11068 посетителей онлайн

Избил военнообязанного во время медосмотра: должностному лицу ТЦК на Прикарпатье сообщено о подозрении

Должностному лицу ТЦК в Прикарпатье сообщено о подозрении

Прокуроры Ивано-Франковской специализированной прокуратуры в сфере обороны сообщили о подозрении заместителю начальника ТЦК, который во время медосмотра жестоко избил военнообязанного.

Детали следствия

По данным следствия, мужчину вместе с другими гражданами направили в больницу для прохождения ВВК, передает Цензор.НЕТ.

Когда он отказался от флюорографии, подполковник умышленно нанес ему не менее пяти ударов, прицельно в область паха.

В результате потерпевший получил тяжелые телесные повреждения, потребовавшие хирургического удаления одного из органов (орхиэктомия).

Чиновнику сообщено о подозрении в превышении власти в условиях военного положения, повлекшем тяжкие последствия. По ходатайству прокуроров суд взял его под стражу без права залога.

В настоящее время проверяется возможная причастность к противоправным действиям других лиц, в частности правоохранителей.

Топ комментарии
+25
Один хєр служити не буде. Але ти раде що капець. Кончене
показать весь комментарий
27.11.2025 13:34 Ответить
+22
І чого ж то в нас епідемія СЗЧ? Чому такі проблеми з мобілізацією? Чому на нулі такий брак людей?
Ні в кого ніяких думок?
І ще, а хто ж то в нас має нести відповідальність за організацію і проведення мобілізації? Ну то таке, чисто риторично...
показать весь комментарий
27.11.2025 13:26 Ответить
+20
Загуглив що таке орхіектомія... Цей ТЦКун просто хворий закомплексований садист.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тяжкі тілесні - то серйозна стаття
показать весь комментарий
27.11.2025 13:22 Ответить
Загуглив що таке орхіектомія... Цей ТЦКун просто хворий закомплексований садист.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:27 Ответить
Таке буде важко списати на класичну тцк-ашну "епілепсію"...
показать весь комментарий
27.11.2025 13:31 Ответить
Народився у неврожайний рік, не вродило в нього, звідси садиськи комплекси та заздрість до інших чоловіків.
показать весь комментарий
27.11.2025 15:31 Ответить
Зараз піде на угоду з слідством, маленькі діти, гарна характерна з місця "роботи", жменя медалів - а потім поїде цей тцкун на війну, з його званням буде робити те саме десь за 100 км від ЛБЗ.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:22 Ответить
І чого ж то в нас епідемія СЗЧ? Чому такі проблеми з мобілізацією? Чому на нулі такий брак людей?
Ні в кого ніяких думок?
І ще, а хто ж то в нас має нести відповідальність за організацію і проведення мобілізації? Ну то таке, чисто риторично...
показать весь комментарий
27.11.2025 13:26 Ответить
Скрізь буряти(
показать весь комментарий
27.11.2025 15:03 Ответить
До дупи та ваша "підозра", проходили вже. Он сволота Борисов скільки часу над вашою підозрою насміхається?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:27 Ответить
Ахвіцер. Високий чин. Це просто треш. І це не побив це покалічив.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:29 Ответить
Вже уявляю покарання - виродка примусять виконувати подружні обов'язки мобілізованого?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:29 Ответить
А потім кажуть - давайте тилових військовослужбовців в штурмові підрозділи, а звідси обмежених переведемо в ТЦК.
Ми, з нашими контузіями та протікаючими башнями, тих ухилянтів взагалі повбиваємо ))
Інша справа - якщо не воював, всю війну по тилам, в ТЦК - нефіг руки розпускати до тих алконавтів, що понабирали з-під генделиків.
Тому що такі ж самі.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:30 Ответить
Це ******* полкован воно ніколи не воювало
показать весь комментарий
27.11.2025 13:31 Ответить
Ага. Паркетний штафірка. Бачив таких.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:32 Ответить
