11939 відвідувачів онлайн

Корупція в енергетиці: ВАКС обирає запобіжний захід експомічнику Деркача Миронюку. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦIЯ

Вищий антикорупційний суд обирає запобіжний захід одному з підозрюваних у справі щодо корупції в енергетиці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Йдеться про Ігоря Миронюка - колишнього радника екміністра енергетики Галущенка та колишнього помічника екснардепа-зрадника Деркача.

Миронюк, за даними ЗМІ, фігурує на записах НАБУ під кодовим іменем "Рокет".

Прокурор під час засідання вперше підтвердив, що за даними слідства, колишній міністр енергетики Галущенко є фігурантом схеми.

Слідство стверджує, що за сприяння Галущенка та із допомогою Миронюка Міндіч та Цукерман отримали контроль над "Енергоатомом".

Для міністра енергетики Галущенка обрано псевдонім "Сигізмунд", а при спілкуванні з Миронюком та Басовим - Професор.

А для колишнього віцепрем'єра Чернишова - "Че Гевара", зазначив прокурор.

Також, за його словами, "щонайменше із жовтня до складу злочинної організації увійшов один із керівників органу прокуратури".

Що передувало?

Топ коментарі
+16
Якщо ці судді призначать заставу виходимо на протест.
показати весь коментар
11.11.2025 16:50 Відповісти
+12
Готовлю картонку: "Злочинців - на нари"
показати весь коментар
11.11.2025 17:01 Відповісти
+9
Пішака "кинули під танки..." - "фігуранти" швидко збирають речі і шукають паспорти інших держав для виїзду через кордон!!!
показати весь коментар
11.11.2025 16:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо ці судді призначать заставу виходимо на протест.
показати весь коментар
11.11.2025 16:50 Відповісти
Готовлю картонку: "Злочинців - на нари"
показати весь коментар
11.11.2025 17:01 Відповісти
Картонка-"головного зе-злочинця " на вісельницю
показати весь коментар
11.11.2025 17:17 Відповісти
Це адвокати ще не встигли надати позитивні характеристики на цього хлопака, цікаво вони будуть не з бсф?
показати весь коментар
11.11.2025 18:30 Відповісти
Пішака "кинули під танки..." - "фігуранти" швидко збирають речі і шукають паспорти інших держав для виїзду через кордон!!!
показати весь коментар
11.11.2025 16:51 Відповісти
Цікаво, що скаже ДПСУ, корупціонеропотік не зріс на кордоні за останню добу?
показати весь коментар
11.11.2025 18:28 Відповісти
А хіба подєльнікі з Урядового кварталу, не скинуться «страждальцю за сруськаю ідею», по пару мільйонів ГРЄНОВ, за вкрвдені млрд доларів США !?!?! Як не крути, а всі з одного СХЕМАТОЗУ!???!!
Єрмак, гетьманцев, татаров, разом з юридичним директоратом з ОПУ і малюською, мабуть таки, щось лайном зкацапленим зальють зелупням на лохоМарафоні, як і з беркутньою, єфремовим, симоненком, портновим, вагнерівцями….
Ось тільки, за цим дійством групи осіб з Урядового порталу до портнова,
прискіпливо спостерігають і Західні Парнери!! Тому про «політичний тиск», як це ліпить наумов з СБУ, утікши з України у 2022 році, з дивними матеріалами від СБУ, неприходиться теревені розводити!!
показати весь коментар
11.11.2025 16:59 Відповісти
"зеленого з дєрмаком" за Запоріжську AC варто брати кліщами за "рояльнограючий орган"
показати весь коментар
11.11.2025 17:00 Відповісти
Не вірю,що за сприяння Галущенко сторонні особи получили право управління в "Енергоатомі".Галущенко міг це зробити тільки тоді коли на нього наїхали,скажемо,з Офісу на Банковій,або з КМ на Грушевського.
показати весь коментар
11.11.2025 17:04 Відповісти
ще забулись про колишню прибиральницю деркача вручити підозру, ... Зато сам Галушка і ще 4 міністра без підозр
показати весь коментар
11.11.2025 17:16 Відповісти
якщо хотіли збити НАБУ і САП, виходить всі знали під кого вони копають, але фігуранти були настільки впевнені, що вони встигнуть чкурнути, що навіть не переставали красти до останнього..., а всі разом узяті органи навіть не намагався нічого заблокувати..., всі ці прекрасні люди будуть жити довго та щасливо на вкрадені гроші в теплій країні, коли тут будуть йти шутовські суди по 5-10 років...
показати весь коментар
11.11.2025 17:31 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2025 17:32 Відповісти
Рекет, а не Рокет
показати весь коментар
11.11.2025 17:49 Відповісти
Коли дійде черга до агента гетьманцева ,чи чекають коли він до свого куратора сівковича с беться
показати весь коментар
11.11.2025 17:59 Відповісти
Якийсь збій...
Не встигли відправити за кордон.
Як би тепер не сталось, що він поїсть несвіжих грибочків у камері
показати весь коментар
11.11.2025 18:04 Відповісти
Замнут твари..горите в аду упыри...
показати весь коментар
11.11.2025 19:57 Відповісти
А Гринчук продовжує щось розказувати... Вона ж звільнялась?
показати весь коментар
11.11.2025 21:06 Відповісти
Zелену шоблу під арешт
показати весь коментар
11.11.2025 21:32 Відповісти
от що цікаво

ТЦК можуть просто затримувати людей як м'ясо на декілька діб без будь яких законних підстав )

а тут цілий суд щоб затримати ))
показати весь коментар
11.11.2025 21:39 Відповісти