13369 посетителей онлайн

Разоблачена и уничтожена сеть терминалов защищенной спецсвязи военных РФ вдоль линии фронта, - ГУР

Главное управление разведки МО Украины разоблачило и уничтожило сеть терминалов специальной защищенной связи российских военных вдоль линии фронта с Украиной и в Африке, а также обнародовало карту.

Об этом говорится в сообщении ГУР, передает Цензор.НЕТ.

ГУР уничтожило терминалы спецсвязи военных РФ

Разоблачение планов врага

Как отмечается, в условиях высокотехнологичной войны против российских захватчиков особое значение приобретает своевременное разоблачение планов и намерений врага.

Отечественная военная разведка уделяет значительное внимание вопросам разоблачения и отслеживания направлений передвижения вражеских пунктов управления, пытаясь при этом добыть из них максимальную информацию, а при благоприятных условиях – уничтожить вражеское руководство.

Что удалось уничтожить?

Так, подразделения ГУР, используя средства технической разведки в сочетании с оперативными методами, раскрыли сети терминалов специальной защищенной связи вооруженных сил РФ вдоль линии фронта с Украиной и на африканском континенте.

ГУР уничтожило терминалы спецсвязи военных РФ

"После длительного использования полученной из указанных терминалов информации о планах российских оккупантов принято решение об обнародовании их геолокации и уничтожении", - рассказали в ГУР.

Топ комментарии
+7
Комфорт це повний холодильник, тепло і світло. Навіщо атакувати москву і вбивати жінок і дітей замість того щоб знищувати майже не захищені склади з хавчиком в московській області? "Пан Холодильник" завжди перемагає Телевізор!, а в московській області 70% всіх складів **********. Вони з усіх колоній усе століттями стягують в "мєтрополію", а колонію смокчуть лапу. Все для того щоб "масквічам" було ситно і комфортно обирати і підтримувати чергове ***** для грабунку колоній...
показать весь комментарий
29.11.2025 19:08 Ответить
+4
А тепер атакуйте москву! Знищення комфорту москалів - ключ до перемоги
показать весь комментарий
29.11.2025 18:42 Ответить
+3
така цікава мапа ..а що робить засіб зв'язку в Запоріжжі ?
показать весь комментарий
29.11.2025 19:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Попросили Маска відсключити такі-то такі-то термінали?
показать весь комментарий
29.11.2025 18:33 Ответить
І де ви таку ахінею берете?
показать весь комментарий
29.11.2025 21:02 Ответить
Як тільки бАданов поїхав на перемовини - одразу ефективність ГУР МО збільшилася на порядок! Дивно....
показать весь комментарий
29.11.2025 18:40 Ответить
туповатий комент, якщо чесно. Це ж прес-реліз того, що відбувалось перед тим, як він поїхав.
показать весь комментарий
29.11.2025 21:01 Ответить
Видалити? Якщо буде 10 лайків під цим коментом- видалю...
показать весь комментарий
29.11.2025 21:05 Ответить
Та не треба, просто це якжеж треба мозок вимикати, щоб такі прості речі не розуміти.
показать весь комментарий
29.11.2025 21:10 Ответить
рівень бАданги - командир розвідувально-диверсійного взводу, без можливості аналізу і стратегічного мислення... Його місце - перспективний на посаду командира роти!
показать весь комментарий
29.11.2025 21:14 Ответить
А тепер атакуйте москву! Знищення комфорту москалів - ключ до перемоги
показать весь комментарий
29.11.2025 18:42 Ответить
Комфорт це повний холодильник, тепло і світло. Навіщо атакувати москву і вбивати жінок і дітей замість того щоб знищувати майже не захищені склади з хавчиком в московській області? "Пан Холодильник" завжди перемагає Телевізор!, а в московській області 70% всіх складів **********. Вони з усіх колоній усе століттями стягують в "мєтрополію", а колонію смокчуть лапу. Все для того щоб "масквічам" було ситно і комфортно обирати і підтримувати чергове ***** для грабунку колоній...
показать весь комментарий
29.11.2025 19:08 Ответить
комфорт тут ні до чого, війна не з комфортом йде, а з армією ЗС РФ.
показать весь комментарий
29.11.2025 20:58 Ответить
така цікава мапа ..а що робить засіб зв'язку в Запоріжжі ?
показать весь комментарий
29.11.2025 19:17 Ответить
вже нічого, доробився.
показать весь комментарий
29.11.2025 20:59 Ответить
угу..а типу він там один був

вірити ГУРу муданова з кримською кавою може тільки 73% зебіл
показать весь комментарий
29.11.2025 21:01 Ответить
Кицюня, тебе не засмучує, що по ефективністі спецоперацій ГУР МО вже заткнули за пояс мосади разом узяті з мі шостими?
показать весь комментарий
29.11.2025 21:05 Ответить
мене не хвилюють методички zельоной ботоферми..
показать весь комментарий
29.11.2025 21:06 Ответить
Це факти, киця. Спецслужби світу вчаться по операціям ГУР МО, а ти несеш брєдятіну тупу.
показать весь комментарий
29.11.2025 21:07 Ответить
це ваш мудановський звіздьож ..гуляй ботоферма
показать весь комментарий
29.11.2025 21:08 Ответить
Там 10 було, якщо тобі iq дотумкати не вистачило.
показать весь комментарий
29.11.2025 21:06 Ответить
а їм навіть спецзв'язок треба ..Буратіни та Козира мало ? )
показать весь комментарий
29.11.2025 21:07 Ответить
Все з тобою зрозуміло, ти мелеш рандомний набір слів з методички.
показать весь комментарий
29.11.2025 21:08 Ответить
сподіваюсь ваш zельоний мудановський понос на цьому закінчиться
показать весь комментарий
29.11.2025 21:09 Ответить
краще вділи увагу своїй болотній діареї .
показать весь комментарий
29.11.2025 21:18 Ответить
в укр мові немає слова "вділи", зебіл )
показать весь комментарий
29.11.2025 21:20 Ответить
Болотяний , написано щоб ти , лишньохромосомний , зміг осягнути ))
показать весь комментарий
29.11.2025 23:28 Ответить
на болотах є "удели"..але просто замінити "у" на "в" - це занадто тупо навіть для ботоферми )
показать весь комментарий
29.11.2025 21:22 Ответить
Розпердолило тебе знатно , вочевидь , таки наслідки діареї ((
показать весь комментарий
29.11.2025 23:29 Ответить
Те саме що і інші кацапські ретранслятори , встановлені або диверсантами , або продажними нашими "согражданамі" , що як виявилося не тільки ретранслятор можуть встановити , а і вибухівку виготовити та закласти під авто військовим , ну або від жадності як віслюку на собі відтарабанити та разом із собою підірвати.
показать весь комментарий
29.11.2025 21:16 Ответить
я не довіряю мудановському ГУРу..

і всі ці вкиди розраховані на шумову завісу після міндічгейта .. імітація роботи
показать весь комментарий
29.11.2025 21:19 Ответить
Це не в Запоріжжі, а біля Запоріжжя (через ефект масштабу візуально здається, що в самому місті).
Поруч із Запоріжжям тому, що російські війська стоять в парі-трійці десятків кілометрів від обласного центру, на жаль . . .

Мене інше зацікавило - що він робить у Грузії (див. іншу карту, нижче) ?
показать весь комментарий
29.11.2025 22:33 Ответить
База Гюмрі
показать весь комментарий
29.11.2025 22:43 Ответить
Вона у Вірменії - хоча може бути, теж через ефект масштабу на карті . . . Ймовірно, Ви праві.
показать весь комментарий
29.11.2025 22:49 Ответить