8822 посетителя онлайн

Охранника Джоли по дороге в Херсон задержали военные ТЦК, - нардеп Гончаренко

Военные территориального центра комплектования и социальной поддержки остановили кортеж американской актрисы, посла доброй воли ЮНИСЕФ Анджелины Джоли, которая посетила Херсон 5 ноября. Они пытались мобилизовать ее охранника.

Об этом написали местные паблики и подтвердил нардеп от "Европейской Солидарности" Алексей Гончаренко, передает Цензор.НЕТ.

Что известно о ситуации

По информации пабликов, автомобиль с охранником Джоли остановили на одном из блокпостов в Николаевской области.

Указано, что у мужчины якобы были проблемы с документами. Охранник обратился к представителю Национальной гвардии Украины с просьбой его отпустить, однако тот, пишут телеграм-каналы, отказался это сделать.

Мужчина объяснял, что везет "важное лицо, миротворца", однако его задержали и отвезли в ТЦК в Южноукраинск Николаевской области.

Военные ТЦК забрали охранника Анджелины Джоли в Николаевской области
Военные ТЦК забрали охранника Анджелины Джоли в Николаевской области

Джоли приехала в ТЦК

Паблики пишут, что охранника Джоли долго не отпускали из центра комплектования. Впоследствии в ТЦК пришла лично Анджелина Джоли.

В соцсетях обнародовали кадры, на которых актриса заходит в военкомат.

Военные ТЦК забрали охранника Анджелины Джоли в Николаевской области

Что говорят в ВСУ

В то же время в командовании Сухопутных войск ВСУ сообщили "ТСН" следующее:

"С Анджелиной Джоли все нормально, она действительно посетила ТЦК и СП. Заехала и попросилась в туалет. Что касается ее охранника — это офицер запаса. Силой его никто не задерживал. Его пригласили посетить ТЦК и СП. Установили его личность, после чего он спокойно уехал по своим делам. Проблемных вопросов не возникало. Все в рамках закона", — рассказали там.

Военнослужащий ВСУ Станислав Бунятов прокомментировал ситуацию с задержанием охранника актрисы. Он подчеркнул: "Если это правда, то мне стыдно за нас".

"Представьте лицо ТЦК, когда Анджелина Джоли пришла забирать из "приемки" своего охранника", - отметил он в своем Telegram-канале.

Топ комментарии
+32
показать весь комментарий
05.11.2025 19:12 Ответить
+20
"Заїхала та попросилася до вбиральні", хоч би не ганьбили країну уроди,
Бачили ми фото ваших вбиралень на ДВРЗ.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:09 Ответить
+19
Так, це як у 2019 році - досі незрозуміло, як той чоловік із «95 кварталу» навішав лапші 73% виборців, а потім кликав усіх на шашлик… Та так кликав, що багато тисяч українців і стали тим самим «шашликом».
показать весь комментарий
05.11.2025 19:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Тю, а нехай ше вона подякує що на неї епілепсія не напала...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:08 Ответить
А могли б від""ти та примусити пройти влк. Санітаркою на фронт.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:21 Ответить
Тцк доколупується до всіх до кого свої продажні рученьки дотягне, коли вже закриють цю напівбандитьську опг?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:08 Ответить
"Заїхала та попросилася до вбиральні", хоч би не ганьбили країну уроди,
Бачили ми фото ваших вбиралень на ДВРЗ.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:09 Ответить
Кумедія!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:10 Ответить
показать весь комментарий
05.11.2025 19:12 Ответить
Борис Пітенко
показать весь комментарий
05.11.2025 19:13 Ответить
ну й кондом! а він часом квартальних не хоче позатримувати?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:47 Ответить
Дивись,щоб Бред не подав до суду на тебе,фото без його дозволу напечатано
показать весь комментарий
05.11.2025 19:16 Ответить
Зруйнувала життя такому хлопцю.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:18 Ответить
Мабуть терміново прилетів чартером з відпустки.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:23 Ответить
Та ні. Це бред якійсь...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:29 Ответить
А де фото "охоронця"? Для співставлення...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:31 Ответить
Ось це МУЖИК!
ДЖОЛІ - НА ФРОНТ!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:37 Ответить
СУПЕРМЕН!
МУЖИК МАХНУВ НЕ ГЛЯДЯЧИ, І ЗУПИНИВ КОРТЕДЖ КІНОЗІРКИ, СПРЯМУВАВШИ ВСІХ ЇЇ СЕКЮРІТІ У 3-Ю ШТУРМОВУ!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:39 Ответить
+ 100 !!!

тепер зрозуміло чому начальник ТЦК зашпілив бодігардера своєї колишньої

знову кумовство і родинні звязки, а всі подумали що нарешті зайшов в Україну Закон
пічаль.

