7088 посетителей онлайн

Экс-помощника Деркача Миронюка отправили под стражу с залогом в 126 млн грн. ВИДЕО

Высший антикоррупционный суд избрал меру пресечения одному из подозреваемых по делу о коррупции в энергетике.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Речь идет об Игоре Миронюке - бывшем советнике экс-министра энергетики Галущенко и бывшем помощнике экс-нардепа-предателя Деркача.

Миронюк, по данным СМИ, фигурирует на записях НАБУ под кодовым именем "Рокет".

Прокурор во время заседания впервые подтвердил, что по данным следствия, бывший министр энергетики Галущенко является фигурантом схемы.

Следствие утверждает, что при содействии Галущенко и с помощью Миронюка Миндич и Цукерман получили контроль над "Энергоатомом".

Для министра энергетики Галущенко избран псевдоним "Сигизмунд", а при общении с Миронюком и Басовым - "Профессор".

А для бывшего вице-премьера Чернышева - "Че Гевара", отметил прокурор.

Также, по его словам, "по меньшей мере, с октября в состав преступной организации вошел один из руководителей органа прокуратуры".

11 ноября суд объявил перерыв в заседании, оно продлилось 12 ноября в 8:30.

По словам прокурора, Миронюк во время обыска рвал документы, пытаясь скрыть их и выбрасывал в окно.

Также он пытался избавиться от мобильного телефона, выбросив его из окна квартиры.

Защитник Миронюка заявил, что подозрение необоснованно, поэтому просит суд отказать в применении меры пресечения.

Что решил суд?

Суд удовлетворил ходатайство частично.

Мера пресечения - содержание под стражей на 60 суток, до 8 января 2026 года.

Залог – 126 млн грн.

Также Миронюк должен воздерживаться от общения, в частности, с Галущенко и другими лицами.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+31
Якщо ці судді призначать заставу виходимо на протест.
показать весь комментарий
11.11.2025 16:50 Ответить
+20
Пішака "кинули під танки..." - "фігуранти" швидко збирають речі і шукають паспорти інших держав для виїзду через кордон!!!
показать весь комментарий
11.11.2025 16:51 Ответить
+17
Готовлю картонку: "Злочинців - на нари"
показать весь комментарий
11.11.2025 17:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо ці судді призначать заставу виходимо на протест.
показать весь комментарий
11.11.2025 16:50 Ответить
Готовлю картонку: "Злочинців - на нари"
показать весь комментарий
11.11.2025 17:01 Ответить
Картонка-"головного зе-злочинця " на вісельницю
показать весь комментарий
11.11.2025 17:17 Ответить
Такі написи будуть на дронах. Навіть українське терпіння має межу.
показать весь комментарий
12.11.2025 09:45 Ответить
Це адвокати ще не встигли надати позитивні характеристики на цього хлопака, цікаво вони будуть не з бсф?
показать весь комментарий
11.11.2025 18:30 Ответить
корупціонери та злочинці самі собі придумали якісь застави та співпрацю зі слідством..
тільки тюрма та конфіскація майна, включаючи членів родини, сватів, кумів..
може тоді хоч трохи боялись..
показать весь комментарий
12.11.2025 09:31 Ответить
уже:
"Запобіжний захід - тримання під вартою на 60 діб, до 8 січня 2026 року. Застава - 126 млн грн"
показать весь комментарий
12.11.2025 15:14 Ответить
Пішака "кинули під танки..." - "фігуранти" швидко збирають речі і шукають паспорти інших держав для виїзду через кордон!!!
показать весь комментарий
11.11.2025 16:51 Ответить
Цікаво, що скаже ДПСУ, корупціонеропотік не зріс на кордоні за останню добу?
показать весь комментарий
11.11.2025 18:28 Ответить
То все роми та хасиди. 😁 ДПСУ сліпа, як крот, коли треба.

