11285 відвідувачів онлайн

Ключові представники влади радять Зеленському звільнити Єрмака, - ЗМІ

Зеленському рекомендують звільнити Єрмака

Наближені до президента Зеленського представники влади радять главі держави звільнити очільника ОП Андрія Єрмака після розслідування НАБУ щодо корупції в енергетиці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання УП.

За даними журналістів, протягом останнього тижня Зеленський провів зустрічі з ключовими фігурами із владної команди, щоб знайти рішення, яке зможе стабілізувати ситуацію після оприлюднення розслідування НАБУ.

Зокрема, йдеться про зустрічі із прем'єркою Свириденко, віцепрем'єром Михайлом Федоровим та керівником ГУР Кирилом Будановим.

"Як переконують УП люди, знайомі з ходом розмов на тих зустрічах, більшість опитаних президентом давали різні рекомендації виходу із кризи, але майже всі, не змовляючись, радили замінити главу Офісу президента Андрія Єрмака", - йдеться в матеріалі.

Джерело із "Слуги народу" заявило, що в Раді легше порахувати людей, які б не просили відставки Єрмака:

"Зрозуміло, що немає прямого шантажу, але якщо цього не станеться, то фракція сама розвалиться".

У "Слузі народу" сформувалася своя "коаліція рішучих", що навіть погрожує виходом із фракції, якщо Єрмака не звільнять.

За даними видання, ініціатива йде з орбіти тандему "Арахамія-Гетманцев" в союзі з ліберальним крилом "Слуги народу".

Що передувало?

Нардеп Ярослав Железняк заявив, що голова Офісу Президента Андрій Єрмак фігурує на "плівках Міндіча", оприлюднених НАБУ.

Міндічгейт

Топ коментарі
+57
показати весь коментар
18.11.2025 09:12 Відповісти
+43
зєля казало що піде разом з єрмаком. чекаємо
показати весь коментар
18.11.2025 09:14 Відповісти
+39
це Єрмак звільнить піськограя ! вийди звідси розбійник це тобі Алі Баба каже !
показати весь коментар
18.11.2025 09:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.11.2025 09:12 Відповісти
Зеленому вже не допоможе , але те що відривати від корита потрібно 100%
показати весь коментар
18.11.2025 09:41 Відповісти
От зробить з Дєрмака цапа відбувала чи ні?
показати весь коментар
18.11.2025 09:47 Відповісти
100% зробить, владі а особливо наріду (73%) потрібень зап відбувайло, бо піськограй не може бути винним у руйнуванні країни. Поїде цей боров десь дипломатичні відносини налагоджувати.
показати весь коментар
18.11.2025 10:15 Відповісти
зробить святого мученика і його ікону у себе в кабінєті повісить "святого андрія самозванного". а також накаже вивісити у всих владних кабінєтах, там де зараз в красних уголках за фіранками, ікони з святим маринованим володькою крупським зашторені. ну і найвищий офісний ордєн оп-и такий же "святого дєрьмака самозванного" - на десятиліття завівшого Україну в пустелю.
показати весь коментар
18.11.2025 10:52 Відповісти
Засцить.
показати весь коментар
18.11.2025 12:10 Відповісти
Прихвостні *********** на прогулянці, під контролем єрмака!?!
показати весь коментар
18.11.2025 10:49 Відповісти
це Єрмак звільнить піськограя ! вийди звідси розбійник це тобі Алі Баба каже !
показати весь коментар
18.11.2025 09:12 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:53 Відповісти
Так тоді і зеленському треба йти у відставку. Ну бо без нього він ніхто і ніщо.
показати весь коментар
18.11.2025 09:13 Відповісти
і самому звалити світ за очі. бо потім як про всі продєлки дізнаються - буде очінь бобобо
показати весь коментар
18.11.2025 09:14 Відповісти
"буде очінь бобобо" - це як? Як кучма? Чи яник?
показати весь коментар
18.11.2025 11:26 Відповісти
Краще як Кравчук -моменто море.😆
показати весь коментар
18.11.2025 12:12 Відповісти
зєля казало що піде разом з єрмаком. чекаємо
показати весь коментар
18.11.2025 09:14 Відповісти
Не так. Єрмак із зельою. Ніби одне і те ж, але ні.
показати весь коментар
18.11.2025 09:23 Відповісти
скоріше б.
показати весь коментар
18.11.2025 09:26 Відповісти
Як би не вийшло так, що Зеленський не лише піде разом з Єрмаком, але і сяде на зону або накиває п"ятами разом з Єрмаком.
показати весь коментар
18.11.2025 10:58 Відповісти
казав , що піде, якщо в нього Свинарчука знайдуть
показати весь коментар
18.11.2025 11:23 Відповісти
Ivan зе всіх наї#ав. Він багато чого казав й все виявилось брехня.
показати весь коментар
18.11.2025 13:09 Відповісти
Без Єрмака Зеленський перетвориться на Ющенка "без Балоги" - з його вуликами і "любими друзями".
Тоді центр влади поступово почне змщуватись у бік коаліційного уряду і військового командування.
показати весь коментар
18.11.2025 09:17 Відповісти
Любих друзів,з якими йшов на вибори, то і не зосталось,окрім теперішнього голови вр.
Козир,його руками, всіх їх "поробив",зосередивши все у своїх руках.
показати весь коментар
18.11.2025 09:22 Відповісти
У малоросів все проукраїнські президенти винні🤡
показати весь коментар
18.11.2025 10:06 Відповісти
Так, твоя правда.
Прикро лише, що той український президент, на яконо народ покладав свої надії, проявив малодушність і замість того, щоби вичистити рашистську заразу з України, одразу після інавгурації поїхав до пітьми на поклон та повернув у владу ворожого агента овоча разом з його бандою. Що й заклало підвалини катастрофи-2019.
показати весь коментар
18.11.2025 11:09 Відповісти
двічі повертав .. уперто так .. усадив ..
показати весь коментар
18.11.2025 12:30 Відповісти
при Ющенко в Україні був період найбільшого зростання.
Такі як ти, привели цього віслюка-агента-Буратіно до влади.
"хужє нє будєт" - "'єслі чьто - то ми єго смєтьом" ...

