10087 посетителей онлайн

Соглашение между Украиной и РФ могло бы обеспечить мир в регионе на 50-70 лет, - Фидан

Хакан Фидан

По мнению главы МИД Турции Хакана Фидана, потенциальное мирное соглашение между Украиной и Россией могло бы обеспечить мир в регионе на следующие 50-70 лет.

Об этом он сказал в интервью Welt am Sonntag, передает агентство Anadolu, информирует Цензор.НЕТ.

Фидан считает, что по сравнению с прошлым Украина и Россия сейчас в большей степени готовы к миру, поскольку увидели масштаб страданий людей и разрушений.

"Путин также готов при определенных условиях принять прекращение огня и всеобъемлющее мирное соглашение. Это было передано украинской стороне, и мы вовлечены в некоторые аспекты этого процесса. Эта война очень дорого обходится и России", - сказал Фидан.

Соглашение может обеспечить мир на годы

Дипломат отметил, что обсуждаемое мирное соглашение важно не только для завершения войны в Украине, но и для обеспечения долгосрочной стабильности во всей Европе.

Кроме этого, он подчеркнул, что соглашение должно содержать четкие обязательства сторон не нападать друг на друга "ни при каких обстоятельствах".

"Если удастся договориться по этому вопросу, то в регионе можно обеспечить мир на 50, 60, 70 лет. Возможно, и дольше", - считает Фидан.

В то же время он подчеркнул, что мирное соглашение не означает отказа от собственных мер безопасности.

"Ни европейцы, ни россияне этого не сделают, наоборот - они продолжат подготовку к различным сценариям. НАТО тоже будет это делать. Время покажет, насколько устойчивым окажется мир. Однако Россия также несет экономические и социальные убытки и выигрывает от соглашения", - сказал глава МИД Турции.

  • Ранее сообщалось, что на фоне активных переговоров о прекращении войны России против Украины Турция проводит консультации с обеими сторонами и готова предоставить платформу для прямых переговоров.
Топ комментарии
+29
Які усі добрі за наш рахунок!
показать весь комментарий
30.11.2025 18:31 Ответить
+17
Мир в Европе (причём навсегда) может обеспечить только полное уничтожение параши и её свинособачьего населения.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:34 Ответить
+17
фідан смішний ідіот
показать весь комментарий
30.11.2025 18:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ахахаха
показать весь комментарий
30.11.2025 18:30 Ответить
фідан смішний ідіот
показать весь комментарий
30.11.2025 18:38 Ответить
злочини росіян вимагають помсти, наступні 50-70 років тільки війна, поки росія не зникне
показать весь комментарий
30.11.2025 18:39 Ответить
і у нього навіть думки є.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:48 Ответить
🤮
показать весь комментарий
30.11.2025 18:30 Ответить
Осман а такий наівний. Яки нах 70? МАКСИМУМ 5.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:31 Ответить
...годин.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:49 Ответить
Які усі добрі за наш рахунок!
показать весь комментарий
30.11.2025 18:31 Ответить
Одним словом, повний турок!
показать весь комментарий
30.11.2025 18:33 Ответить
Я теж хотів сказати, що турок турком.
показать весь комментарий
30.11.2025 19:10 Ответить
Здається, і фідана цього, і ердоганчика найух вже посилани не один раз.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:33 Ответить
"Ні європейці, ні росіяни цього не зроблять Джерело: https://censor.net/ua/n3587845", і ні турки, то точно. тому не_х/уй ******* зі сторони. що бу в Україні буде рішати Українці. крапка.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:34 Ответить
Мир в Европе (причём навсегда) может обеспечить только полное уничтожение параши и её свинособачьего населения.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:34 Ответить
Глупый какой...
показать весь комментарий
30.11.2025 18:35 Ответить
Рашці підігрує турок
показать весь комментарий
30.11.2025 18:35 Ответить
Ці слова говорять про те, що очільник мзс туреччини взагалі далекий від розуміння того, що відбувається
показать весь комментарий
30.11.2025 18:36 Ответить
На яких умовах Україна має заключити договір з рашистською **********?
Турки завжди виступали за територіальну цілісність і суверенітет України,опікувались про корінне кримсько-татврське населення.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:36 Ответить
На словах вони опікувалися. Як кацапня в Криму знущалася з кримсько-татарського народу,щось турки не дуже вступалися за них.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:46 Ответить
Скотиняка.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:37 Ответить
АХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА

угода? папірець? КЛОУН і КРЕТИН. Папірці уже нічого не варті - 0.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:39 Ответить
[…] наголосив, що угода повинна містити чіткі зобов'язання сторін не нападати одна на одну "за жодних обставин".

