9254 посетителя онлайн

Российские войска не достигли ни одного значительного результата на фронте, - Зеленский

ССО

Армия РФ не достигла ни одного значительного результата на линии фронта. Украинские защитники успешно удерживают позиции на Покровском направлении, в районах Доброполья Донецкой области.

Об этом президент Владимир Зеленский сказал в вечернем обращении, сообщает Цензор.НЕТ.

О фронте

"Были доклады по фронту. Чрезвычайно важно, что ни одного значительного результата у оккупантов нет. Покровское направление, районы Доброполье, Донецкая область в целом – мы защищаем наши позиции", – отметил он.

Президент подчеркнул, что Силы обороны защищают позиции и на всех других направлениях фронта.

Празднование воинов ВСУ

Он выразил благодарность всем подразделениям и воинам, которые защищают государство.

"Особенно сегодня я хочу отметить 414-ю бригаду Сил беспилотных систем "Птахи Мадяра", также хочу отметить 411-й отдельный полк беспилотных систем "Ястребы" и пограничное подразделение беспилотных авиационных систем "Феникс", - сказал глава государства.

По его словам, очень важно, чтобы каждое подразделение по своему направлению было эффективным ради Украины.

"Я подписал сегодня указ о награждении государственными наградами наших воинов: 304 военнослужащих Вооруженных сил Украины, из них 135, к сожалению, посмертно", - добавил Зеленский.

Топ комментарии
+31
В тебе не вийде забивати баки оцією ахінеею , після зашквару с набу, ти повинен піти під суд
показать весь комментарий
10.11.2025 21:45 Ответить
+24
zенералісімус знову включив *******, де міндіч *****?
показать весь комментарий
10.11.2025 21:46 Ответить
+19
показать весь комментарий
10.11.2025 21:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Слава Його Величності.
показать весь комментарий
10.11.2025 21:43 Ответить
Як це не досягли??? А група осіб з міндічем та купою отих, з посвідченнями чЛЄНІв Уряду, он скільки «досягли млн доларі» з допомоги ЗАХІДНИХ ПАРТНЕРІВ на підтримку енергетики, і не тільки, в Україні!!!
Вони ж досягнули цього??? ****** з деркачем, задоволені!!!
показать весь комментарий
10.11.2025 21:59 Ответить
показать весь комментарий
10.11.2025 21:44 Ответить
В тебе не вийде забивати баки оцією ахінеею , після зашквару с набу, ти повинен піти під суд
показать весь комментарий
10.11.2025 21:45 Ответить
Дуже довго? А скільки саме дуже довго?
показать весь комментарий
10.11.2025 23:18 Ответить
Забовтує, забовтує ситуацію з міндічами!
показать весь комментарий
11.11.2025 01:14 Ответить
Деловод занят привычным делом. Главное, шо были доклады...
показать весь комментарий
10.11.2025 21:45 Ответить
zенералісімус знову включив *******, де міндіч *****?
показать весь комментарий
10.11.2025 21:46 Ответить
Нехай їде туди,де робив фотосесію і стоїть,поки з міста не виб'ють.
показать весь комментарий
10.11.2025 21:48 Ответить
Воно взагалі хоч одне слово правди сказало за останній рік? У мене таке враження, що навіть путлєр вже меньше п***ть ніж цей вилупок.
показать весь комментарий
10.11.2025 21:53 Ответить
Де міндіч Вовчик.
показать весь комментарий
10.11.2025 21:54 Ответить
Навіть далі ніж баканов
показать весь комментарий
10.11.2025 21:57 Ответить
бакланов теж у "шоколаді". буратінка своїх по буцегарнях не розсовує; вони ж йому не Червінський.
показать весь комментарий
11.11.2025 01:21 Ответить
У теплі та в затишку.
показать весь комментарий
11.11.2025 01:17 Ответить
Завдяки героїзму наших захисників Україна тримається - ти б розказав за кубло мародерів - яке ти розвів біля себе
показать весь комментарий
10.11.2025 21:54 Ответить
Російські війська не досягли жодного значного результату на фронті, - Зеленський Джерело: https://censor.net/ua/n3584297
Зате російські аґенти досягли значних результатів щодо послаблення України в українському тилу.
показать весь комментарий
10.11.2025 21:54 Ответить
Ти з теми не зіскакуй
показать весь комментарий
10.11.2025 21:56 Ответить
Зеленський здав росіянам двадцять відсотків території України. Почав відступати і продовжує відступати після звільнення Залужного і десятків його генералів.
Це чотириразовий ухилянт і дезертир, безграмотна і некомпетентна людина.
показать весь комментарий
10.11.2025 21:59 Ответить
це називається Оманський Зрадник
показать весь комментарий
10.11.2025 22:02 Ответить
От останнє слово у вашому дописі зайве...
показать весь комментарий
11.11.2025 06:29 Ответить
скільки здали відсотків запорозькі козаки?
показать весь комментарий
11.11.2025 13:08 Ответить
Хорошо бы, чтобы так оно и было...
показать весь комментарий
10.11.2025 22:03 Ответить
Знову локшина від навеличнішого...
Про Бахмут та Авдіївку,Вовчанськ ми чули те саме...а тепер втрачаємо Покровськ...може пора міняти Сирського чи й надалі будемо втрачати та відступати..?!
показать весь комментарий
10.11.2025 22:09 Ответить
Зате Міндіч разом із Галущенком досягли значних успіхів в тилу!Чи не так, пане Зеленський?
показать весь комментарий
10.11.2025 22:12 Ответить
смішно
так говорить ніби ми перемагаємо і це не в нас за місяць 22 тисячі сзч - п'ять бригад
показать весь комментарий
10.11.2025 22:16 Ответить
Вечірна Мівіна!
показать весь комментарий
10.11.2025 22:16 Ответить
Подумаєш втратили ще території, та окупують за раз Покровськ і Мирноград, ще два міста під такою ж загрозою, кацапня просунулась під Харковом, в Запорізькій, та зайшли в Дніпропетровську. Херня якась, незначн і не варта уваги зеленского. В нього головна проблема, як оформити красиве пояснення виграшу виборів в першому турі з величезним відривом.
показать весь комментарий
10.11.2025 22:26 Ответить
А що для цього утирка є значними успіхами?
показать весь комментарий
10.11.2025 22:28 Ответить
Мабуть, коли його бункер захоплять. Все інше йому не цікаво.
показать весь комментарий
10.11.2025 23:47 Ответить
Цю ахінею буде нести поки київ не захоплять?!
Вони вже від Дніпра 80км. та від Запоріжжя 30. Це вже дуже значний реультат.
показать весь комментарий
10.11.2025 22:29 Ответить
Нашому Лідору зараз не легко, бендеровци під Тимура Міндіча, нашого ракетобудівника, яму роют😡
показать весь комментарий
10.11.2025 22:30 Ответить
Щось ти темниш, чмо зелене.А міндіч ,з яким ти разом грабуєш українців , чому тоді здриснув.
показать весь комментарий
10.11.2025 22:30 Ответить
Російські війська не досягли жодного значного результату на фронті, - Зеленський

