8973 посетителя онлайн

Из-за атаки РФ в Арцизе Одесской области света не будет как минимум неделю

світло

Из-за ночной атаки РФ по энергетике в городе Арциз Одесской области света может не быть в течение недели.

Об этом сообщил мэр города Арциз Сергей Парпуланский, информирует Цензор.НЕТ.

Быстрого восстановления электроснабжения не прогнозируют

"Вижу некоторые комментарии относительно ожиданий быстрого подключения света. Поэтому хочу внести некоторые разъяснения. В г. Арциз, по данным энергетиков, ожидать подключения в ближайшее время и даже в ближайшую неделю не стоит", - рассказал городской голова.

Где ситуация лучше?

В то же время Парпуланский отметил, что несколько лучше ситуация для сел громады, а также для военного городка. Впрочем, и там перспективы пока "неудовлетворительные".

"Что касается водоснабжения - будем подавать по графику, который мы опубликовали ранее", - добавил мэр города.

  • Напомним, что в ночь на 13 декабря российские войска нанесли массированный удар по критической и гражданской инфраструктуре Одесской области.
Топ комментарии
+12
О-е-е-й....мои соболезнования жителям этого города...Кацапи -кончена сволота
показать весь комментарий
13.12.2025 20:48 Ответить
+9
В Одесі та половині області така ж історія.
Місто мильйонник потушили і світло обіцяють станом на зараз аж у середу.
А у інфополі тиша!!!
показать весь комментарий
13.12.2025 21:01 Ответить
+7
59 генераторів від ЄС, трирвневий захист енергооб'єктів віт Наєма... І все по 3,14зді? Цікаво: а винен знову буде Порошенко?

От мене ніяк не відпускає думка: ДТЕК - то приватна компанія "Гудка" (в міру - Ахмєтова). Так чого ж ця приватна компанія аж ніяк не захистила свої активи (читай - енергообладнання), а тепер вимагає від держави того самого захисту, який самі і не зробили....

