6220 посетителей онлайн

Великобритания усиливает контроль над мигрантами: получить убежище станет сложнее

мігранти

Министр внутренних дел Великобритании Шабана Махмуд объявила о новых правилах для людей, которые хотят получить убежище. Как сообщает Цензор.НЕТ, таким образом правительство страны хочет уменьшить злоупотребления и сделать систему более контролируемой, пишет Reuters.

Махмуд подчеркнула, что страна и далее будет принимать тех, кто действительно спасается от опасности, но нынешние правила слишком легко обойти. По ее словам, некоторые откровенно манипулируют темой миграции.

"Система убежища уязвима для злоупотреблений, и этим пользуются темные силы", – сказала Махмуд.

Что меняет правительство

Поэтому правительство Великобритании значительно ужесточает требования к мигрантам. Срок, по истечении которого беженцы могут претендовать на постоянное проживание, увеличивают с 5 до 20 лет.

Также Лондон предупреждает некоторые страны Африки, что может ограничить выдачу виз, если они не будут забирать обратно своих граждан, которых депортируют.

Кроме того, планируется изменить толкование важных статей Европейской конвенции по правам человека, чтобы уменьшить случаи злоупотреблений в судебных процессах.

Основные изменения:

  • увеличение срока для получения постоянного статуса;

  • возможные визовые ограничения для стран, которые не принимают своих депортированных граждан.

Напомним, Лондон в последнее время активно пересматривает миграционную политику. Великобритания стремится уменьшить поток нелегальных мигрантов и быстрее принимать решения относительно их статуса.

Ранее сообщалось, что государственный секретарь США Марко Рубио разослал дипломатическим миссиям указание рассматривать ожирение наравне с другими хроническими заболеваниями как одну из возможных причин для отказа в выдаче виз иностранцам.

Также мы писали о том, что Канада сокращает количество виз для иностранцев почти наполовину, а Еврокомиссия подтвердила новые ограничения на выдачу шенгенских виз россиянам.

Топ комментарии
+5
Міністерка внутрішніх справ Великої Британії Шабана Махмуд встигла заскочити в останній вагон