Це вам не ухилянтів ловити.
показать весь комментарий
12.11.2025 09:17 Ответить
Нехай це буде уроком для українців - прислужувати міндічам-зеленським означає, що рано чи пізно ті опиняться в Ізраїлі, а ти будеш віддуватися і за себе, і за них!
показать весь комментарий
12.11.2025 15:11 Ответить
Не допоможе.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:22 Ответить
А хіба подєльнікі з Урядового кварталу, не скинуться «страждальцю за сруськаю ідею», по пару мільйонів ГРЄНОВ, за вкрвдені млрд доларів США !?!?! Як не крути, а всі з одного СХЕМАТОЗУ!???!!
Єрмак, гетьманцев, татаров, разом з юридичним директоратом з ОПУ і малюською, мабуть таки, щось лайном зкацапленим зальють зелупням на лохоМарафоні, як і з беркутньою, єфремовим, симоненком, портновим, вагнерівцями….
Ось тільки, за цим дійством групи осіб з Урядового порталу до портнова,
прискіпливо спостерігають і Західні Парнери!! Тому про «політичний тиск», як це ліпить наумов з СБУ, утікши з України у 2022 році, з дивними матеріалами від СБУ, неприходиться теревені розводити!!
показать весь комментарий
11.11.2025 16:59 Ответить
Та зараз Деркач і внесе через якусь прокладку.
показать весь комментарий
12.11.2025 09:18 Ответить
"зеленого з дєрмаком" за Запоріжську AC варто брати кліщами за "рояльнограючий орган"
показать весь комментарий
11.11.2025 17:00 Ответить
Не вірю,що за сприяння Галущенко сторонні особи получили право управління в "Енергоатомі".Галущенко міг це зробити тільки тоді коли на нього наїхали,скажемо,з Офісу на Банковій,або з КМ на Грушевського.
показать весь комментарий
11.11.2025 17:04 Ответить
ще забулись про колишню прибиральницю деркача вручити підозру, ... Зато сам Галушка і ще 4 міністра без підозр
показать весь комментарий
11.11.2025 17:16 Ответить
якщо хотіли збити НАБУ і САП, виходить всі знали під кого вони копають, але фігуранти були настільки впевнені, що вони встигнуть чкурнути, що навіть не переставали красти до останнього..., а всі разом узяті органи навіть не намагався нічого заблокувати..., всі ці прекрасні люди будуть жити довго та щасливо на вкрадені гроші в теплій країні, коли тут будуть йти шутовські суди по 5-10 років...
показать весь комментарий
11.11.2025 17:31 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2025 17:32 Ответить
Рекет, а не Рокет
показать весь комментарий
11.11.2025 17:49 Ответить
Коли дійде черга до агента гетьманцева ,чи чекають коли він до свого куратора сівковича с беться
показать весь комментарий
11.11.2025 17:59 Ответить
Якийсь збій...
Не встигли відправити за кордон.
Як би тепер не сталось, що він поїсть несвіжих грибочків у камері
показать весь комментарий
11.11.2025 18:04 Ответить
Замнут твари..горите в аду упыри...
показать весь комментарий
11.11.2025 19:57 Ответить
А Гринчук продовжує щось розказувати... Вона ж звільнялась?
показать весь комментарий
11.11.2025 21:06 Ответить
так вже ж появилась інфа що вона спала з фігурантами справи і каже що безкоштовно
показать весь комментарий
12.11.2025 15:13 Ответить
Zелену шоблу під арешт
показать весь комментарий
11.11.2025 21:32 Ответить
шобла не має кольору..
показать весь комментарий
12.11.2025 09:27 Ответить
от що цікаво

ТЦК можуть просто затримувати людей як м'ясо на декілька діб без будь яких законних підстав )

