12562 посетителя онлайн
5 701 41

Ожирение станет основанием для отказа в визе в США

Ожирение станет основанием для отказа в визе в США

Государственный секретарь США Марко Рубио разослал дипломатическим миссиям указание рассматривать ожирение наравне с другими хроническими заболеваниями как одну из возможных причин для отказа в выдаче виз иностранцам.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет издание Politico со ссылкой на Госдеп.

Причины ужесточения правил

В документе указано, что указание Рубио касается действующего правила, которое запрещает въезд иммигрантам, если они могут стать финансовым бременем для государства.

В публикации приводятся данные Центра по контролю и профилактике заболеваний США (CDC), согласно которым ожирение повышает риск развития ряда серьезных болезней, которые могут потребовать дорогостоящего и длительного лечения:

  • гипертонии;

  • дыхательных расстройств;

  • желчнокаменной болезни;

  • онкологических и сердечно-сосудистых заболеваний;

  • диабета.

Консульским работникам также рекомендовано учитывать состояние здоровья заявителей с хроническими заболеваниями.

Как объяснила заместительница Белого дома Анна Келли:

"На протяжении сотен лет политика Госдепа предусматривала право отказывать в визе заявителям, которые могут стать финансовым бременем для налогоплательщиков. Администрация президента Трампа наконец полностью внедряет эту политику и ставит интересы американцев на первое место".

Ранее мы сообщали о том, что Канада сокращает количество виз для иностранцев почти наполовину, а Еврокомиссия подтвердила новые ограничения на выдачу шенгенских виз россиянам.

Топ комментарии
+25
Тільки пісюн - якщо більше, ніж у трампа - одразу відмова
показать весь комментарий
14.11.2025 00:34 Ответить
+17
А череп міряти будуть?
показать весь комментарий
14.11.2025 00:29 Ответить
+15
У них ожиріння - дійсно "загальнодержавна" проблема... Але це ожиріння не "завезене" в США, а КУЛЬТИВОВАНЕ в США, зокрема, місцевою культурою харчування... Просто нинішня влада "перекладає" проблему з "хворої голови, на здорову"...
показать весь комментарий
14.11.2025 01:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А череп міряти будуть?
показать весь комментарий
14.11.2025 00:29 Ответить
Тільки пісюн - якщо більше, ніж у трампа - одразу відмова
показать весь комментарий
14.11.2025 00:34 Ответить
Так нікого ж не пустять!
показать весь комментарий
14.11.2025 02:00 Ответить
У них ожиріння - дійсно "загальнодержавна" проблема... Але це ожиріння не "завезене" в США, а КУЛЬТИВОВАНЕ в США, зокрема, місцевою культурою харчування... Просто нинішня влада "перекладає" проблему з "хворої голови, на здорову"...
показать весь комментарий
14.11.2025 01:00 Ответить
Нехай так, і навіщо американцям проблеми іноземних товстячків?
показать весь комментарий
14.11.2025 02:19 Ответить
Ох сер Уінстон не дожив до такого "таржества дємакратии"
показать весь комментарий
14.11.2025 03:18 Ответить
А ти думаєш, що кілька тисяч "іноземних товстячків" сильно вплинуть на ожиріння мільйонів громадян США? Ожиріння - це проблема порушення обміну речовин в організмі (переважно, від збою в роботі залоз внутрішньої секреції). Тобто, це "внутрішня проблема організму". І, замість лікування "внутрішніх проблем", шляхом впливу на гормональну діяльність, лізуть з "ліпосакцією", яка просто видаляє частину жирового прошарку , хірургічним шляхом... А тут навіть "ліпосакції" не застосовують ... (Під "ліпосакцією", в даному випадку, я вбачаю, наприклад, заборону розмноження громадян США, з надлишковою вагою). А тут пропонується чистої води ДИСКРИМІНАЦІЯ, стосовно іноземців, за станом здоров"я... Чим це відрізняється від середньовічного створення "лепрозоріїв", для хворих проказою, та різноманітних "карантинів"? Так, ожиріння веде до передчасної смерті - але лише опосередковано, а СНІД, наприклад - ПРЯМО! Так хай почнуть створювать, спочатку, гетто для хворих на ВІЛ/СНІД...
показать весь комментарий
14.11.2025 07:41 Ответить
В нас тут є чудове шоу зветься "My 600 lb life", моє трехцентнерове життя. Вже назнимали багато, багато сезонів.
І ти знаєш, ще ніколи доктор не сказав " В вас просто поганий обмін речовин. То що ви жерете 7-12000 калорій щодня і не встаєте з ліжка навіть посцяти, то до дупи".
Що стосується товстенькіх іноземців, звісно це тому що вони будуть споживати набагато більше медичних послуг ніж платити за них.
А по гетто для снідовіків, це непогана ідея. Да і зараз мало хто гине від сніду, п'ють таблетки й годі.
показать весь комментарий
14.11.2025 10:54 Ответить
А що "каже доктор" у "шоу"? Які причини ожиріння називаються?
І "знову за рибу гроші" - "А чи сильно вплинуть кілька тисяч "іноземців з надлишковою вагою", на медичні центри, які лікують сотні мільйонів громадян США?
показать весь комментарий
14.11.2025 11:18 Ответить
Причин завжди є тільки дві -- люди мало рухаються і забагато жеруть. Ще ніхто не ожирів від голодування.
А скажи, 300 гривень збанкрутує тебе, чи поставить в якесь скрутне становище? Ні? Ну раз ні то вийшли мені їх.
Теж саме і з іноземними пацієнтами.
показать весь комментарий
14.11.2025 11:49 Ответить
Будуть. Лінійкою з кроком 5,56 мм.
показать весь комментарий
14.11.2025 03:30 Ответить
Хай лупу не забудуть
показать весь комментарий
14.11.2025 06:22 Ответить
Ну тоді без варіантів
показать весь комментарий
14.11.2025 00:46 Ответить
коли вже всі вирішили що це дно і Америка впала, знизу постукали
показать весь комментарий
14.11.2025 01:00 Ответить
Щось схоже на нацистську Німеччину. Там неповноцінних, на їхній погляд, взагалі знищували. MAGA Трамп - це всеамериканський маразм.
показать весь комментарий
14.11.2025 09:34 Ответить
Але ж трамп сам жиробас 😆
показать весь комментарий
14.11.2025 01:14 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 11:04 Ответить
Цікаво як саме "консульські працівники будуть враховувати стан здоров'я заявників").
показать весь комментарий
14.11.2025 01:19 Ответить
Це те що буває коли старий маразматик страждає націоналізмом та дорвався до влади.
показать весь комментарий
14.11.2025 01:38 Ответить
За останні три місяці США накопичили приблизно 15 000 військовослужбовців у Карибському регіоні разом із більш ніж десятком бойових кораблів, включаючи авіаносець, який описується як «найбільш смертоносна бойова платформа» ВМС США.

