10032 відвідувача онлайн

Зеленський телефонував Галущенку після повідомлення від Міндіча, - прокурор САП

Плівки Міндіча. Учасники згадували Зеленського

Прокурор САП розповів про один із епізодів, який фігурує у "плівках Міндіча". Президент Володимир Зеленський телефонував міністру Галущенку після повідомлення від Міндіча.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Прокурор Савицький навів епізод розмови між Галущенком, Міндічем та Олександром Цукерманом.

"Під час розмови Галущенку телефонує президент, він піднімає трубку: "Алло, здрастє Володимир Олександрович, здрастє, всьо, єсть.. єсть", - розповів він.

Контекст подальшої розмови свідчить, що, ймовірно, Зеленський зателефонував Галущенку після того, як Міндіч написав повідомлення президенту.

Цукерман каже Галущенку: "А ты говорил, никто с тобой ни о чем не разговаривает, а тут на тебе…".

Міндіч сказав: "А, да, прочел смс-ку". Ймовірно він мав на увазі переписку із Зеленським.

Галущенко запитав, що саме написав Міндіч. Той відповів: "Что Гера хочет с тобой поговорить".

Галущенко запитав у Міндіча: "И что мне с ним (ймовірно йдеться про спілкування з президентом. - Ред.)?". 

Міндіч відповідає: "Та слушай, Владимир Александрович, та все, вы же понимаете, идти мне в дворники тоже не с руки, я сделаю все что вы скажете, все что вам надо, я ваш…"

Після цього Галущенко збирається їхати до Зеленського.

Що передувало?

Топ коментарі
+42
показати весь коментар
12.11.2025 13:56 Відповісти
+33
Це тільки один рік і тільки 100 щямів на Енергоатомі. А скільки Зеленьський вкрав на Великому Крадівництві за п'ять!!!!!рокІВ!!!
Цей " веселий хлопчик із музичним пісю..м" вкрав більше, ніж всі олігархи разом узяті.
показати весь коментар
12.11.2025 14:00 Відповісти
+27
показати весь коментар
12.11.2025 13:55 Відповісти

Завантаження...