смєтун
показати весь коментар
18.11.2025 12:40 Відповісти
Які ключові - плечеві? - хто там ключовіший Єрмака?
показати весь коментар
18.11.2025 09:18 Відповісти
Раніше,перед вторгненням, йому на Заході також радили звільнити,в обмін на широку військову підтримку.
"Ні,я з ним прийшов,я з ним піду".
Тепер має шанс порвати з бсф і козирем,якщо ні-то і надалі разом нерозлийвода, до повторення шляху янека,заборони сн і мінусовим рейтингом.
показати весь коментар
18.11.2025 09:19 Відповісти
Повторення шляху Чаушеску .
показати весь коментар
18.11.2025 09:41 Відповісти
Агент Буратіно порве з агентом Козирем?
Цей народ невиліковний - одне слово - мудрий нарід.
показати весь коментар
18.11.2025 09:46 Відповісти
В всякому разі,депутат Гончаренко написав,що в раді говорять, буцімто в понеділок бур. звільнить козиря.
показати весь коментар
18.11.2025 17:12 Відповісти
А взагалі то, звідки з'явився той дерьмак?
показати весь коментар
18.11.2025 09:21 Відповісти
Рекомендували з Москви...
показати весь коментар
18.11.2025 09:47 Відповісти
І чомусь так дивно співпало, що дєрьмак зʼявився одразу після повернення зе із Оману.
показати весь коментар
18.11.2025 10:33 Відповісти
З Оману на лижах, від ригоАНАЛАМ тадеєва!!
показати весь коментар
18.11.2025 10:50 Відповісти
Сам Єрмак радить себе звільнити, бо дуже хоче в Ізраїль до корєша?
показати весь коментар
18.11.2025 09:21 Відповісти
Пора гнати агента"Козиря"! І сморід на Банковій зразу значно зменшиться...
показати весь коментар
18.11.2025 09:22 Відповісти
Віслюк вонятиме віслюком хочь з погоничем, хочь без.
показати весь коментар
18.11.2025 10:02 Відповісти
Найвеличніший блазень всесвіту тупий, як гузно, і варто українцям прибрати агента фсб Козиря, чи як там його, в миру д,Ермак, то бубочка без нього два слова в купу не звяже. Тому шут і кукурікав, що якщо д,Ермака звільнять, то він піде разом з ним.
А хто-ж проти, нехай іде. До Беніної матері. В Україні будуть народні гуляння, 1000 гармошок люди на радощах порвуть, коли ці два ворюги зникнуть з політики.
показати весь коментар
18.11.2025 09:22 Відповісти
Д'Єрмак такий же балакучий, як і Віслюк. Там Литвин тексти пише.
показати весь коментар
18.11.2025 10:52 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:22 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:25 Відповісти
ключові ?
це ті який єрмак заносив частку вкраденого в українців ?
та їх всіх треба саджати
показати весь коментар
18.11.2025 09:22 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2025 09:23 Відповісти
Пізно.Єрмак побудував вертикаль влади.Треба звільняти не єрмака а розганяти увесь оп.Та й,до речі,це хіба що єрмак може звільнити зеленського
показати весь коментар
18.11.2025 09:25 Відповісти
не може Ішак зелений звільнити цього покидька, бо Зеля не протягне довго без Дерьмака тому що він тупий
показати весь коментар
18.11.2025 09:28 Відповісти
Усе в Божих руках
Треба Богу молитися щоб дав розум цареві
показати весь коментар
18.11.2025 09:28 Відповісти
Всі слуги-депутати усвідомлюють,що ними керує агент бсф,лідери політ.си,військові,інтелігенція,журналісти- і мовчать.
А країна рухається що раз більше не туди.
показати весь коментар
18.11.2025 09:30 Відповісти
А с кем Зеля будет спать?
показати весь коментар
18.11.2025 09:31 Відповісти
Стюардесу Мендельшу відкопають 😂
показати весь коментар
18.11.2025 10:10 Відповісти
Стефанчука ніхто і не питав?
показати весь коментар
18.11.2025 09:36 Відповісти
А народ радить прибрати цих двох, й ще декого до купи, й бажано на лаву підсудних
показати весь коментар
18.11.2025 09:37 Відповісти
Що за вкид? Ті так звані ключові представники влади під контролем Алі-Баби!
показати весь коментар
18.11.2025 09:38 Відповісти
Ну не зовсім.
За цю чергову сосну Свірістьолку не знаю, але Буданов і Пьодоров з Алібабою на ножах. Та й Агрохімія його недолюблює.
показати весь коментар
18.11.2025 10:12 Відповісти
Та для самого Зе зараз вихід знайти - проблема...
показати весь коментар
18.11.2025 09:42 Відповісти
https://t.me/officialeurosolidarity/17608 Ірина Геращенко, співголова фракції «ЄС» в Верховній Раді:
На вчорашній погоджувальній раді Ростислав Павленко озвучив позицію «Європейської Солідарності», оприлюднену лідером Петром Порошенком.
Корупційні скандали, непрофесійність, некомпетентність влади спричинили глибоку політичну кризу в країні. В час, коли всі сили мають бути зосереджені на підтримці фронту і Армії, влада краде, перераховує мільйони країні - агресору. Країна втрачає керованість, знищені державні інституції, парламент і уряд втратили субʼєктність, міністрів призначає міндіч, а не депутати, КМ підконтрольний Банковій, а не підзвітний ВР. Парламент нині демонструє злочинну бездіяльність, не спроможний сформувати відповідь на корупційний скандал. Слуги і ОПЗЖ мають відповісти за свої недолугі кадрові рішення.
Ми маємо зберегти державність. Маємо відновити довіру партнерів і суспільства. Без довіри і єдності Україна не встоїть.
Це потребує відновлення субʼєктності парламенту і підзвітності уряду. Звільнення лише двох міністрів, засвічених в гучному корупційному скандалі, коли коло причетних - набагато ширше, включаючи керівництво державних компаній, фінмоніторингу, наглядових рад - не вирішує ситуацію. Адже всіх цих людей призначав уряд, особисто Свириденко подавала їх кандидатури, під диктовку Банкової.
Ми вимагаємо від голови ВР публічної заяви про розвал монобільшості, якої не існує вже 3 роки. Мають негайно початися коаліційні переговори всіх проукраїнських політичних сил у ВР. Які повинні взяти відповідальність за державу і сформувати уряд національного порятунку. Навколо підтримки Армії, посилення ЗСУ, відновлення субʼєктності ВР, демократії і євроінтеграції. Іншого шляху виходу з глибокої політичної кризи не існує.
«ЄС» звертається до всіх притомних депутатів СН із закликом - не дозволяйте більше використовувати вас в найбрудніших схемах Банкової. Згадайте про репутацію. Про фронт, де дуже важко. Про Україну. Станьте дорослими і відповідальними політиками. Час відновити субʼєктність парламенту.
показати весь коментар
18.11.2025 09:48 Відповісти
"притомних депутатів СН"…