Клініка.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:43 Ответить
Тільки вступ України до НАТО міг би гарантувати такий мир. Або модернізація і побудова сильної,********,озброєної до зубів армії.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:44 Ответить
Ні , ната очевидно імпотентна.
Вона нам ні до чого
. Наша надія тільки на Господа Бога
показать весь комментарий
30.11.2025 19:12 Ответить
Бог далеченько. А НАТО хоч і поганеньке але ближче.
показать весь комментарий
30.11.2025 19:33 Ответить
От як потопимо ВСІ танкери тіньвого флоту русні - тоді і поговоримо про це. І не вам, лицемірам та цинікам, нам про це нагадувати. Для початку припиніть спонсорувати війну ***** проти України.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:46 Ответить
Ні про що - ше китайози так вміють заплітати *******
показать весь комментарий
30.11.2025 18:47 Ответить
нехай своїх дітей віддасть гвалтивнику, щоб інші діти не постраждали протяном 50-70 років
показать весь комментарий
30.11.2025 18:49 Ответить
Ти своїх дітей порівнюєш з землею? Діти гинуть на війні, бо якесь дурне рахує що якісь там нікому не потрібні земельні ділянки головніше чим діти.
показать весь комментарий
30.11.2025 19:39 Ответить
прибити цвяхами до трибуни оон язики цих беззмістовних патякал
показать весь комментарий
30.11.2025 18:51 Ответить
і хто це каже? той хто отримує бонуси за те що обслуговує кацапів
показать весь комментарий
30.11.2025 18:58 Ответить
Усі ці "герцоги миру" (peace duke) роблять одну й ту саму помилку, ставлячи Україну і кацапію на один щабель у питанні бажання припинення війни. Проблема в тому що путінська кацапія може припинити її в будь-який момент, а Україна або обороняється або гине.
показать весь комментарий
30.11.2025 18:59 Ответить
Вони не помилку роблять. Вони свідомо це роблять, курви.
показать весь комментарий
30.11.2025 19:35 Ответить
А чому не на 500-700 років?

Звідки він взяв цифри 50-70?

Чи просто перше, що вилізло на язик.

Поведінка Туреччини огидною була завжди.
показать весь комментарий
30.11.2025 19:01 Ответить
Що вони курять?
показать весь комментарий
30.11.2025 19:04 Ответить
звісно коров'ячий кізяк
показать весь комментарий
30.11.2025 19:07 Ответить
ІСТОРИЧНО ДОКАЗАНО В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ,ЩО ВСІ КОЛИ НЕБУТЬ НАПИСАНІ УГОДИ З БРЕХЛИВОЮ СОБАКОЮ РАШИСТСЬКОЮ 3,14ДЕРАЦІЄЮ НАПИСАНІ НА ТАКОМУ ПОГАНОМУ ПАПЕРІ.ЩО НИМ НАВІТЬ ЗАДНИЦЮ НЕ МОЖНА ВИТЕРТИ...
показать весь комментарий
30.11.2025 19:09 Ответить
очередной наивный дурачёк!перемирие нужно ***** чтобы привести в порядок свои потрёпанные войска и с новой силой ударить по Украине!это элементарная истина понятна даже малому детю!
показать весь комментарий
30.11.2025 19:13 Ответить
Фідан погано вчив історію власної країни... Османську Порту кілька століть ніхто нічим заспокоїть не міг, навіть на кілька років - постійно лізла з завоюваннями. Поки сама не згнила, вигубивши, перед цим, десятки мільйонів людей, з оточуючих народів... І це при тому, що мала значно менші можливості, порівняно з сьогоднішньою Росією...
показать весь комментарий
30.11.2025 19:15 Ответить
а якщо її підписати в Будапешті то і на всі 100 років
показать весь комментарий
30.11.2025 19:52 Ответить
1000 🤣
показать весь комментарий
30.11.2025 20:04 Ответить
Могла б = 50%
показать весь комментарий
30.11.2025 20:03 Ответить
Падло зелене, Україну потихеньку зливає. Бо такої родючої землі ніде у Світі немає, тому багато хто бажає мати її. І це все поступовий план захвату, путлє тут ні до чого, це лише інструмент. Цей ідіот своєю недоімперією лише доведе Неньку до стану - комузадарма. Потів ті орки безкарно чухнуть звідси і з'являться нові хазяїва, конкретні з конкретними планами відбудови та відродження, ось тільки Україна вже буде не українською і не для українців. Рудий клован мерики вже корисні копалини собі підпорядкував... Далі буде.
показать весь комментарий
30.11.2025 20:10 Ответить
Ну да, ну да... Когда-то в Украине был жирный олигофрен-министр социальной политики, который утверждал, что украинцы зарабатывают как немцы, просто едят много. Видимо глава мид Турции страдает той же болезнью, что и та свинья (жаль не помню как её звали).
показать весь комментарий
30.11.2025 20:30 Ответить
Підарасіна турецька. Коли підбили два рашистські танкери так Турція вже заскавчала що так ніззя. А тут розказує падло що Україна повинна віддати московському режиму пів України і мільйони людей заради якоїсь угоди. Мразота
показать весь комментарий
30.11.2025 20:36 Ответить
Туреччина виграє від будь-якого сценарію. Тому Фідан може говорити будь-що.
показать весь комментарий
30.11.2025 20:45 Ответить
все так ,турок своє розуміння розказує , але люди , як ви могли довірити Україну мафії 🤡 ...цих під* расів треба було розірвати ще до 20р... шо залишилося від нашої держави ?! ці перемовини сьогодні, потроху виводять зеленського говнокомандуючого, від відповідальності !...а треба буде цієї неголиної потворі нагадати все ,і примусити відповідати !!!...Ви забули хто вас зрадив і привів горе майже у кожну родину , і сьогодні ця падло маніпулює суспільством, приподносе тему переговорів , як свою перемогу і хоче визнання , за шо ?!!! ...Геть зеленського чорта !!! ...
показать весь комментарий
30.11.2025 21:47 Ответить
Фідан каже правду , кожні 60- 70 вже 1000 років в Україні війна ,нас хочуть всі , тому шо хліб всьому голова ...і тому Україні треба ЯО ,чи то орендоване чи то своє ...Навіть для всій Європи , це буде гарантія стабільності ,іншого шляху нема ...
показать весь комментарий
30.11.2025 22:19 Ответить
Він бажає перекласти проблеми та нову війну на плечі наших онуків.
показать весь комментарий
01.12.2025 08:41 Ответить
Турки занадто тиснуть увесь час. Чому їх не припиняють?
показать весь комментарий
01.12.2025 17:06 Ответить