Це нарощування сил, яке вважається найбільшою військовою присутністю США в регіоні з моменту вторгнення в Панаму в 1989 році, викликало припущення, що США можуть готуватися до більшого конфлікту.
показать весь комментарий
14.11.2025 02:06 Ответить
Трампу було представлено широкий спектр варіантів щодо Венесуели, включно з авіаударами по військових чи урядових об'єктах та маршрутах наркоторгівлі, або більш прямою спробою усунути Мадуро.
CNN раніше повідомляли, що Трамп розглядав плани атак на об'єкти з виробництва кокаїну та маршрути наркоторгівлі всередині Венесуели.
показать весь комментарий
14.11.2025 02:08 Ответить
Прадід не був.
Дід не був.
Батько не був.
Я не був.
Сім год мак не родив і голоду не було.
Носяться з тою Америкою
показать весь комментарий
14.11.2025 01:47 Ответить
Так. І нам не потрібна їхня смердюча зброя.
показать весь комментарий
14.11.2025 03:32 Ответить
Та не тільки зброя, а ще і оті зелені смердючі доляри.)
показать весь комментарий
14.11.2025 04:31 Ответить
Їхня смердюча ядерка, їхні смердючі ракети, їхні смердючі порізані на метал бомбардувальники...
показать весь комментарий
14.11.2025 10:32 Ответить
Так що, пузату мадярську жабу більше не пустять до Америки?
показать весь комментарий
14.11.2025 01:55 Ответить
Стефанчука, Умєрова, Єрмака - теж ні.
показать весь комментарий
14.11.2025 08:20 Ответить
Саме смішне що це не закон взагалі і можливо оспорити. Це по перше, по друге пахне дискримінацію. Ну і так, Трамп сам провокує що маятник качнувся в сторону лівих. Так само як ліві привели до того що маятник качнувся в сторону правих
показать весь комментарий
14.11.2025 02:11 Ответить
Ви про мера НЙ? Його б і так вибрали б.
показать весь комментарий
14.11.2025 02:22 Ответить
Я про Трампа.
показать весь комментарий
14.11.2025 08:20 Ответить
"Саме смішне" - що це абсолютно не буде нікого "колихать"... Рішення буде прийматься "якимсь" чиновником департаменту по міграції.. Це його рішення , юпо суті, не може буть оспорене... А КОМУ скаржиться? Міжнародного суду такого, немає... Внутрішньодержавні суди? А чиї інтереси вони захищатимуть? Та ще за наявності системи ПРЕЦЕДЕНТНОГО права, яка діє в США? А вона передбачає "створення норм права" самим суддею, а не "єдиним законодавчим органом держави"...
показать весь комментарий
14.11.2025 07:10 Ответить
А у жирних американців будуть забирати громадянство? 😁
показать весь комментарий
14.11.2025 03:53 Ответить
І куди їх висилати? До вашої хати?
показать весь комментарий
14.11.2025 10:32 Ответить
Стефанчуку дорога в США закрита
показать весь комментарий
14.11.2025 05:46 Ответить
А як же умєров?
показать весь комментарий
14.11.2025 06:00 Ответить
в міру упітаний
показать весь комментарий
14.11.2025 06:17 Ответить
Ось що буває, коли до влади доривається ультраправий фашист.
показать весь комментарий
14.11.2025 07:15 Ответить
Жирна дискримінація.
показать весь комментарий
14.11.2025 07:56 Ответить
А этим уродцам визы продлят?
показать весь комментарий
14.11.2025 08:05 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 08:06 Ответить
Стефанчуку треба тікати в Московію !
показать весь комментарий
14.11.2025 09:19 Ответить