5177 посетителей онлайн

Если Путина не остановить, он попытается открыть новый фронт в "другом месте", - Зеленский

Зеленский предупредил о новом фронте РФ за пределами Украины

Если не иметь четкого плана мира для Украины, российский диктатор Владимир Путин может попытаться начать агрессию против других стран Европы.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский заявил во время общения с журналистами в Швеции, информирует Цензор.НЕТ.

Сейчас страны Европы не готовы к войне с РФ

"Если мы не остановим Путина, если не будет плана, как прийти к миру. Если у нас не будет прекращения огня с пониманием того, что делать дальше, Путин попытается открыть новый фронт в каком-то другом месте, потому что Украина для него - это очень сложно", - подчеркнул он.

По мнению Зеленского, другие европейские страны не готовы к войне с Россией и полностью подготовиться к войне невозможно.

Угроза для небольших стран Европы

Президент отметил, что война показала важность сильного общества и готовности стран Европы объединенно противодействовать угрозам, ведь если под риском одна страна ЕС - под риском вся Европа.

"Он может думать о других странах. О той или иной, но не очень большой, потому что это не просто оккупировать, важно удерживать территорию. Поэтому, прежде всего, риски для небольших стран. Путину безразлично, в НАТО они или в ЕС", - добавил Зеленский.

Топ комментарии
+17
Ти б, ****, такий прогнозистий був до 2022! Скільки життя втратили через тебе? А покалічено скільки, а знищене майбутнє України?
показать весь комментарий
22.10.2025 18:45 Ответить
+14
Це зрадник і злодій , як і вся зелена банда + ригоАнали 🤬
показать весь комментарий
22.10.2025 18:54 Ответить
+12
ось такий ти приЗЕдент! що не можеш війну виграти? ти тільки здавати території вмієш та лякати. нікчема ти квартальна...
показать весь комментарий
22.10.2025 18:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ТА ТИШОООО? ригоКозир Єрмак таке написав тобі ? А в кого він консультувався - невже не в Кремлі?
показать весь комментарий
22.10.2025 18:40 Ответить
Саме так і буде після припинення війни в Україні, ця війна переїде на іншу ділянку російського кордону, тому ніхто і не поспішає її припиняти!
показать весь комментарий
22.10.2025 18:42 Ответить
Якщо б путін відкрив новий фронт в самій росії і вони почали б мочити один одного, то це було б чудово.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:40 Ответить
Балда.

Якщо його перемогти тут, то він може образитись і піти на якусь Естонію.
Якщо йому здати Україну, то він відчує свою силу і знов таки піде на якусь Естонію, або відразу на щось більше.
В тому й весь цимес, щоб він в'язнув тут якомога довше, але водночас вірив, що може загарбати ще більше.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:40 Ответить
путлєр вбивця але не дебіл - для чого йому чіплятися до НАТО? - потрібна відмашка Китаю
показать весь комментарий
22.10.2025 18:41 Ответить
А якщо він її вже отримав ?
показать весь комментарий
22.10.2025 19:00 Ответить
Для Китаю це не вигідно - США по любому заступиться - рашка почне верещати - Китай поможи! а йому це навіщо? - США зараз сильніші
показать весь комментарий
22.10.2025 19:07 Ответить
США по любому заступиться
Тут 2 варіанти -
1 - Тромб сказав чітко - європейські справи його мало хвилюють , тим більше що ***** , для нападу використає "гібридні" методи ...
2 - можливо , в цьому , і суть стратегії США - спровокувати кацапів на напад , аби викликати паніку і європейські фінанси і виробництва перенести в Америку !
показать весь комментарий
22.10.2025 19:15 Ответить
головне пробздітись зельоним поносом на фоні Білого Дому

в аеропорті ніхто не зустрічав ..

зустріч пройшла провально (100% прогнозовано) - банально послали за руським кораблем

потім провела якась баба

всьо
показать весь комментарий
22.10.2025 18:42 Ответить
ото ця людина на фоні Білого Дому вона кого представляє ? яку країні ? де на лацкані прапор чи герб ? ВОНО хто?

