НАБУ проводить обшуки у Галущенка, Миронюка та в "Енергоатомі", - Железняк (оновлено)

Зранку 10 листопада 2025 року співробітники НАБУ проводять обшуки у чинного міністра юстиції України, ексміністра енергетики Германа Галущенка.
Про це повідомляє у телеграм-каналі нардеп "Голосу" Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.
"І у Германа Галущенко теж обшук НАБУ. Яке співпадіння )))) І це ще не все", - пише він.
За даними Железняка, також відбуваються обшуки в "Енергоатомі".
Оновлена інформація
Пізніше нардеп також повідомив, що НАБУ проводить обшуки у Ігоря Миронюка, який був до цього радником міністра енергетики Германа Галущенко.
"Саме Миронюка називали мої джерела "смотрящім" від Германа по багатьом питанням. До його офісу (точніше бек-офісу) запрошували на розмови підрядників різних проектів на державних енергетичних компаніях.
А ще знаєте який факт? До цього пан Миронюк безкінечну кількість років був помічником і дуже близькою особою зрадника Андрія Деркача!!!! Який, до речі, теж не чужий і пану Галущенку був", - пише Железняк.
Що передувало?
- Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча.
- Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
Чи хтось вірить, що Міндіч та Галущенко самі все мутили?
Імітує боротьбу з друзями.