6532 посетителя онлайн

20 пунктов для окончания войны будут дополнены гарантиями безопасности и планом восстановления, - Зеленский

зеленський

Украина совместно с Соединенными Штатами работает над двумя ключевыми документами — по безопасности и экономике. Они разрабатываются на основе "20 пунктов для окончания войны", которые стали фундаментальным планом действий для прекращения российской агрессии.

Об этом в вечернем обращении заявил президент Владимир Зеленский, информирует Цензор.НЕТ.

"Двадцать пунктов для окончания войны — это фундаментальный документ, активно работаем, ключевые шаги — и это должны быть работоспособные шаги. Из этого документа мы развиваем еще два документа, по крайней мере два документа, и первый из них — по безопасности, о гарантиях безопасности для Украины со стороны США, а также экономический — о восстановлении и совместных инвестициях.

Сегодня мы работали именно над экономическим документом.Говорили с американской командой по экономическому направлению – по направлению восстановления. Я хочу поблагодарить секретаря Бессента, Джареда Кушнера, Ларри Финка из BlackRock за полную конструктивность. Важный общий принцип – чтобы восстановление было качественным, а экономический рост после этой войны ощутимым, должна быть реальная безопасность в основе. Когда есть безопасность, все остальное тоже есть", – рассказал Зеленский.

Президент отметил, что принципы экономического документа "вполне понятны", с американской стороной "у нас все четко в этом". Будет план экономических мер. "Европа тоже с нами будет в восстановлении, обязательно", - добавил он.

Топ комментарии
+28
Неук! У тебе є один документ - головний, це Конституція України. Всім іншим можеш підтертися після того, як Трамп підітреться.
показать весь комментарий
10.12.2025 21:49 Ответить
+23
Війна не закінчиться поки останній метр української землі не буде деокупований і повернений Україні. А безпекові гарантії в сраку засунь зразу. Вони нічого не варті, як і всі угоди підписані з московськими людоїдами і американськими работорговцями
показать весь комментарий
10.12.2025 21:48 Ответить
+15
Я хочу подякувати секретарю Бессенту, Джареду Кушнеру, Ларрі Фінку з BlackRock за повну конструктивність. Важливий спільний принцип - щоб відбудова була якісною, а економічне зростання після цієї війни відчутним, має бути реальна безпека в Ці работорговці їздили до )(уйла продавати Україну а не відбудовувати її. За щоїм дякувати?
показать весь комментарий
10.12.2025 21:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Війна не закінчиться поки останній метр української землі не буде деокупований і повернений Україні. А безпекові гарантії в сраку засунь зразу. Вони нічого не варті, як і всі угоди підписані з московськими людоїдами і американськими работорговцями
показать весь комментарий
10.12.2025 21:48 Ответить
Почув, Вовка?? А як не почуєш, то бойовий пенсіонер Сашка заведе свій диван і мало не покажеться
показать весь комментарий
10.12.2025 22:03 Ответить
Ні, війна не скінчиться з деокупацією Українських земель. Як казав колишній президент Ющенко, діти якого живуть в США, а онука в рашці - ,,тільки до москви!"
показать весь комментарий
10.12.2025 22:17 Ответить
ненавиджу брехунів і гнид України----------------------

Тарас Ющенко: Віктор Ющенко повідомляв у 2023 році, що його 19-річний син Тарас навчається в одному з провідних університетів США і входить до 1% найрозумніших дітей світу.Віталіна Ющенко: Старша донька Віктора Ющенка, Віталіна, проживає в Україні та активно веде соціальні мережі, розповідаючи про своє життя та життя своїх дітей (онуків екс-президента).Андрій Ющенко: Син Андрій також проживає в Україні, його життя часто обговорюється в ЗМІ у контексті світського життя та бізнесу. ------------------------Колишня невістка та онука третього президента України Віктора Ющенка живуть у Росії. 15-річна донька Андрія Ющенка вже багато років не підтримує зв'язку з ріднею з боку батька.
показать весь комментарий
11.12.2025 10:57 Ответить
Ну ти просто підтвердила мої слова. Тільки ще варто додати, що Андрій Ющенко відомий стріляниною в київському ресторані, мав єдину в країну марку BMW M6, постійно порушував пдд, мав особисту охорону яка агресивно поводилася з журналістами і взагалі його називали сином Бога за безкарність.
А те, що 19 річний син входить до 1% найрозумніших людей світу краще не смішіть людей. Такий вік найкращий для армії, де йому і місце.
А Віталіна замість писанини про своє життя та дітей мала б вести антиросійську пропаганду.
Сімейка світських левів та левиць.
показать весь комментарий
11.12.2025 11:17 Ответить
Неук! У тебе є один документ - головний, це Конституція України. Всім іншим можеш підтертися після того, як Трамп підітреться.
показать весь комментарий
10.12.2025 21:49 Ответить
Так якраз Конституцією Зеленський підтерся у перші дні свого президентства.
показать весь комментарий
10.12.2025 21:52 Ответить
Я хочу подякувати секретарю Бессенту, Джареду Кушнеру, Ларрі Фінку з BlackRock за повну конструктивність. Важливий спільний принцип - щоб відбудова була якісною, а економічне зростання після цієї війни відчутним, має бути реальна безпека в Ці работорговці їздили до )(уйла продавати Україну а не відбудовувати її. За щоїм дякувати?
показать весь комментарий
10.12.2025 21:51 Ответить
Вованапнвне зчбув, що принаймні публічно він грає за Україну і принаймні для публіки він український президент, а не кацапський агент. Це фальстарт.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:14 Ответить
>Ці работорговці їздили до )(уйла продавати Україну а не відбудовувати її. За щоїм дякувати?

