13571 відвідувач онлайн

Корупція в енергетиці: Басова відправили під варту. Застава - 40 млн грн. ВIДЕО

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід фігуранту справи щодо корупції в енергетиці - Дмитру Басову.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

На плівках НАБУ він фігурує під псевдонімом "Тенор".

Обвинувачення просить для Басова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою 45,4 млн грн.

Адвокат вважає такий розмір застави "космічним", оскільки суми розміру шкоди державі не було оголошено.

"Ми не почули. Немає цієї шкоди. Державі України в матеріалах цієї справи шкоди не завдано ні копійки", - каже захисник.

Басов заявив, що спілкувався лише з одним фігурантом справи - Ігорем Миронюком ("Рокет").

Прізвище Міндіча, за словами Басова, йому відоме лише зі ЗМІ.

Суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою з альтернативною заставою у вигляді 40 млн грн.

Що передувало?

Топ коментарі
+11
Якщо вилупок ЗЕ залишиться при владі після такого зальоту,країна буде приречена на зникнення.В 2022р попереджали про наслідки не на часі.
показати весь коментар
12.11.2025 10:55 Відповісти
+11
Огидний цирк, а не правосуддя. Покажіть краще вирок, із позбавленням волі і з конфіскацією і як воно сидить на нарах. Кого цікавить сума застави за цих покидьків? Скільки їх вже навипускали під заставу, а потім позакривали справи, бо "строки спливли".
показати весь коментар
12.11.2025 11:03 Відповісти
+8
Під час дії повинні карати по максималкам. Конфіскації завжди застосовувати + макс строки.
показати весь коментар
12.11.2025 11:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
відпустять....
показати весь коментар
12.11.2025 10:42 Відповісти
...під заставу
показати весь коментар
12.11.2025 12:22 Відповісти
Назва операції з помилкою. Мала називатись "Мидас" - задом на перед "садиМ", а не "садіМ"
показати весь коментар
12.11.2025 10:45 Відповісти
Мідас відомий персонаж давніх міфівhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B4%D0%B0%D1%81
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B4%D0%B0%D1%81_(%D0%BC%D1%96%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F)
показати весь коментар
12.11.2025 11:00 Відповісти
Могли назвати спецоперацію "Звіздерасти" і що? То їх справа. Вимог до назв спецоперацій немає і не було. Яке було бажання детектива - так і назвав. Головне щоб був результат, а він є.
показати весь коментар
12.11.2025 12:08 Відповісти
Сам Бог послав заставу корупціонерам, тобто злодюгам в законі... Питання - чому застава така мала??? На всю банду поділили??? Потрібно все майно сімї в заставу...
показати весь коментар
12.11.2025 10:55 Відповісти
Такі вимоги Законів. Краще запитайте, чому Боневтік і його монобільшість не виправила такі ганебні норми в Кодексі, який проштовхнув при ригах портнов.
показати весь коментар
12.11.2025 12:10 Відповісти
...яка може бути застава з незаконно отриманів коштів, які мабть бути конфіскованими? Чи не так?
показати весь коментар
12.11.2025 12:23 Відповісти
Якщо вилупок ЗЕ залишиться при владі після такого зальоту,країна буде приречена на зникнення.В 2022р попереджали про наслідки не на часі.
показати весь коментар
12.11.2025 10:55 Відповісти
Та привяжіть на хрещатику, нікуди не дінеться..
показати весь коментар
12.11.2025 10:56 Відповісти
Скотчем до дерева. І кожен бажаючий мав право відшмагати злочинця по голому заду. Саме так вчиняли з мародерами в лютому/березні 22-го, коли поліцаї повтікали з міст, котрі повинні були захищати. І тоді це допомогло справитися з покидьками.
Мародерів на державних посадах (а це мародерство в його первісному вигляді) слід карати аналогічно.
показати весь коментар
12.11.2025 11:04 Відповісти
Цих за ногу вішати,щоб помучалось падло!Вони винні у загибелі тисяч людей,адже вкрадені кошти могли піти на захист.
показати весь коментар
12.11.2025 14:10 Відповісти
Огидний цирк, а не правосуддя. Покажіть краще вирок, із позбавленням волі і з конфіскацією і як воно сидить на нарах. Кого цікавить сума застави за цих покидьків? Скільки їх вже навипускали під заставу, а потім позакривали справи, бо "строки спливли".
показати весь коментар
12.11.2025 11:03 Відповісти
Це не правосуддя. І навіть не "цирк" Це шабаш корупції під веселі звуки "Хава нагіла...".
показати весь коментар
12.11.2025 11:09 Відповісти
І це все? Тут мова йде про обрання запобіжного заходу. Коли будуть виносити вирок - тоді і поговоримо. Подяка САП і НАБУ, що задокументовали таку велику злочинну організацію під дахом Гундоса. Коли їм перешкоджали проведенню "літерів" дуполизи Гундоса і проводили записи детективів. Коли обшуками без судових дозволів вривалися в примінення НАБУ і САП та вилучали частину доказів, звинувачуючи детектива, наприклад Магомедрасулова, що його батько він мову за насіння коноплі з дагестаном, хоча там мова була за Узбекистан. А ще ідіотам можна сказати, що навіть якби була тона насіння коноплі - то кримінальної відповідальності немає.
показати весь коментар
12.11.2025 12:15 Відповісти
Під час дії повинні карати по максималкам. Конфіскації завжди застосовувати + макс строки.
показати весь коментар
12.11.2025 11:09 Відповісти
*Під час дії воєнного стану..
показати весь коментар
12.11.2025 11:22 Відповісти
Чекаємо на плівках записи із згадуванням одного із свори на клікуху "Портрет"
показати весь коментар
12.11.2025 11:11 Відповісти
Це імітаця зеленого кривосуддя клоунами в мантіях.
показати весь коментар
12.11.2025 11:24 Відповісти
...а зараз всі фігуранти повтікають...