.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:02 Ответить
Швидко утриманці ОПи зорієнтувались і склєпали веселу картинку.
Їм дуже вигідно перевести все на ХА-ХА!
показать весь комментарий
05.11.2025 20:31 Ответить
Хватить пояснічать клоуни
показать весь комментарий
05.11.2025 20:53 Ответить
показать весь комментарий
05.11.2025 21:46 Ответить
Силоміць його ніхто не затримував. Його запросили відвідати ТЦК та СП. Встановили його особу - кто эти военные в часной конторе, что б совершать такие действия?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:12 Ответить
Я ГОРЖУСЬ діями нашого ТЦК!!! Цеж не всіляка там шушура(Наумов і йому подібні) зеленобобська,а цілий ОХОРОНЕЦЬ Джолі!!! Можливо вона його хотіла таким методом переправити через кордон,ото пильні наші ТЦКашники!!!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:12 Ответить
Версію Сухопутних військ напевне сам Сирський складав. Заїхала на "режимний" обєкт посцяти, в Миколаєві ж це тільки в кущах чи у тцк можна зробити. Добре, що хоч гамбургерів там не замовляла з колою.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:15 Ответить
В загаліто закон один для всіх - так повинно бути. Питання в іншому, чому у неї охоронец має проблеми з документами?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:16 Ответить
шо ти мелеш? як людину яка працює, і фактично на роботі можна відривати від виконання її обов'язків???
показать весь комментарий
05.11.2025 19:21 Ответить
В Украине почему-то не для всех, а только для бедных
показать весь комментарий
05.11.2025 19:47 Ответить
Звідки ті недорозвинені дебіли взагалі знають хто така Анджеліна Джолі ? Тю блін, якась тьолка накрашена
показать весь комментарий
05.11.2025 19:16 Ответить
Охоронець, напевне, не посцяв в тцк, тому що посцяв ще на блокпосту прямо в автомобілі.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:17 Ответить
В нас тцк не може щоб не обісратись а потім вступити в лайно.
Запрограмовано з моменту створення.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:17 Ответить
А як ви хотіли.Смердючий совок повернувся і розцвів буйним цвітом.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:23 Ответить
Він нікуди і не дівався. Читай Шевченка. За 200 років нічого не змінилось.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:31 Ответить
"З Анджеліною Джолі все нормально, вона дійсно відвідала ТЦК та СП. Заїхала та попросилася до вбиральні.

"Носик припудрити"?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:18 Ответить
Напевне мається на увазі, що стул у пані твердий і туалетного паперу з тцк не вкрала.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:34 Ответить
показать весь комментарий
05.11.2025 19:19 Ответить
Так, це як у 2019 році - досі незрозуміло, як той чоловік із «95 кварталу» навішав лапші 73% виборців, а потім кликав усіх на шашлик… Та так кликав, що багато тисяч українців і стали тим самим «шашликом».
показать весь комментарий
05.11.2025 19:25 Ответить
Вони всі з любов'ю дивились серіал про Голобородька, а на закуску серіал Скоти.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:29 Ответить
Саме так. Абсолютно не зрозуміло, як той чоловік за 5 років перетворив 54% за у 2014-му у 73% проти в 2019-му...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:30 Ответить
Скоти ніхто не дивився, бо ж ти там знімався. А де ти всюди знімався? Щоб знати, на що не звертати увагу.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:39 Ответить
О, так що там тоді робив найвеличніший?)
показать весь комментарий
05.11.2025 20:00 Ответить
Як би не той чоловік із «95 кварталу», штурмував би вже ти польський кордон, якщо б взагалі живий був. Але тобі незрозуміло.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:33 Ответить
Опа ЄС підїхів... Ти вже штурманув Чехію? Го до мене в 72-га. Буде тобі потом все зрозуміло.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:37 Ответить
показать весь комментарий
05.11.2025 21:05 Ответить
З-під мамкиної сукні виліз.
показать весь комментарий
05.11.2025 21:08 Ответить
А мені зрозуміло одне,що поки при владі був барига я спав спокійно і міста були цілі, і сім*ї згуртовані,і діточок стільки не ховали,і могил не прибавлялося зі швидкістю локомотива,і корупції не було такої,навіть Янек відпочиває,І,І,І-ці І безкінечні!!!! Дякуєш Богу,що не москаль,але таку думку мають або самі москалі,або Господь обділив розумом це створіння!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:45 Ответить
Ось ти й доспався з баригою.
показать весь комментарий
05.11.2025 21:02 Ответить
Ізя, забери його собі, а нам залиш Україну!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:54 Ответить
Іди сховатись під спідницю разом з твоїм бойовим товаришем, муджахид мамин.
показать весь комментарий
05.11.2025 21:14 Ответить
Зеср@нь
показать весь комментарий
05.11.2025 19:58 Ответить
Ти що так рознервувався, крихітко? Іди спати лягай з баригою, як твій колега.
показать весь комментарий
05.11.2025 22:17 Ответить
Ну хорошо хоть саму Анжелину Джоли не мобилизовали и не арестовали...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:20 Ответить
Спокуха, у неё есть бабки. По-любому бы отмазалась.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:51 Ответить
Мабуть коли вона туди зайшла та попросилася до вбиральні то вона виявилася вже забитою співробітниками тої славєтної установи.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:21 Ответить
Офіцер запасу... запросили відвідати ТЦК та СП. Встановили його особу, після чого він спокійно поїхав по своїх справах.

