7274 посетителя онлайн

Путин подписал закон о пожизненном заключении за диверсии

путін

Президент РФ Владимир Путин подписал закон, ужесточающий уголовную ответственность за диверсионные действия, фактически приравняв их к террористическим преступлениям.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на российскую службу ВВС.

Теперь за участие в диверсиях можно привлекать к уголовной ответственности лиц с 14 лет. Если несовершеннолетних будут привлекать к таким действиям, им грозит наказание до пожизненного заключения.

Закон предусматривает:

  • исключение условного наказания;

  • невозможность назначения наказания ниже установленного минимального предела;

  • условно-досрочное освобождение не ранее, чем после отбытия 75% срока.

Закон вступил в силу сразу после подписания Путиным.

Что предшествовало?

Депутаты Госдумы РФ приняли закон о привлечении к уголовной ответственности за диверсии с 14 лет.

Топ комментарии
+8
Плешивая тварь парит всем защитникам Украины терроризм. Пора бы и нам давать пожизненное всем военнопленным, причем по терророристическим статьям и статьям за геноцид украинского народа из нацистских побуждений, чтобы стимулировать плешивого к обмену.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:50 Ответить
+7
підрив Транссібу не сподобався.
Треба повторити.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:07 Ответить
+4
а у нас за наведення ракет з жертвами та пошкодженнями важливих об'єктів дають по 15 рочків.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
підрив Транссібу не сподобався.
Треба повторити.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:07 Ответить
1937-й на Немытой не так уж і далеко...
показать весь комментарий
17.11.2025 15:08 Ответить
Перший за ним і сяде. Для цього є доказова база ще з 2022 року.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:12 Ответить
а у нас за наведення ракет з жертвами та пошкодженнями важливих об'єктів дають по 15 рочків.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:13 Ответить
путінюгенд вже є..тепер саджати з 14, потім концтабори..з трупів мило варити, волосся на матраци, шкіра з тату - на абажури та сумки..

Колись вже таке було..
показать весь комментарий
17.11.2025 15:14 Ответить
>з трупів мило варити, волосся на матраци, шкіра з тату - на абажури та сумки..

цього не було
показать весь комментарий
17.11.2025 15:16 Ответить
Було
показать весь комментарий
17.11.2025 15:21 Ответить
самі бачили?
показать весь комментарий
17.11.2025 15:55 Ответить
Це офіційний факт.
показать весь комментарий
17.11.2025 19:05 Ответить
так само, як і різнокольоровий дим (різні кольори для різних етнічних груп), ну і класика - "it was real in my mind"
показать весь комментарий
17.11.2025 19:09 Ответить
https://volynua.com/posts/natsistka-prozvana-buhenvaldskou-vidmou-robila-abazhuri-iz-ludskoi-shkiri
показать весь комментарий
17.11.2025 15:59 Ответить
казки, типу мастурбаційних машин для вбивства
показать весь комментарий
17.11.2025 16:04 Ответить
Ага. "Нє фсьо так адназначна". Оббрехали чесну націонал - соціалістку. І повісилася в камері Ельза Кох на знак протесту проти необгрунтованого вироку суду.
показать весь комментарий
17.11.2025 16:25 Ответить
Вибачте шо встряваю. ШІ каже шо за той абажур суд не зміг довести шо Ельза зробила його з людської шкіри. І саме через це той абажур прибрали з експозиції в Бухенвальді.
Але натомість є 100500 офіційно задокументованих свідоцтв збору людськіх волосся, шкіри, зубів і такого іншого.
показать весь комментарий
17.11.2025 17:22 Ответить
який сенс збирати це все, особливо враховуючи спалах тифу, який був в ті роки?
показать весь комментарий
17.11.2025 18:18 Ответить
Я не знаю. Я в цю тему не заглиблювався. Мені якось до рук потрапила книжка про Освенцим, я подужав сторінок десять... спіткнувся про опис шо в німців були дуже раціональні правила розкладки трупів в пічках, шоб розтоплений жир стікав донизу, а дитячі трупи треба класти згори і по боках, бо вони швидко прогорають і можна підкладати ще... ось як я прочитав цю інформацію, так книжку закрив і вирішив більше в цю тему не заглиблюватися...
показать весь комментарий
17.11.2025 21:49 Ответить
З.І. можете вважати мене занадто сентиментальним...
показать весь комментарий
17.11.2025 21:50 Ответить
Так, банально оббрехали. Ніби це вперше в історії таке. Де пруфи? А повісити і "асвабадітєлі" могли, як це було з іншими.
показать весь комментарий
17.11.2025 18:11 Ответить
нам такий закон потрібен!
показать весь комментарий
17.11.2025 15:19 Ответить
Помулку зробив, треба було з 10,в 14 там вже не дивірсанти, а наркоман и...
показать весь комментарий
17.11.2025 15:20 Ответить
Скоро козломордых будут клеймить штрихкодом на лбу
показать весь комментарий
17.11.2025 15:41 Ответить
Плешивая тварь парит всем защитникам Украины терроризм. Пора бы и нам давать пожизненное всем военнопленным, причем по терророристическим статьям и статьям за геноцид украинского народа из нацистских побуждений, чтобы стимулировать плешивого к обмену.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:50 Ответить
Коли ж тобі підпишуть,чи може сам собі підпишеш?За розв'язану агресію проти суверенної держави,за терор,за вбивства населення,за зруйновані житло,храми,лікарні,об'єкти культурної спадщини,адмінбудівлі,об'єкти критичної інфрасруктури,освітні заклади,порти,за екоцид,за депортацію і кражу дітей,за тортури військовополонених і цивільних до смертної кари через повішання.
Разів 200 подивився,починаючи з прямого ефіру.
показать весь комментарий
17.11.2025 15:55 Ответить
Адмін, чому ху*ло з великої літери та взагалі рф теж пишеться з маленьких літер ?
показать весь комментарий
17.11.2025 16:04 Ответить