12376 відвідувачів онлайн

Зеленський запровадив санкції проти "громадян Ізраїлю" Міндіча та Цукермана: на 3 роки замість 10

Санкції проти Міндіча та Цукерман: Зеленський підписав указ

Президент Володимир Зеленський затвердив санкції РНБО проти співвласника "Квартал-95" Тімура Міндіча та бізнесмена Олександра Цукермана. Вони фігурують у справі про корупцію в енергетиці.

Відповідний указ оприлюднено на сайті Офісу Президента, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Міндіч та Цукерман мають громадянство Ізраїлю.

Запроваджені обмеження:

  • блокування активів;
  • заборона на виведення капіталів з України;
  • повне припинення торговельних операцій і транзиту ресурсів;
  • заборона участі в приватизації та оренді держмайна;
  • заборона користування радіочастотним спектром України;
  • обмеження або припинення надання електронних комунікаційних послуг;
  • повна заборона придбання земельних ділянок;
  • заборона публічних закупівель та оборонних контрактів;
  • заборона збільшення частки в статутному капіталі українських компаній.

Санкції запроваджено строком на три роки, деякі обмеження - безстроково.

Корупція в енергетиці

Топ коментарі
+41
То есть международный розыск не вводится и они спокойно себе пользуются недвижкой по миру.
показати весь коментар
13.11.2025 11:30 Відповісти
+38
Кого клован хоче наї@ати цією виставою?
показати весь коментар
13.11.2025 11:34 Відповісти
+34
Бджоли проти меду.
показати весь коментар
13.11.2025 11:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бджоли проти меду.
показати весь коментар
13.11.2025 11:30 Відповісти
Така вже доросла жизнь.
Вчора старий друг і старший партнер по бізнесу, а сьогодні «громадянин Ізраїльського народу». Від суми, тюрми і громадянства Ізраїльського не зарікайся @
показати весь коментар
13.11.2025 11:46 Відповісти
Гадаєте у Найвеличнішого немає громадянства Ізраїлю?! Кожен єврей, що нашкрябав хоч якійсь капітал, ухиляючись від податків, вважає за необхідним зробити громадянство Ізраїлю, бо вони не видають своїх громадян
показати весь коментар
13.11.2025 15:14 Відповісти
То есть международный розыск не вводится и они спокойно себе пользуются недвижкой по миру.
показати весь коментар
13.11.2025 11:30 Відповісти
ты еще скажи чтоб Израиль экстрадировал их ))
показати весь коментар
13.11.2025 11:32 Відповісти
Беню Израиль выгнал. Точно также запросто выгонит его несостоявшегося зятя Миндича!
показати весь коментар
13.11.2025 11:55 Відповісти
Ігор Коломойський повернувся в Україну в ніч на 16 травня 2019 року. Він прилетів з Ізраїлю після двох років, проведених за кордоном, і особисто підтвердив свій приїзд.