У нього ж були документи? Для чого "запрошувати" для "встановлення особи" ?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:23 Ответить
На фронт! І Джолі хай прихопить в медичну роту!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:36 Ответить
Якщо їй офіційно надали охорону то в цього відставника повинні бути при собі відповідні документи. Організатори заходу що, не знали куди вони їдуть? Навіть тут у благих справах зуміли обісратись...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:26 Ответить
Зовсім офуїли. Путін памагі!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:27 Ответить
Охоронець охороняв Анджеліну Джолі, а охоронця охороняли Лара Крофт і місіс Сміт. Результат відомий....
показать весь комментарий
05.11.2025 19:28 Ответить
"Заїхала та попросилася до вбиральні". Так прокомментировало командование Сухопутних військ ЗСУ визит Джоли. Вывод. На Николаевщине кинезвезде справить нужду негде. Кроме как в ТЦК (версия командования Сухопутных войск)
показать весь комментарий
05.11.2025 19:30 Ответить
"Ухилянт запасу"...
показать весь комментарий
05.11.2025 19:34 Ответить
УХИЛЯНТ №1!
НА ФРОНТ СЕКЮРІТІ, РАЗОМ З ТІЄЮ ДЖОЛІ!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:34 Ответить
Пусть ТЦК спасибо скажет, что злая Малефисента их рогами не забодала, а просто пописяла) А вообще, это уже даже не цирк!
показать весь комментарий
05.11.2025 19:35 Ответить
краще запросіть лисого із квАртала для встановлення особи лисого із квАртала чи може воно вже лисий із квАртала в запасі ?
показать весь комментарий
05.11.2025 19:41 Ответить
Хай Джолі дякує що мобілізації жінок немає (поки що) - так би і її саму бусифікували, документів то нема.
показать весь комментарий
05.11.2025 19:45 Ответить
О а от і трололо дешеве під'їхало😁😁 ну а що зелена країна клоунських мрій, навіть у кловуна є бронь а в тебе простого Миколи ні..
показать весь комментарий
05.11.2025 20:34 Ответить
показать весь комментарий
05.11.2025 19:59 Ответить
Десь тут мала б з'явитися морда жириновського, яка б сказала: - Что не смеетесь? Не смешно?
Это .... !
Назву країни додайте самі.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:10 Ответить
Відколи тцк почало "затримувати щоб встановити особу" ..Це тільки поліція може робити .
показать весь комментарий
05.11.2025 20:12 Ответить
Чим більше в ТЦК дубів , тим міцніша наша оборона .
показать весь комментарий
05.11.2025 20:39 Ответить
Ну тут або тцкуни повні папуаси, або там одні кацапи.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:44 Ответить
Яка ганьба, який сором. Тупі маргінали демонструють своє бидляцтво на весь світ. Сподіваюсь, цей випадок хоч трохи приверне увагу до свавілля та порушення прав людини в Україні.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:47 Ответить
не знаю як можно дати по кольонам зеленським виб** дкам ,шоб пішли з влади ...вчепилися добряче , в горло тих 73% виборців ...
показать весь комментарий
05.11.2025 20:47 Ответить
Орлы из ТЦК не смотрят на лица. Смотрят только, есть ли бабки у этих лиц.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:52 Ответить
Війна війною, а придуpки придуpками.
показать весь комментарий
05.11.2025 20:54 Ответить
Спокійно поїхав по справах?
Чому бусифікований тракторист не може спокійно вийти з ТЦК, навіть якщо готовий йти під суд?
Офіцер на фронті менше потрібен як тракторист чи вантажник? Це війна для всіх?
показать весь комментарий
05.11.2025 21:04 Ответить
Україна вже не може не впасти мордою в лайно і в черговий раз не зганьбитись.
показать весь комментарий
05.11.2025 21:15 Ответить
Ну це їй ще пощастило... Бо могли ж й газом задути чи просто б впала б десь випадково на підлогу пару разів...
показать весь комментарий
05.11.2025 21:17 Ответить
https://t.me/romanenko_dns/25006 Романенко. Похоже у Джоли появился сценарий, который принесет ей еще несколько десятков миллионов. Дарю название фильма: "Лара Крофт: похитительница судеб"

Николаевский Ванек пишет: "ТЦК мне сообщают, что гражданин Украины, которого они отправили на влк не является ни её охранником, ни водителем. Поехал на ВЛК он добровольно. Верить в эту версию или нет - это уже оставляю вам. В списке конвоя Джоли его действительно почему-то нет
с ТЦК его никто не забирал - он всё ещё проходит ВЛК и ждёт своего личного дела (по сути находится в ТЦК) каким образом он оказался в этом конвое пока что неизвестно - его версию тут публиковать не буду".
показать весь комментарий
05.11.2025 21:52 Ответить
Страница 2 из 2