за це і дякував, може ще медальок якихось насипе
показать весь комментарий
10.12.2025 22:16 Ответить
за врятовані сотні тисяч життів? хоча про що то я. хто там тих холопів рахує. от якби еліта гинула то так.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:42 Ответить
Пане президенте, а можна ознайомитися з цими 20 пунктів для закінчення війни?
показать весь комментарий
10.12.2025 21:57 Ответить
Ви там зі Сполученими Штатами не надірвіться
показать весь комментарий
10.12.2025 21:58 Ответить
21-й пункт- зелень нах, с люстраціей
показать весь комментарий
10.12.2025 21:58 Ответить
цими гарантіями вже підтиратися не встигаємо
показать весь комментарий
10.12.2025 22:01 Ответить
Цими дешевими прийомами типу постійних зустрічей, обговорень, створення нових проектів угод, доповнення пунктів і так по колу - Зеленський просто тягне час як йому порадили робити в Лондоні.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:05 Ответить
В основі безпекових гарантій може бути вступ до НАТО на підставі Будапештського меморандуму і тількі тому що Україна виконала всі свої завдання на відміну від Заходу, все інше фількина грамота - пуста бумажка.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:13 Ответить
Так он прямо и говорит что в этих 20 пунктах нет ни гарантий, ни даже финансовых обязательств. Это уже будет в дополнении...... потом...может быть. Что подтверждает мою теорию о том что нет никаких 20 и прочих пунктах. Есть те же условия что и в первоначальном документе, но в подарочной рождественской упаковке и бантиком. Остальное уже как опция. А все эти танцы с бубном европейцев Трампон вертел на одном месте. И никто ничего сказать ему не может. Европейцев он припугнул что выведет войск, а то и вовсе выйдет и НАТО. У него получилось.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:15 Ответить
Саме так і є! Що робить Зе?
Зараз він робить те саме як дехто в господарстві, такий прийом, для заспокоювання тваринки чухає їй за вушком, ось бачиш все добре..... а потім йде гострий кілок у серце і вже пізно рипатися.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:51 Ответить
Никаких гарантий не будет и их быть не может в принципе, что касается восстановления, то смысл инвестиций если все будут ожидать следующее вторжение? Вы бы вложили деньги в постройку роскошную гостиницу в Харькове?
Украину Европа не может бросить пока держится фронт, пока она воюет, а слабаков и сцыкунов на Западе своих хватает.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:16 Ответить
"а слабаков и сцыкунов на Западе своих хватает" - отут ти 100% привий, і ти їх яскравий представник))))))
показать весь комментарий
10.12.2025 22:27 Ответить
Аргументы в студию или в сраке место твоему мнению.
показать весь комментарий
11.12.2025 02:25 Ответить
Розумна людина сама б здогодалася, але ти видно не з таких.

Коротко поясню: пасешся на укр сайті будучи не в Україні, ніби хвилює тебе доля України, але максимум того, що ти робиш - дурні коменти. Думаю напрям думок зрозумілий, далі тренуйся сам думати і аналізувати.
показать весь комментарий
11.12.2025 12:01 Ответить
І навіть якщо це на 100% правда, як це доказує що я слабак і сцикун? Ти взагалі знаєш значення слова "аргумент"?
До речі, геть усі росіяни і місцеві підкацапники тут під жовто-блакитнимі прапорами, я принаймні не ховаюсь тут. І з чого ти вирішило що знаєш чи хвилює чи не хвилює мене доля України і якій максимум того що я робив чи роблю. Ти навіть нік собі не вибрало, про що з тобою взагалі балакати можна.
показать весь комментарий
11.12.2025 21:28 Ответить
А ясно, мої аргументи не аргументи - типова відповідь, якщо немає чим заперечити...

І чому це я не обирав нік? Думаєш мені його тут при реєстрації видали?)))
показать весь комментарий
11.12.2025 23:32 Ответить
Міндічі зєльцмани ж хочуть кредитів ! Щоб самім розподіляти.... А на автобани і на Буковель і на шашлики.
показать весь комментарий
10.12.2025 23:52 Ответить
Українцям потрібен інший президент, який буде працювати над власними гарантіями безпеки!

