3357 посетителей онлайн

Кадыров пригрозил Украине "жестоким ответом" из-за атаки БПЛА на Чечню

кадиров

Во время атаки беспилотников на столицу Чечни 5 декабря дрон попал в комплекс "Грозный-Сити", расположенный в 800 метрах от резиденции главы Чечни Рамзана Кадырова. Тот впоследствии пригрозил Украине "ответными мерами по террористическим объектам".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом он написал в своих соцсетях.

Угрозы главы Чечни

Кадыров назвал это "трусливыми ударами укрофашистов по мирным объектам".

"Начиная с завтрашнего дня и в течение недели [украинцы] почувствуют на себе наш жесткий ответ... Наши атаки будут направлены на военные террористические объекты укронацистов. Ждите!" - пригрозил глава Чечни, добавив, что это "личный подарок".

По его словам, атака на Грозный "абсолютно не имеет никакого тактического смысла".

По его словам, жертв в результате атаки якобы нет, а здание пообещал отремонтировать.

Атака на Чечню

  • Напомним, в пятницу, 5 декабря, дроны атаковали столицу Чечни — город Грозный. Зафиксировано попадание в высотное здание комплекса "Грозный Сити".
  • 2 декабря в результате атаки БПЛА на Чеченскую республику РФ ночью сгорело здание ФСБ.

Угрозы Кадырова

Топ комментарии
+36
З погрозами у чергу , ******* !
показать весь комментарий
05.12.2025 23:57 Ответить
+28
Чекаємо, підрк чорнодупий. Ічкерійці твою жирну тушку і твоїх чисельних вилупків невдовзі підвішають для освіжування і загортання у свинячі шкури.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:01 Ответить
+26
Весела метушня у курнику вівцей0бів.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
З погрозами у чергу , ******* !
показать весь комментарий
05.12.2025 23:57 Ответить
P.S. А будеш надоїдати - викреслимо із списку .
показать весь комментарий
06.12.2025 00:00 Ответить
Весела метушня у курнику вівцей0бів.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:00 Ответить
Нестерпно грізний Дон, по призвищю Гон-Дон,
Грозить дон з міста Грозний дон,
Грозою дон, пройдется над рекою дон.
Днепром яка зовется.
Но послан був у сраку
Смердючему кацапу цей кончений Гон-Дон.
показать весь комментарий
06.12.2025 06:57 Ответить
Чекаємо, підрк чорнодупий. Ічкерійці твою жирну тушку і твоїх чисельних вилупків невдовзі підвішають для освіжування і загортання у свинячі шкури.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:01 Ответить
Как дирка у своєму репертуарі але забув що його вівцейоби це заградзагони а не війська
показать весь комментарий
06.12.2025 00:02 Ответить
Бугогагага
показать весь комментарий
06.12.2025 00:04 Ответить
Невже своїх жінок-віслюків відправить в атаку? Це ще бородата мразота не отримувала ракетами по своїх палацах. Буде мразота в підвал як )(уйло перебиратись жити
показать весь комментарий
06.12.2025 00:06 Ответить
Ух какой злой ОВЦЕЙОБ
показать весь комментарий
06.12.2025 00:08 Ответить
До уровня Джохара Дудаева как до луны
показать весь комментарий
06.12.2025 00:10 Ответить
Київ у метро знову
показать весь комментарий
06.12.2025 00:10 Ответить
авжеж, будемо ховатись від кадиркіних балаболістичних ракет.

єдине на що здатен цей шайтан, це якийсь теракт, да і то руками безробітного наркомана

.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:16 Ответить
Кадиркіни тут ні до чого. На сьогодні рашисти готували масовану атаку вже тиждень..
показать весь комментарий
06.12.2025 00:46 Ответить
під час "переговоров о мире имени Трампа" ?

1. буйло не буде нариватись на неприємності
2. ракети цей гад береже до морозів - ми його падлючі звички вже знаємо

.
показать весь комментарий
06.12.2025 03:47 Ответить
Ну як? Точно не буде?
показать весь комментарий
06.12.2025 23:53 Ответить
Дніпро знову товчуть.
І Київщина
показать весь комментарий
06.12.2025 10:44 Ответить
ти за Беслан помстися ..кусок барана ...
показать весь комментарий
06.12.2025 00:10 Ответить
Прислужник рашистської пітьми, зрадник світлої пам'яті і невмирущої слави Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова й інших чеченських воїнів, які не скорилися ворожій навалі й невтомно нищили російських загарбників на своїй землі, щоби врешті вигнати геть всю цю нечисть.
Ганьба колаборантам - назначенцям *****, що зараз допомагають пітьмі воювати з Україною.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:11 Ответить
спокійно,
буба вибачиться і все устаканиться.
не перший раз...
показать весь комментарий
06.12.2025 00:11 Ответить
Сявка каДирка заскавучала, значить Україна все правильно робить. Слава Україні!
показать весь комментарий
06.12.2025 00:12 Ответить
ахмат чяй телесами груюкає
показать весь комментарий
06.12.2025 00:17 Ответить
бити треба було по кадиркіному палацу - здоров'я у нього ніяке, великі проблеми з нирками.
може захлинувся б у власній сечі з переляку

