8908 відвідувачів онлайн

Корупція в енергетиці: Басова відправили під варту. Застава - 40 млн грн. ВIДЕО

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід фігуранту справи щодо корупції в енергетиці - Дмитру Басову.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

На плівках НАБУ він фігурує під псевдонімом "Тенор".

Обвинувачення просить для Басова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою 45,4 млн грн.

Адвокат вважає такий розмір застави "космічним", оскільки суми розміру шкоди державі не було оголошено.

"Ми не почули. Немає цієї шкоди. Державі України в матеріалах цієї справи шкоди не завдано ні копійки", - каже захисник.

Басов заявив, що спілкувався лише з одним фігурантом справи - Ігорем Миронюком ("Рокет").

Прізвище Міндіча, за словами Басова, йому відоме лише зі ЗМІ.

Суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою з альтернативною заставою у вигляді 40 млн грн.

Що передувало?

Топ коментарі
+21
Огидний цирк, а не правосуддя. Покажіть краще вирок, із позбавленням волі і з конфіскацією і як воно сидить на нарах. Кого цікавить сума застави за цих покидьків? Скільки їх вже навипускали під заставу, а потім позакривали справи, бо "строки спливли".
показати весь коментар
12.11.2025 11:03 Відповісти
+12
Це не правосуддя. І навіть не "цирк" Це шабаш корупції під веселі звуки "Хава нагіла...".
показати весь коментар
12.11.2025 11:09 Відповісти
+11
Під час дії повинні карати по максималкам. Конфіскації завжди застосовувати + макс строки.
показати весь коментар
12.11.2025 11:09 Відповісти

Завантаження...