Ви з контузіями, та протікаючими башнями заслуговуєте на всіляку повагу від суспільства. Але прошу вас, на рахунок повбиваємо та решти маячні. Повага не дає вам право збиткуватися над людьми, а тим більше їх вбивати. Інакше ви нічим не відрізняєтесь від кацапів. Цей процес обов'язково працює в обидва боки. Башню поставлять на місце швидше найкращих клінік. Тож шануймося.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:59 Ответить
Вислів: "А ти Там був?" вже лунає з алкохлебал вояк яки приїздять у відпустки або списаних. Так що все тільки починається....
показать весь комментарий
27.11.2025 14:28 Ответить
У ухілеса були яйка. У ухилеса нема яйка. Пошана підполковнику.відпустити,нагородити
показать весь комментарий
27.11.2025 13:31 Ответить
Один хєр служити не буде. Але ти раде що капець. Кончене
показать весь комментарий
27.11.2025 13:34 Ответить
може, пані теж піде в тцк, а потім на фронт? там вона побачить багато подібних персонажів, може їй теж щось видалять.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:34 Ответить
А їй нічого видаляти, матка давним давно вивалися разом з із жовчю, голова порожня...ну хіба що вуха та шнобель відрізати...
показать весь комментарий
27.11.2025 13:42 Ответить
Принципово не пишу кацапською. Але ніякий інший ізик не призначений для висловлювання нецензурних думок. Ларисе заказать кобелей, б....ть, чтобы они ее хорошенько сделали... Але певен, що покаранням це не буде, бо й на прутня нікому не треба...
показать весь комментарий
27.11.2025 14:03 Ответить
Прошу вибачення за свій попередній коментар. Кобєлі навіть за великі гроші відмовились. Зволіли сказати, що власний ...... не за звалищі знайшли.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:12 Ответить
1 грудь - 2 груді
показать весь комментарий
27.11.2025 15:30 Ответить
А чим це кончений Ахвіцер краще бурята?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:35 Ответить
На місці бусифікованого? Тоді той заступник напудив би собі повний памперс і кричав би: це іпсо! Всюди вороже іпсо! Це не бурят, а діпфейк, його не існує!
показать весь комментарий
27.11.2025 13:41 Ответить
посадовець ТЦК? а чого не війсковослужбовець, бо часная конторка?
оба яйца этому уроду разбить, а член гвоздями к входным дверям приколотить
показать весь комментарий
27.11.2025 13:38 Ответить
А так воно і є Як народу то військовослужобець як по на роду то посадовець і тіпа "нєпріділах".
показать весь комментарий
27.11.2025 13:41 Ответить
І відправлять цього довбня (Ахвіцера) на фронт і буде він командувати
показать весь комментарий
27.11.2025 13:42 Ответить
Неможливо "разбіть" і "пріолотить" те, чого не існує. В нього і не було їх ніколи.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:53 Ответить
Тцк це контора-промежность (між п**дою і сракою)
показать весь комментарий
27.11.2025 15:26 Ответить
Пошкодження державного майна. Погано, але не критично. У держави є ще.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:44 Ответить
Гідний вчинок справжнього чоловіка, що проводить мобілізацію - бити саме в пах. А то розказують тут, що в пах одні баби б'ють..
показать весь комментарий
27.11.2025 13:45 Ответить
Чому цей йолоп не зробив собі знимок?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:45 Ответить
Чому ця жертва носила коротку спідницю?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:48 Ответить
А може він робив знімок пару місяців тому і не хтів лишній раз опромінюватись? Це до речі в хелсі можна перевірить. Це по-перше. По-друге якого *** тол під-палковнік взагалі робив в поліклініці? Зараз в ТЦК медоглядів немає, все на аутсорсі в поліклініках
показать весь комментарий
27.11.2025 13:49 Ответить
ще цікаво, за які такі справи, цей садист отримав таке звання
показать весь комментарий
27.11.2025 13:56 Ответить
Я два тижня тому проходив ВЛК для перебронювання, щоби було все чікі-пукі. Там в карточку з моїх слів записали, що я нещодавно робив флюрограму і ніхто нічого не перевіряв, бо там всім *****, і на аналізи *****, та і взагалі ***** - там всі придатні.