.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:19 Ответить
100% кадиркін від страху коні двинув би разом зі своїм поросятком-синком. Бо судячи з того якими кортежами і з якою охороною воно їздить воно такий же серун як і )(уйло
показать весь комментарий
06.12.2025 00:22 Ответить
в Україні є гетьманцев!
він таких голими ногами шмяк....
показать весь комментарий
06.12.2025 00:21 Ответить
настрій, вишкол все при йому!
показать весь комментарий
06.12.2025 00:23 Ответить
Ховайте овець.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:22 Ответить
Ми не кацапи... Століття тому, махновці це пояснили "дітям гір"... Потім на Північному Кавказі матері дітей "Махном" лякали... Можемо повторить..
показать весь комментарий
06.12.2025 00:22 Ответить
шо за байка?
показать весь комментарий
06.12.2025 01:22 Ответить
https://www.armyua.com.ua/dikaya-diviziya-v-stepyax-ukrainy-1919-goda-maxno-protiv-gorcev/ Махно і абреки.Байка.))
показать весь комментарий
06.12.2025 02:23 Ответить
ні,це не байка. це рідкісний випадок коли Холодний цілком правий. десь у 1919 році,армія Н.Махна вела бойові дії проти біляків Дєнікіна,у Дєнікіна була т.з. Дика дивізія,з кавказців. ця дивізія дуже лютувала проти цивільного населення і в одному з боїв махновці її розбили,влаштували різанину джігітам.вцілілі ах..гордиє джігіти ,в паніці дременули з України додому...
показать весь комментарий
06.12.2025 02:24 Ответить
Не "байка"... Це розгром "дикої дивізії" під Катеритнославом, у листопаді 1919-го...
показать весь комментарий
06.12.2025 05:05 Ответить
смішний цей їхній покемон....
показать весь комментарий
06.12.2025 00:24 Ответить
Пітух *******
показать весь комментарий
06.12.2025 00:28 Ответить
Україна не воює проти чеченців. Україна воює проти кадиропітеків.
показать весь комментарий
06.12.2025 00:55 Ответить
Бідні вівці і барани він їх буде туп туп
показать весь комментарий
06.12.2025 01:39 Ответить
Кадиров цє мунафік, але дуже важлива фіґура.Не буде миру на фатерлянді аж до поки коцяпи почнуть різати один одноґо.
показать весь комментарий
06.12.2025 04:38 Ответить
Шайтан кончений
показать весь комментарий
06.12.2025 06:06 Ответить
Передайте цьому під@ру, хай потерпить, єво скоро асвабадят!))
показать весь комментарий
06.12.2025 07:16 Ответить
Що там кукурікае цей бородатий цап кака.диров? Ударити по центрам прийняття рішень? Козойоб своїми тупими мізками не розуміє, це Україна, і вас, драних синів свиней і козлів сприймають не як воінів, а пастухів з гір, і будуть вас тут перетворювати в вонючу падаль і корм для диких тварин. Шо там кукурікав кака.дирівський генерал лапті алладіна на курщині? ми-би показали їм ( ЗСУ ), але розминулися. Кака.диров, зарубай собі на твойому козлиному лобі, прийдуть до тебе бандеровці і будуть мати всю твою домову книгу, а тебе, цап бородатий будуть місяць кормити свининою, а коли відгодують, і закриють в вольєр з вовками.
показать весь комментарий
06.12.2025 07:26 Ответить
...знову в тіктоці щось покажеш?
показать весь комментарий
06.12.2025 07:30 Ответить
Ага, злой чеченец громко плачет ,уронил он в речку мячик, тише ,злой чечен ,не плач,не утонет в речке мяч.
показать весь комментарий
06.12.2025 07:35 Ответить
Членососка путінський - Кадиров скоро отримує дрон у вигяді х#я прямо в туза.
показать весь комментарий
06.12.2025 07:42 Ответить
Барани в аулах почали ховатися очікуючи жорсткої відповіді, дупой чують що відповідь у першу чергу торкнеться їх.
показать весь комментарий
06.12.2025 07:54 Ответить
Дон,приготуй дон тік-ток війська дон.А,дон короче ган дон,дон
показать весь комментарий
06.12.2025 08:24 Ответить
показать весь комментарий
06.12.2025 08:29 Ответить
Вони так себе ведуть, поки, реально, не отримують "в гризло". Після цього називають тебе "братом" і пробують "примириться". Але, як тільки бачать настання, хоча-б, тимчасово, переваги твого противника - негайно переходять на бік "сильного", і жорстоко "відіграються" на тобі...
показать весь комментарий
07.12.2025 12:02 Ответить
показать весь комментарий
06.12.2025 08:30 Ответить
показать весь комментарий
06.12.2025 08:49 Ответить
Шашлычник уже извинился?
показать весь комментарий
06.12.2025 08:55 Ответить
Наверное, лично пойдёт со смартфоном наперевес на штурм Покровска.
показать весь комментарий
06.12.2025 09:38 Ответить
Мабуть, підпишуть якусь ракету, що в Україну полетить, "За Грозний!"
показать весь комментарий
06.12.2025 13:18 Ответить
Кадиркин звісно 🦌 але накуя нам здалась та Чечня??
Хто прийняв таке рішення, чи зрадники хочуть щоб Україна воювала та витрачала людський та інший ресурс ще й з Чечнею? Oоб ще й вони на нас кидали ракети?
показать весь комментарий
06.12.2025 10:14 Ответить
Ага))
показать весь комментарий
06.12.2025 10:53 Ответить
Через п'ять годин після войовничої заяви Рамзана Кадирова про "війну всій Європі" Грозний, був атакований українським безпілотником, який вразив адміністративну будівлю за менш ніж один кілометр від резиденції самого Кадирова.
показать весь комментарий
06.12.2025 17:56 Ответить