Я оце, скільки їх бачив, а не подужаю хоч би одне прізвище такого назвати.
показати весь коментар
18.11.2025 09:56 Відповісти
https://t.me/oleksiihoncharenko/50936 Олексій ГОНЧАРЕНКО:
Зеленський оголосив, що зустрінеться з депутатами від Слуги Народу.
Я вже писав про те, що Раду Зеленський втрачає. Звісно, депутати, які все ще вірять в НАЧАЛЬНИКА залишаються, але все більше і більше вони починають розуміти, що відбувається.
Єдине рішення, яке може врятувати політичну систему та країну:
Оголошення про припинення існування коаліції. Нова коаліція Національної Єдності. Новий Кабмін. І повна влада у Верховної Ради.
Те, що намагається зробити Зеленський зараз - це РОЗХИТАТИ ЧОВЕН. Його особисті амбіції і жага до влади стоять на одній стороні, на іншій - майбутнє нашої країни.
показати весь коментар
18.11.2025 10:05 Відповісти
Колись Гундосий говорив, що піде тільки разом з Єрмаком. Було б добре. Обоє нах.
показати весь коментар
18.11.2025 09:56 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html tZe inform від 18.‎11.‎2025:. «"Ключові радники", "фракція рішучих", тощо з депутатського корпусу в ВР просить Зеленського звільнити Єрмака. Але чому Єрмака ? Формально Єрмак - юридично ніщо. "Офіс президента" - позавладна структура забезпечення діяльності президента. Крім технічного апарату президента всі інші навіть не державні службовці. Все, що робить Єрмак робиться "іменем президента". Звільняти треба саме президента. Якщо президент не знає, що творить його "офіс" він не здатен керувати державою. Справа зовсім в іншому - Єрмак , це просто парасолька, яка захищає Зеленського від потоку негативу і не більше. Прибрати його - означає стати під все це самому»
показати весь коментар
18.11.2025 10:17 Відповісти
Та ви й інші матеріали звідти публікуйте, чого вже.
Засідання ‎(10.‎11.‎2025) т.з. "стабилизационного кабинета" на чолі з Патрушевим. Місце проведення Москва, будівля уряду РФ, поверх -2. Доповідач - перший зам. голови уряду Мантуров, голова Центробанку РФ Набіулліна і начальник ГШ ЗС РФ Герасимов. Путін по відеозв'язку десь з району Новгородської області. Питання війна, транспорт, нафта, гроші. З усього саме цікаве - мовчання Путіна з "кремлівського кабінету" в Валдайських лісах, Мантуров - " нужны два миллиона рабочих в систему производства", Набіулліна "для стабилизации финансовой системы нужно поднимать налоги", Герасимов "... мы из последних сил ползем вперед ..." і доручення міністерству закордонних справ "СРОЧНО активизировать переговоры c США по мирному урегулированию".
Обвал фронту на Запоріжжі? Втрачений Покровськ? Розвиток наступу на Лиман?
Про що це ви? Заспокойтесь. Русня "из последних сил вперед ползет". Ось-ось потужно зупиниться.
Тож немає про що хвилюватись. Та й мір скоро, МЗС вже працює.
показати весь коментар
18.11.2025 11:58 Відповісти
Зелений бубуїн настільки тупий і лінивий, що без алібаби просто не зможе надалі імітувати виконання президентських функцій. Тому досить швидко він перетвориться на весільного генерала, який нічого не вирішує і нікому особливо не потрібний, окрім пришелепкуватих бабів типу безумної або верещучої
показати весь коментар
18.11.2025 09:57 Відповісти
