15231 посетитель онлайн

Коррупция в энергетике: Басов отправлен под стражу. Залог - 40 млн грн. ВИДЕО

Высший антикоррупционный суд избрал меру пресечения еще одному фигуранту дела о коррупции в энергетике - Дмитрию Басову.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

На пленках НАБУ он фигурирует под псевдонимом Тенор.

Обвинение просит для Басова меру пресечения в виде содержания под стражей с залогом 45,4 млн грн.

Адвокат считает такой размер залога "космическим", поскольку суммы размера ущерба государству не были объявлены.

"Мы не услышали. Нет этого вреда. Государству Украины в материалах этого дела вред не нанесен ни на копейку", - говорит защитник.

Басов заявил, что общался только с одним фигурантом дела – Игорем Миронюком ("Рокет").

Фамилия Миндича, по словам Басова, ему известна только из СМИ.

Суд избрал меру пресечения - содержание под стражей с альтернативным залогом в размере 40 млн грн.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+19
Якщо вилупок ЗЕ залишиться при владі після такого зальоту,країна буде приречена на зникнення.В 2022р попереджали про наслідки не на часі.
показать весь комментарий
12.11.2025 10:55 Ответить
+19
Огидний цирк, а не правосуддя. Покажіть краще вирок, із позбавленням волі і з конфіскацією і як воно сидить на нарах. Кого цікавить сума застави за цих покидьків? Скільки їх вже навипускали під заставу, а потім позакривали справи, бо "строки спливли".
показать весь комментарий
12.11.2025 11:03 Ответить
+11
Це не правосуддя. І навіть не "цирк" Це шабаш корупції під веселі звуки "Хава нагіла...".
показать весь комментарий
12.11.2025 11:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
відпустять....
показать весь комментарий
12.11.2025 10:42 Ответить
...під заставу
показать весь комментарий
12.11.2025 12:22 Ответить
Шифери з шурмою та міндічем, мабуть, уже клопочуться з шапкою серед зелупнів, для збору грошей страждальцю проти України, а отой, з ВРУ ахламідія, пише уже «жалісного листа» до США, як за рабіндроната тагора *************???
показать весь комментарий
12.11.2025 15:45 Ответить
Назва операції з помилкою. Мала називатись "Мидас" - задом на перед "садиМ", а не "садіМ"
показать весь комментарий
12.11.2025 10:45 Ответить
Мідас відомий персонаж давніх міфівhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B4%D0%B0%D1%81
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B4%D0%B0%D1%81_(%D0%BC%D1%96%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F)
показать весь комментарий
12.11.2025 11:00 Ответить
Могли назвати спецоперацію "Звіздерасти" і що? То їх справа. Вимог до назв спецоперацій немає і не було. Яке було бажання детектива - так і назвав. Головне щоб був результат, а він є.
показать весь комментарий
12.11.2025 12:08 Ответить
Сам Бог послав заставу корупціонерам, тобто злодюгам в законі... Питання - чому застава така мала??? На всю банду поділили??? Потрібно все майно сімї в заставу...
показать весь комментарий
12.11.2025 10:55 Ответить
Такі вимоги Законів. Краще запитайте, чому Боневтік і його монобільшість не виправила такі ганебні норми в Кодексі, який проштовхнув при ригах портнов.
показать весь комментарий
12.11.2025 12:10 Ответить
Так это всё из за Порошенко?! И воровство и при зеленском и война?
показать весь комментарий
12.11.2025 14:23 Ответить
Порошенку доводилось через протидію ВР пробивати кожне рішення, в тому числі життєво необхідні
показать весь комментарий
12.11.2025 14:34 Ответить
...яка може бути застава з незаконно отриманів коштів, які мабть бути конфіскованими? Чи не так?
показать весь комментарий
12.11.2025 12:23 Ответить
А розмов то було:

«Нульова толерантність до корупції на всіх рівнях. Підозрюваний у корупції не вийде під заставу.»