показать весь комментарий
22.10.2025 18:43 Ответить
Це зрадник і злодій , як і вся зелена банда + ригоАнали 🤬
показать весь комментарий
22.10.2025 18:54 Ответить
Якщо дивитись на одяг, то прибиральник (чи взагалі БОМЖ) з палацу північнокорейського пупсика.
показать весь комментарий
22.10.2025 19:09 Ответить
ось такий ти приЗЕдент! що не можеш війну виграти? ти тільки здавати території вмієш та лякати. нікчема ти квартальна...
показать весь комментарий
22.10.2025 18:44 Ответить
Ти б, ****, такий прогнозистий був до 2022! Скільки життя втратили через тебе? А покалічено скільки, а знищене майбутнє України?
показать весь комментарий
22.10.2025 18:45 Ответить
Та ти що, зеля ! А ти запропонуй й там домовитися десь посередині.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:47 Ответить
Зеленський , де наші ракети , які ти заборонив виготовляти ,
коли став президентом ??
Може досить красти і сказати украінцям , де наші гроші ,
які нам виділяли наші друзі ?
показать весь комментарий
22.10.2025 18:52 Ответить
Та хтож тобі п*даболу тепер повірить.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:52 Ответить
як классно що ти їв запарену Мівіну та не внік у 2022 році, бо тільки тому що ти є нам дають зброю, бо ти сам виробраяєш тільки асфальт
показать весь комментарий
22.10.2025 18:55 Ответить
Е! А про те, що він "нєлох" чому не згадали, пане? Це ж майже фундамент "недумаючого стратегічно"! Ну ще "хоч паржом" і "яка різниця", але то вже домішки до роствору. А головним скріплюючим елементом того фундаменту є "*****".
При наявності в навколишньому середовищі 73% совковотелевізійнозалежного елементу такий "фундамент" може протриматись довгенько...
показать весь комментарий
22.10.2025 19:07 Ответить
бо усіх регалій Боневтіка не пам'ятаю
показать весь комментарий
22.10.2025 19:20 Ответить
Нє! Тут треба записувати аби нічого не забути. Бо свідком на процесі може бути кожен, хто залишився в Україні після 24.02.24 і відчув на собі і "какаяразніца", і відведення, і розмінування, і "шатли", і "травневі шашлики", і "особисті гарантії" та "особистий контроль" (як у випадку з захисниками "Азовсталі" чи з сержантом І.Журавлем), і....
Я теж всього не пам'ятаю, але треба. Хоча б для того, щоб не повторилося....
показать весь комментарий
22.10.2025 20:02 Ответить
Так це ж добре. Нам би союзник в обличчі НАТО не завадив би
показать весь комментарий
22.10.2025 18:56 Ответить
Не откроет. Они слишком потужно готовятся к шашлычкам. Потужнее, чем ты в 2022-м.
показать весь комментарий
22.10.2025 18:59 Ответить
"Путін спробує відкрити новий фронт у якомусь іншому місці" Джерело: https://censor.net/ua/n3581118

Це найвеличніше побачило в його очах? Чи то після "ледь теплої мівіни" в голову стукнуло? А може після того, як татарвор показав фотки кадирівців, яких він вбив на Банковій? О, знаю! Це ті 8 мільйонів дронів, заряджених від гігавата енергії, що вироблена з дров мільярду дерев йому на вушко тихо нажужали!

"Щоб я був вчора таким розумним, як моя дружина сьогодні!" (с)
показать весь комментарий
22.10.2025 18:59 Ответить
⚡️Піднімали білі ганчірки та йшли в полон «пачками»: на Добропільському напрямку понад 50 рашистів потрапили у полон. Це стало можливим завдяки звільненню населеного пункту Кучерів Яр
показать весь комментарий
22.10.2025 19:00 Ответить
Путіна може зупинити лише АБСОЛЮТНА, ПОВНА, ЗАГАЛЬНА МОБІЛІЗАЦІЯ!
В противному випадку - раша буде чворити кривавий терор по всій Україні!

А тому, ухилянт повинен стати злочинцем, нелюдом, поза законом та позбавлений всіляких законних прав в Україні!
показать весь комментарий
22.10.2025 19:02 Ответить
І всіх озброїмо новітніми лопатами ім. Дмитра Кулеби!
показать весь комментарий
22.10.2025 19:30 Ответить
За ті гроші що ви вкрали могли б купити кілера для )(..ла
показать весь комментарий
22.10.2025 19:06 Ответить
Так тобі за півроку партнери казали буде напад ти й вухом не повів по курортам шлявся, чи ти з пуйлом в долі?
показать весь комментарий
22.10.2025 19:17 Ответить
На думку Зеленського, інші європейські країни не готові до війни з Росією і повністю підготуватися до війни неможливо.
Не те, що ми! Навіть шашликами запаслися на випадок війни!
показать весь комментарий
22.10.2025 19:17 Ответить
Якщо не мати чіткого плану миру для України Джерело: https://censor.net/ua/n3581118

да скільки можно тих "чітких планів". Прийміть один можно не "чіткий" можно навіть "мутний" але реалістичний.
показать весь комментарий
22.10.2025 19:17 Ответить
Чим вам минулорічний не вгодив? США передають половину своєї армії Україні і вона доходить до мацкви. Ач як все просто!
показать весь комментарий
22.10.2025 19:33 Ответить
План був блискавичний. Трохи прорахувались...але де?!
показать весь комментарий
22.10.2025 19:45 Ответить
То просто Байден, а тепер Трамп якісь нерішучі попались. Інше діло наш лідор "згоріла хата гори й сарай".
показать весь комментарий
22.10.2025 19:47 Ответить
шо 🤡 , шашликі вже не допомагають ?....
показать весь комментарий
22.10.2025 19:22 Ответить
"Я вам ничего не должен","Какая разница...","Главное перестать стрелять".Прочитав золоті слова-
" Від дурня особливої шкоди не має до тих пір поки другі дурні не виберуть його в лідери"
показать весь комментарий
22.10.2025 19:31 Ответить
Шашлычник .
показать весь комментарий
22.10.2025 19:36 Ответить
Але тебе в 21 та 22 роках теж попереджали, що москаль нападе. Зрадник зелений
показать весь комментарий
22.10.2025 20:14 Ответить
Та йди н..й "стратег" сраний!
показать весь комментарий
22.10.2025 20:38 Ответить
То ти з Сирським мастаки відкривати другий фронт - Курсько-Сумський ваша робота, а ***** не дурніший за тебе.
показать весь комментарий
23.10.2025 01:09 Ответить