11774 посетителя онлайн

Россия сбросила ФАБ-3000 на жилые кварталы Мирнограда. В городе находится 1500 гражданских. ВИДЕО

В Мирнограде, Донецкой области, российская армия нанесла авиационный удар сверхтяжелой бомбой ФАБ-3000. Снаряд упал прямо в жилых кварталах, где до сих пор остаются гражданские лица.

Удар по городу

Как сообщает Цензор.НЕТ, по предварительным данным, в городе находится около 1500 жителей. Эвакуация завершена, связи фактически нет.

Мирный город под постоянным огнем

Российские войска продолжают стирать Мирноград с лица земли: город страдает от ударов дронов-камикадзе, артиллерийских обстрелов и авиации.

Топ комментарии
+15
Привіт ждунам від "асвабадітєлєй"... але ж які мразі.... фаб-3000 по місту...
показать весь комментарий
12.11.2025 14:55 Ответить
+11
У них це привід для національной гордості.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:56 Ответить
+7
ждуни НЕ читають українське !! Вони в ментально-інформаційному полі мордора!! Їх хвилює те що на мордорі відбувається... Сабчак, шуфутінскій, концерть пабєди, стариє пєсня о главном, руйскоє радіво...
показать весь комментарий
12.11.2025 15:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Привіт ждунам від "асвабадітєлєй"... але ж які мразі.... фаб-3000 по місту...
показать весь комментарий
12.11.2025 14:55 Ответить
У них це привід для національной гордості.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:56 Ответить
А злочинна група осіб, начолі з міндічем-деркачем, у зеленського в тилу, під його патронатом, наносить шкоду Україні, як і ********* на фронті!!
показать весь комментарий
12.11.2025 19:51 Ответить
ждуни НЕ читають українське !! Вони в ментально-інформаційному полі мордора!! Їх хвилює те що на мордорі відбувається... Сабчак, шуфутінскій, концерть пабєди, стариє пєсня о главном, руйскоє радіво...
показать весь комментарий
12.11.2025 15:01 Ответить
Мабуть будинок склався цілком .... Бо він і до кадру був не дуже в кондиції.. ((
показать весь комментарий
12.11.2025 15:02 Ответить
Саме так. Заспокоює лиш те, що руйнування від бомб із збільшенням калібру збільшується непропорційно. Приліт 1000 кг або навіть і 500 кг бомби теж склав би будинок. Колись довго з цим намагався розібратись, в цілому там висновок простий - для значного збільшення враження потрібне експоненційне збільшення енергії вибуху. Вирви саме ФАБів а на КАБів (це важливо) будуть приблизно
0500 кг 10-12 м 3-5 м
1000 кг 10-15 м 4-6 м
3000 кг 18-25 м 8-12 м
тому 3 тонні бомби мають більш психологічний ефект. Хоча, звичайно, враження в неї набагато більше ніж у 500 кг, приліт 3 бомб по пів тони в цілому гірше, ніж приліт однієї 3 тонної. Крім того КАБи, як правило не мають можливості проникати глибоко в грунт, на відміну від звичайних ФАБів, що знову ж таки зменшує руйнування, особливо підземних споруд
показать весь комментарий
12.11.2025 16:41 Ответить
Та там мабудь пів мікрорайону склалося. Ну його нах таке.
показать весь комментарий
12.11.2025 16:57 Ответить
Маскалі завжди так роблять. В грозному в 94му жило 50% руских, але їх це не впятувало від коврових бомбардувань.
показать весь комментарий
12.11.2025 15:10 Ответить
Крім ждунів там є українські військові тоб то були і мирні мешканці які ндіялися до отаннього і не вспіли виїхати, зрозуміло, інфузоря туфилька.
показать весь комментарий
12.11.2025 17:31 Ответить
Поки Потужник розповідав про Потужний Фламіндіч з космічною дальність ( системи наведення "Кокс-1" і "дорожка _1" ) росіяни в реалі підрихтували Су-37 під можливість чипляти КаБ-3000 . Хоча в кадрі видно лише два лаптельоти, все одно їх промисловість щось та випускає .. ( при тому що всі їх репоражі можно сприймати як шматочок пропаганди .. а можно і не сприймати...
показать весь комментарий
12.11.2025 14:58 Ответить
кацапи передають пилкий привіт ждунам від **************
показать весь комментарий
12.11.2025 16:53 Ответить
Ждуни в акує, расіюшка бамбит😵‍💫
показать весь комментарий
12.11.2025 15:06 Ответить
Да не існує ніяких ждунів!
є етнічни московити є етнічні українці, перші безконтрольно були завезені на південь і схід України при совітах і тяготіють до московії і водкі
показать весь комментарий
12.11.2025 15:33 Ответить
Хотілося б з Вами погодитись, але на жаль Ви забули про манкуртів - ці тварюки гірші від етнічних московитів.
показать весь комментарий
12.11.2025 16:46 Ответить
Завозили майже 400 років. Чому ви пам'ятаєте тільки совок.
показать весь комментарий
12.11.2025 18:21 Ответить
Ну да, тепер чекають расіюшку в зад. Звуться ждунами, від расійского дієслова ждать.
показать весь комментарий
12.11.2025 20:09 Ответить
Скинула? Кожен день скидають. Це вчорашнє відео, на ньому були мінімум три прильоти.
показать весь комментарий
12.11.2025 18:25 Ответить
Коли по масква-сіті фаб прилетить?
показать весь комментарий
12.11.2025 19:23 Ответить
Міндіч з деркачем і єрмаком, заборонили яйцеголовому про це і думати, тому і підрозділ Касянова розформували!!
показать весь комментарий
12.11.2025 19:54 Ответить