Денежная помощь, поездки "Укрзализныцей" и другие программы: Свириденко рассказала детали новой "зимней поддержки"

Свириденко рассказала подробности зимней поддержки для украинцев

Пакет помощи "Зимняя поддержка" будет включать ранее запущенные программы, а также новые меры поддержки.

Об этом сообщила глава Кабинета Министров Юлия Свириденко, информирует Цензор.НЕТ.

"Готовим пакет зимней поддержки для украинцев. Определили приоритетные направления и компоненты на совещании с президентом Украины", - заявила она.

Что будет включать пакет?

По словам премьер-министра, пакет будет включать как уже запущенные программы, в частности фиксированные цены на энергоносители для населения, жилищные субсидии, поддержку ОСМД для энергоэффективности и помощь на генераторы, мораторий на отключения в прифронтовых районах и выплаты ВПЛ на дрова, так и новые меры поддержки.

Над запуском каких программ работает правительство?

Кроме этого, Свириденко рассказала о программах, над запуском которых работает правительство. Это, в частности:

  • Возможность единовременной выплаты для всех граждан Украины на зиму – знакомая украинцам с прошлой зимы;
  • Новая денежная помощь для украинцев, которые больше всего пострадали от войны или находятся в сложных жизненных обстоятельствах, в частности для ВПЛ, людей, потерявших работу из-за войны, и малообеспеченных семей;
  • Новая программа бесплатных поездок по Украине для всех граждан от "Укрзализныци" - 3000 километров;
  • Комплексная проверка здоровья для людей в возрасте 40+ этой зимой.

"Подробно обо всех компонентах пакета зимней поддержки сообщим в ближайшее время", - добавила Свириденко.

Напомним, что 1 ноября президент Украины Владимир Зеленский поручил правительству сформировать достаточно значимый пакет программ, которые заработают уже в декабре, - зимнюю поддержку.

Топ комментарии
+33
https://t.me/sam_svit/9436 Ярослав Железняк:

🤯Отже, хроніки ****утого популізму:
1) Літом під час бюджетного процесу прибігають урядовці з шаленими очима і криками: дайте терміново гроші на УЗ, інакше колапс (це правда)
2) Рада, в серпні забирає гроші у Київа і передає 8 млрд грн у Резервний фонд. Тобто це гроші внутрішні і іх можна було відправити на армію.
3) 23 жовтня КМУ виділяє 8 млрд грн на дофінансування УкрЗалізниці;
4) Під час бюджетного процесу Мінінфраструктури і депутати профільного комітету кричать, що з УЗ беда і терміново треба гроші хоча б на функціонування.
5) 01 листопада Президент оголошує про … безкоштовне перевезення на 3000 тис км для всіх)
Ще раз: для всіх….без пільгових категорій, просто безкоштовно залізницею катаємо все населення України.
ААААААААА…. ЯК?!!! ЧОМУ?!

P.S. Десь на фоні звучить спіч Свириденко про аудит видатків або фраза самого Президента «всі гроші на перемогу»
показать весь комментарий
01.11.2025 21:47 Ответить
+20
Армія немає чим воювати,закупити озброєння,нема' грошей в бюджеті,а тут появились мільярди,роздають.Слів немає,одні матюкт.Не всіх загнали в дію,вибори
показать весь комментарий
01.11.2025 22:02 Ответить
+19
Нах мені покатушки поїздом по всій Україні - коли під час війни в вас появилися гроші шоб підкупляти виборців - дайте мені налом я передам солдатам на фронт - тай по всьму
показать весь комментарий
01.11.2025 21:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потужно і незламно, віримо Ze
показать весь комментарий
01.11.2025 21:42 Ответить
показать весь комментарий
01.11.2025 22:23 Ответить
довіра українців до преЗЄдєнта аж 60 процентів !!!

так кажуть..