П.С. я таки місяць назад робив флюрограму і здавав аналізи, чисто для себе, щоб дізнатись реальний стан здоровля
показать весь комментарий
27.11.2025 13:59 Ответить
Ви фартовий, міг пан офіцер прийти й орхієктомію безкоштовно зробити...
показать весь комментарий
27.11.2025 14:05 Ответить
Evgeniy Marushchak -а ви думали, що підполковники в Армії квіточки збирають і віночки вьють?
показать весь комментарий
27.11.2025 14:03 Ответить
я взагалі не розумію, нащо військові в тцк, паперці перекладати та перевіряти і цивільні жінки можуть, а такі потужні офіцери потрібні на фронті.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:06 Ответить
90% працівників будь якого ТЦК - жінки у предпенсійному віці.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:11 Ответить
не знаю щодо 90%, в моєму тцк було дофіга бугаїв, які ненароджені для війни, а відправляти інших можуть.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:20 Ответить
В нашому районному ТЦК практично всі - ветерани війни.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:24 Ответить
Такі потужні не народжені для цього. Вони тільки конвоєм можуть бути на експрес ВЛК.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:14 Ответить
Медогляди в лікарнях, але забусярених незаконно позбавляють волі отакі персонажі, бо діє повна безкарність.
Цей випадок подібний до того, де добу тримали в бусі, а потім впав і проломив собі голову на парковці лікарні.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:12 Ответить
Бусифіцируют ухилянтів. Наголосував поприколу за клоунів - прийди добровільно до ТЦК для виправлення помилки.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:15 Ответить
В потужні диванні воїни захищають країну з дивану в комментарях.
Може цей чоловік теж тримав інформаційний фронт, його помилково хотіли мобілізувати?
показать весь комментарий
27.11.2025 16:24 Ответить
В принципі всі все розуміють, що це все перетворили на треш. Щось кудись пропали апологети цього свавілля. Да і фіг з ними. Сподіваюся після війни всі ці персони отримають вироки і стануть персонами нон-грата за кордоном. Можна трішечки помріяти. Хоча хз як зміниться влада і як повернеться колесо історії. Кати Другої світової теж вважали, що вхопили Бога за бороду
показать весь комментарий
27.11.2025 13:46 Ответить
Нинішні ухилянти теж не сахар. Прибігають до ТЦК з ножами, топорами, молотками, рушницями. Коли ти кожен день бачиш таке-нерви можуть не витримати. Всі такігорячі і круті стали.
А коли горяче-круті ухилянти попадають в окупацію, їх всіх мовчки відправляють на м'ясний штурм. Вся крутість увядає, максиму на прощання промичать му-му і все.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:10 Ответить
Щодо вашого останнього твердження. Пару днів назад на телемарафоне заявили протилежне.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:21 Ответить
Не дивлюсь телевізор з квітня 2022 р.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:27 Ответить
Так ось там авторитетно заявили, що ніякої насильницької мобілізації на ТОТ нема. Всі громадяни України, які воюють проти України могли виїхати. Але пішли за довгим рубльом. Я аж *****, коли таке почув.

