13274 посетителя онлайн

Зеленский готовит Ставку и встречу со "слугами": Готовлю быстрые решения, которые нужны нашему государству

Зеленский анонсировал проведение Ставки 20 ноября

Президент Владимир Зеленский сегодня проведет встречи в Испании.

Об этом глава государства сообщил в Telegram, передает Цензор.НЕТ.

"Рассчитываем, что еще одна сильная страна будет больше помогать защищать жизни и приближать окончание войны. Работаем, чтобы встреча с премьер-министром Испании Санчесом принесла договоренности, которые дадут нам больше силы. Ежедневно в отношениях с партнерами должен быть результат для Украины", - отметил он.

Турция

Завтра, по словам президента, состоятся встречи в Турции.

"Готовим активизацию переговоров, и у нас есть наработанные решения, которые предложим партнерам. Всеми силами приближать окончание войны - это первый приоритет Украины. Работаем также, чтобы возобновить обмены и возвращение пленных", - рассказал глава государства.

Ставка

В четверг Зеленский поручил готовить заседание Ставки Верховного Главнокомандующего.

"Конечно, на этой неделе будут соответствующие разговоры с правительственными чиновниками и встреча с руководством Верховной Рады и депутатами фракции "Слуга народа". Готовлю несколько необходимых законодательных инициатив и принципиальные быстрые решения, которые нужны нашему государству. Слава Украине!" - подытожил он.

