9024 відвідувача онлайн

Галущенка відсторонили від посади міністра юстиції, - Свириденко

Галущенка планують відсторонити від посади. Що відомо?

Міністра юстиції Германа Галущенка рішенням уряду відсторонили від посади. 

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передає Цензор.НЕТ.

"Наші джерела повідомляють, що тв*рь Сігізмуд він же Професор він же Галущенко зараз буде відсторонений від посади рішенням Уряду. Це абсолютно нічого не означає (просто слабкий політичний крок), має бути подання у Раду на звільнення!" - зазначив він.

За словами нардепа, водночас міністерку енергетики Світлану Гринчук навіть не відсторонили.

Згодом прем'єрка Свириденко підтвердила інформацію.

"Сьогодні вранці провели позачергове засідання Уряду. Ухвалили рішення відсторонити Германа Галущенка від виконання обовʼязків міністра юстиції. Рішення Уряду поклали виконання обовʼязків міністра на заступницю міністра юстиції з питань європейської інтеграції Людмилу Сугак", - додала вона.

Що передувало?

Галущенка планують відсторонити від посади. Що відомо?

Топ коментарі
+17
Навіщо ця злодійка очолює уряд України..Пішла геть ,разом зі своєю бандою, ************ зеленського.
показати весь коментар
12.11.2025 08:24 Відповісти
+12
Це нормально, якщо чотирикратний ухилянт є верховним головнокомандувачем
показати весь коментар
12.11.2025 08:53 Відповісти
+10
Тепер вже на часі відстороняти його начальника-мародера, кремлівського ЗЕленого скомороха. Бо саме він все це покривав та заважав антикорупційним органам розслідувати мародерсто своїх кумів-друзів. Дивним чином і Міндічу і Цукерману вдалося уникнути арешту і тепер вони в Ізраїлі. Ось вам справжня функція прийняття антиконституційного закону про подвійне громадянство, який підписав неконституційний узурпатор зеленський, який Конституцію гвалтує вже сьомий рік поспіль, хоча це курво клялося у 2019 бути її гарантом.
показати весь коментар
12.11.2025 08:25 Відповісти

Завантаження...