Зараз шукаю пруф. Якщо знайду викладу, а ні то я піздабол
показать весь комментарий
27.11.2025 14:30 Ответить
https://youtu.be/t1vn8LI0MTw?t=6015 ОСЬ ПРУФ, ЦЕ БУЛО СКЛАДНО, АЛЕ Я ЗНАЙШОВ
показать весь комментарий
27.11.2025 14:41 Ответить
https://youtu.be/t1vn8LI0MTw?t=6004 ВАМ НЕ ПОЧУЛОСЯ - ДИВИТИСЬ ЗВІДСИ
показать весь комментарий
27.11.2025 14:43 Ответить
Звичайна пропагандистська постановка з мосфільму.
показать весь комментарий
27.11.2025 15:20 Ответить
Так зламати життя тутешнім "поженуть штурмувати Варшаву".
показать весь комментарий
27.11.2025 15:56 Ответить
Нацисти россії знімають багато дивних пропагандистських відосиків. Вони розраховані на дурнів, і дурні завжди на них ведутся.
показать весь комментарий
28.11.2025 12:00 Ответить
Прошу пана - то пан з тцкукнських чи з тих, хто всіх мовчки відправляє всіх на м'ясний штурм а йому на прощання мичать му-му? В обох випадках - гарного прутня Вам у писок. Та щоб їли й не зляпало.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:28 Ответить
а є варіанти чого "ухилянти" так роблять? чи причинно-наслідковий звязок ні ні? А чому в СВЧ ходять? нє? це не то саме? ну ок
показать весь комментарий
27.11.2025 15:19 Ответить
Я думаю на кожного людолова є досье і дані де вони живуть, їм життя не буде
показать весь комментарий
27.11.2025 15:28 Ответить
Хотів навчить як родіну любіть, але як тепер любіть родіну без яєчка ?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:47 Ответить
Батьківщина сама тебе полюбить, для цього потрібні інші частини тіла.
показать весь комментарий
27.11.2025 13:53 Ответить
Крэйда Гібсон -це плата за дурість на голосуванні 2019. Дурість завжди дуже дорога.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:05 Ответить
А тепер поясни - яке відношення , цей підполковник , має до якогось голосування ...?
показать весь комментарий
27.11.2025 14:29 Ответить
Якби не дурацький вибір 2019, підполковник на дачі вирощував би суниці тихо і мирно, і не спілкувався би з різномантіннними психично не врівноваженими ухилянтами.
показать весь комментарий
27.11.2025 15:25 Ответить
Ухилянтьзрадник і бити то саме найменше що з ними робить а треба вішать а родини на болота через мінні поля те що захищає їх таке саме
показать весь комментарий
27.11.2025 13:51 Ответить
пан шиз чому не на фронті?
показать весь комментарий
27.11.2025 13:55 Ответить
Дякую за захист, воїне
показать весь комментарий
27.11.2025 13:55 Ответить
Трошки вище писав коментар про повагу. Взаємну. Бо те, що ви пишете, воно працює в обидва боки. Зара всі на нервах. Якщо свистить фляга, лікують за хвилини, краще будь яких закордонних клінік. Башту поставлять на місце за хвилину. Будете повноцінним членом суспільства.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:20 Ответить
ти до лікаря звертався?
показать весь комментарий
27.11.2025 15:18 Ответить
Отрабатував прийому ного-пашного боя і німного пірістарался. панять і прастіть. хтів боказать як нада бить буряйтов
показать весь комментарий
27.11.2025 13:51 Ответить
Треба було б дати потерпілому залізного прута і можливість безкарно нанести цьому садисту 5 ударів у відповідь куди завгодно, думаю так буде справедливо.
показать весь комментарий
27.11.2025 14:29 Ответить
Кампанія влади проти мобілізації продовжується (
показать весь комментарий
27.11.2025 14:37 Ответить
Не пощастило чоловіку. Лише одне яєчко довелося видалити. Аби два- то став би непридатним до служби і поїхав додому до дружини....
показать весь комментарий
27.11.2025 14:45 Ответить
глаза тебе выколоть, чтоб дружына тебя любила...
показать весь комментарий
27.11.2025 14:51 Ответить
А ви не переймайтеся так. Той чолов'яга ще цюцюрком вам око виб'є. А мудрі люди добавлять. А от імпотенція, в тому числі моральна, невиліковна.
показать весь комментарий
27.11.2025 15:05 Ответить
Чоловіком я його не назвав би. Раніше. А тепер так і поготів. Взагалі, він не постраждав, я вважаю. У таких основний статевий орган- дупа.
показать весь комментарий
27.11.2025 17:15 Ответить
Готуйтеся - якщо країна не зміниться - так само тцкашна тітушня з мусорнею ( не плутати з окремими порядними копами ) буде калічити і бити ногами ветеранів війни... Бо в країні патріотичних гасел - де люди лише ресурс ,для чиновників-силовиків -мародерів - по іншому бути не може ....
показать весь комментарий
27.11.2025 14:47 Ответить
споримо палкашу нічого не буде: у нас у званні не понижують. Відправлять на фронт. А там від буде печінки вже дідам відбивати. І все . А через півроку спишеться у запас за станом здоровя, адже має звязки. ЗАнавєс
показать весь комментарий
27.11.2025 15:17 Ответить
А ботів Єрмаківських нагнали. Прсто ОПа. Шо такоє, по Міндічі та здачі України вже все відстарочили, тепер захист ТЦК віпрацьовуємо? Чьото я сумніваюся, шо пацани на увалі тут хірньою страдають
показать весь комментарий
27.11.2025 15:20 Ответить
До цього часу вважаю, що ТЦКуни є гопники і ніякі не військовослужбовці. Тому, якщо засадити йому носака з розмаху по його хворій башкі при самообороні, то це буде нормально
показать весь комментарий
27.11.2025 15:22 Ответить
Оце кадирівцім розповіси, коли вони за тобою прийдуть
показать весь комментарий
27.11.2025 15:33 Ответить
За тобою не прийдуть? Чи на дивані не чіпають?
показать весь комментарий
27.11.2025 16:28 Ответить
А ще й дивуються чому така кількість сзч...це навіть гірше за совок , махровий бандитизм
показать весь комментарий
27.11.2025 15:24 Ответить
https://www.instagram.com/nezlamni_kozaki/reel/DRbukBfDVAA/ ❗️В мережі опублікували відео, як чоловік підірвав гранату в дворі Приморського ТЦК та СП в Одесі

Novit enim Dominus qui sunt eius.
показать весь комментарий
27.11.2025 15:25 Ответить
Нічого йому не буде.
показать весь комментарий
27.11.2025 15:27 Ответить
тому підору тцкашному теж треба яйця відрізати, щоб справедливо було