5126 відвідувачів онлайн

Міндіч завжди захищав Галущенка перед Зеленським, називаючи його єдиною опорою, - джерела

Міндіч захищав Галущенка перед президентом

Співвласник студії "Квартал-95" Тімур Міндіч, якому НАБУ повідомило про підозру, захищав ексміністра Германа Галущенка перед президентом Володимиром Зеленським.

Про це йдеться в матеріалі Цензор.НЕТ "На даху у Карлсона: як Міндіч будував маєтки, Чернишову давали старі бакси, а радники зрадників вибирали міністрів".

Куратор енергетики

Співрозмовники видання розповіли, що до літа 2021 питання енергетики в Офісі Президента курирував радник Зеленського Сергій Шефір. Проте після замаху на себе він відійшов від справ та передав цю сферу Міндічу.

Саме з Міндічем джерела Цензор.НЕТ пов'язують посилення таких осіб як Герман Галущенко та ексзаступник керівника ОП Ростислав Шурма.

Захист перед Зеленським

"Вони ж розповідають, що Міндіч завжди захищав Галущенка перед президентом і називав його єдиною його опорою і чесною людиною в енергетиці. Також вони розповідають, що Міндіч "курирував" тодішнього міністра енергетики Галущенка і нібито доходило до того, що ставив завдання, що зробити в який день", - йдеться в матеріалі.

На оприлюднених НАБУ записах зрозуміло, що Міндіч та Галущенко дуже близько в певному неформальному спілкуванні.

Повний матеріал про справу Міндіча читайте за посиланням.

Корупція в енергетиці

Топ коментарі
+9
Ось людина правильно написала

Зеленський створив справжню мафіозну структуру в управлінських колах України. Парламент і Уряд фактично позбавлені суб'єктності, а всіма грошовими потоками керують Йєрмак та його радники, які не займають жодної державної посади. А те, що члени Парламенту та члени Уряду, а особливо правоохоронці, слухають і виконують накази людей без жодних владних повноважень, і показує ступінь упадку та деградації державних інституцій України. Зроблено це навмисно, щоб не нести ніякої відповідальності в майбутньому. Коли рано чи пізно прийдуть брати їх за товстий тухєс, Йєрмак та радники будуть робити риб'ячі очі і переконувати, що вони нічого не робили і не мали права робити, і ніколи такого не підписували. Радники зовсім не мають посадових обов'язків, окрім радити - балакати. Рота відкрив - працюєш, рота закрив - робоче місце прибране.
показати весь коментар
13.11.2025 11:28 Відповісти
+4
Президент Зеленський - вирок Українію


показати весь коментар
13.11.2025 11:27 Відповісти
+4
у Мудрого Наріда коротка пам'ять, через пів року забудуть і знов будуть восхваляти Зеленого Гундосного Ішака
показати весь коментар
13.11.2025 11:27 Відповісти

Завантаження...