Дата повернення: 16 травня 2019 року.Обставини: Олігарх повернувся з Тель-Авіва одразу після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах.
показати весь коментар
13.11.2025 12:09 Відповісти
Беню Ізраїль не вигнав, Беня радісно прилетів до України, щойно Зеленський став президентом.
І до речі, зараз Беня не за ґратами, його лише на кілька днів завезли до ізолятора на Аскольдовому провулку для красивої картинки як Зеленський "воює" з олігархами. А зараз Беня сміється з лохів у своїй резиденції у Буковелі... Було кілька запитів від ЗМІ з проханням репортажу, як Беня "сидить". Отримали відмову. Хоча свого часу такі репортажі були і про Юлію Тимошенко, і про Юрія Луценка
показати весь коментар
13.11.2025 12:14 Відповісти
Ти таку чепуху пишеш, хоча б думав. Він на сізо як сидів так і сидить, більш того ще по здоров'ю йому поплохело. А запити, про які ти кажеш стосувались того, що вони направлялись ще Малюсці, наче, коли той був міністром юстиції, оскільки міністерство юстиції опікується сізо. Але у відповідь сказали, що "Коломойський в установах Міністерства юстиції не перебуває". Звісно, бляха, бо він сидить на ІТТ СБУшному. Ти - це типовий приклад самовневненого, дурного міщанина, який чує дзвін та не знає де він
показати весь коментар
13.11.2025 12:20 Відповісти
ось таким самовпевненим дурним лохам, як ти, і вішають локшину на вуха, що Коломойський сидить, смачного!
показати весь коментар
13.11.2025 13:06 Відповісти
Чи ти в нього на підсосі?
показати весь коментар
13.11.2025 13:14 Відповісти
"Ти - це типовий приклад самовневненого, дурного міщанина, який чує дзвін та не знає де він"
Це ти абсолютно правильно про себе написав.
показати весь коментар
13.11.2025 13:26 Відповісти
там к коррупции относятся не очень хорошо, им и своих таких хватает (у них на днях тоже скандал поднялся). это вот тот редкий случай, когда могут и выдать.
показати весь коментар
13.11.2025 12:24 Відповісти
Так вони ж гражжданє Ісраєлю!
показати весь коментар
13.11.2025 11:40 Відповісти
Харе разгонять этот миф! Израиль выдает своих граждан, главное правильно попросить. Можно предложить разрыв дипломатических отношений если не
показати весь коментар
13.11.2025 11:56 Відповісти
Це якщо б США попросили, та пригрозили. На Україну їм насрати!
показати весь коментар
13.11.2025 15:18 Відповісти
А конфіскація активів і заочний суд видно також не входить в плани!
показати весь коментар
13.11.2025 11:53 Відповісти
Рішення про конфіскацію активів та заочне судове розслідування по вказаним матеріалам може приймати лише ВАКС.
показати весь коментар
13.11.2025 14:41 Відповісти
У міжнародний розшук оголошує орган досудового слідства (в даному випадку НАБУ), Президент не має на це повноважень, читайте КПК.
показати весь коментар
13.11.2025 14:38 Відповісти
Мі нє халявщіки,мі партньори.
показати весь коментар
13.11.2025 11:31 Відповісти
Це його самий геройський поступок на посту
показати весь коментар
13.11.2025 11:31 Відповісти
Ні-ні, самий геройський коли боневтік-оманський просив вибачення у свинорила кадирова.
показати весь коментар
13.11.2025 13:01 Відповісти
показати весь коментар
13.11.2025 11:32 Відповісти
блокування активів; - заблокують Квартал 95 ?
показати весь коментар
13.11.2025 11:33 Відповісти
Но но, на святе для ********* не замахувайтесь.
показати весь коментар
13.11.2025 11:35 Відповісти
Горіла хата (95), палала
Під нев міндіча плакала