Передвиборча програма кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського
показать весь комментарий
12.11.2025 14:40 Ответить
Мабуть, після такого, ОЧЕВДНОГО для всього Світу корупційного лайна від зелупнів з Урядового порталу до портнова, Верещучка вчинить прикре самогубство??? Мері жопінс…
Цеж їй не Байдену, в очі плювати про НІЯКУ корупцію у верхніх ешелонах влади зеленського, на млрд доларі США, руками довірених осіб зеленського!!!??
показать весь комментарий
12.11.2025 15:52 Ответить
а хто тобі шо повинен?
виходь на майдан
показать весь комментарий
12.11.2025 14:57 Ответить
Та привяжіть на хрещатику, нікуди не дінеться..
показать весь комментарий
12.11.2025 10:56 Ответить
Скотчем до дерева. І кожен бажаючий мав право відшмагати злочинця по голому заду. Саме так вчиняли з мародерами в лютому/березні 22-го, коли поліцаї повтікали з міст, котрі повинні були захищати. І тоді це допомогло справитися з покидьками.
Мародерів на державних посадах (а це мародерство в його первісному вигляді) слід карати аналогічно.
показать весь комментарий
12.11.2025 11:04 Ответить
Огидний цирк, а не правосуддя. Покажіть краще вирок, із позбавленням волі і з конфіскацією і як воно сидить на нарах. Кого цікавить сума застави за цих покидьків? Скільки їх вже навипускали під заставу, а потім позакривали справи, бо "строки спливли".
показать весь комментарий
12.11.2025 11:03 Ответить
Це не правосуддя. І навіть не "цирк" Це шабаш корупції під веселі звуки "Хава нагіла...".
показать весь комментарий
12.11.2025 11:09 Ответить
Сирійці, швидко та дієво, лише однією вірьовкою, припинили подібний глум над Конституцією та Законами, посадовцями башара асада! Жодного прикрого рецидиву та грошових витрат, і вірьовка не стерлася!!
показать весь комментарий
12.11.2025 15:55 Ответить
І це все? Тут мова йде про обрання запобіжного заходу. Коли будуть виносити вирок - тоді і поговоримо. Подяка САП і НАБУ, що задокументовали таку велику злочинну організацію під дахом Гундоса. Коли їм перешкоджали проведенню "літерів" дуполизи Гундоса і проводили записи детективів. Коли обшуками без судових дозволів вривалися в примінення НАБУ і САП та вилучали частину доказів, звинувачуючи детектива, наприклад Магомедрасулова, що його батько він мову за насіння коноплі з дагестаном, хоча там мова була за Узбекистан. А ще ідіотам можна сказати, що навіть якби була тона насіння коноплі - то кримінальної відповідальності немає.
показать весь комментарий
12.11.2025 12:15 Ответить
Під час дії повинні карати по максималкам. Конфіскації завжди застосовувати + макс строки.
показать весь комментарий
12.11.2025 11:09 Ответить
*Під час дії воєнного стану..
показать весь комментарий
12.11.2025 11:22 Ответить
Чекаємо на плівках записи із згадуванням одного із свори на клікуху "Портрет"
показать весь комментарий
12.11.2025 11:11 Ответить
Це імітаця зеленого кривосуддя клоунами в мантіях.
показать весь комментарий
12.11.2025 11:24 Ответить
...а зараз всі фігуранти повтікають...
показать весь комментарий
12.11.2025 12:33 Ответить
І ще про друга Зеленського.
В оточенні Коломойського Міндіч відповідав за кухню - за смаження котлет на вечірках Ігоря Валерійовича.
А кличка в нього була - «ЖИВОТНОЕ» або «ПІДАРАС».
Навіть у Коломойського Міндіч був звичайною шісткою, ніким і нічим більше.
А у Зеленського ця шістка - стала людиною, яка краде на рівні держави.

І ось це - пісець.