.
показать весь комментарий
02.11.2025 00:23 Ответить
щоб ти до скону давилося 3000 шашликами, щоб ти кров'ю їх вихаркало зелемордий покидьок
показать весь комментарий
01.11.2025 23:05 Ответить
НЕ СТОИТ ПРОКЛИНАТЬ.себе хуже сделаете.
показать весь комментарий
01.11.2025 23:32 Ответить
Відставка кабміну РИГОЄРМАКРОРЕЖИМУ - й до КАБМІНУ ЄДНОСТІ ПАТРІОТИЧНИЗХ СИЛ У ВР
показать весь комментарий
01.11.2025 21:43 Ответить
ще має бути відставка "легітимного"
показать весь комментарий
01.11.2025 21:50 Ответить
а який сенс - все одне оберуть іншого популіста та з новою бандою шахраїв які продовжать скупати голоси за соціальні подачки
показать весь комментарий
01.11.2025 23:40 Ответить
В радянські часи було - "Лєтайтє самалетами Аерофлота", а зараз "Катайтеся потягами Укрзалізниці"...
показать весь комментарий
01.11.2025 21:45 Ответить
"света нет, но вы езжайте !"

.
показать весь комментарий
02.11.2025 00:17 Ответить
Хто їх таких на робив? Пишаюсь !
показать весь комментарий
01.11.2025 21:45 Ответить
Яких таких? Зєлених?
Обрали 73% на "день дурня України" 21.04. Теж свято!
показать весь комментарий
01.11.2025 23:04 Ответить
Хотілося б ще бачити безкоштовний торт на Міжнародний день боротьби за скасування рабства (2 грудня) і 10 безкоштовних поїздок у маршрутці Львів-Стрий.
показать весь комментарий
01.11.2025 21:46 Ответить
https://t.me/sam_svit/9436 Ярослав Железняк:

🤯Отже, хроніки ****утого популізму:
показать весь комментарий
01.11.2025 21:47 Ответить
це просто ще один спосіб викачати гроші з бюджету
показать весь комментарий
01.11.2025 22:00 Ответить
Таку дебільну ідею зимового поїздатого пакета йому чи жпт згенерував, чи єрмак підкинув.
Це як хлопчикам у школі видати першу пачку презервативів, а дівчаткам пачку прокладок - сфотографувати і відправити усім
показать весь комментарий
01.11.2025 22:16 Ответить
В школі на "перший дзвоник".
Буде теж актуально.
показать весь комментарий
01.11.2025 23:01 Ответить
А хто буде кататись? Хвба що 20% максиму. А все інше спіздять
показать весь комментарий
01.11.2025 22:17 Ответить
Нах мені покатушки поїздом по всій Україні - коли під час війни в вас появилися гроші шоб підкупляти виборців - дайте мені налом я передам солдатам на фронт - тай по всьму
показать весь комментарий
01.11.2025 21:48 Ответить
++++
показать весь комментарий
01.11.2025 22:20 Ответить
віртуальні подачки
показать весь комментарий
01.11.2025 21:51 Ответить
"Потужно" ДОБИВАЮТЬ збиткову УкрЗалізницю та розтринькують запозичений Бюджет!
"Все заради піару!"
показать весь комментарий
01.11.2025 21:55 Ответить
Найкраща підтримка населення - це відставка уряду та цюпа для Зєльонкіна.
показать весь комментарий
01.11.2025 21:56 Ответить
ПІХОТИНКИНЯ

(кончений стіх)

Послухайте дуже уважно:

Я піхотинкиня відважна,

Потужна, незламна, звитяжна.

А тут починаєте ви

Мене винуватити в тому,

Що я піхотинець. Содому

Такого не бачила. Брому

Від нервів і від голови

Попийте, якщо вам і досі

Свербить десь у роті і носі.

Ви краще мовчіть собі. Досить

Співати ганьбу в унісон.

Чом лізете ви, наче змії

Паплюжити наші надії?

Ламати бажання і мрії

Країни найперших персон?