Ой ви паяци, ви мої
Довго служили ви мені

Більше служить не будете
Під тецеку ви підете
показати весь коментар
13.11.2025 12:30 Відповісти
показати весь коментар
13.11.2025 13:02 Відповісти
Вова власну сраку намагаєтся врятувати.
показати весь коментар
13.11.2025 11:33 Відповісти
Кого клован хоче наї@ати цією виставою?
показати весь коментар
13.11.2025 11:34 Відповісти
*********.
показати весь коментар
13.11.2025 11:36 Відповісти
73%
показати весь коментар
13.11.2025 11:55 Відповісти
73% ЛОХІВ.
показати весь коментар
13.11.2025 12:02 Відповісти
Кого? Тих дурнів,що посадили його у крісло Президента! Ця біомаса ще й сьогоді ладна за нього голосувати!
показати весь коментар
13.11.2025 12:08 Відповісти
Злий Зеленський на свого колишнього партнера і продюсера "квартального". Бо люто підставив його, але не своїм корупційним "бізнесом" зі зловживання впливом, а тим, що не забезпечив утаємниченість своїх і поплічників розмов від "вух" НАБУ.
показати весь коментар
13.11.2025 11:35 Відповісти
КЛОВАН дурня клеїть ... але скоріш ця дурня з санкціями непогано зайде більшості контужених ЗЕленими граблями в 2019 році , бо ті ЗЕграблі так шандарахнули ідійотів73% по їх макітрам , що залишки мізків вилетіли ... якщо вони там ще були 21 квітня 2019 року!
показати весь коментар
13.11.2025 11:36 Відповісти
На цей раз - це дитячі граблі. А вони б'ють не по макітрі.
показати весь коментар
13.11.2025 12:29 Відповісти
Тобто розстрілу не буде?))) ну ок
показати весь коментар
13.11.2025 11:37 Відповісти
Який там. розстріл? Якщо мін-дічь хоч трошки розкриє свого рота, вован праскою на дно піде. Просто шоу для зелохів...
показати весь коментар
13.11.2025 11:55 Відповісти
Тобто, пересидіть 3 роки десь там, а далі буде видно.
показати весь коментар
13.11.2025 11:38 Відповісти
Дешева зелена клоунада
показати весь коментар
13.11.2025 11:38 Відповісти
Ого!Ніфіга собі! Ото вжарив! Вони це точно не переживуть. Ну тепер я спокійний. То нічого страшного що мої бабки за оплату електроенергії ******** небожителі ще й передали в оркостан.То таке....
показати весь коментар
13.11.2025 11:40 Відповісти
https://t.me/s/oleksiihoncharenko Олексій Гончаренко сьогодні в телезі пости https://t.me/oleksiihoncharenko/50805 11:09, https://t.me/oleksiihoncharenko/50806 11:12, https://t.me/oleksiihoncharenko/50807 11:19, https://t.me/oleksiihoncharenko/50808 11:20, зазначає:
Зеленський ПОТУЖНО ввів санкції проти Міндіча та Цукермана.
У МІНДІЧА ГРОМАДЯНСТВО ІЗРАЇЛЯ. (Те що я і писав до того).
Але тепер момент:
Громадянин іноземної держави був на звʼязку з Президентом України - писав йому смскі і за його смсками - Президент України телефонував міністрам.
ВАЖЛИВЕ:
ГРОМАДЯНИН ІНОЗЕМНОЇ ДЕРЖАВИ ВІДБИРАВ МІНІСТРІВ ТА ПОСЛІВ НА ПОСАДИ!
Тобто Президент України ЗНАХОДИВСЯ під впливом іноземного громадянина.
ЦЕ ЯК МІНІМУМ КРИМІНАЛЬНА СПРАВА.
АЛЕ ТЕПЕР МАЄ БУТИ РОЗСЛІДУВАННЯ ПО ПРЕЗИДЕНТУ - ЧИ НЕ БУЛА ТУТ ДЕРЖАВНА ЗРАДА?
Це не просто жарти чи видумки.
Це ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ.
ГРОМАДЯНИН ІНОЗЕМНОЇ ДЕРЖАВИ МАВ ДОСТУП ДО ПРЕЗИДЕНТА. КАЗАВ, ЩО ЙОМУ РОБИТИ І ТОЙ ВИКОНУВАВ ЦЕ.
Мало того, що Баканов (найкращий друг Зеленського) був завербований російськими спецслужбами. Тут питання:
Чи не був завербованим Міндіч? Чи мав він доступ до держтаємниці? (ОЧЕВИДНО - ДА!) Бо він мав інформацію по будівництву захисних енергетичних споруд.
Ще зустрічався з Міністром Оборони? Що там він питав у міністра?
ВСЬОГО ЦЬОГО НЕ БУЛО Б БЕЗ ВЛИПВУ ЗЕЛЕНСЬКОГО.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВПЛИВАВ НА ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І ПОСАДОВЦІВ, ЩОБ ВОНИ ЗУСТРІЧАЛИСЬ З ІНОЗЕМНИМ ГРОМАДЯНИНОМ І ВЕЛИ З НИМ ПЕРЕМОВИНИ.
Цукерман також має ізраїльське громадянство.
СБУ має почати справу про розголошення державної таємниці.
показати весь коментар
13.11.2025 11:41 Відповісти
На деяку ЗЕлуплену частину лохторату продовжує діяти.
показати весь коментар
13.11.2025 11:44 Відповісти
Пропали фламінги
показати весь коментар
13.11.2025 11:44 Відповісти
Патужно.
показати весь коментар
13.11.2025 11:49 Відповісти
сумно
