10831 відвідувач онлайн

Зеленський готує Ставку та зустріч зі "Слугами": Готую швидкі рішення, які потрібні нашій державі

Зеленський анонсував проведення Ставки 20 листопада

Президент Володимир Зеленський сьогодні проведе зустрічі в Іспанії.

Про це глава держави повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Розраховуємо, що ще одна сильна країна більше допомагатиме захищати життя та наближати закінчення війни. Працюємо, щоб зустріч із Премʼєр-міністром Іспанії Санчесом принесла домовленості, які дадуть нам більше сили. Щодня у відносинах із партнерами має бути результат для України", - зазначив він.

Туреччина

Завтра, за словами президента, відбудуться зустрічі в Туреччині.

"Готуємо активізацію перемовин, і в нас є напрацьовані рішення, які запропонуємо партнерам. Усіма силами наближати закінчення війни – це перший пріоритет України. Працюємо також, щоб відновити обміни та повернення полонених", - розповів глава держави.

Ставка

У четвер Зеленський доручив готувати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

"Звісно, на цьому тижні будуть відповідні розмови з урядовцями та зустріч із керівництвом Верховної Ради й депутатами фракції "Слуга народу". Готую декілька необхідних законодавчих ініціатив і принципові швидкі рішення, які потрібні нашій державі. Слава Україні!" - підсумував він.