Він мій Командир, він найкращий,

Відважний, міцний, роботящий.

А ви припиніть гавкіт псячий,

Бо зараз туди і сюди

Летить, наче янгол крізь хмари,

Тримаючи долі удари.

А вам будуть Божиї кари,

А також Печерські суди.

Я відео коментувала,

Де я перед ним звітувала,

Тож ви прикусіть своє жало,

Сховайтесь, як вранці упир.

Образи, та хоч і подяки

Мені абсолютно до сраки.

*****

Хто ваш командир, небораки?

Кажіть мені, хто командир?

https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%96%D1%85%D1%96?__eep__=6&__cft__[0]=AZV-SqKDqXXjP-*****************************************************************************************************************************-vejc2YZ-wEbwS0R8qrTarTKDfp9HqDDHcIUxtGJDnaw4Sr3iPe0UYrOqmOEZs5QxPW4ysbxHK96E&__tn__=*NK-y-R #конченістіхі

https://www.facebook.com/evgen.pavlovic.213096?__cft__[0]=AZV-SqKDqXXjP-*****************************************************************************************************************************-vejc2YZ-wEbwS0R8qrTarTKDfp9HqDDHcIUxtGJDnaw4Sr3iPe0UYrOqmOEZs5QxPW4ysbxHK96E&__tn__=-]K-y-R Євген Павлович

показать весь комментарий
01.11.2025 21:56 Ответить
показать весь комментарий
01.11.2025 22:09 Ответить
Ніяк не виходить прочитати назву вірша
показать весь комментарий
01.11.2025 22:17 Ответить
показать весь комментарий
01.11.2025 23:22 Ответить
А "туди-сюди" - це про що?)))
показать весь комментарий
01.11.2025 23:23 Ответить
туда-сюда,обратно.
и тебе и мне-приятно))это качели! а вы о чем подумали??
показать весь комментарий
01.11.2025 23:35 Ответить
Їздити на старих розвалених вагонах? Потужно, дуже, краще би витратили на "дрони від держави"
показать весь комментарий
01.11.2025 21:57 Ответить
Армія немає чим воювати,закупити озброєння,нема' грошей в бюджеті,а тут появились мільярди,роздають.Слів немає,одні матюкт.Не всіх загнали в дію,вибори
показать весь комментарий
01.11.2025 22:02 Ответить
"Наша песня хороша начинай сначала." )))

показать весь комментарий
01.11.2025 22:03 Ответить
Безкоштовні поїздки від зеЛайна та його ригозеленої,некомпетентної шобли ,це як безкоштовні квартири при сССр,гроші з бюджета всеодно довидеться УЗД за ці поїздки переводити ( гроші Українців,які сплатили податки в цей бюджет).Чергова схема як ******** бюджетне бабло,і зефілітики будуть слюні від щастя пускати,і гроші в карман впадуть.Україну грабують у відкриту,не ховаючись,а ви і надалі мовчіть,сидіть на дупах рівно,ТЕРПІЛИ,ще з кацапів ржали.
показать весь комментарий
01.11.2025 22:07 Ответить
мораторій на відключення в прифронтових районах
Джерело: https://censor.net/ua/n3582860
- кацапи , про мораторій знають ? А то , на Чернігівщині і Сумщині люди вже потроху починають забувати про централізоване електропостачання ...((
показать весь комментарий
01.11.2025 22:08 Ответить
Комплексна перевірка здоровʼя для людей віком 40+ цієї зими.