А що хрипате лайно має на увазі? Що для нього "значний результат на фронті", бліцкріг до Лісабону?
показать весь комментарий
10.11.2025 22:31 Ответить
Земерзота, яйцесяйна досягла успіхів в корупції енергетичних ресурсів...
показать весь комментарий
10.11.2025 22:48 Ответить
Якщо твого квартального корєша мало не заарештували - виходь і сци в очі про «провали» рашистів на фронті.
показать весь комментарий
10.11.2025 22:57 Ответить
показать весь комментарий
10.11.2025 23:17 Ответить
Ну як зє&к°!
Ніяких результатів за майже 7(сім!) років правліня!
Не рахуючи здачі за 3 доби 40% території України. Це звісно позитивний результат для московії,як і все,що робить зєленський вже 20+ років.
показать весь комментарий
10.11.2025 23:23 Ответить
Что миндич, балодя?
показать весь комментарий
10.11.2025 23:23 Ответить
Сказал президент на 20% оккупированной страны.
показать весь комментарий
10.11.2025 23:37 Ответить
Де Запорізька АЕС,де Мелітопольська черешня,де херсонські кавуни,де Азовське море,де?
показать весь комментарий
11.11.2025 00:47 Ответить
Ну, а Південь разом з ЗАЕС, то таке, дрібниці. Я вже не кажу про пів Держави розхєраченої...
показать весь комментарий
11.11.2025 01:11 Ответить
Полтавський ГЗК стоїть.Єростівка і Горішні плавні - стоять.карьєр топить водою - електроенергії нема.а воно мандить нухнувши дірьма по ноздрі бидло обрвізане.
показать весь комментарий
11.11.2025 07:48 Ответить
По даним аналітиків із за контратак ми несем втрати один до одного (якщо проводять таку операцію кацапи це чомусь мясний штурм) для кацапів це результат, вони нечутливі до втрат