Топ коментарі
+32
Той хто реально вірить, що расійський актор третьосортного криворізького шапіто, що грав членом на роялі, виступав у саунах для олігархів, називав Україну повією, виправдовував своїм ротом збройний напад московії, пересуваючи кордони України та ухилявся від призову на захист країни стане успішним головнокомандувачем, призначить талановитих військових на керівні посади, організує виробництво вітчизняних балістичних ракет, створить ефективну ППО та ПРО, забезпечить вступ країни до НАТО та ЄС, або підпише безпрецендентні гарантії безпеки - це або ідіот, або ворог.
показати весь коментар
18.11.2025 09:32 Відповісти
+22
на ставці ...у відставку тварина🤡 !!!...швидке рішення по врятуванні України !!!...
показати весь коментар
18.11.2025 09:25 Відповісти
+19
показати весь коментар
18.11.2025 09:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.11.2025 09:24 Відповісти
🤣
показати весь коментар
18.11.2025 09:27 Відповісти
Бл...ді
показати весь коментар
18.11.2025 09:29 Відповісти
Там
показати весь коментар
18.11.2025 09:45 Відповісти
Рішення потрібні розумні - швидкий ти наш
показати весь коментар
18.11.2025 09:25 Відповісти
на ставці ...у відставку тварина🤡 !!!...швидке рішення по врятуванні України !!!...
показати весь коментар
18.11.2025 09:25 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:27 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:27 Відповісти
Які це рішення невже відставка Єрмака ? ой вже не вірю жодному слову цьому президенту.
показати весь коментар
18.11.2025 09:30 Відповісти
Той хто реально вірить, що расійський актор третьосортного криворізького шапіто, що грав членом на роялі, виступав у саунах для олігархів, називав Україну повією, виправдовував своїм ротом збройний напад московії, пересуваючи кордони України та ухилявся від призову на захист країни стане успішним головнокомандувачем, призначить талановитих військових на керівні посади, організує виробництво вітчизняних балістичних ракет, створить ефективну ППО та ПРО, забезпечить вступ країни до НАТО та ЄС, або підпише безпрецендентні гарантії безпеки - це або ідіот, або ворог.
показати весь коментар
18.11.2025 09:32 Відповісти
Найкраще рішення для держави це щоб ти пішов геть
Передавай владу Порошенку
показати весь коментар
18.11.2025 09:35 Відповісти
От любимо ми гопака врізати на граблях)))
показати весь коментар
18.11.2025 11:18 Відповісти
Що, бубочка зібрався іти з політики до Беніної матері? Давно, давно пора. І нехай прихватить з собою весь ЗЕбанутий кабмін і фракцію ЗЕбанутих в верховній раді.
показати весь коментар
18.11.2025 09:36 Відповісти
Перемовини щодо уточнення рамок попередніх перемовин було проведено з метою подальшого просування процесу уточнення підвищення рівня виконання узгоджених неузгодженостей.
показати весь коментар
18.11.2025 09:37 Відповісти
Пацан грає в азартні ігри ? Збирає ставки.
показати весь коментар
18.11.2025 09:38 Відповісти
Ні, він грае в ставку сраліна.
показати весь коментар
18.11.2025 11:20 Відповісти
Цікаво, якиж то рішення таки важливі? 18-24 за кордон випустив чім підірвав мобресурс СОУ, бюджет з міндічами разграбував, фортифікацій не порбудував, талановитих генералів-патріотів розогнав, фламінго на теплі країни відправив тощо. Рішення шодо Кошевого та його нагородженні черговим орденом чи фінансування помійника "квартал 95"?
показати весь коментар
18.11.2025 09:40 Відповісти
Швидки рішення приймаються швидко,а не через тиждень-другий,а потим оголосив що буде збиратись за три доби?Він поза реальністю.Хай їде швидко.
показати весь коментар
18.11.2025 09:40 Відповісти
Швидкі рішення? Грядут нові провали в обороні, тут й до гадалки не ходи.
показати весь коментар
18.11.2025 09:42 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:44 Відповісти
Щось терміново вкрасти треба ,поки НАБУ не добралося?
показати весь коментар
18.11.2025 09:47 Відповісти
Є підозра, що Гундосий не повернеться як і Умєров.
показати весь коментар
18.11.2025 09:50 Відповісти
квартал-95 порожняк не жене.
показати весь коментар
18.11.2025 09:53 Відповісти
Чергова вистава з гасіння полумя бензином
показати весь коментар
18.11.2025 09:56 Відповісти
Штани вже відіпрати від «швидкого рішення»? Обсихай мовчки!
показати весь коментар
18.11.2025 09:57 Відповісти
Державі потрібно щоб ти здриснув разом зі своїм шапітолієм слуг.
показати весь коментар
18.11.2025 09:57 Відповісти
СТАВКА ! Чи не зарано падло зеленошкіре ти уявив себе сталіним .
показати весь коментар
18.11.2025 10:00 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html tZe inform від 18.‎11.‎2025:. «"Ключові радники", "фракція рішучих", тощо з депутатського корпусу в ВР просить Зеленського звільнити Єрмака. Але чому Єрмака ? Формально Єрмак - юридично ніщо. "Офіс президента" - позавладна структура забезпечення діяльності президента. Крім технічного апарату президента всі інші навіть не державні службовці. Все, що робить Єрмак робиться "іменем президента". Звільняти треба саме президента. Якщо президент не знає, що творить його "офіс" він не здатен керувати державою. Справа зовсім в іншому - Єрмак , це просто парасолька, яка захищає Зеленського від потоку негативу і не більше. Прибрати його - означає стати під все це самому»
показати весь коментар
18.11.2025 10:16 Відповісти
Готуй свою відставку краще, готувальник хре***ов , під тобою земля горить а воно щось готує.
показати весь коментар
18.11.2025 10:20 Відповісти
узбек з Маямів прилетить?
показати весь коментар
18.11.2025 10:31 Відповісти
та ти задрав вже, гамно реактивне... хоч би раз подумав і зробив шось толкове для Держави...одні швидкі рішення як оце насране запхнути під килим в іншу кімнату де вже теж насрано але не так сильно як тут...
рішення в нього швидкі...
показати весь коментар
18.11.2025 10:32 Відповісти
Знайдено цікаве рішення, яке дозволить нам знайти швидкі рішення!
показати весь коментар
18.11.2025 11:00 Відповісти
чиї слуги? слуги землі обітованої? .....Зеленський де подівся твій кореш Міндіч?
показати весь коментар
18.11.2025 11:36 Відповісти
Господи дай йому розум Знищить Україну,бо розуму НЕМАЄ.
показати весь коментар
18.11.2025 11:38 Відповісти
Найкраще швидке рішення , що врятує державу - "я втомився , я пішов з посади".
показати весь коментар
18.11.2025 11:45 Відповісти
Патужный пердёж.
показати весь коментар
18.11.2025 13:10 Відповісти