ВЛК?
показать весь комментарий
01.11.2025 22:17 Ответить
Так ми виявляється багата держава, в час війни нам немає куди дівати гроші яких виявляється в нас ну дуже багато.
Є хтось кому дуже допомогла попередня тисяча?
показать весь комментарий
01.11.2025 22:18 Ответить
ЗЕскотва не просто зрадники, це злочинці , дивлячись на те що коїться в країні... Вони прекрасно осознюють за злочини колись доведеться відповісти, тому війна для них як спасіння,і плювати що з кожним днем крові на іх руках все більше і більше...
показать весь комментарий
01.11.2025 22:24 Ответить
Це говорить про повну дупу, яка очікує країну у наступні кілька місяців, тому максимум зусиль і коштів буде направлено на популізм і загравання з електоратом
показать весь комментарий
01.11.2025 22:26 Ответить
Гундоса почвара веде нас до загибелі...
показать весь комментарий
01.11.2025 22:27 Ответить
А грошима, можна взяти? Хочу і собі, маленьку "династію" побудувати...
показать весь комментарий
01.11.2025 22:30 Ответить
Дякую. Це напевне правільно. Приємно, що держава піклується. Сподіваюся, Уряду вдастся збалансувати бюджет, щоб це було не надто обтяжливо. А прості люди скажуть дякую.
показать весь комментарий
01.11.2025 22:44 Ответить
Вмираючи,від нестачі всього,що НЕ НАДАЛИ,а пропіарили на зє підтримці, військові теж "подякують" зє!
"Прості люди" з 73% сакуть дякую,сидячи ЗА межами бойових дій,поки до них не дійдуть рашисти.
показать весь комментарий
01.11.2025 22:57 Ответить
бюджет балансувати хером по піаніно, тупа вівця, чекай скоро вже й кацапам будеш дякувати
показать весь комментарий
01.11.2025 23:13 Ответить
Ти зеботка чи просто "дурачьок какой-то"?))
показать весь комментарий
01.11.2025 23:18 Ответить
Цікаво,у скільки сотень (тисяч?)житів військових ЗСУ обійдеться цей піар зєльцмана & к°?
показать весь комментарий
01.11.2025 22:50 Ответить
Вкрадете на тому всьому 80% чи 90%? )))
показать весь комментарий
01.11.2025 23:16 Ответить
Вже вкрали 100%!
показать весь комментарий
01.11.2025 23:19 Ответить
А ще кожному скумбрії по 8 гривень за кілограм
показать весь комментарий
01.11.2025 23:30 Ответить
Все це за кошти західних партнерів. Піар віслюка за гроші з іноземної допомоги. Добре, що є Трамп, Порошенко, Кличко, цих призначать винними
показать весь комментарий
01.11.2025 23:54 Ответить
Хотят остаться у корыта мрази.
показать весь комментарий
02.11.2025 00:24 Ответить
Не пізніше ніж завтра ця х*єта ляже на стіл деяким сенаторам що будуть потім бігати, трясти нею на Fox News, і кричати "ДОКОЛЄ!" Та й євро-орбани не пройдуть повз. Мізки у Свириденко є? Якщо вона думає що втіче в Америку якщо що то вона сильно помиляється, тут зекоМанду не чекають!
показать весь комментарий
02.11.2025 00:36 Ответить
Значить будуть красти,вірніше,продовжують.Ідіоти від ЗЕленського і Свіріденко до дурацького утворення партії "Слуга народа".Якщо є лишня копійка - все для ЗСУ, для оборони.Підтримати одиноких,хворих,інвалідів,літніх людей але не устраювати в стилі "квартал 95" 1000 від ЗЕбільного та поїздку 3000 км в подарунок.
показать весь комментарий
02.11.2025 05:47 Ответить
Але ж поведеться на махінації наперсточників немала кількість «насєлєнія», а військовим так і не дадуть нічого
показать весь комментарий
02.11.2025 07:40 Ответить
Геть зелену банду начолі з обкуреним ішаком!
показать весь комментарий
02.11.2025 08:02 Ответить
Віддам свою долю в реаліті-шоу «3000 кілометрів від Вови», всьому Офісу президента та Слугам народу, аби вони упізд@вали максимально далеко і тим саме подарували Україні шанс вистояти.
показать весь комментарий
02.11.2025 08:24 Ответить
Скинемось білетами і на всі3000 км всій шайці *********