Отже, Україна повинна: 1.денонсувати підписану угоду по ДНЯЗ та закріпити це законом ВР.
2. Прийняти у ВР
Меморандум про відновлення ядерного статусу країни. Текст може бути таким:
МЕМОРАНДУМ
Верховної Ради України
щодо відновлення повноцінних гарантій національної безпеки та міжнародно-правового статусу України
Преамбула
Виходячи з невід'ємного права українського народу на захист свого суверенітету, територіальної цілісності та свободи,
беручи до уваги систематичне порушення міжнародно-правових гарантій безпеки України,
враховуючи відсутність ефективних механізмів виконання зобов'язань, наданих Україні у зв'язку з приєднанням до міжнародних договорів у сфері безпеки,
Верховна Рада України проголошує цей Меморандум як політичну позицію держави в умовах трансформації глобальної та регіональної безпеки.

I. Загальні засади
Україна є суверенною, незалежною державою, що має повне право визначати власну політику в галузі оборони та національної безпеки.
Рішення України щодо участі або виходу з міжнародних договорів ґрунтується на принципі захисту життя, свободи та прав громадян України.
Усі міжнародні угоди, що не забезпечують реальних гарантій безпеки, не можуть вважатися достатніми підставами для обмеження оборонних можливостей держави.

II. Причини перегляду міжнародно-правового статусу України
Багаторазові акти агресії проти України продемонстрували неефективність механізмів гарантій, наданих у рамках попередніх міжнародних домовленостей.
Система колективної безпеки, яка мала забезпечити захист України, не змогла запобігти війні, тим самим поставивши під сумнів її дієвість.
Умови, за яких Україна приймала попередні зобов'язання, суттєво змінилися, що відповідно до міжнародного права дає державі право переглянути своє положення.

III. Декларація про відновлення повноцінного статусу у сфері національної безпеки
Верховна Рада України заявляє про намір держави відновити повний спектр суверенних прав у сфері національної оборони, які були обмежені внаслідок попередніх міжнародних домовленостей.

IV. Принципи нової безпекової політики України
Суверенне право на самозахист.
Прозорість та передбачуваність зовнішньої та оборонної політики України.
Гарантування миру через ядерне стримування як запобіжник великих війн, дипломатію та розвиток оборонних спроможностей.

V. Заключні положення
Цей Меморандум є офіційною політичною позицією Верховної Ради України щодо необхідності перегляду статусу України у сфері національної безпеки.
Подальші кроки України здійснюватимуться у тісній координації з міжнародними партнерами та інституціями, з дотриманням принципів міжнародного права.
Україна залишається державою, що прагне миру, стабільності та розвитку, але не дозволить подальше порушення свого суверенітету.
показать весь комментарий
10.12.2025 22:43 Ответить
добре написано, сподіваюсь ви це десь зберегли
показать весь комментарий
10.12.2025 23:04 Ответить
І саме головне, не потрібно вже радитися з "імпотентними" партнерами які відмовили в гарантіях, просто відмахнулися від українців як від набридлової мухи і зараз просто на очах зливають Україну путіну!
Подивіться ось було ж це звернення парламенту "Документ 4119-IX, чинний, поточна редакція - Прийняття від 05.12.2024"Про Звернення Верховної Ради України до парламентів та урядів іноземних держав, Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного договору та її Парламентської Асамблеї з нагоди 30-ї річниці підписання Меморандуму про гарантії безпеки. І реакції ніякої, зосім повний нуль. Тому потрібна швидка реакція українського парламенту на нехтування нашим правом на вільне життя на нашій землі, українцям хочуть влаштувати новий геноцид.
ВР може це вже зараз прийняти - ІМЕНЕМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, без подання президента. В тексті все зрозуміло чому так, бо в свіиті змінилися обставини і час вимагає змін. Україна є парламентсько-президентською республікою тому, цю роботу має виконати саме парламент!
показать весь комментарий
10.12.2025 23:34 Ответить
показать весь комментарий
10.12.2025 23:15 Ответить
пиши вовка пиши
показать весь комментарий
10.12.2025 23:43 Ответить
Ще й 28ма гарантія буде? Ну от заживемо....
показать весь комментарий
10.12.2025 23:50 Ответить
Головне щоб в документі була безпека Боневтіку Позорно-Брехливому, Чотирижлди ухилянту, Херпіду і його воровській не українській кодлі. Якщо це буде воно підпише все, що йому та Україна. Грошей в Україні накосив вже стільки, що вистачить всій його родині на сторліття. Після підписання звалить собі красиво жити за гроші лохів, які тонуть в крові своїх родин.
показать весь комментарий
11.12.2025 09:49 Ответить