показати весь коментар
13.11.2025 11:50 Відповісти
А двушку повернеш?
Бо накладати санкції на того хто втік...
Як в анекдоті: "коли мене нема, вони можуть мене навіть бити"
показати весь коментар
13.11.2025 11:55 Відповісти
Вже громадяни Ізраїлю? - а до цього ти не знав?
показати весь коментар
13.11.2025 11:56 Відповісти
так саме для них і таких самих при владі і протягнули закон про подвійне громадянство.
показати весь коментар
13.11.2025 12:28 Відповісти
..а може у когось є сумніви..що сам найвеличнійший не має ізраїльського паЧпорта? То що папа Саша...мама Римма та онуки з ізраїльськіми паспортами... то тут стовідсотково. А тут все і законно.....)))
показати весь коментар
13.11.2025 12:46 Відповісти
Замість того,щоб десь льодорубом дали по голові...
який молодець
ска
показати весь коментар
13.11.2025 11:58 Відповісти
"заборона збільшення частки в статутному капіталі українських компаній" - тобто, він не зможе збільшити частку в «Кварталі» , у якого з ним « юридичний звʼязок»?
І звідки у міндіча різко зʼявилося громадянство Ізраїлю? Це що доступ до Президента мав громадянин іншої держави і впливав на його ключові рішення? А куди СБУ дивилось?
А множинне громадянство для цього приймалось? Щоб різко «застосувати санкції до громадянина іншої країни»? А множинне громадянство передбачає кримінальну відповідальність за порушення законодавства відповідно до діючого законодавства? Чи у разі множинного громадянства можна обирати: чи ти відповідаєш по Законам України чи отримуєш віддалено санкції в Ізраїлі? І ще багато запитань, а відповідей немає. Що це взагалі за «інститут санкцій»??
показати весь коментар
13.11.2025 12:04 Відповісти
за 10 років друггг Міндіч може здохнути сам і його сімя з голоду...Майте совість..Ги-ги
показати весь коментар
13.11.2025 12:04 Відповісти
ну по радіочастотах то точно треба врізати,щоб психіку українців зайвий раз не травмували,бо якщо зільє якийсь сбушник розмову чергову,де ті скажуть на чому вони вертіли волині санкції,це ж буде прям таки репутаційна втрата
показати весь коментар
13.11.2025 12:08 Відповісти
щось пригадалось з минулих цитат лідора - "нада качать власть". Було таке , Вава?
показати весь коментар
13.11.2025 12:12 Відповісти
показати весь коментар
13.11.2025 12:14 Відповісти
Танцює Зеленський і його шобла
на кістках українців
показати весь коментар
13.11.2025 12:24 Відповісти
А що тепер робити з громадянином Ізраїлю Чернишовим та з громадянином США Умєровим, не кажучи про громадянина кацапленду Галущенка? Може, хоч глибоку стурбованність висловити на рахунок засилля іноземних громадян в українській владі?
показати весь коментар
13.11.2025 12:17 Відповісти
А що робитимемо з громадянином Ізраілю
Зеленським і його першою леб@ядю ?
показати весь коментар
13.11.2025 12:26 Відповісти
А в Монако заборони теж діятимуть????
показати весь коментар
13.11.2025 12:23 Відповісти
а Міндичу теж заборонять входити в порти на авіаносцях?
показати весь коментар
13.11.2025 12:25 Відповісти
Та ну, це вже too much
показати весь коментар
13.11.2025 13:56 Відповісти
А де звернення до Інтерполу про міжнародний розшук у зв'язку з відмиванням брудних коштів? Між іншим, за цим звинуваченням Інтерпол реагує на 100%. А ось і перші наслідки множинного громадянства в порушення Конституції України. Ось тільки чомусь Конституційний Суд не реагує на Закон, який прямо порушує Конституцію. Але грошове утримання та пенсії отримують регулярно.
показати весь коментар
13.11.2025 12:30 Відповісти
Це матиме наслідки. Після санкцій все майно йде в державу.
показати весь коментар
13.11.2025 12:30 Відповісти
Счас!🤣 …
Мне вот интересно почему санкции только на три года , а не на десять лет ?
В идеале - пожизненно !
показати весь коментар
13.11.2025 14:50 Відповісти
Є нації працьовиті, є нації ліниві, є нації войовничі, є нації паразити, є нації мистецькі, є нації релігійнофанатичні...
показати весь коментар
13.11.2025 12:39 Відповісти
Никто не уйдет от "наказания"
показати весь коментар
13.11.2025 12:39 Відповісти
Вот..началось....Только вчера писал о таком развитии сценария, и вот оно-БИНГО!

