Розмова Міндіча та Галущенка в момент дзвінка Зеленського. РОЗШИФРОВКА
Під час розмови співвласника "Квартал-95" Тімура Міндіча та тодішнього міністра енергетики Германа Галущенка останньому подзвонив президент Володимир Зеленський.
Цензор.НЕТ наводить повний діалог з "плівок" Міндіча, який оприлюднили НАБУ.
Більше читайте у нашому Telegram-каналі
Розмова відбулася 14 липня 2025 року. 22 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про ліквідацію незалежності НАБУ та САП.
Міністр енергетики: Алло, алло. Здрасьте, *** (прокурор на суді заявив, що було сказано "Владимир Александрович. - Ред.) здрасьте. Все. Есть. Есть. Да.
Карлсон (Міндіч): Подьедь? Нет?
Міністр енергетики: Ну я поехал.
Шугармен: А ты говорил никто с тобой ни о чем не разговаривает. А тут на тебе.
Карлсон: А да, прочел смску.
Міністр енергетики: А что ты написал?
Карлсон: Шо *** (Гера, ймовірно Галущенко. - Ред.) хочет с тобой поговорить.
Міністр енергетики: Та ладно.
Шугармен: Не так, вызови ***
Карлсон: Не так, извини, сколько раз я тебе говорил вызови ***.
Міністр енергетики: И шо мне с ним?
Карлсон: Та слушай, *** (Владимир Александрович. - Ред.) та все ну вы ж понимаете идти мне в дворники тоже не с
руки, я сделаю все что вы скажете, все что вам надо я ваш. Скажи плюс, что та все.
Що передувало?
- Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
- Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
- Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
- НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
- Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
- Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
- 11 листопада НАБУ оприлюднило записи, на яких фігурують міністр Галущенко та Міндіч.
- Чернишову повідомлено про підозру у незаконному збагаченні в межах операції "Мідас.
- Одного з підозрюваних - Дмитра Басова - відправили під варту із заставою у 40 млн грн.
- Ексрадника Галущенка Миронюка відправили під варту із заставою у 126 млн грн.
Либо Зеленский знал, но был в доле и молчал.
Значит, сам должен пойти в отставку.
Кстати, Зеленскому подчиняется и Нацбанк, которые "не видел" миллионные и миллиардные проводки. Простых граждан "вяжут" за сомнительные 500 грн, а тут миллиарды - и ничего.
И как Нацбанк мог выдать на руки новые огромные упаковки с долларами, имеющими не сорванные бланки банков США?
Тем более, что наверняка подобные операции прокручивались не раз и ни у кого это не вызвало подозрений.