нуль на 4-5 днів, то вони сприймаються вічністю, а тут 75...Справжні Воїни України, кіборги....Шана, повага та гордість за Захисників, які несуть непосильну ношу за багатьох, які тікають від ТЦК, бо своя шкура дорожче (злочину зелену владу при цьому не відбілюю, бо то такі ж вороги, як і русня).
Бажаю нашим Захисникам повернутись до родин живими...це саме бажане бажання)))
показать весь комментарий
21.10.2025 16:13 Ответить
Хоть один офіцерік боронив хоть місяць з солдатами на нулі, цікаво, мабуть що ні.
показать весь комментарий
21.10.2025 16:16 Ответить
Помитись, в душ я знову іпашить!
Це у цивільних 40 годинни робочий тиждень, переробітки і все таке, і за роботу впродовж безперервних цілодобових двох з половиной місяців людині відгулів мають насипати на рік. А раби вони на то і раби.
Цивіли, влада, вам не соромно?
показать весь комментарий
21.10.2025 17:38 Ответить