цитата-"Да что вы все всполошились так...У евреев это называется Репатриация капитала.Пришла пора Миндичу и Цукерманам репатриироваться...Израиль как всегда,скрутит дулю украинцам..евреи "своих" не выдают,с бабулетами тем более,а там наверняка есть паспорта и Вена,лишь начальный "перевалочный" пункт..Все как обычно "

Если ворухни это "осиное гнездо" то и у хрипатого лидора папорт окажется и у Ермака и у всей шоблы 95-го...Ну что...как оно выбор 2019??
показати весь коментар
13.11.2025 12:43 Відповісти
З доби пройшли з цієї ганьби,а вся зериговська нечисть досі при владі,а не на палі,стовпах,Україна приречена.
показати весь коментар
13.11.2025 12:49 Відповісти
Хоч паржом.
показати весь коментар
13.11.2025 12:52 Відповісти
Немаю нічого проти Ізраїлю, хоча частенько євреї срали українцям, але щось дуже багато громадян Ізраїлю в уряді, ВР, КМ.
показати весь коментар
13.11.2025 12:52 Відповісти
Оцените красоту игры....
показати весь коментар
13.11.2025 13:10 Відповісти
На крайняк оголосять позором єврейського народу, і все
показати весь коментар
13.11.2025 13:21 Відповісти
ще заграй йому мінует на "кожаній" флейті
показати весь коментар
13.11.2025 13:26 Відповісти
Так они даже гражданами Украины не были? Или это пилотный проект по двойному гражданству?
показати весь коментар
13.11.2025 13:45 Відповісти
Кращі санкції: це Народ України💙💛 зелених-ЗАБАРАНИМ
показати весь коментар
13.11.2025 14:30 Відповісти
А мало бути:
Кримінальна справа.
Міжнародний розшук.
Арешт.
Суд.
В'язниця, конфіскація майна.
показати весь коментар
13.11.2025 14:39 Відповісти
Все майно цих виродків має бути заарештоване ,а всі виручені кошти передані на ЗСУ і захист енергооб'єктів.
показати весь коментар
13.11.2025 14:59 Відповісти
Від одного співвласника "Квартал-95" позбавився.Цікаво,чи нема ізраїльського громадянства у ЗЕленського,Єрмака,Шефіра?Чи пов'язує їх що з історичною батьківщиною.?
показати весь коментар
13.11.2025 15:01 Відповісти