а тут цілий суд щоб затримати ))
показать весь комментарий
11.11.2025 21:39 Ответить
Бо Закони вони під себе пишуть та приймають! 🤬
показать весь комментарий
12.11.2025 09:42 Ответить
Корупція росте з леной жОПі.
показать весь комментарий
12.11.2025 09:10 Ответить
Під час такого жорсткого наступу ворога така гучна справа може коштувати нам цілої держави.
показать весь комментарий
12.11.2025 09:13 Ответить
То хай і далі мародьорять на крові?!
показать весь комментарий
12.11.2025 09:29 Ответить
не на часі?
показать весь комментарий
12.11.2025 15:14 Ответить
Це ці ВАКСи шо під заставу випускають підарештів
показать весь комментарий
12.11.2025 09:16 Ответить
Зо два місяці посидить в покращеній камері СІЗО і якщо віддасть всі гроші, що за ним числяться, то відпустять під домашній.
А далі - як карта ляже.
показать весь комментарий
12.11.2025 09:25 Ответить
не досидять, багато знають
показать весь комментарий
12.11.2025 15:09 Ответить
невже не встиг втекти??
показать весь комментарий
12.11.2025 09:27 Ответить
Ну потрібен же хоч якийсь "стрілочник"! Верхівка мафії не сяде в буцегарню, або втече за кордон, або відкупитьця!
показать весь комментарий
12.11.2025 09:45 Ответить
І знайшли ж на відьувайла чи не єдиного з українським прізвищем…
показать весь комментарий
12.11.2025 10:16 Ответить
Якщо послухати як зачитують їх розмови російською мовою - схоже на п'єсу Подерев'янського "Про Сіґізмунда і його жизнь..."
показать весь комментарий
12.11.2025 10:36 Ответить
потужно при Голобородьці стало, янек в тени відпочиває.
показать весь комментарий
12.11.2025 10:37 Ответить
Все це стало можливим виключно за сприяння пана Боневтіка Позорно-Брехливого і його антиукраїнської команди махрової банди україноненависників.
показать весь комментарий
12.11.2025 11:54 Ответить
розкрадають млрд, а застава 100 мільонів. оце життя у зелених крадіїв.
показать весь комментарий
12.11.2025 15:13 Ответить
Ого, це рьошику доведеться перти аж дві коробки. Добре що з ручками
показать весь комментарий
12.11.2025 15:14 Ответить
Так уже несуть сотоваріщі бабло - накрадено на лярди - шо для них лями
показать весь комментарий
12.11.2025 15:16 Ответить
Все йде від ОП ,без Зелі не було б передачі енергетики і військових замовлень в руки шахраїв,для виродків під час війни головне нажива.
показать весь комментарий
12.11.2025 15:20 Ответить
Чому такі маленькі суми застав? Якщо там мова йде про сотні мільйонів доларів, то чому лише 126 млн грн? Це 0,5% від спизженного? І ще 1/4 цієї суми заплатить , щоб виїхати? Вигідні тарифи і умови для всіх, хто ще сумнівається корупцією. Та й взагалі, про яку заставу може йти мова, якщо це особливо тяжкий злочин в умовах війни?
показать весь комментарий
12.11.2025 15:25 Ответить
Вкрав сто лярдів, викупився за сто лямів...Гешефт на лице!
показать весь комментарий
12.11.2025 15:29 Ответить
Три мільйони доларів - то чайові для банди Єрмака-Зеленського-Міндіча.
показать весь комментарий
12.11.2025 15:42 Ответить
Яка бл*дь застава злодюжці і мародеру - він же буде з дому тікати і нп київському вокзалі мішки у тьоток з села красти! У нього ж це в спинному мізку зашите від народження...
показать весь комментарий
12.11.2025 15:46 Ответить
Це ж вже було! // «ЮРЧЕНКО ОБОВ'ЯЗКОВО БУДЕ СИДІТИ В ТЮРМІ - Зеленський. На думку президента, якщо "людина взяла хоч якийсь хабар, ХОЧ ГРИВНЮ - вона повинна сидіти". Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Юрченко, якому https://zn.ua/POLITICS/deputatu-jurchenko-objavili-podozrenie.html НАБУ оголосило підозру в хабарництві, обов'язково буде сидіти в тюрмі. Про це президент Володимир Зеленський заявив на брифінгу у Львівській області, передає http://interfax.com.ua/ Інтерфакс-Україна. "Я дуже радий, що знайшли першого хабарника. Хоча я знаю, що багато хабарників серед чиновників, особливо, чесно кажучи, в областях, на місцях. Я РАДИЙ, ЩО ЗАТРИМАЛИ ЛЮДИНУ, ЯКА В ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", який завжди говорив, що він такий чесний і порядний. Сьогодні йому вручила підозра генеральна прокурорка, він її отримав, і обов'язково сяде в тюрму. Тому що очищення влади ми повинні робити, починати з себе, дивитися в очі людям", - вважає він. Президент додав, що до влади люди спочатку приходять "ввічливі і чесні, але міцності їм не вистачає". Щодо Юрченка Зеленський сказав, що це "приклад людини, міцності якого вистачило на один рік". Президент запевнив, що "так буде з кожною людиною, яка бере хабарі", незалежно від партійної приналежності і суми неправомірної вигоди. На думку Зеленського, якщо "людина взяла якусь хабар, хоч гривню - він повинен сидіти"». ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ, 2020, 17.09 - https://zn.ua/ukr/POLITICS/jurchenko-obovjazkovo-bude-siditi-v-tjurmi-zelenskij.html
показать весь комментарий
12.11.2025 15:58 Ответить
Сигізмунд це з Білого сонця пустелі.. мамбуть...гарна фантазія
показать весь комментарий
12.11.2025 15:59 Ответить
Чекаємо незабаром кортеж авто на кордоні... напевно із супроводом мусорні з мигалками.
показать весь комментарий
12.11.2025 16:13 Ответить
Пам'ятаю комусь з військових дали заставу більше мільярда...
показать весь комментарий
12.11.2025 16:36 Ответить
таку заставу призначили водію бо той відмовився надавати фіктивні свідчення в справі Порошенка..
показать весь комментарий
12.11.2025 16:50 Ответить
Интересно, а в какой стране он скоро всплывет?
показать весь комментарий
12.11.2025 17:10 Ответить