12992 відвідувача онлайн

Британія посилює контроль над мігрантами: отримати притулок стане складніше

мігранти

Міністерка внутрішніх справ Великої Британії Шабана Махмуд оголосила про нові правила для людей, які хочуть отримати притулок. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у такий спосіб уряд країни хоче зменшити зловживання та зробити систему більш контрольованою, пише Reuters.

Махмуд підкреслила, що країна й надалі прийматиме тих, хто справді рятується від небезпеки, але нинішні правила занадто легко обходити. За її словами, дехто відверто маніпулює темою міграції.

"Система притулку вразлива до зловживань, і цим користуються темні сили", – сказала Махмуд.

Що змінює уряд

Відтак уряд Великої Британії значно посилює вимоги до мігрантів. Термін, після якого біженці можуть претендувати на постійне проживання, збільшують із 5 до 20 років.

Також Лондон попереджає деякі країни Африки, що може обмежити видачу віз, якщо вони не забиратимуть назад своїх громадян, яких депортують.

Крім того, планують змінити тлумачення важливих статей Європейської конвенції з прав людини, щоб зменшити випадки зловживань у судових процесах.

Основні зміни:

  • збільшення терміну для отримання постійного статусу;

  • можливі візові обмеження для країн, які не приймають своїх депортованих громадян.

Нагадаємо, Лондон останнім часом активно переглядає міграційну політику. Британія прагне зменшити потік нелегальних мігрантів і швидше ухвалювати рішення щодо їхнього статусу.

Раніше повідомлялося, що державний секретар США Марко Рубіо розіслав дипломатичним місіям вказівку розглядати ожиріння нарівні з іншими хронічними захворюваннями як одну з можливих причин для відмови у видачі віз іноземцям.

Також ми писали про те, що Канада скорочує кількість віз для іноземців майже наполовину, а Єврокомісія підтвердила нові обмеження на видачу Шенгенських віз росіянам.

Топ коментарі
+5
Міністерка внутрішніх справ Великої Британії Шабана Махмуд встигла заскочити в останній вагон

показати весь коментар
18.11.2025 00:51 Відповісти
+4
СУПЕР!
Всіх ось тих *************-втікачі та ухилянтів за 24 години в Україну та до лав ЗСУ!
показати весь коментар
18.11.2025 00:37 Відповісти
+2
Зміни такі, що будуть пускати тільки махмудів наказала істіна британка - міністерка шабана.
показати весь коментар
18.11.2025 01:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
СУПЕР!
Всіх ось тих *************-втікачі та ухилянтів за 24 години в Україну та до лав ЗСУ!
показати весь коментар
18.11.2025 00:37 Відповісти
А ти десь за паребриком сидиш то мабуть і тебе як ганчірку викинуть бо потікали всяке гімно тільки з паспортом України сидять а це вже і гавкать почали
показати весь коментар
18.11.2025 07:51 Відповісти
Кацапе, що ти на гівно сходиш?
показати весь коментар
18.11.2025 08:10 Відповісти
Anastasiya Lebiga
Нагнибіда Ципердюк
Сам написав-сам собі і відповів у надії що хтось із обивал поведетця.
От це і є так звана лахтодвієчка:
спочатку під віпіеном з одного акаунта пише,
а потім під іншим впн із другого акаунта відповідає.
Таке собі переписування заради розпалювання ненависті в Україні.
Одним словом ти попалилось-біжив в долбільню імені володіна чмо кацапське.
показати весь коментар
18.11.2025 01:17 Відповісти
Оце таке бомжара алкоголіки яке жило на смітнику не мало своєї хати потікало бо на одне рило даютьдобрі гроші і воно не працює бо від роду тупе і ледаче мови не зна робить не вміє і не хоче то таке не тільки за кордоном нах не потрібне а і в Україні воно біосміття з українським паспортом
показати весь коментар
18.11.2025 08:02 Відповісти
Мій картуз на цвяху висів, а ти ще в пи@ді сидів.
показати весь коментар
18.11.2025 13:04 Відповісти
Нагнибіда Ципердюк
Serg Oberemok
І не потрібно мене прохати щоб я вам сказав
як я вас чмошників під"уйловників спалив.
Від лахти самі розумні втекли ще у вересні 2022 року.
Лишилися ви-імбецили. Ніц нового, ніц талановитого.
Лише штампи, штампи, штампи.
Ок, відкрию секрет, трішки.
Ви настількі тупі що не можете творити своє, нове.
І це добре---для УКРАЇНИ.
А вам світить лише одне-кранування))))
показати весь коментар
18.11.2025 22:29 Відповісти
Яке ж ти кончене і тупе!!!
показати весь коментар
19.11.2025 01:29 Відповісти
Я у Франції живу, а якого хера ти "віпіеном" пишеш?
показати весь коментар
19.11.2025 01:43 Відповісти
Смішний кацап
показати весь коментар
18.11.2025 09:07 Відповісти
Міністерка внутрішніх справ Великої Британії Шабана Махмуд встигла заскочити в останній вагон

показати весь коментар
18.11.2025 00:51 Відповісти
Кури закони країн.
Вона отримала громадянство по народженню.
Не можливо стати держчиновником отримавши
громадянство як біженець, чи як купивший громадянство.
показати весь коментар
18.11.2025 01:11 Відповісти
Зміни такі, що будуть пускати тільки махмудів наказала істіна британка - міністерка шабана.
показати весь коментар
18.11.2025 01:23 Відповісти
Короче одни арабы/индусы не пускают других арабов/индусов в Великобританию )
показати весь коментар
18.11.2025 01:58 Відповісти
Великобританія допомога а всяке лайно з паспортом України лізе туди де більше пособіє а само до України має таке відношення як я до космосу