Топ комментарии
+32
Той хто реально вірить, що расійський актор третьосортного криворізького шапіто, що грав членом на роялі, виступав у саунах для олігархів, називав Україну повією, виправдовував своїм ротом збройний напад московії, пересуваючи кордони України та ухилявся від призову на захист країни стане успішним головнокомандувачем, призначить талановитих військових на керівні посади, організує виробництво вітчизняних балістичних ракет, створить ефективну ППО та ПРО, забезпечить вступ країни до НАТО та ЄС, або підпише безпрецендентні гарантії безпеки - це або ідіот, або ворог.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:32 Ответить
+22
на ставці ...у відставку тварина🤡 !!!...швидке рішення по врятуванні України !!!...
показать весь комментарий
18.11.2025 09:25 Ответить
+19
показать весь комментарий
18.11.2025 09:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
18.11.2025 09:24 Ответить
🤣
показать весь комментарий
18.11.2025 09:27 Ответить
Бл...ді
показать весь комментарий
18.11.2025 09:29 Ответить
Там
показать весь комментарий
18.11.2025 09:45 Ответить
Рішення потрібні розумні - швидкий ти наш
показать весь комментарий
18.11.2025 09:25 Ответить
на ставці ...у відставку тварина🤡 !!!...швидке рішення по врятуванні України !!!...
показать весь комментарий
18.11.2025 09:25 Ответить
показать весь комментарий
18.11.2025 09:27 Ответить
показать весь комментарий
18.11.2025 09:27 Ответить
Які це рішення невже відставка Єрмака ? ой вже не вірю жодному слову цьому президенту.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:30 Ответить
Той хто реально вірить, що расійський актор третьосортного криворізького шапіто, що грав членом на роялі, виступав у саунах для олігархів, називав Україну повією, виправдовував своїм ротом збройний напад московії, пересуваючи кордони України та ухилявся від призову на захист країни стане успішним головнокомандувачем, призначить талановитих військових на керівні посади, організує виробництво вітчизняних балістичних ракет, створить ефективну ППО та ПРО, забезпечить вступ країни до НАТО та ЄС, або підпише безпрецендентні гарантії безпеки - це або ідіот, або ворог.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:32 Ответить
Найкраще рішення для держави це щоб ти пішов геть
Передавай владу Порошенку
показать весь комментарий
18.11.2025 09:35 Ответить
От любимо ми гопака врізати на граблях)))
показать весь комментарий
18.11.2025 11:18 Ответить
Що, бубочка зібрався іти з політики до Беніної матері? Давно, давно пора. І нехай прихватить з собою весь ЗЕбанутий кабмін і фракцію ЗЕбанутих в верховній раді.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:36 Ответить
Перемовини щодо уточнення рамок попередніх перемовин було проведено з метою подальшого просування процесу уточнення підвищення рівня виконання узгоджених неузгодженостей.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:37 Ответить
Пацан грає в азартні ігри ? Збирає ставки.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:38 Ответить
Ні, він грае в ставку сраліна.
показать весь комментарий
18.11.2025 11:20 Ответить
Цікаво, якиж то рішення таки важливі? 18-24 за кордон випустив чім підірвав мобресурс СОУ, бюджет з міндічами разграбував, фортифікацій не порбудував, талановитих генералів-патріотів розогнав, фламінго на теплі країни відправив тощо. Рішення шодо Кошевого та його нагородженні черговим орденом чи фінансування помійника "квартал 95"?
показать весь комментарий
18.11.2025 09:40 Ответить
Швидки рішення приймаються швидко,а не через тиждень-другий,а потим оголосив що буде збиратись за три доби?Він поза реальністю.Хай їде швидко.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:40 Ответить
Швидкі рішення? Грядут нові провали в обороні, тут й до гадалки не ходи.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:42 Ответить
показать весь комментарий
18.11.2025 09:44 Ответить
Щось терміново вкрасти треба ,поки НАБУ не добралося?
показать весь комментарий
18.11.2025 09:47 Ответить
Є підозра, що Гундосий не повернеться як і Умєров.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:50 Ответить
квартал-95 порожняк не жене.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:53 Ответить
Чергова вистава з гасіння полумя бензином
показать весь комментарий
18.11.2025 09:56 Ответить
Штани вже відіпрати від «швидкого рішення»? Обсихай мовчки!
показать весь комментарий
18.11.2025 09:57 Ответить
Державі потрібно щоб ти здриснув разом зі своїм шапітолієм слуг.
показать весь комментарий
18.11.2025 09:57 Ответить
СТАВКА ! Чи не зарано падло зеленошкіре ти уявив себе сталіним .
показать весь комментарий
18.11.2025 10:00 Ответить
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html tZe inform від 18.‎11.‎2025:. «"Ключові радники", "фракція рішучих", тощо з депутатського корпусу в ВР просить Зеленського звільнити Єрмака. Але чому Єрмака ? Формально Єрмак - юридично ніщо. "Офіс президента" - позавладна структура забезпечення діяльності президента. Крім технічного апарату президента всі інші навіть не державні службовці. Все, що робить Єрмак робиться "іменем президента". Звільняти треба саме президента. Якщо президент не знає, що творить його "офіс" він не здатен керувати державою. Справа зовсім в іншому - Єрмак , це просто парасолька, яка захищає Зеленського від потоку негативу і не більше. Прибрати його - означає стати під все це самому»
показать весь комментарий
18.11.2025 10:16 Ответить
Готуй свою відставку краще, готувальник хре***ов , під тобою земля горить а воно щось готує.
показать весь комментарий
18.11.2025 10:20 Ответить
узбек з Маямів прилетить?
показать весь комментарий
18.11.2025 10:31 Ответить
та ти задрав вже, гамно реактивне... хоч би раз подумав і зробив шось толкове для Держави...одні швидкі рішення як оце насране запхнути під килим в іншу кімнату де вже теж насрано але не так сильно як тут...
рішення в нього швидкі...
показать весь комментарий
18.11.2025 10:32 Ответить
Знайдено цікаве рішення, яке дозволить нам знайти швидкі рішення!
показать весь комментарий
18.11.2025 11:00 Ответить
чиї слуги? слуги землі обітованої? .....Зеленський де подівся твій кореш Міндіч?
показать весь комментарий
18.11.2025 11:36 Ответить
Господи дай йому розум Знищить Україну,бо розуму НЕМАЄ.
показать весь комментарий
18.11.2025 11:38 Ответить
Найкраще швидке рішення , що врятує державу - "я втомився , я пішов з посади".
показать весь комментарий
18.11.2025 11:45 Ответить
Патужный пердёж.
показать весь комментарий
18.11.2025 13:10 Ответить