Ну "бубачка" є довбодятлом, але ж гроші, сподіваюсь, рахувати вміє і розуміє, що відновлення ахметовської ДТЕК державним коштом - то гроші, які не вкрали собі ті самі Міндічі-дєрьмаки і ширма їх зеленська... І виручка від усіх проданих (на передодні вторгнення) київських квартир не перекриє податки на всю закордонну нерухомімість цього. Хоч це ВОНО розуміє? Я вже не кажу про "другий термін", який світить цьому "херпіду"! (2-3 пожиттєвих з конфіскацією по статях трьох мінімум)
показать весь комментарий
13.12.2025 20:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
О-е-е-й....мои соболезнования жителям этого города...Кацапи -кончена сволота
показать весь комментарий
13.12.2025 20:48 Ответить
В Одесі та половині області така ж історія.
Місто мильйонник потушили і світло обіцяють станом на зараз аж у середу.
А у інфополі тиша!!!
показать весь комментарий
13.12.2025 21:01 Ответить
Бо Одеса вже нікому не потрібна, її списали як Маріуполь. Це ж "русский город", то ж кого хвилює що там в Одесі.
показать весь комментарий
14.12.2025 07:46 Ответить
Как говорят в Одессе «не дождетесь )!А ты убогое,иди вслед за рос военным кораблем!
показать весь комментарий
14.12.2025 09:59 Ответить
Трусливое беженское ничтожество 😂
Когда вас убогих уже выгонят на родину пинком под зад. Ещё пособия вам платить?! Идите туалеты чистить 🤗
показать весь комментарий
14.12.2025 10:13 Ответить
показать весь комментарий
13.12.2025 20:59 Ответить
Не по 3,13 zді а міндічізіровано. гроші на
Потужно-рівневий захист там же де і 3000 Ракет фламінго ( рожеве) - тількі но розказують що втратили два цехи, а фактично це значить що по адресу мамаріма і міндіч К° відправлено багато міл'ярдів бюджетних грошей( ₴-шагів) і кінці в воду ...полковники МНС напишуть довідку що все згоріло разом зі складом та з журналом протипожежних інструктажів... Яка прикрість
показать весь комментарий
13.12.2025 21:18 Ответить
Вже давно треба (було) будувати мережу підземних кабелів, або хоча б невеличких підземних трансформаторів - щоб маневрувати енергією в будь яких масштабах - чи обесточили село, чи район, чи цілу область.
показать весь комментарий
13.12.2025 21:10 Ответить
А , мабуть, ще надійніше прохати надати міні-електростанції та великі генератори різних класів.
показать весь комментарий
13.12.2025 21:20 Ответить
Такі міні електростанції та великі генератори нам подарували західні країни більше року назад. Просте запитання до влади,та де вони? Мабуть там де і захисні споруди на ці об'єкти на суму 12 иільярдів. Грошей немає і захисних споруд немає.
Чув, що в минулому році таку міні електростанцію встановив тільки мер Житомира. Чомусь мені здається, що теперішня влада крім як красти і руйнувати нічого не вміє.Атбачаюся, ще вміє брехати і обіцяти.
показать весь комментарий
14.12.2025 08:15 Ответить
Була б держава, а не зелений цирк, то вже б побудували і розподілену генерацію, і трансформатори і кабелі під землею. Але держави вже немає, залишилася лише недієздатна, імпотентна шмаркля на її місці. От і результат.
показать весь комментарий
13.12.2025 21:21 Ответить
І я про те ж кажу ((((
Горе наступило... З 2019 р. втрачено Державність. ніхто ніде не відповідає.
Крім Порошенка, якого тягатимуть по судах і по санкційних списках поки... а поки зможуть хоч чимось керувати
показать весь комментарий
13.12.2025 21:24 Ответить
Які "підземні кабелі" ?? Ізоляція з зшитого поліетилену є максимум на 400 кіловольт. Прокладка таких ліній в рази дорожче повітряних. Як долати природні перешкоди: річка, скеля? М? Де розташовувати комутаційну апаратуру? Як виявляти несправності лінії після кожного обстрілу - а вони будуть, бо кабелі ж не на кілометр закопують, а вони під самісінькою поверхнею ідуть (ой, а ви не знали?). Діагностувати пошкодження кабелю під землею - це трешак, я не кажу про його відновлення. Мабуть ідіоти по всьому світу повітряні лінії використовують
показать весь комментарий
14.12.2025 00:02 Ответить
Не нагоняй страху! Підземні кабелі застосовуються всюди, де є така потреба. Особливо в містах. Сховати під землю комутацію взагалі не проблема. Проблема тільки в нашому "мудрому" населенні, яке обирає явних ворогів до влади, к також у таких ,"ікспердах", які коментують усі еройоби влади
показать весь комментарий
14.12.2025 07:09 Ответить
Так легко...один наліт...
показать весь комментарий
13.12.2025 21:19 Ответить
и еще таких несколько и большие города потонут в говне
показать весь комментарий
13.12.2025 21:24 Ответить
На прктиці зустрічаються квартали, які трохи вищі, там ще може все піти самотьоком.. а от в середьому так і буде.... Без Потужності ( живлення) всі технологічні ями заб'ються швидко і піде вонь в нарід.. в масси . Зазвичай КНС ( каналізаційнонасосні станції ) потребують постійного живлення тоді гівно йде на очисні споруди з усіх районів.
А також щоб підняти воду з свердловин, теж щоденно працюють насоси. Або насос + башта водонапірна для вирівнювання тиску
показать весь комментарий
13.12.2025 21:29 Ответить
але адекватної відповіді наносити не будемо.
показать весь комментарий
13.12.2025 21:34 Ответить
Який "один наліт"? Четвертий рік знищують енергетику. Пошкодження накопичуються і відновлюються дуже повільно. Але місцевим "енергетикам" це не пояснити. Що, ідеологи вічної війни здивовані? Щось пішло не так?
показать весь комментарий
13.12.2025 23:58 Ответить
Виправдовуєш бездіяльність влади...
показать весь комментарий
14.12.2025 00:32 Ответить
Немає чим аргуметувати. Я знаю, клоуне. А ще можете звільнити всіх енергетиків та електромонтерів, які користуються російською мовою. Скоро самі тут і залишитеся. Бо Карась та Корчинський крім патужності та незламності нічого запропонувати не взмозі
показать весь комментарий
14.12.2025 02:28 Ответить
Нічого страшного, завтра європейські політики прокинуться, вип'ють гарячої кави і порадять Україні боротися заради безпеки всієї Європи, після чого підуть готуватись до Різдва.
показать весь комментарий
13.12.2025 22:08 Ответить
Бубочки там точно не будет, зато он побывал под Купянском. Там сейчас победа. Побед сейчас не так много чтобы пропустить такой редкий момент. А на вашей Одессе не попиаришся.
Не тот фон, не та атмосфера.)
показать весь комментарий
14.12.2025 00:32 Ответить
В Одессе сейчас очень атмосферно. Атмосфера называется - потужний пі3діц
показать весь комментарий
14.12.2025 09:04 Ответить
Це так ze с¥ки "захистили" нашу енергетику.
показать весь комментарий
14.12.2025 12:58 Ответить