Далі відбілюють зеленого панталоне, але міндічь це бувший начальника зєлєнскава, чєрнишов кум лєнки зєлєнскої, баканов друг дитинства зєлєнскава. Відповідати повинен панталоне, а потім решта
показати весь коментар
18.11.2025 09:59 Відповісти
Так богдана вже увольняли, що это даёт?!
показати весь коментар
18.11.2025 10:01 Відповісти
Просто "забалтивают"... "спускають пару" помаленьку... Це Андрій Борисович виришуватиметь...
показати весь коментар
18.11.2025 10:01 Відповісти
Если Зеленский подаст в отставку, то согласно Конституции президентские полномочия перейдут Главе ВР Стефанчуку, темной лошадке в политике. А вы уверены, что он не пойдет на договорнячок с русскими? Прежде, чем глотки рвать, надо думать о следующем шаге. Если болит голова, возможно, не нужно сразу ее рубать. Из-за войны вариантов адекватных решений не так и много
показати весь коментар
18.11.2025 10:05 Відповісти
А ви впевнені що Зеленський не здає Україну з потрохами кацапам? Я ,наприклад, впевнений що так і є.
показати весь коментар
18.11.2025 11:16 Відповісти
Та не вгадали, з яких це пір баба чоловіком керувати може.
показати весь коментар
18.11.2025 10:07 Відповісти
звільняти треба не лише Єрмака, а й всіх тих кого він напризначав на посади во всій вертикалі влади, в усіх галузях, від оборонки, енергетики до МЗС, бо якщо ці щури залишаться, він буде на наих впливати навіть без своєї посади, бо там вже буде працювати компромат на цих покидьків, який у нього є.
показати весь коментар
18.11.2025 10:11 Відповісти
Цього робити ніяк не можна! Не стане Йе, хто ж тоді Зе керувать буде? Воно ж дурне й не вміє в стратегію. Оце й буде катастрофа для України!
показати весь коментар
18.11.2025 10:17 Відповісти
В смислі, Алі-Бабу?
показати весь коментар
18.11.2025 10:19 Відповісти
Зеленському нема часу гратися з Єрмаком, він занят державними справами, зустріч в Іспанії з П-м Санчесом, а потім відлітає до Ердогана. В четвер збирає Ставку, розмови з урядовцями, та зустрічі с керівництвом ВР і депутатами "СН", готує декілька необхідних законодавчих ініціатив.....буде прислухатися до порад Єрмака (мабуть).
показати весь коментар
18.11.2025 10:21 Відповісти
буцигарня в'язниця плаче по голобородькові як у тому недоумкуватому серіалі про слугу народу до речі
показати весь коментар
18.11.2025 10:21 Відповісти
Лише дерьмака? Там всю шоблу треба в'язати. А ще краще їх всіх в бусік і на передову як штрафний батальйон.
показати весь коментар
18.11.2025 10:21 Відповісти
Краще, поміняти його на азовців...
показати весь коментар
18.11.2025 10:27 Відповісти
Зелєнского і єрмака треба посадити по різним камерам і вони почнуть зливати один одного. Ото натішимся...
показати весь коментар
18.11.2025 10:30 Відповісти
... С любимыми не расставайтесь...
показати весь коментар
18.11.2025 10:43 Відповісти
Міндіч кажуть зараз вже співпрацює з ФБР, так що про всі рахунки і про всю кріпту вони вже вкурсі, а блокувати і забірати вони вміють!! І заберуть бо гривня на скільки з американського долара?)
показати весь коментар
18.11.2025 10:55 Відповісти
Якщо хоч крихта риго анальної більшовицької олігархатної зарази лишиться , а національни проукраїнські сили не очолять державу нічого не зміниться і тут як був так і буде прохідний двір для злодіїв всіх мастей . Ніякої Польщі або Фінляндії , Ірландії ми тут не збудуєм ...

