4816 посетителей онлайн

Зеленский по итогам заседания Ставки: Есть хорошее решение для боевых бригад по распределению мобилизованных

Зеленський

В пятницу, 5 декабря, президент Владимир Зеленский провел заседание Ставки Верховного главнокомандующего, во время которого обсудили решение о распределении личного состава между боевыми бригадами.

Об этом глава государства сообщил в соцсетях, информирует Цензор.НЕТ.

Детали заседания Ставки

"Сегодня провел очень важное заседание Ставки. Есть действительно хорошее решение для каждой боевой бригады по распределению людей – утвердили, как Генштабу реорганизовать процесс. Главное, что каждая боевая бригада должна гарантированно получать ежемесячное пополнение людьми так, чтобы понимать, как организовать обучение в бригаде, как проводить ротации и как планировать работу", - рассказал президент.

Зеленский добавил, что на фронте бойцы об этом часто говорили.

"И мы это реализуем. Это значительно поможет укрепить нашу защиту. Детали позже представят Генштаб и Павел Палиса", - сказал глава государства.

Что предшествовало

  • Напомним, ранее Зеленский по результатам Ставки 26 ноября заявил, что пополнение бригад ВСУ людьми должно быть пересмотрено. По его словам, это один из запросов от военных.
Топ комментарии
+13
Ухилянт розподіляє кріпаків по підрозділах а в цей час двушку на москву чергову розподіляє.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:12 Ответить
+10
А шодо розподілу бабла між тобою Міндічем та Алі-Бабою рішення вже є? 6,6 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ вже жна дорогу до Буковеля до бюджету ж вписали, гниди.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:16 Ответить
+9
При Порошенку було шість хвиль мобілізації і демобілізації. не хватало людей. це правда. але такого піз...ца як при тобі я не бачив.настворював бригад та корпусів як дурко...а результат де?ми з 2014 року звільняли Україну а не здавали.і нас тоді було менше 200 000.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Шо їх розподіляти - підтягуй резерви
показать весь комментарий
05.12.2025 22:10 Ответить
Що заважало прийняти таке рішення вчасно? Вали вже все на єрмака, якому ти так гарно дякував!
показать весь комментарий
05.12.2025 22:11 Ответить
ти ж сам і відповів!
звісно дєрьмак і вірмени, що все скупили!
показать весь комментарий
05.12.2025 22:30 Ответить
Головне, що кожна бойова бригада має гарантовано отримувати щомісячне поповнення людьми...


показать весь комментарий
05.12.2025 22:12 Ответить
😢

От і я питаю, чому немає геніального рішення хворих визнавати непридатними, здорових - здоровими?
Яка різниця як будуть.ділити хворих?
Є геніальне рішення прийняти протоко НАТО щодо списку тих хто може бути визнаний придатними?
А, ні?
Ясно. Тоді один хрін хто і як утилізувати хворих(
показать весь комментарий
05.12.2025 22:21 Ответить
Ухилянт розподіляє кріпаків по підрозділах а в цей час двушку на москву чергову розподіляє.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:12 Ответить
При Порошенку було шість хвиль мобілізації і демобілізації. не хватало людей. це правда. але такого піз...ца як при тобі я не бачив.настворював бригад та корпусів як дурко...а результат де?ми з 2014 року звільняли Україну а не здавали.і нас тоді було менше 200 000.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:14 Ответить
А кацапів тоді скільки було ?
показать весь комментарий
05.12.2025 22:17 Ответить
ну тобі як виборцю зеленського я надіюсь це відомо. ну ти ж знаєш хто склади взривав? зможеш відповісти? по даним конррозвідки проти нас воювало віз 250 000 до 450 000 підерів.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:27 Ответить
💯 %
показать весь комментарий
05.12.2025 23:16 Ответить
Примерно столько же.Сейчас их только на территории Украины 600 тысяч
показать весь комментарий
05.12.2025 22:27 Ответить
більше. близько 800 000
показать весь комментарий
05.12.2025 22:30 Ответить
Посилання є ? Де можна , про це , почитати ?
показать весь комментарий
05.12.2025 22:35 Ответить
Там в різних штабах, сидить кадрових військових вже мабуть більше чим "мобілізованних"...
показать весь комментарий
05.12.2025 22:24 Ответить
ви маєте рацію.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:28 Ответить
А шодо розподілу бабла між тобою Міндічем та Алі-Бабою рішення вже є? 6,6 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ вже жна дорогу до Буковеля до бюджету ж вписали, гниди.
показать весь комментарий
05.12.2025 22:16 Ответить
Такі новини, де про живих людей влада згадує в середньому обездушеному роді, як про речі, мене шокують(
показать весь комментарий
05.12.2025 22:23 Ответить
Такими темпами ставка скоро гречку між бригадами ділити буде.Потужно
показать весь комментарий
05.12.2025 22:27 Ответить
Може пора уже жулью у корыта мобилизоваться чи ну его нах...
показать весь комментарий
05.12.2025 22:43 Ответить
А що , Порошенко зараз Верховний головнокомандуючий?
показать весь комментарий
05.12.2025 23:19 Ответить
Не пройшло й 4 роки головнокомандування. Де заклик відповідального за мобілізацію до мобілізації? Що за тупориле лицемірство? І де вибаченнч за безкінечні про#оби і мародерство?
показать весь комментарий
05.12.2025 23:30 Ответить
Знайшли цікаве рішення, що дозволить цікаво розвішувати чергову локшину на вуха тих, хто ще тупо вірить Зеленскому.
показать весь комментарий
05.12.2025 23:42 Ответить
https://t.me/oleksiihoncharenko/51444 Олексій Гончаренко:
Відомий волонтер, громадський діяч, ветеран АТО з Житомира Олександр Швецов сьогодні під час нагородження до Дня волонтера не побоявся прямо сказати і поставити такі питання самому Зеленському.
1. Чи знав він, що Міндіч краде бюджетні гроші?
2. Якщо не знав - то як так сталося, що Президент цього не знав?
Поруч стояв очільник Житомирської ОВА і не міг навіть нічого відповісти.
показать весь комментарий
05.12.2025 23:47 Ответить