7759 посетителей онлайн

Зеленский ввел санкции против "граждан Израиля" Миндича и Цукермана: на 3 года вместо 10

Санкції проти Міндіча та Цукерман: Зеленський підписав указ

Президент Владимир Зеленский утвердил санкции СНБО против совладельца "Квартал-95" Тимура Миндича и бизнесмена Александра Цукермана. Они фигурируют в деле о коррупции в энергетике.

Соответствующий указ обнародован на сайте Офиса Президента, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что Миндич и Цукерман имеют гражданство Израиля.

Введены следующие ограничения:

  • блокирование активов;
  • запрет на вывод капиталов из Украины;
  • полное прекращение торговых операций и транзита ресурсов;
  • запрет участия в приватизации и аренде госимущества;
  • запрет на использование радиочастотного спектра Украины;
  • ограничение или прекращение предоставления электронных коммуникационных услуг;
  • полный запрет на приобретение земельных участков;
  • запрет публичных закупок и оборонных контрактов;
  • запрет на увеличение доли в уставном капитале украинских компаний.

Санкции введены сроком на три года, некоторые ограничения - бессрочно.

Коррупция в энергетике

Топ комментарии
+59
То есть международный розыск не вводится и они спокойно себе пользуются недвижкой по миру.
показать весь комментарий
13.11.2025 11:30 Ответить
+56
Кого клован хоче наї@ати цією виставою?
показать весь комментарий
13.11.2025 11:34 Ответить
+46
Бджоли проти меду.
показать весь комментарий
13.11.2025 11:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А мало бути:
Кримінальна справа.
Міжнародний розшук.
Арешт.
Суд.
В'язниця, конфіскація майна.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:39 Ответить
Все майно цих виродків має бути заарештоване ,а всі виручені кошти передані на ЗСУ і захист енергооб'єктів.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:59 Ответить
Від одного співвласника "Квартал-95" позбавився.Цікаво,чи нема ізраїльського громадянства у ЗЕленського,Єрмака,Шефіра?Чи пов'язує їх що з історичною батьківщиною.?
показать весь комментарий
13.11.2025 15:01 Ответить
а чи не папулі з мамулею гравець на піаніно передавав гроші в Ізраіль? Він же ж тільки їм винен.
показать весь комментарий
14.11.2025 07:28 Ответить
Там є громадянство РФ,звідки ***** цих циган прислали уставшіє АТ вайни ,поржать, там і звісно громадянство Їзраілю, адже то усі ******* Ігора Валерійовича, в він говорив в Україні заборонено подвійне громадянство, в потрійне не заборонено і показав паспорт Кіпру.
показать весь комментарий
01.12.2025 08:08 Ответить
Зе, Умер, Мінд, Ярмак, Черни, Резнік, ... ... Астман сразу сказал, что будет..
показать весь комментарий
13.11.2025 15:46 Ответить
Засунь в жопу свои санкции.. ты все знал ..
показать весь комментарий
13.11.2025 16:31 Ответить
А що громадяни Ізраїлю робили на секретних підприємствах України?
показать весь комментарий
13.11.2025 16:58 Ответить
Делалі гешефт. А ві что подумалі?
показать весь комментарий
13.11.2025 18:23 Ответить
https://spektrnews.in.ua/news/sho-ne-tak-z-sankc-yami-proti-m-ndicha-cukermana---v-ktor-ukolov/124227#gsc.tab=0 Віктор Уколов:
Шо не так з санкціями проти Міндича і Цукермана?
1. Вони раптово перестали бути громадянами України і стали лише громадяни Ізраїлю. Тож шанси їх екстрадувати різко впали. Одна справа вимагати повернення громадян України, яких підозрюють у злочині, інша - забрати з Ізраїлю його громадян, а він своїх громадян в інші країни не видає.
2. Запровадження санкцій саме собою може стати захистом від екстрадиції. Санкції є позасудовим інструментом і адвокати можуть довести, що в Україні до їхніх клієнтів ставляться упереджено. Випадок з Живаго, якого не видала Франція, підтверджує, що такі аргументи працюють.
3. Міндичу і Цукерману не заборонили правочинів і це дивовижно, бо Порошенку заборонили все! На них наклали санкцій на 3 роки, а на Порошенка безстроково.
4. Стежте за Кварталом 95 - його засновник під санкціями, тож питання чи буде визнано Квартал з «небездоганною діловою репутацією», як визнали Порошенка? Ну хоча б в кредитах відмовлять? Це у випадку, якщо завчасно попереджений про санкції Міндич свої акції не продав.
показать весь комментарий
13.11.2025 18:38 Ответить
Через 3 года исправятся.
показать весь комментарий
13.11.2025 19:55 Ответить
Знущається?
показать весь комментарий
13.11.2025 20:04 Ответить
Zе- клоуні.
показать весь комментарий
13.11.2025 21:30 Ответить
2+2=Зеленський
показать весь комментарий
13.11.2025 21:40 Ответить
то зе певно розраховує, що за 3 роки здасть Україну? і тоді не буде кому пред'являти звинувачення тим злочинним сволотам
показать весь комментарий
13.11.2025 21:45 Ответить
На Суспільному було ток-шоу, кажуть, ці "санкції", щб вивести їх з-під удару. Тишком-нишком позбавили громадянства, щоб неможливо було повернути і засекретили зміст указу, ще й не заборонили вчиняти правочини, зараз все майно буде переписане.
показать весь комментарий
14.11.2025 00:28 Ответить
Ще один "українець" із множинним громадянством - Міндіч. Мало нам коломойського, бужанського, рєзнікова, гордона... Тут іще ця бандитська морда!
показать весь комментарий
14.11.2025 06:39 Ответить
Цим шумом перекривають наступ орків на фронті.....