Тож коли ви хочете позбутися віслюка то думайте що далі ? Граблі чи абсолютно нова відроджена Україна
показати весь коментар
18.11.2025 11:06 Відповісти
Є єдине рішення щоб стабілізувати сидуацію,здохнути всій шоблі ригозелених на чолі з зеЛайном,так від їх буде більше користі Україні,ніж коли вони живі,і це єдине рішення.
показати весь коментар
18.11.2025 11:28 Відповісти
ініціатива від "Арахамія-Гетманцев" ?
хмм .. тоді навіть не знаю, може вже нехай і лишається
показати весь коментар
18.11.2025 11:36 Відповісти
Тим часом зе
показати весь коментар
18.11.2025 12:09 Відповісти
тобто кловану радять звільнити свого боса
показати весь коментар
18.11.2025 12:34 Відповісти
Мавпа та гетьманцев такі ініціативні, хочуть ще більшого доступу до корита!
показати весь коментар
18.11.2025 12:41 Відповісти
Члєнограй чекає що йому поралить сам дєрьмак.
показати весь коментар
18.11.2025 12:49 Відповісти
просто звільнити і не під варту? що, хочуть дати змогу втекти?
в тому, що відбувається зараз в Україні вже майже 4 роки, виннні всі українці, які голосували за "какая разница", усі 73%!
показати весь коментар
18.11.2025 12:51 Відповісти
Тоді z-еленський разм з тими "ключовими" представниками влади піде в потойбічний світ, дуже швидко, несподівано та знаково для всіх! І він, це знає, відчуває, не хоче!
Єрмак "безсмертний", як вся прогнила система влади України!
Влада в Україні = ЄРМАК!
показати весь коментар
18.11.2025 13:11 Відповісти