показать весь комментарий
18.11.2025 00:51 Ответить
+4
СУПЕР!
Всіх ось тих *************-втікачі та ухилянтів за 24 години в Україну та до лав ЗСУ!
показать весь комментарий
18.11.2025 00:37 Ответить
+1
Махмуд - дєла гаваріт, аднака.....
показать весь комментарий
18.11.2025 06:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
СУПЕР!
Всіх ось тих *************-втікачі та ухилянтів за 24 години в Україну та до лав ЗСУ!
показать весь комментарий
18.11.2025 00:37 Ответить
А ти десь за паребриком сидиш то мабуть і тебе як ганчірку викинуть бо потікали всяке гімно тільки з паспортом України сидять а це вже і гавкать почали
показать весь комментарий
18.11.2025 07:51 Ответить
Кацапе, що ти на гівно сходиш?
показать весь комментарий
18.11.2025 08:10 Ответить
Anastasiya Lebiga
Нагнибіда Ципердюк
Сам написав-сам собі і відповів у надії що хтось із обивал поведетця.
От це і є так звана лахтодвієчка:
спочатку під віпіеном з одного акаунта пише,
а потім під іншим впн із другого акаунта відповідає.
Таке собі переписування заради розпалювання ненависті в Україні.
Одним словом ти попалилось-біжив в долбільню імені володіна чмо кацапське.
показать весь комментарий
18.11.2025 01:17 Ответить
Оце таке бомжара алкоголіки яке жило на смітнику не мало своєї хати потікало бо на одне рило даютьдобрі гроші і воно не працює бо від роду тупе і ледаче мови не зна робить не вміє і не хоче то таке не тільки за кордоном нах не потрібне а і в Україні воно біосміття з українським паспортом
показать весь комментарий
18.11.2025 08:02 Ответить
Нагнибіда Ципердюк
Serg Oberemok
І не потрібно мене прохати щоб я вам сказав
як я вас чмошників під"уйловників спалив.
Від лахти самі розумні втекли ще у вересні 2022 року.
Лишилися ви-імбецили. Ніц нового, ніц талановитого.
Лише штампи, штампи, штампи.
Ок, відкрию секрет, трішки.
Ви настількі тупі що не можете творити своє, нове.
І це добре---для УКРАЇНИ.
А вам світить лише одне-кранування))))
показать весь комментарий
18.11.2025 22:29 Ответить
Типовий кацапський перефорс-відзеркалювання.
Самі не можуть додуматись до чогось цікавішого.
Бо тупенькі.
Ну ти і чмошнік.
показать весь комментарий
20.11.2025 19:37 Ответить
жЬІвотноЄ, це може ти сраку собі знову забуло вилизати, тому і смердить.
Та й по тому, від вас кацапів завжди смердить.
Он взяти тебе і поглянути на твій нікнейм-
і тут починає смердіти путлеросососом навіть через монітор.
ципердюк ти гнійний)))
показать весь комментарий
20.11.2025 20:43 Ответить
лахтьониш тобі таки мало пердолили шваброю в долбільні імені володіна?
Дозволь запитати: бажаєш добавки чи просто маєш насолоду від процесу?
То біжи негайно в цю чарівну для тебе кімнатку-ти заслужило це чмо.)))
показать весь комментарий
20.11.2025 20:52 Ответить
жЬІвотноє кацапське, підскажи но мені чому твого прізвища немає в базі МВС?
Від слова зовсім немає.Вонож найдавніше і дуже певне розповсюджене.
А от в базі МВС України його немає.
Біжи в долбільню-там тебе чекає двійна порція за таке паливо лахтошлюха.
Кран в хату тобі світить чмо, такий який присвітив братику асада.
показать весь комментарий
20.11.2025 21:06 Ответить
Ох і ніфіга собі доказ.
Знайшли діда саменького і давай від його імені навалювати.
А дід і справді саменький.
Ніхіба собі древнє прізвище.
У мене призвище рідке, та моїх однофамільців купа в базі МВС.
показать весь комментарий
20.11.2025 21:46 Ответить
Ібанувся вкінець? Я ж написав що моє прізвище дуже рідке.
Це не означає що воно дуже рідко зустрічається лише в Україні.
Воно дуже рідко зустрічається по всьому світу.
Відкрию секрет-воно є навіть в Євангелії.
Хоча ну ок. Я зрозумів чого ти бажаєш.
Я особисто думаю що ти таки заслуговуєш на те щоб швабрування в кімнаті володіна отримати в чотири рази більше. Ну не можу я вже не сприяти твоїм бажанням в задоволенні))
Вітаю з насолодою, ти отримаєш своє, а зараз давай до ранечку.
Мені вранці ще на курси французської треба їхати.
Не хочу їхати туди на скутері не виспавшись)))
показать весь комментарий
20.11.2025 22:40 Ответить
А я вже своє відзахищав Україну 30 місяців підряд, починаючи з березня 2014 року і маю УБД, видане в січні 2016 року.
А у тебе свинособачий підсос є УБД?
показать весь комментарий
21.11.2025 18:55 Ответить
оце я таки попав прям ногами у сметану.
Не треба було іти мені в березні 2014 року на невійноньку.
Там же ж були такі браві як ти оХФіцери....
показать весь комментарий
22.11.2025 06:54 Ответить
У тебе дійсно УБД - ублюдок, мозку зовсім не лишилося. Чим же ти вчиш французську мову?
показать весь комментарий
22.11.2025 09:43 Ответить
ну я ж не така скотина кацапська як ти особисто щоб просто шуткувати на цю тему УБД.
Я таки не водій маршрутки який знає де купувати УБД.
А на рахунок мозку-намагаюсь вивчати тим що лишилося як після 30 місяців невійноньки, так і після спілкування з тобою подібними водіями маршруток.
показать весь комментарий
22.11.2025 10:06 Ответить
у мене постало одне малесеньке питаннячко до тебе чмошніку.
Ти усіх тих хто захищали Україну і мають УБД вважаєш-"ублюдками"?
Чи лише мене, хоч я робив те за що тобі чмошному старлею платила Україна?
показать весь комментарий
22.11.2025 10:26 Ответить
Ні, не всіх. Тільки тебе, тому що ти ще й довбойоб і не лікуєшся.
показать весь комментарий
22.11.2025 11:13 Ответить
Смішний кацап
показать весь комментарий
18.11.2025 09:07 Ответить
Міністерка внутрішніх справ Великої Британії Шабана Махмуд встигла заскочити в останній вагон

показать весь комментарий
18.11.2025 00:51 Ответить
Кури закони країн.
Вона отримала громадянство по народженню.
Не можливо стати держчиновником отримавши
громадянство як біженець, чи як купивший громадянство.
показать весь комментарий
18.11.2025 01:11 Ответить
Короче одни арабы/индусы не пускают других арабов/индусов в Великобританию )
показать весь комментарий
18.11.2025 01:58 Ответить
Великобританія допомога а всяке лайно з паспортом України лізе туди де більше пособіє а само до України має таке відношення як я до космосу