Ну і це знову про вибір друзів Зеленського. Бо коли ти обираєш собі в оточення шісток - то ти стаєш нічим не більшим, ніж шісткою у них.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:14 Ответить
У цих виродків кубишки доларами повні по вінця-що їм той мільйон баксів-тьфу а не сумма
показать весь комментарий
12.11.2025 14:14 Ответить
Ну так отакі суми і є теж шахрайська схема по відмиванню грошей
показать весь комментарий
12.11.2025 14:15 Ответить
40 млн при 4 млрд доведених ...жесть

Zельоне правосудіє !
показать весь комментарий
12.11.2025 14:17 Ответить
1мільйон доларів - це чайові для банди Єрмака-Зеленського-Міндіча.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:18 Ответить
при цьому що доведено лише в 1 епізоді 100млн.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:27 Ответить
От і добре, порішали називається.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:22 Ответить
І тепер йому не вистачить на цукерки?
показать весь комментарий
12.11.2025 14:24 Ответить
40 ляміа - це скідьки відсотків від вкраденого? 0,1? 1? 0,01? 🤔
показать весь комментарий
12.11.2025 14:26 Ответить
Копійки. Завтра вийде.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:26 Ответить
Хренассе. При миллиардах с3,14зженных залог 40 млн???? 🤔😳😡
показать весь комментарий
12.11.2025 14:27 Ответить
те що відбувалося - це не просто корупція . це ДЕРЖАВНА ЗРАДА !

+ кандидатури на призначення в уряд. тобто державний переворот з фінансуванням московії і робота на ворога ...

жесть ..просто у голові не вкладається
показать весь комментарий
12.11.2025 14:29 Ответить
Нічого йому не буде, заплатить кишенькові гроші і дістане дозвіл на виїзд, бо якщо він почне розповідати, то коло цього гниддя буде дуже велике ...
показать весь комментарий
12.11.2025 14:30 Ответить
показать весь комментарий
12.11.2025 14:32 Ответить
яка, курва, застава!? вони, гниди, натирили стільки, що срати хотіли на ваші застави
показать весь комментарий
12.11.2025 14:34 Ответить
Набу і Сап може ловити злодіїв скільки хоче,це нічого не змінить поки судова гілка влади керується з банкової!В опі всі будуть розказувати про невідворотність покарання,і морщити брови,а яяй це не припустимо.Потім суд виносить рішення,і зеля сцяє всім в очі розказуючи,ну це суд прийняв рішення я тут ні до чого!Вкрав 100лямів віддав один,схема акуєть,і всі далі гуляють..!!
показать весь комментарий
12.11.2025 14:39 Ответить
Він там мабуть стрибав від радощів.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:42 Ответить
₴40лямів - не $40лмн; то дрібничка, знайде, до вечора занесе кому треба.
показать весь комментарий
12.11.2025 14:50 Ответить
Діла твої Господи... хто сумлівається що цей тип або такі як він не знайде якийсь там мізер у 40 лімонів??? Просто смішно. Держава в собі законотворців що створили закони під себе ГОВОРИТЬ - кради і не попадайся, і якщо крадеш то кради не вагонами, а зразу потягами і краще не одним потягом щоб було і відкупитись у тіпа Держави і собі на пряник з маслом залишилось. Резюме. корупцію НІКОЛИ Україна не подолає коли є закони відкупу, коли покарання у військовий час вимірюється ну 5 років, а в особливо великих розмірах і в надзвичайний стан - максимум 15. Чому в др.країнах за такі злочини дають по три, п'ять пожиттєвих термінів???
показать весь комментарий
12.11.2025 14:55 Ответить
Вкрали мінімум 100 млн.баксів, в застава 40 млн.грн, це що??? Поділить всі вкрадені на всіх взятих під варту, це буде хоч щось!!! А адвокатам про космічні застави треба забути, все повинно бути повернено, в цих уйобків за грати по максимуму, красти під час війни це смерть!!
показать весь комментарий
12.11.2025 14:58 Ответить
на часі нам створювати мосад та карати без суду
але адмін за таке банить
мабуть сам мразота зелена
показать весь комментарий
12.11.2025 14:59 Ответить
Створюй!
Чи спочатку вони на Майдан вийдуть, а ти подивишся?
показать весь комментарий
12.11.2025 15:05 Ответить
дякую за дозвіл 😁
я вже шукаю людей, багато спецури ту\по боїться сбу
а так готові
показать весь комментарий
12.11.2025 15:07 Ответить
Цікаво, заставу внесуть до вечора сьогодні чи завтра?
показать весь комментарий
12.11.2025 15:01 Ответить
40 млн.??? Бойовим генералам то по 250 млн. суди заставу призначали.
показать весь комментарий
12.11.2025 16:52 Ответить